Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-10-01 12:47:20

LOGOUT.hu

A warez (beleértve az illegális coinvásárlást és a káromkodást is!!!) szigorúan tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12901) csenor


csenor
senior tag

Mi a különbség a kettő verzió között, mert én semmi különbséget nem látok:
FIFA 21 NXT LVL EDITION Xbox Series X|S
FIFA 21 Standard Edition Xbox One & Xbox Series X|S
:B :B

(#12902) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Komolyan mondom ez a swapos friendly mindenidők játékmódja. 15 win kell a 100k-s packhoz gondoltam one leaguebe kifarmolom a franciákkal(neymar,mbappe,lees-melou,kurzawa,diatta stb...) 10 meccsből 1 darabot nyertem meg. Neymar meg Mbappe 3 méterről se tudnak gólt lőni bezzeg az ellenfél nonrare gold lapjai... :D Amikor szar lapokkal toltam a swap miatt érdekes módon 12 meccsből 10-t nyertem. Ekkora hendikeppet is nagyon régen láttam már mint ami itt van.

(#12903) Kristof_94 válasza Nandinagy (#12902) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ikon csapattal kell! :DDD

(#12904) |AP| válasza Nandinagy (#12902) üzenetére


|AP|
veterán

nekem most lett meg tegnap az ultimate pack a 300 friendy-ért.
Jön most pénteken valami amire érdemes lehet tartalékolni, vagy tökmindegy? :)

(#12905) Zimmi91 válasza |AP| (#12904) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ma este 19 órát várd meg, akkor jön ki az új TOTW hátha lesz egy CR benne és akkor nyithatsz, igaz egy 82es üzbég GK-t fogsz nyitni, de elmondhatod, hogy majdnem CR lett ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#12906) Tibson


Tibson
tag

Tudom volt már róla szó, de azért az már tényleg unfair, amikor valaki "véletlenül" kap 3 Mid ICON és 7 Ultimate csomagot, pedig nem is járt volna neki kompenzáció [link]. Belső eljárást indítottak amiért néhány dolgozó pénzért osztogatott játékosokat, erre most megteszi majdnem ugyanezt az EA :D
kedves EA, ha engem megdobtok egy icon csomaggal, akkor rögtön más véleményen leszek :DDD

(#12907) Kristof_94 válasza Zimmi91 (#12905) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

De ha valaki kinyitja, akkor ne adja el, mert jön a coin söprés vagy a ban. :D

(#12908) Aguinaga válasza Tibson (#12906) üzenetére


Aguinaga
őstag

Érdekes mód én se kapok soha "véletlen" ilyen csomagot, pedig azért elêg soksbc-t megcsinálok

PSN: OldSlowhand74

(#12909) Kristof_94 válasza Aguinaga (#12908) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Pedig egy bónusz ikon csomag nem lenne rossz!

(#12910) gjoe


gjoe
őstag

Nem tudom mit kompenzálnak de ide semmi pakk nem jött.
De azt látom, hogy a gold csapatokat kompenzálják, mert nem tudok nyerni ellenük.
Az ellenfél gyengébb vagy egy szinten vagyunk és kikapok mert haalandtól nem tudom elvenni akanjival. Nálam dybala rooney kihaggya a kihagyhatatlant, míg az ellenfél martial-ja belövi 3 védő között.
Kár itt szenvedni a szép és jó drága lapokért ha a rendszer lebutít gold szintre.
Ja 250 pontot buktam ma. DIV6. Így haladok akkor nyárra div10?

(#12911) K.J válasza gjoe (#12910) üzenetére


K.J
senior tag

Hamarabb lesz az, mint nyár.
Nálam is ez van. Nem érdemes küszködni a színes lapokért, mikor a gold sokkal jobb. Mellesleg én rendszeresen harcolok a kapcsolattal is. Nem vagyok nagy ász, de látom, h mikor vagyok tényleg jobb, mint az ellen, de mind hiába.

(#12912) Kristof_94 válasza K.J (#12911) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Élvezni kell a játékot ennek ellenére is, tudom nagyon nehéz, én is csak próbálkozom...
Ez van. Hátha az EA rájön, hogy érdemes még néhány szervert telepíteni, az már egy óriási lépés lenne. Pl. egy román szerver nekünk sem lenne olyan rossz. Bár egy Bukarest majdnem annyira van BP-től, mint Milánó, szóval lehet nem sokat nyernénk vele.

(#12913) gjoe válasza Kristof_94 (#12912) üzenetére


gjoe
őstag

Az a baj ezek a problémák nem szerver gondok.
EA kedvezni akar például az újaknak, stb. Ezáltal manipulálják a meccseket.
Ez pedig így nem sport. Ez nem tetszik. Ez így nem kell. Nem az a baj ha kikapok egy jobb ellenféltől. Az a gond ha hátráltatnak. Mert akkor minek építgeted a jobb csapatot?

(#12914) gabesz82 válasza Kristof_94 (#12912) üzenetére


gabesz82
senior tag

Nem lesz itt egy jódarabig Fifa szerver a közelben mivel az EA az Amazon felhő alapú szolgáltatását használják (AWS), nekik pedig nincs errefelé régiójuk.

PSN: Morfologus82

(#12915) Zimmi91


Zimmi91
addikt

Komoly lett a Messi és CR IF lapja, ja várj ..... csicska cég :DDD :DDD :DDD

#12916eM'82

Amúgy CR-el kapcsolatban ez ugrott be nekem is...3 gólra fixen kellett vna kapnia, akkor a pakkok megvárnak péntekig :D Ma akartam még nyomni DR-t de persze most szarta össze magát a digi :DDD

[ Szerkesztve ]

" Just remember Manchester is RED! "

(#12916) eM'82 válasza Zimmi91 (#12915) üzenetére


eM'82
addikt

Mi van akkor ha a pénteki promóban szerepelnek majd? Legyen az bármi is. :)

Mondjuk lehet Messi POTM lapja miatt nem kapott IF-et.

Jota-nak örülök, kár hogy az is egy LW/LM lap. Azzal már tele a padlás.

(#12917) LendvaiFeri1 válasza Zimmi91 (#12915) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ez kajak undorító. Benzema sem kapott... :C

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#12918) Nandinagy válasza eM'82 (#12916) üzenetére


Nandinagy
addikt

Jota CF lapot kapott csak balszélsőbe rakták :D Egyébként nem tudom ki várt itt CRt meg Messit mikor tegnap megkaptuk a +3 pickes küldit a hétvégére. Ahhoz képest még fullos totw-t kaptunk. Lautaro nagyon jó csatár lett, Tierney meg remek hátvéd. KDB talán elfér cmbe ennyi pacevel, Jota meg jó lesz PL csapatba csatárnak.

(#12919) thebigK


thebigK
addikt

nekem Koopmeiners kéne nagyon, mehet a fun csapatba

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#12920) eM'82 válasza Nandinagy (#12918) üzenetére


eM'82
addikt

Az OTW lapja van meg, amit még az elején farmoltam. Az IF CF lapja az szimpibb. De hát az nem kívánságműsor hogy milyen legyen az OTW.

(#12921) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Ez az ír küldetés nálam kötelező lesz. Plusz egy lap a Newcastle kerethez.
Amúgy én nem reménykednék a promoban, nincs semmi infó. Szerintem jövőhéten.

(#12922) Zimmi91 válasza eM'82 (#12920) üzenetére


Zimmi91
addikt

Lassan használható lesz az az OTW lap, nekem is megvan még :DDD :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#12923) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

PC-n a silver módban 150-es ping van, játszhatatlan.

(#12924) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Nos ez a kedves cég elintézte, hogy az idei résszel ne játszak többet....

Tegnap éjszaka elkezdtem kirakni Ballack-ot, majd a 4. Sbc-ből, ami egy Prime Electrum Players pakkot adott, nyitottam egy Pim Rui Costat...
Mivel tudtam, hogy használni nem fogom, így rögtön el is adtam, közel 1 misiért, valamint még napközben is elkezdtem kiárulni a klubbot, hogy a Potm Messi-t is megcsináljam....
Erre reggelre jött a bann, hogy coint mozgattam át egyik profilról a másikra...
Köszönöm kedves EA...

Hol lehet őket feljelenteni? Illetve vissza perelni a játékért kiadott pénzt?

Most ott vagyok, hogy nincs transfer, de van 2 misi, amivel nem tudok mit kezdeni....fa...opó egy cég...:W:W:W

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#12925) Nandinagy válasza dvtkfan (#12924) üzenetére


Nandinagy
addikt

Prime Rui Costát közel 1 milláért adtad el? :D Arra valaki ráfutott akkor mert 270k környékén megy. Azt hittem először csak a coint nullázzák nem transfer bann jár. zimmi tud amúgy segíteni kinek kell írni.

(#12926) dvtkfan válasza Nandinagy (#12925) üzenetére


dvtkfan
senior tag

A Moments 91es lapját nyitottam...éjszaka 1 misi alatt nem volt, így 989ért raktam ki, amit el is vittek...

Hiába írnék nekik, úgyse oldják fel...ennyire fasz cég nincs mégegy a világon...

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#12927) K.J válasza dvtkfan (#12924) üzenetére


K.J
senior tag

Én ezt nem értem. A mai világban mindent le lehet követni, a francért nem tudják megnézni, hogyan jutottál hozzá? Miért kell hívogatni őket az igazadat bizonygatva?
Aljas dolog ez. Bezzeg aki tényleg megcsinálja, azt nem kapják el. Vicces.

(#12928) thEndeR válasza dvtkfan (#12926) üzenetére


thEndeR
tag

Xboxon jatszol? Az menti a walk outos nyitasokat, esetleg az elkuldeni nekik?

Az en accomat amikor feltortek coint mozgattak rajta, de szerencsere nem kaptam bannt.

(#12929) m4rk.89 válasza Kristof_94 (#12923) üzenetére


m4rk.89
aktív tag

Xboxon is lagg van, hányadék az egész

(#12930) Kristof_94 válasza dvtkfan (#12924) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Oszd meg a sztorit redditen, minél többen lássák!

Plusz menj végig ezen!

Közben siettettem ezt az új objectivet, aztán látom, hogy nincs lejárati ideje és nem a szezonon belül van. Hagyom is egyelőre, játszhatatlan az egész. Meg amúgy is, Hendrickhez csak 14 lejátszott meccs kell, igazából csak ő érdekel. Remélem pénteken jön promo, mert nem sok motivációm van.

[ Szerkesztve ]

(#12931) Zimmi91 válasza dvtkfan (#12924) üzenetére


Zimmi91
addikt

Tok mind1 kinek mit írsz elhajtanak majd, hogy átnézték a coin mozgást és gyanús volt nekik .. nekem így ment a lecsóba 2 Misi, mondjuk egyből bann az érdekes , nem futottal bele előtte nullazasba? Én képekkel tudtam igazolni, hogy mit csináltam de nem érdekelte őket :) Sajna ez lefőtt :(

" Just remember Manchester is RED! "

(#12932) Albigator


Albigator
őstag

Sziasztok!

Van valaki olyan aki IGPU-val játszik és van mellette dedikált VGA-ja is?
Speciál 4650G-ről van szó és egy 5700XT-ről egy gépben és azt szeretném megoldani, hogy az APU-ról fusson a játék ne pedig a rendes videokártyáról.
Ha Intel+AMD / Intel+NV / AMD+NV kombóval rendelkeznék tuti meg bírnám oldani, de AMD+AMD-nél nem olyan egyszerű ahogy nézem...

BIOS-ban egyébként be van állítva elsődlegesnek az IGPU, GTA és Hitman játéknál is azt használja saját magától. De valamiért Fifánál átvált a dedikáltra és sajnos sem driverben sem win-en belül nem lehet ezt állítani ahogy nézem. Már tanácsot kértem több topikban is egyébként, megoldásra nem jöttünk még rá.

[ Szerkesztve ]

(#12933) bubuska10


bubuska10
senior tag

Ha letoltál hétfőtől szerda estig/csütörtök éjjelig 30 Div. Rivals meccset, az nem befolyásolja kölcsönösen a hétvégi Weekend Leaguet, igaz? Mert volt amikor egy teljes héten nem rivalsoztam, de letoltam 30 WL meccset, és kiírta a Rivals, h 30/30 a games played.

(#12934) Kristof_94 válasza bubuska10 (#12933) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nem! Csak a WL meccs számít bele a rivalsba, fordítva nem.
Holnap már lesz vagy 30-35 csomagom, jó lenne már nyitni.

(#12935) bubuska10


bubuska10
senior tag


Nagyon él. :D És ezt a statot 1 bemutatkozó squad battle-t leszámítva szigorúan csak tétmeccseken hozta össze Weekend Leaguebe és Rivalsba. A legjobb játékos, akivel valaha fifáztam. Ha döcög a támadás "csak add oda Eto'o-nak!" :K

(#12936) Raunchy


Raunchy
tag

Egy bug által pár ember webappja fejlesztői hozzáférést kapott.
Csak pár funkció ami elérhető :
Transzfer bann törlése - amit eddig tagadtak mindig
Ingyen zseton
Ingyen csomagok
És gyerekek, csomagtípus szerint állítható a packweight 😁😁😁 ezt is tagadták mindig

Remélem mostmár erre tényleg rábasznak nem kicsit

[ Szerkesztve ]

(#12937) Bohus84 válasza Raunchy (#12936) üzenetére


Bohus84
tag

Mocsok egy cég, tudtuk eddig is de az utóbbi napok eseményei már nagyon durvák.
Nem lesz ebből sem semmi, mint minden esetben.

(#12938) Zimmi91 válasza Raunchy (#12936) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ha ez igaz akkor az hugymeleg :D Akkor itt lehetne szépen milliókra perelni, hogy sokan költik rá a nagy pénzeket és minden korlátozva van. Mondjuk ezt eddig is tudtuk, csak nem volt rá bizonyíték :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#12939) Dzsoki92


Dzsoki92
aktív tag

Sziasztok,

A segítségetekre lenne szükségem. Adott egy Xbox series S konzol. Tegnap megvettem a storeból a FIFA 21 Ultimate Edition Xbox One & Xbox Series X|S verziót. Feltelepített egy Fifa 21 verziót ( ~45gb ) egy Fifa 21 XS verziót ( sarokban van az ikonnál az XS felirat ) ( 35 gb ) és egy 10 mb single drop packs-et. A sima verzió sokkal szebb mint az XS ez hogy lehet ? Olyan mintha nagyon pixelesek lennének a játékosok. Illetve muszáj fent lennie mindkét verziónak ?

Köszönöm előre is,

(#12940) Kristof_94 válasza Bohus84 (#12937) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Persze! Szokás szerint majd kitalálnak valamit vagy nem is reagálnak... :W

(#12941) Woodslave válasza Zimmi91 (#12931) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem lehet hogy ilyenkor egy azonos szolgáltatónál lévő (így esetleg nagyon hasonló ip címes) játékos veszi meg és ezért hihetik hogy coin mozgatás?

Ez annyira hihetetlen. Mi ebbben a coin mozgatás hogy nyitsz egy játékost és eladod árában.. Mi lesz ebben gyanús :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#12942) gabesz82 válasza Zimmi91 (#12938) üzenetére


gabesz82
senior tag

Hogyne lenne igaz... itt a magyarázkodás első felvonása: https://twitter.com/EAFIFADirect/status/1372405382165884932

óóó a "PackOddsLowPercentageLocalizationThreshold"-t már nem használják, különben is csak a threshold megállapításához használták... egyébként is ez csak egy "en petit malheur" volt a release folyamatban és már kirúgtuk Kumar-t, Rashid-ot, Arnav-ot és Sai-t az indiai részlegről, mert ők a felelősek mindenért... vicc az egész tényleg.

Egyébként ez nem hiba volt, csak promózták az új 1500 eurós VIP funkciót ;]

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#12943) akooos válasza Raunchy (#12936) üzenetére


akooos
veterán

Akartam mondani, hogy ez csak valami kamu lehet, ilyen nem létezik... Erre a fifa direct tweetek az élő bizonyíték arra, hogy nem valaki szerkesztette meg ps-ben ezt a szart, hanem tényleg ilyen fos :D Nevetséges.

(#12944) thebigK


thebigK
addikt

Gold2 OP. Packokat gyujtom, hatha jon valami promo, de ez szep fodder

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#12945) eM'82


eM'82
addikt

Gold3 OP! :DDD

Hosszú hónapok után most vettem először a fáradtságot hogy meglegyen a 14 win. Kár volt. Igaz azt hittem lesz CR, utána meg Messi IF. Nem mintha lett volna rá esélyem.

(#12946) gjoe válasza thebigK (#12944) üzenetére


gjoe
őstag

gratulálok. Pár ilyen jöhetne nekem is a messi projektbe

(#12947) skroy válasza thebigK (#12944) üzenetére


skroy
senior tag

1 WL-en 34 győzelemért ez alap. :D

(#12948) elod22 válasza Raunchy (#12936) üzenetére


elod22
senior tag

Pfúú... basszus! Nekem is meg volt jelenve ez a watermark átlósan az este. Nem tulajdonítottam jelentőséget neki. Vajon tudtam volna csomagokat generálni magamnak vagy zsetont adni? :DD

[ Szerkesztve ]

(#12949) zadir1


zadir1
tag

Fifa 21 Companion androidos telón akarok csinálni squad challenge-ket, de nem engedi befejezni. Nektek működik rendesen?

(#12950) thebigK válasza skroy (#12947) üzenetére


thebigK
addikt

Igaz is :DDD :R

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.