Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-10-01 12:47:20

LOGOUT.hu

A warez (beleértve az illegális coinvásárlást és a káromkodást is!!!) szigorúan tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13351) |AP| válasza Zimmi91 (#13350) üzenetére


|AP|
veterán

én is, de ezeket tuti nem nyitom el holnap ha a fenti lista igaz

(#13352) Zimmi91 válasza Raunchy (#13338) üzenetére


Zimmi91
addikt

Itt vannak ratingek is, meg statok :)

" Just remember Manchester is RED! "

(#13353) Woodslave válasza Kristof_94 (#13347) üzenetére


Woodslave
nagyúr

De az nem fut birtday volt hanem shape shifter. A bday lapoknal nekem csak weak foot boost rémlik staton kívül. Mennyit buktam lacazetten úristen :C

Komolyan túl sok kreatív energiát nem kell beletenniuk :N :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#13354) Nandinagy válasza Zimmi91 (#13352) üzenetére


Nandinagy
addikt

Erre kár volt várni.... 70es passzolású csatárokkal mit kezdjek áprilisban könyörgöm :D
Egyébként ezt a mendy cb-t nem tudom mire gondoljátok olyan nagyra.A gold lapját is belehet rakni cbbe de 3-4 centivel alacsonyabb mint minden ott használt szélsővédő(Reece,Dalot,Theo,Walker,Mbabu). Nem azt mondom, hogy baj ha valaki nem 185 centi de a 180 centi akár még lehet is baj.

A két értékelhető lap az Sane meg Sambia innen.
Perisic ugyanazt tudja mint Mkhitaryan aki 50k-s lap.
Simon ugyanaz mint Diatta csak a bal oldalt ráadásul a tavalyi év után idén már nem is 5* weak.
Thiago meg tipikusan az a lap aki camba lassú cm/cdmbe meg szarok a védekező statjai.
RB Gimenez ugyanaz mint Hermoso.(de mondjuk +1-2 pacevel is ezt mondanám)
A csatárok(Hwang,Vardy,Inaki) nem néznek ki rosszul de engem sokszor Mbappe 78as passzolása is zavar ezeknek meg vagy sokkal rosszabb vagy ugyanolyan.

Szóval remélem ez a leak csak egy rossz vicc és nem csak ők fognak kapni/jobb statokkal jönnek :D

[ Szerkesztve ]

(#13355) Tomi0703 válasza Zimmi91 (#13352) üzenetére


Tomi0703
őstag

Hat ez katasztrofa... Ha ez lesz. :W :O

(#13356) bubuska10 válasza Nandinagy (#13354) üzenetére


bubuska10
senior tag

Na ez az. Egy Serie A-s csapatnál Perisic konkrétan 7. számú LM/LW lenne már. De a többi se egy nagy szám :D pláne nem olyanok akik miatt pakkokat kelljen félretenni.

(#13357) Kristof_94 válasza Woodslave (#13353) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Mindegy! Tuti lesznek húzónevek, másképp nem tudja eladni a promot. Bár így 2 hét után már bármire nyitnának a játékosok.

(#13358) toxicjew válasza Zimmi91 (#13352) üzenetére


toxicjew
addikt

Aztakurva de nagy szar ez :Y reméljük tévednek, volt már rá példa idén, hogy egy leak teljesen hibás volt.

(#13359) thebigK


thebigK
addikt

Hat ha tenyleg ez lesz, az kurvanagy csalodas, ez teny

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#13360) Zimmi91 válasza thebigK (#13359) üzenetére


Zimmi91
addikt

Levan szarva, legyenek drága lapok aztán nyissuk ki tradebe, aztán lehet venni olyan játékost akit akarsz 😁😀

" Just remember Manchester is RED! "

(#13361) toxicjew


toxicjew
addikt


Ez alapján már biztos nem pontos a leak, persze a játékosok stimmelhetnek, de a statokban még reménykedhetünk.

[ Szerkesztve ]

(#13362) Kristof_94 válasza toxicjew (#13361) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Lucas... Mit vétettünk?

(#13363) Stylerr válasza Kristof_94 (#13362) üzenetére


Stylerr
addikt

Neymar?

(#13364) Zimmi91 válasza Stylerr (#13363) üzenetére


Zimmi91
addikt

Neymar túl OP lap lenne, de örülnék neki nyilván :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#13365) Nandinagy válasza Stylerr (#13363) üzenetére


Nandinagy
addikt

Neymar nem lehet. August van a kép alatt ami gondolom a születésére utal. Na most Neymar öcsénk februári :D

(#13366) bubuska10 válasza Nandinagy (#13365) üzenetére


bubuska10
senior tag

Brazil, Moura augusztusi, az stimmel, annyi h 97 helyett 95 a pac. Francia és gemini. Gemini = ikrek, ami május 22-től június 21-ig tart. Mendy június 8-án született. Úgyhogy staton kívül minden stimmel.

(#13367) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Na kivettem én is ezt a 83+*10-es csomagot, hátha. Szombaton nyitok majd, mert péntek este nem leszek, mobilon meg nem olyan izgalmas... :D
Butra helyére jó lenne nyitni egy igazi cam-t, beérem moments Cruyff vagy Dinho lapjával is.

(#13368) bubuska10


bubuska10
senior tag

Hopp, úgy tűnik újítottak az EA-nél. Zsinórban 4. aranygólos, kilépős meccsnél írja ki hogy sorry nem vettük be, és kiléptet az Ultimate Teamből. Nemtom mennyire véletlen, ha nem akk valszeg felkészültek az új icon swapra ilyen módon.
Szerk: csak amikor kikapok, akkor jó. Amikor más lép ki, akkor hibát észlel. :D Szokásos Szopatás.

[ Szerkesztve ]

(#13369) eM'82 válasza bubuska10 (#13368) üzenetére


eM'82
addikt

PS-en nálam ilyen hiba nem tűnt fel. Kiléptek 2en is egymás után 1-0lal, nekem meg megadta a win-t.
Mondjuk azért ez kemény, hogy szenvedj végig mindenképpen egy friendly meccset. Nem elég eljátszani ezt a Weekend League-nél a Rivals pontok miatt?

B@$ki majdnem elbuktam Giroud-t. Ránézek, mondom hány nap van még belőle 6-7? Ja, 19 óra... Houps, 5 meccs még kellene ahol gólt lövök. Azt hittem lesz vagy 1,5 óra. Helyette - volt 1 teljes meccsem, meg 2. második félidőben feladós is (adtam fel én is 2t, 3at), így 45p alatt meglett.
Majdnem úgy jártam mint Gendouzival. :)

(#13370) bubuska10


bubuska10
senior tag

Szerk 2: 296 winem van Friendlybe (a 2 legjobb packot kapnám meg ha megvan a 300). Amióta írtam, 11 meccsen 9x nyertem aranygóllal. Egyet se vett be!!! Az történik, hogyha kilép az ellen (és megfigyeltem, független attól h én -a győztes, vagy ő -a vesztes- nyomja meg és lép ki), kiírja hogy sorry problémájuk adódott a szerverükkel, oszt kiléptet az Ultimate Teamből. Újraindítom ilyenkor, mit tudsz tenni mást. Lenyomtam 2t hátha jó lesz megint (1 win 1 loss), mindkétszer ugyanez. Gép restart, Origin ki be ki be. És úgyis ugyanez.
Mi a fasz????? Miért szivat ez a játék minden adandó alkalommal???

(#13371) bubuska10


bubuska10
senior tag


Megpróbáltam újra, megint nyertem aranygóllal, megint nem vette be, megint ez jött, megint kiléptetett............... :W Csodálatos hétvégét!

[ Szerkesztve ]

(#13372) Mrguba válasza bubuska10 (#13371) üzenetére


Mrguba
őstag

En este letoltam 1 ora alatt a maradek MLS meccseket 10.meccs volt meg amibol.6.win kellett...30 perc alatt megvolt kb mert.mindegyiken kileptek aranygolnal majdnem.
Nem volt.hiba.
Remelem ez veletlen nalad

(#13373) |AP| válasza bubuska10 (#13371) üzenetére


|AP|
veterán

Nekem is volt már ilyen, engem is felb@szott rendesen párszor. Azonban a kilépés-belépés legtöbbször segített.
Amit még megpróbálhatsz: originban go offline, majd újra csatlakozás. Ha ez sem segít tolj le egy SB meccset és utána próbáld újra.
Nálam ezek után megoldódik általában

(#13374) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

Én az ilyen friendly meccseket úgy toltam az icon swapban, hogy játszottam 8at, majd 2 sb meccset. Azért toltam így, mert elvileg limitálva van, hogy hány meccset nyomhatsz 1 óra alatt.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#13375) dkaro válasza bubuska10 (#13371) üzenetére


dkaro
őstag

Nálam volt ilyen psen swapoknal amikor túl sok rövid meccs volt egymás után. Nyomj le 2-3 sb meccset meg varj 1 órát , utána megjavult.

(#13376) JackeL


JackeL
tag

Nálam sosem volt ilyen, pedig volt amikor pörgött rendesen a dolog 5 meccset letoltam max 10 perc leforgása alatt golden goallal. Sőt volt amikor zsinórba vagy 8szor kikaptam elég gyorsan, de utána is számolta rendesen, igaz xbox one platformon vagyok nem PCn.

(#13377) Nandinagy válasza JackeL (#13376) üzenetére


Nandinagy
addikt

Pontosan nem tudom mennyi meccs kell de 1 óra alatt 15-25 között. Ha ezt átléped mindig kifog dobálni.

(#13378) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Én meg valami rövid kérdőívet kaptam az egyik rivals meccs után. Nem sok volt talán 3 kérdés, hogy mennyire vagyok elégedett a játékkal, milyen volt a meccsen a kapcsolat...

(#13379) #04441088 válasza Kristof_94 (#13378) üzenetére


#04441088
törölt tag

Shit,shit,shit,done. :D

(#13380) Bence910905


Bence910905
tag

Van valami uj trukk??? WL elso ket merkozes vezetek 1-0 ra mindket merkozesen kapcsolat megszakad es mindkettot beirta veresegnek ez valami vicc :U igy ulj le jatszani ezzel a foskupaccal.. Azota nyertem 3 at sorozatban de akkor is nevetseges (Ps a platform igy plane nem ertem)

[ Szerkesztve ]

(#13381) Nandinagy válasza Bence910905 (#13380) üzenetére


Nandinagy
addikt

Kidobott a menübe egyből? Az nem trükk csak szimplán megszakadt a neted :D Konzolon már nem lehet ilyenekkel szórakozni max. pc-n. Nekem egyébként 1 éve nem volt dnfem(akkor is csak azért mert elszakadt a netkábelem és a rivalst wifivel indítottam ;] )

(#13382) Bence910905


Bence910905
tag

Nem! Siman csak oda ahonnan a merkozest inditom.. De 28 merkozes maradt tehat levonta oket.. Ezert fura :) nagy ge.ciseg..mondjuk ezen a hetvegen csak 6 gyozelemig megyek mert nem erek ra ugyh mind1

(#13383) sz_abika


sz_abika
addikt

Ez a team 1 majd viszonylag olcsó lesz amúgy, még a baszó lapok is. Legalább 2 hétnyi pakk állomány van mindenkinél, nagy reccs várható. Akinél meg van mostani TOTW lap, adja el, csordultig lesz a piac ma este.

Nekem nem kell senki várhatóan belőle, de olyan üres a klub hogy én biztos nyitogatok.

PSN: xszabikax

(#13384) Kristof_94 válasza sz_abika (#13383) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én is nyitok, főleg ha jön egy jó ikon sbc vagy valami FUT legenda, mint pl. Musa... :D

(#13385) elod22 válasza sz_abika (#13383) üzenetére


elod22
senior tag

Szerinted érdemes még ma megvenni ha lesz valami számomra hasznos játékos, pont emiatt hogy mindenki ma fogja kinyitni a csomagjait? Vagy inkább várjak hétfőig, estleg csütörtökig?

(#13386) dkaro


dkaro
őstag

@toxicjew, gaborz1: van sok pakkotok? várható egy twitches nyitás?

(#13387) Gaborz1 válasza dkaro (#13386) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Részemről lehet róla szó, 67 pakkom van azt hiszem.
Pontos időpontot most még nem mondanék, de ha csinálok közvetítést, akkor kb. 15 perccel a kezdés előtt majd írok a topikba.
szerk.: Akár a topiktársakkal egyeztethetünk, hogy egymás után nyissuk a pakkokat.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#13388) toxicjew válasza dkaro (#13386) üzenetére


toxicjew
addikt

Nincs most sok, szóval nem is terveztem streamelni, majd esetleg totsra gyűjtök :) az lehetséges, hogy ezután elkezdek spórolni.

(#13389) Woodslave válasza elod22 (#13385) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ha vki nagyon meta lesz. Mint múltkor Maximin akkor ma. Amúgy a hype miatt nagy bukta lesz a legtobbnél. Lásd tavaly Lacazett - 600k pár nap alatt Grizi is esett rendesen. Maximin meg még tots alatt is kb annyit ért mint amire felment. Csak ezt nem feltétlenül tudod egyből

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#13390) elod22 válasza Woodslave (#13389) üzenetére


elod22
senior tag

Mondjuk egy Inaki Williams, Sane vagy Lucas Moura elég meta lesz, nem? Vagy ez csak később dől el?

(#13391) JackeL válasza elod22 (#13390) üzenetére


JackeL
tag

Én a Mendy-t várom, kíváncsi vagyok milyen pozíciót kap, ha CB-t, akkor egy Varane-Mendy duó középen, az fix undorító lesz ;]

(#13392) elod22 válasza JackeL (#13391) üzenetére


elod22
senior tag

Ha CB lesz akkor tuti 2 millió alatt nem lesz a piacon.

(#13393) Nandinagy válasza elod22 (#13392) üzenetére


Nandinagy
addikt

Szerintem ez nem ilyen egyszerű.. :D Mendy alacsony. A gold lapja sem azért nem játszik senkinél cb-t ellentétben Walkerrel mert ne lenne alkalmas a statja. Szimplán 4-5 centivel alacsonyabb mint minden más szélsővédőből lett középső védő. Ha csak nem emelnek a magasságán akkor maximum 5 védős felállásban tudom elképzelni középső cbnek :D

Egyébként azt, hogy kik lesznek ott a meta játékosok ahhoz meg kell nézni a gold lapjaikat. Hwang pl. kapásból undoritó lapnak nézett ki már gold lapként is :D Na most ő szerintem 3/5 lesz amivel nem fogja a kutya sem használni.
Sane lehetne a tavalyi Hazard/Griezmann ha jól lövik be a statjait.
Vardy gondolom megint 3/5-t fog kapni.

Az a bajom ezekkel, hogy ha nem is cselgép valaki de az 5 védő ellen nagyon hasznos néha beiktatni legalább egy heal to healt vagy croquettát, hogy kicsit eltolódjon a védelem. 3 skillel meg a passzolgatáson/bridgen kivül semmit nem tudsz csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#13394) elod22 válasza Nandinagy (#13393) üzenetére


elod22
senior tag

Mendy 180 magas, szerintem az bőven elég középen is, mivel szinte senki sem játszik beadásokra idén.
Walker 183 cm, az a 3 centi biztos sokat számít más területen, de nem hiszem hogy emiatt használják többen Walkert CB poszton. :D

(#13395) Nandinagy válasza elod22 (#13394) üzenetére


Nandinagy
addikt

Azért használják ott mert Walkernek ráadásul még a jumpingja is jobb amellé, hogy magasabb :D
Az a baj, hogy ezt így ki sem tudom jelenteni, hogy idén nem lehet fejelni mert nekem az jött le hogy én nem tudok de ellenem meg mindenki tud :D Tehát rengeteg ellenfelem van aki Reecere ívelget mert lefejeli CR és be is megy. Na most képzeljük el, hogy egy 3-4 centivel kisebb rosszabbul ugróra ívelgetnek.
Nyilván ha kap egy 99es jumpingot nem lesz ez téma de én Mendyt inkább wingbacknek tudom elképzelni :D Max ha cb lapot kap könnyebb lesz kidobni szélre max chemen. :D

[ Szerkesztve ]

(#13396) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Aki a 83+*10 sbc-n gondolkodik: csak este 7-ig van, szóval gyorsan gondolja át

PSN: OldSlowhand74

(#13397) Kristof_94 válasza Aguinaga (#13396) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Láttam valami 86+ duplás csomagot is lehet ma jön. Kíváncsi vagyok mit kapunk. A szezonra, meg a swap küldikre is, remélem egyszerűbbek lesznek.

(#13398) dkaro válasza Gaborz1 (#13387) üzenetére


dkaro
őstag

Akkor várom a jelzést bár ne 15perccel előtte, kicsit hamarabb :D

(#13399) K.J válasza dkaro (#13398) üzenetére


K.J
senior tag

16-tal :D
Neeem, minimum egy órával előbb kérjük!
Köszönjük szépen! :)

(#13400) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Lehet nekem is közvetíteni kellene, de max Tiktok-on tudnám a monitort kamerázva. :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.