Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-10-01 12:47:20

LOGOUT.hu

A warez (beleértve az illegális coinvásárlást és a káromkodást is!!!) szigorúan tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12951) zzolli11 válasza Raunchy (#12936) üzenetére


zzolli11
csendes tag

ebben mondjuk én túl nagy szenzációt nem látok.
Az admin jognak pont ez a lényege fifa-tól függetlenül.

Ingyen csomag, transzfer bann törlés etc. nyilván lehetséges admin joggal.
(Különben hogy kaptunk volna pl csomagot a belépés alapján nemrég)

És lássuk be a csomagok packweight-je sem az evolúció során alakul ki :DD :DD :DD

(#12952) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#12953) Raunchy válasza elod22 (#12948) üzenetére


Raunchy
tag

Nálam is megjelent, de mire rányomtam a számomra eddig nem látható fülek egyikére, már ki is dobott sajnos. Amikor elkezdtem éjjel beirni az üzenetet, azzal kezdtem volna hogy kinek mennyi coin kell 😁😁
Zimmi kapott volna pár millió coint, Kristóf meg prime ikon pakkot 😁
Volt olyan funkció srácok hogy pick generátor, ergo a választható játékosokat is te adhattad volna az általad küldött csomaghoz 😁

(#12954) Raunchy válasza zzolli11 (#12951) üzenetére


Raunchy
tag

Ebben az a lényeg hogy mindvégig tagadtak több funkciót. Ha kipakoltak nem adtak vissza coint mert hogy ilyen opció nincs. Ha bannoltak nem oldhatnak fel mert ilyen opció nincs. Nem állítják a dropratet, azt egy algoritmus szabályozza (hát nem)
Nem adnak vissza játékost mert ilyen opció nincs.

Engem igazából a droprate zavar, mert ezzel egyértelmű hogy nem algoritmus van mögötte hanem bármikor bele lehet nyúlni még a fizetős pakkok dropratejebe is.
Ez viszont így már szerencsejáték

(#12955) akooos válasza zadir1 (#12949) üzenetére


akooos
veterán

Valószínűleg konzolról / pc-ről nem léptél ki megfelelően és aktív maradt a csapatban egy játékos akit sbc-zni akarsz. Akkor fordul elő ilyen.

(#12956) Zimmi91 válasza Raunchy (#12953) üzenetére


Zimmi91
addikt

Reggel lépek be és ott virít 5-6 millió coin :DDD :DDD Egyből vettem is volna meg mid Gullitot ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#12957) adise válasza Raunchy (#12954) üzenetére


adise
őstag

Nemtudom, tegnap abdullal veszekedtem chaten, hogy milyen egy hozza nem erto bagazs es hogy basznak segiteni. Erre ma egy reward mega packbol egy eladhato moment van nistelrooy. Biztos igy akarnak itt tartani, de nem fog sikerulni ;]

(#12958) |AP| válasza adise (#12957) üzenetére


|AP|
veterán

vigyázz azzal az eladással :DDD

(#12959) sz_abika válasza Zimmi91 (#12915) üzenetére


sz_abika
addikt

Ha kedden közben kijön az extra pick objective, akkor már előre lehet tudni, hogy trash TOTW jön :)
85 Gomis és az atalantai gyerek a pick itt.

Amúgy aki 532/352zik...nekem 1,5 hete szenvedés vele a játék..hozzányúltak valami updatenél, vagy elmúlt a varázsa?

PSN: xszabikax

(#12960) Tomi0703 válasza sz_abika (#12959) üzenetére


Tomi0703
őstag

Mi szamit amugy nem trasg totw-nek? :DDD Amibe Neymar, CR, vagy Mbappe megtalalhato? :))

(#12961) Raunchy válasza Tomi0703 (#12960) üzenetére


Raunchy
tag

Hát kb 😁

Ma akkor már tudnánk hogyha lenne új promo ugye?
Mert eddig nem hallottam róla semmit.

[ Szerkesztve ]

(#12962) |AP| válasza Raunchy (#12961) üzenetére


|AP|
veterán

én is tartogatom még a pakkokat, hátha jön valami...

(#12963) sz_abika válasza Tomi0703 (#12960) üzenetére


sz_abika
addikt

Én valahol ott húznám meg a határt, hogy a 23ből 6-7 játékos megüti TOTW megjelenésekor azt a szintet, ami miatt a player base jelentős része el tudná fogadni legalább a kispadra. Visszanéztem idén mi volt és ez volt az utolsó ami ezt a szintet hozta:TOTW11

KDB és Martinezen túl ebből a dekkből, Wamangituka egyedül ami használható, minden más fodder. Ha nagyon engedékeny akarok lenni, akkor Jota is elférhet egy ilyen 77es friendly csapatba. Ez 3,5 játékos a 23ből = trash.

KÖzben töltődik a 2.8gb 1.17es patch...kiváncsi leszek a formációra hogy most hogy reagál rá.

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#12964) Nandinagy válasza sz_abika (#12963) üzenetére


Nandinagy
addikt

Tierneyt kihagytad. A plben nem igazán van használható balszélső védő. Jota pedig az 5* weak miatt nem rossz lap. Főleg a bodytype miatt :D

[ Szerkesztve ]

(#12965) JackeL


JackeL
tag

Első normális nyitás WL pickből, de lehet az utolsó is :D
Mondjuk nem tudom mit fogok vele kezdeni, de majd kitalálok valamit :U

(#12966) #96241664 válasza Bohus84 (#12937) üzenetére


#96241664
törölt tag

"Nem lesz ebből sem semmi, mint minden esetben."

Persze, hogy nem.
Ugyanis ugyanaz történik megint, mint a DDA meg lag compensation "szivárogtatásoknál". Vérszemet kap egyből az egész community anélkül, hogy tudná értelmezni mit is lát.
[link]
[link]

(#12967) thebigK


thebigK
addikt

Pc-n mas tud egy masik origines barattal friendlyt jatszani? Nalam mukodeskeptelen, nem csak a sima friendly, a coop is origines pajtival

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#12968) gabesz82 válasza eM'82 (#12945) üzenetére


gabesz82
senior tag

úgy látszik G3-ért ez jár, mert hajszál pontosan ugyanezeket kaptam :D (ezek voltak a legmagasabb rating-esek).

PSN: Morfologus82

(#12969) JackeL válasza gabesz82 (#12968) üzenetére


JackeL
tag

Velem akkor kicsesztek (G3 voltam én is), hogy mást kaptam, de nem panaszkodok :DDD

(#12970) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Nekem Weghorst és a 84-es kapus. Pedig jó lett volna egy KDB fodder. Ma elérem az 5000 pontot és holnap mehet a wl. Meg remélem valami promo is. Bár gyanús, hogy csak a jövő héten lesz az új szezonnal együtt.

(#12971) Zimmi91 válasza Kristof_94 (#12970) üzenetére


Zimmi91
addikt

2 hét promo nélkül csak nem :D Nem akarok annyit tartogatni, vagy akkor már tartsam meg TOTSig?! ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#12972) sz_abika válasza #96241664 (#12966) üzenetére


sz_abika
addikt

Nick videója azért érdekes... Marc 10én borult ki az ikon shopping story, aztán még 2 olyan leak a héten, ami összefügg azzal, hogy miként is lehet csomagokat bejuttatni a rendszerbe... [link]

Valaki lehet tényleg meg akarja mutatni a belsős korrupt világot :D

PSN: xszabikax

(#12973) sz_abika válasza Nandinagy (#12964) üzenetére


sz_abika
addikt

Múltheti Luke Shaw, előtte a Whatifes Regulion szerintem ezt a szerepet betöltötte. De mivel úgyis CBként fogod használni, mindegyis hogy balos vagy jobbos védő, jobbra meg van ugye Doherty SBC is most :D

PSN: xszabikax

(#12974) Nandinagy válasza sz_abika (#12973) üzenetére


Nandinagy
addikt

Mármint Tierneyt? Őt nem használnám középen 178 centivel. Shawt viszont inkább mert a 86 pace nem tudom mennyire elég szélre. Azért már a promo lapok is 98 pace körül jönnek ki :D
Reguilon jó lap de rajta kivül csak sbc lapok vannak(Zinchenko,Adama) meg a 400k-s Robertson szóval Tierney jó lehet bal oldalra.

(#12975) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Roni beépítés pipa. Moments Rui Costa lapra esett a választásom a strong link miatt, illetve jókat is olvastam róla. Kiraktam a fodderekből, még csordogált is vissza 100k-nyi értékben lap.

Sztem ezzel el fogok vegetálni a ToTS-ig. :K

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#12976) Raunchy


Raunchy
tag

Egy kis segítségre lenne szükségem.
A fut accounthoz tartozó email címet meg lehet valahogy változtatni? :F

(#12977) Kristof_94 válasza Raunchy (#12976) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

myaccount.ea.com vagy ha ott nem megy akkor az EA help segít!

(#12978) toxicjew


toxicjew
addikt

Úgy tűnik most se jön promo, sok eszük van egyébként, ahelyett, hogy új színes lapokkal terelnék el a játékosok figyelmét, így mindenki fókuszálhat arra, hogy mekkora féreg szar cég :D

(#12979) adise válasza toxicjew (#12978) üzenetére


adise
őstag

azt kihagytad, hogy csak pontokért lehet pakkot venni egy "bug" miatt.

(#12980) Tibson válasza toxicjew (#12978) üzenetére


Tibson
tag

Van viszont Mbappe SBC szinte ingyen :D Csak 6 csapatot kell kirakni érte, köztük 87, 88, 89 ratinges csapatokat :))

(#12981) Aguinaga válasza Tibson (#12980) üzenetére


Aguinaga
őstag

Ráadásul LW..

PSN: OldSlowhand74

(#12982) Kristof_94 válasza toxicjew (#12978) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ráadásul új ikon SBC-ket sem kaptunk... Kicsit úgy érzem, mintha minket büntetnének az elmúlt napok botrányai miatt. :F

(#12983) gjoe


gjoe
őstag

legalább a 81+ picket berakhatták volna.
Már nyitni sem tudok mert nincs mibe pakolni a playereket.
A 82-88 meg folyton 82-est ad.

(#12984) Raunchy válasza Kristof_94 (#12977) üzenetére


Raunchy
tag

Köszönöm, ment a myaccounton szerencsére 😁

(#12985) sz_abika válasza gjoe (#12983) üzenetére


sz_abika
addikt

Ja, várni kell, ezzel a fodderek árait túltolták asszem most.

PSN: xszabikax

(#12986) |AP| válasza Tibson (#12980) üzenetére


|AP|
veterán

pont egy fokkal durvább megcsinálni, mint Messit :)
Én biztos kihagyom (inkább Messit csinálnám meg, de rá is sajnálom a foddert/coint), de nagyon fogom utálni mikor szembejön velem egy meccsen. Már a gold lapját is nagyon utálom :DDD

(#12987) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Igy, hogy lassan ket hete nincs promo, jatszani sincs kedvem. Managerialt tolok csak, de az meg egy hanyadek, de legalabb nem huz fel. Van mar 50 pakk...
Volt mar ilyen, hogy ket hetig semmi promo?

(#12988) bubuska10


bubuska10
senior tag

Aki nem idén kezdte az Ultimate Teamet: az ilyen rulebreakers, what if stb. mellett milyen dolgok/promok szoktak még jönni ilyenkor?

(#12989) Fifaisshit válasza Tomi0703 (#12987) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Normalis esetben havonta jottek a promok .....ez a sok szar csak 2 eve divat es pont ezzel a sok szar promoval csesztek szet az egesz jatekot...... :D

(#12990) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Elgondolkodtam Bappen egyébként :D
Gyerekjáték lenne beépíteni kinyitni meg úgysem fogom sosem :D A tots lapja biztos jobb lesz de hát ha azt kinyitom akkor nyugodt szívvel teszem bele ezt sbcbe :D :D Nem tudom mi legyen...

(#12991) #04441088 válasza Nandinagy (#12990) üzenetére


#04441088
törölt tag

Sose ertem az ilyen csapatokat. Ikonok, drága játékosok, erre egy 80-84 közötti is befigyel. Hülye vagyok én a fifahoz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12992) Kristof_94 válasza #04441088 (#12991) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

A chemistry miatt van! Meg a streamerek miatt akik kitalálták, hogy nem is kell CB. :D

(#12993) #04441088 válasza Kristof_94 (#12992) üzenetére


#04441088
törölt tag

Gulácsi, Neuer?

(#12994) Nandinagy válasza #04441088 (#12991) üzenetére


Nandinagy
addikt

Mert a rating nem számít semmit. A statok fontosak nem a rating. Ha megnézed a Mcgeady lapot meg a 3 db milestones ír játékost a 74es McGeady a legjobb a 4 közül. Az EA nem következetes a stat meg ratingekkel. Egyébként rakhatnék ikont a kapuba, de ugyanolyan szar minden kapus idén is.
Gulácsi meg Neuer is szar. Neuer a hétvégén volt nálam és kicsit sem védett jobban mint Bürki akkor meg mire adjak ki rá 70k-t. Gulát meg hagyjuk is.... :D [link] Itt fogadtam meg, hogy idén mégegyszer Gulácsim nem lesz.

#12992Kristof_94
Ehhez nem kell streamernek lenni. Mivel mindenki a kiugratást tolja olyan védők kellenek akik tudják tartani a lépést. Nem fogok azért 2 db cbvel játszani, hogy elmondhassam magamról, hogy nem metát játszok. Így is önszopatás az, hogy Magyarországról játszom Olasz meg Németek ellen nemhogy még ezzel is hátráltassam magam :D
De megnyugtatom a lelked, hogy 442-t játszom és hátul Kurzawa-Akanji-Mbabu-Cancelo lesz ha megépítem ezt a csapatot.

[ Szerkesztve ]

(#12995) Kristof_94 válasza #04441088 (#12993) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Velük nem lenne ennyire jó a chemistry, mert csak a liga ugyanaz, a nemzet vagy a klub nem.

Közben nem tudom elindítani a játékot. Updatelt, de folyamatosan azt írja a play gomb helyett, hogy "update available". Ha rámegyek kiírja, hogy a játék naprakész, de a felirat nem tűnik el... Mi a fene ez már megint? PC-n találkozott valaki ilyennel?

(#12996) |AP| válasza Kristof_94 (#12995) üzenetére


|AP|
veterán

nálam elindul simán

(#12997) thebigK válasza Kristof_94 (#12995) üzenetére


thebigK
addikt

Rip, 2x jartam igy iden, sajna reinstall

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#12998) Kristof_94 válasza thebigK (#12997) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Offline módba váltottam majd vissza és megoldotta. :D

(#12999) thebigK válasza Kristof_94 (#12998) üzenetére


thebigK
addikt

Nabazdmeg ha ezt tudom :DDD :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#13000) bubuska10


bubuska10
senior tag

Napokban volt többször is itt téma, hogyha objective lőj 1000 gólt adj 350 gólpassz challenget tolsz nem veszik észre magukat h miért lősz az első 3 percben 2 öngólt, és miért hagyod minden egyes védekezéskor mozdulatlanul hadd jöjjön, de mégse áll le 16-0-nál. Jelentem: az se segít, ha átírod a csapatod nevét TE FOGSZ NYERNI!!!!-re. Miután kapott 8 gólt nekiáll lazázni, hogy ő addig nem passzolja el amíg oda nem mész, meg direkt provokálva cselez meg hátra és oldalra passzolgat. Ezt a 26. perctől. :D Ilyen szégyent, még direkt nekiáll buzizni friendlybe 8-1-nél. :D :D :D :D És a jelenség 10/8. 2 van 10-ből, aki képes megérteni a full alapvetőt. Úristen, de buták és gecik ezek, geci. :(

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.