Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19701) Nandinagy válasza Kristof_94 (#19700) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ugyanígy gondolkodom. :D
1 millam volt abból vettem egy gold Neymart. A többi meg mehet bele a premiumba. Nagyjából még 60-70 darab kijön holnap. Ha meg nem jön semmi max majd pickelek valamit ultimateből :DD

(#19702) Kristof_94 válasza Nandinagy (#19701) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Az a baj, hogy már 1400-1500 egy lap... Én 900 alatt vettem a legtöbbet, 950 volt a csúcs. És mire volt elég? Egy dupla Thiago Silvára meg egy Verrattira... :C

Amúgy abból a kb. 1 millióból vehetnék pl. moments Socratés/Nedved, Sancho, Raul, stb. De hova mikor már ott van a padon Benzema, Dybala, Di Maria mert nem tudom őket beépíteni. Jól van ez így, ahogy van.

(#19703) toxicjew


toxicjew
addikt

Közben még csavartam egyet a történeten és ezzel vágok neki a hétvégének :R

(#19704) MdewC


MdewC
nagyúr

Kb. 20-25 up de 1-2 board-on kívül semmi.

A héten a packokból semmi. :)

toxic: grat, jól néz ki. :)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#19705) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Még ezt megpróbálom, hátha. Messi CAM lesz majd.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#19706) MdewC válasza LendvaiFeri1 (#19705) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ez is fullos.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#19707) gabigyerek válasza MdewC (#19704) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Detto. A Ligue 1 alatt 1 db jobbnak mondható lapot sem nyitottam. Na de majd az Ultimate alatt.

Érdekes ez a pack weight. Baráti körben is azt látom, hogy van amelyik haver idén már 4-5 millió feletti lapot is nyitott, úgy hogy nem sokat játszik, nekem meg az idei legnagyobb nyitásom TOTS alatt volt csak. Ebből egyedül TOTS Ramos aki milla feletti lehetett, persze untrade.

Itt a fórumon is ezt tapasztalom, hogy vagyunk páran akik éppen hogy megéri szinten vegetálnak, illetve vannak akik minden létező top játékosba belenyúltak.
Nem sajnálom senkitől, főleg nem itt a fórumon. De ezt nem tudom elképzelni mitől lehet.

PS4

(#19708) Sickboy25 válasza gabigyerek (#19707) üzenetére


Sickboy25
addikt

Én például alig játszok, csak kereskedek... DE 3-4 hónapja semmit nem nyitottam, pedig a PL tots-ra 80 pakkot simán eltoltam...
Megcsináltam a PL-ben az upgradet legalább 50-et egy Henderson (GK) jött. A többivel nem foglalkoztam, még a spanyol garantáltat raktam ki egy 88-as jött, hogy még az SBC-t se tudja ratingben feltolni vele...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#19709) gabigyerek válasza Sickboy25 (#19708) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Igen. Ez is pont azt erősíti amit írtam.
(Csak felháborodás keltés végett a haver meg 1 hét alatt TOTY MBappe, TOTY Sanchez, Gold Van Dijk, Chiellini, Kante, Son. És ezt mind a napi sbc-kből :) )

PS4

(#19710) Sickboy25 válasza gabigyerek (#19709) üzenetére


Sickboy25
addikt

nekem a legnagyobb nyitásom egy Schmeichel volt 400K-ért ment el, talán januárban...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#19711) freddyadu


freddyadu
senior tag

Éjjel kb 8-10 upgrade vegyesen adott:
TOTS di Maria, Osimhen, Rajkovic
MOTM Schwolow
Navas, Alaba, Icardi, Ilicic

(#19712) Digestive válasza freddyadu (#19711) üzenetére


Digestive
addikt

Én tegnap óta vegyesen kb 50db-ot csináltam a pickből és a prémiumból vegyesen.

0db TOTS
1db 85 Icardi
3-4db 83as

:D

(#19713) MdewC válasza Digestive (#19712) üzenetére


MdewC
nagyúr

Öné a díj.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#19714) kapeti07 válasza gabigyerek (#19707) üzenetére


kapeti07
senior tag

Én csinálom a Ligue1 SBC-ket de a legjobb nyitásom Ruffier gold lapja volt.
Nagyon rossz a pack Luck-om, de van egy teóriám. A kölcsön Ikon játékosaimat megtartottam úgy hogy 1-1 db mérkőzésük maradt meg. Megvan Moments Maldini, Nesta, Figo, Bergkamp, Socrates. Lehet hogy a rendszer úgy látja hogy tele vagyok magas ratinges lapokkal ezért rosszabb húzásaim vannak. Tegnap megcsináltam az utolsó Advanced SBC-t ami még kmaradt nekem a League and nation Hybrid-et. A Puzzle master mindenkinek jó lapokat adogatott, de én megkaptam Gomist :(

Szerintetek söpörjem ki ezeket?
Lehet ráhatással a Pack Luck-ra a benttartott Loan Ikon lapok?

[ Szerkesztve ]

Xbox: kapeti

(#19715) Woodslave válasza Digestive (#19712) üzenetére


Woodslave
nagyúr

párat csináltunk mi is, de gyakorlatilag erre a ligue 1-re már annyira kinulláztuk a klubot hogy nem is vártam semmit.

Igazából nem panaszkodhatnék a tots időszakra, ami nem a garantált és emlékszem

Pl: Alisson, Vardy
Laliga: Griezman, Santi, Gerard Moreno
Seria A: Pellegrini (na ezért meg kellett néznem ki van benne egyáltalán)
Bundes: Somer, meg egy védő azt hiszem mert kettőt vettünk is, de abból is a legxarabb
Ligue 1: Aouar

Meg jött jópár töltelék ligás is, de semmi game-changer ha egyáltalán van köztük olyan :D

Vardyt kivéve nyilván untrade, garantáltból meg vagy kapus vagy a lehetőség szerinti legxarabb

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19716) Digestive válasza kapeti07 (#19714) üzenetére


Digestive
addikt

Kristófnak tele van a klubb nagy ratinges prémium lapokkal és nem is loan... aztán mégis nyit jókat. :DDD Úgyh ő az ellen példa. :D

(#19717) freddyadu válasza freddyadu (#19711) üzenetére


freddyadu
senior tag

Csak az a nagy kérdés, hogy vajon nagyon fog sántítani egy BD di Maria - TOTS di Maria csere a WF miatt?
Nem vagyok nagy skiller és szélsőt játszik...

@Digestive
Na az a durva... Mondjuk a franciáig tényleg semmit nem nyitottam én sem a TOTSokból.

[ Szerkesztve ]

(#19718) Töff_PLS válasza kapeti07 (#19714) üzenetére


Töff_PLS
tag

Ennek nincs sok értelme szerintem.

Nekem is megvannak a loan ikonok, de idén már esett TOTY Van Dijk, TOTS Diego Carlos, TOTS Neymar stb.

Egyszerüen szerencse kérdése az egész...

XBOX: LángosMaci

(#19719) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Ma reggel kiraktam még 30 upgradet.
Az eredmény: 2 abdelhamid,2 rajkovic,1 mandanda,1 thiago silva,1 savanier és végre bedobott egy Renato Sanchest. :D Hála a duplicateknek meglett Cyprien meg lassan Coutinho is kész. Sanches nélkül egy 600k-s bukó lett volna így viszont elégedett vagyok.

(#19720) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Lesz garantált ultimate totts is? Mert akkor arra meghagyom a coinokat...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#19721) Nandinagy válasza Sickboy25 (#19720) üzenetére


Nandinagy
addikt

Persze, hogy lesz :D Ha abból sem nyitunk használhatót akkor az már a vég :D :D

Közben összeszámoltam azokat a lapokat akiket a büdös életben nem használnék és hát van pár nagy rating. Remélem az a prime icon pack tényleg nem kamu és jönni fog.
Perpill van: 96 oblak,95 thiago silva,95 de vrij,94 henderson,94 van de beek,94 milinkovic-savic,94 marquinhos,93 osimhen,92 mandanda,92 savanier,92 fuenzalida,91 gerrard,91 desailly,91 johnathan,90 pedro,90 mariano,90 maguire,90 atuesta,89 rajkovic,89 abdelhamid,88 ben yedder,87 simon

Ha meg nem jön icon pack akkor jövőhéten remélem elkápráztatnak egy sbc-s Kenttel minket :C

[ Szerkesztve ]

(#19722) Zimmi91 válasza Nandinagy (#19721) üzenetére


Zimmi91
addikt

Prime icont én is megcsinálom ha lesz :D Hátha dob vmi értelmeset :D Ha meg nem akkor megy majd egy futties sbcbe :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#19723) Kristof_94 válasza Zimmi91 (#19722) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én is tervezem, de az a baj, hogy kb. 3-4 értelmes lap van még, ami nem törpül el a TOTS lapok mellett. :DDD

(#19724) Woodslave válasza Kristof_94 (#19723) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja nekem is pont ez jutott eszembe, a top páron kívül (bár sztem azok se osztanak szoroznak már) csak csalódás lenne. :D

nyilván ennyi felesleges lappal mint Nandi nincs veszteni való csak játék :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19725) Hazli17


Hazli17
aktív tag

Amikor elhatározom, hogy úgy ülök le, hogy full leszatom, mindegy mi lesz, mert csak játszogatok kicsit és nem fogom magam felidegesítebi, akkor az első meccsen jön ödönke full full full pressinggel, az 50.percben nincs staminája, mindebki pirosban fut, vezetek 1-0ra, 2-1re és ő nyer 2-3ra, mert még a 90.percben is mindenkit lefutnak a nulla erőnlétea játékosai, na akkor tudnám az egészet kibaszni az ablakon, hogy megszabaduljak a démonoktól... Nembértem, hogy ezt milyen ökör állat programozó találta ki, de azt kívánom, hogy élete végéig csak és kizárólag vesztes legyen bármiben amivel játszik...

Amúgy ezzel a csapattal álltam neki, majd meglátjuk..

(#19726) freddyadu válasza Hazli17 (#19725) üzenetére


freddyadu
senior tag

Gomezről és di Mariáról írnál pár gondolatot, mert én is ma tervezem őket kipróbálni.
Köszi!

(#19727) Nandinagy válasza freddyadu (#19726) üzenetére


Nandinagy
addikt

Gomez: Szélen abszolút használhatatlan. A sebesség ami rávan írva nem tükrözi a valós sebességét. Középső CAM/st-ben használható de pl. Lautaro kategóriákkal jobb játékos nála.

Di Maria: Szélen jó de a kevés weak foot miatt középre nem ajánlatos még a trait ellenére sem. Nálam ő pont jó 442-ben jobb szélre. De ha választanom kellene akkor inkább a birthday lapját venném meg az 5*weak miatt.

(#19725) Hazli17
Lehet már kérdezték régebben de 1 védekező játékos nem kevés? :D

(#19728) freddyadu válasza Nandinagy (#19727) üzenetére


freddyadu
senior tag

Ez a terv:
RW di Maria
LW Mbappe
CAM Gomez
ST Lautaro

Gondolkozom még azon is, hogy Dybala esetleg jobb lehet CAMban? Ő a másik jelölt.

(#19729) Zimmi91 válasza Woodslave (#19724) üzenetére


Zimmi91
addikt

Na ezt akartam mondani, hogy nekem is van még elég sok magas lapom, mondjuk ha megcsinálom az ultimate tots sbct akkor lehet nem marad már annyi :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#19730) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Tots, látom francia, na mondom biztos valamelyik töltelék, erre ő jött, újabb szupercsere! :DDD
Nem hálátlan akarok lenni, de kicsit sajnálom, hogy nem Mbappe, mivel őt a chem miatt könnyebb lett volna TOTS Di Maria és a sima Neymar közé. Viszont Yedder senkivel nem linkel, de majd megoldom.

[ Szerkesztve ]

(#19731) LendvaiFeri1 válasza Kristof_94 (#19730) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Miért van mindenki elájulva ettől a palitól? 90-es Militao simán megeszi akármelyik speciális lapját.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#19732) Nandinagy válasza Kristof_94 (#19730) üzenetére


Nandinagy
addikt

Igen mondjuk én sajnállak is. Minden héten top3-as TOTS-okat nyitogatni és azt még beépíteni is nehéz lehet... Bárcsak átvehetném ezt a terhet tőled :D
Gratulálok amúgy.

(#19728) freddyadu

Középen jó lehet Gomes. Dybaláról nem tudok nyilatkozni mert nem próbáltam.

(#19733) Zimmi91 válasza Kristof_94 (#19730) üzenetére


Zimmi91
addikt

Konkrétan nyitsz egy 5 milliós játékost, de azon is sírsz, én nem tudlak hova tenni eskü, neked nagyon nehéz lehet megfelelni, nem irigylem az asszonyt :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

" Just remember Manchester is RED! "

(#19734) Digestive válasza Zimmi91 (#19733) üzenetére


Digestive
addikt

Nyugi csak itt mer elégedetlenkedni! Otthon az asszony hordja a nadrágot. Nem véletlenül tolja évek óta rom kontrollerekkel... :P :DDD

Amúgy Kristóf 1x írj már egy olyan kommentet ilyenkor, h juppi, de király, el se hiszem, stb... De amúgy én átlátok ám rajtad kis huncut. Direkt nyomod ilyenkor a kamu rinyát, h keltsd a hangulatot. Ügyes. :D

[ Szerkesztve ]

(#19735) Zimmi91 válasza Digestive (#19734) üzenetére


Zimmi91
addikt

Haha és kajak :D Lehet tényleg olyan bodybuilder a csaj mint anno a Főnök rakta be a képet asszem :DDD :DDD Csak már kezd idegesíteni, hogy ő mindig nyit de sose jó :D Ha Vardyt nyitott akkor Aguero kell neki, ha Yeddert akkor Bappe :)) Már lassan jobban fogadom Wood sírását, pedig az se kutya :DD

" Just remember Manchester is RED! "

(#19736) Nandinagy válasza Zimmi91 (#19735) üzenetére


Nandinagy
addikt

Az volt a legjobb mikor múlthéten kinyitja Paulinhot meg Dybalát akik 800k-1 milla közötti lapok de Manolas hiányzott aki ér 120k-t :D :D :D :D :D
Mondjuk én imádom Kristófot mert mindig feldobja a napom az ilyen kijelentéseivel :D
De Kristóf ha nehezebb beépítened Yeddert akkor rakd ki Cyprient és van neki zöld link. Úgyis gondolom tele vagy magas ratinggel. Nálam bevált eddig.

[ Szerkesztve ]

(#19737) Zimmi91 válasza Nandinagy (#19736) üzenetére


Zimmi91
addikt

Jaja emlékszem írtam én is, meg Főnöknek írtam, hogy Kristóf behajtja majd rajta a Manolas nyitását :D Azért egyszer ha lesz egy összejövetelünk a PH-s tagokkal sok sok vodka-almát behajtok rajta, mert miatta nyúltam a piához :DDD :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#19738) sz_abika válasza Kristof_94 (#19730) üzenetére


sz_abika
addikt

Ezt az EA bérencet mint te, bexarás!

PSN: xszabikax

(#19739) toxicjew


toxicjew
addikt

De az előre borítékolható, ha a 21ben nem nyit egy CR-t az első hónapban, akkor jön a rinya :D Te mákos kis... :)

(#19740) Woodslave válasza Zimmi91 (#19735) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem akarok elfogult lenni de ennél már tényleg jobb a sírásom.. ;] :D Az meg hogy Kristóf nem tudja gold neymar meg di maria közé beépíteni, először hülyére röhögtem magam, aztán írni akartam vmit, de a Főnök még a klubomat is törölné ha leírtam volna :C :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19741) Töff_PLS


Töff_PLS
tag

Ti mit alakitanátok a kereten?
Van rá 400K coin meg a padon levö játékosok.

Vardy és Henderson eladható, a többi untrade.

[ Szerkesztve ]

XBOX: LángosMaci

(#19742) Hazli17 válasza freddyadu (#19726) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Nekem eddig Gomez nagyon szimpatikus. Cam-ot játszik és ponz fordítva érzem, minz Nándi. Nagyon gyors. Mélységből indulva megfutja a védőket, szögletvől kontrázva nem éri utol senki. Pörög, forog, a magas dribbling is nagyon kijön nála. nekem tetszik.
Di mariskára rá kell érezzek még, mert nálam Bernardo sbc lapját váltotta, de eddig nen érzem, hogy jobb lenne, pedig statokban magasan veri.

Nandinagy
4-1-2-1-2 a kedven felállásom, ott abszolút elég az 1 védekező kp.
4-2-3-1nél egy legyen full védekező, ha a másikkal utolérem a támadót, vagy beállok a passzsávba, már elég kell, hogy legyen. 4-4-2 nél szintén.
Szóval én nem érzem hátrányát az egy kimondott cdm-nek. (sokan mondjuk annak se, ha 6 támafójuk van és 0 cdm..) Gondolkodtam azon is, hogy két kimondott cdm-el próbáljam, de ott meg 4-1-2-1-2 nél hiányozna a cam.. Asszem egy toty/tots de bruyne mindent megoldana :)) , de kinek van annyi pénze..

Kristóf jomolyan.. Ba.... + és persze Jó játékot.. :DD

[ Szerkesztve ]

(#19743) gabigyerek válasza Töff_PLS (#19741) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Ezzel a kerettel olyat alakítanék, hogy csak na...minimum Tekkzet lenyomnám :)

Komolyan. Egy ilyen 10 millás csapaton mit akartok még alakítani? :) Ezzel már csak nyomni kell. Ha meg nem megy, akkor gyakorolni és gyakorolni. Inkább ilyet be se rakjatok, mert az embert kiüldözitek a világból. Bocsi, no offense, de ettől függetlenül tartom.

PS4

(#19744) MdewC válasza Töff_PLS (#19741) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ha csak a feszkó generálás volt a cél, akkor jó kísérlet. Ezen a klubbon alakítani? Fullos. 400K-ból? Mondjuk baby Yashint azonnal megvenném a kapuba, hogy álljon is ott vki és legyen esély vmire.

Grat hozzá, de ezt a kommentet remélem nem gondoltad komolyan. ;)

Kristóf: grat. ;)

Remélem jövőre nekem is ez lesz a legkisebb fifa problémám, mint Neked most beépíteni Yeddert.

Komolyan nem értek néha 1-2 kommentet.

Grat a nyitásokhoz.

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#19745) eM'82 válasza Töff_PLS (#19741) üzenetére


eM'82
addikt

LB - FBack Alex Sandro
GK - Yashin vagy VanDerS
Casemiro-t kidobnám. Oda Fernandinho. CAM-ba meg Richarlison (akit ingame át tudsz tenni bárhová).
Budget oldalról megközelítve Casemiro helyére - SShifter Vinicius Jr.

(#19746) arpo04 válasza MdewC (#19744) üzenetére


arpo04
őstag

Valljuk be hiányozna ha nem írna ilyeneket ;]
2 up és egy 89 cb valamint 94 Aouar ami jött, ez meg mindig jobb mint a 30-50 up és semmi. Így egy szavam sincs rá.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#19747) #Wiall#


#Wiall#
tag

Miért lehetséges az hogy a csapatomban a tots Henderson egyszerüen láthatatlan nem érzem jobbnak a sima gold lapjánál pedig statok alapján elég jó kis középpályás valami tapasztalat ?

(#19748) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Érzem, hogy ez a hétvége is jó lesz ! :D
Első wl meccs:

3-1-re nyertem de 2 olyan komikus gólt lőttem, hogy szégyelltem magam. Bezzeg amikor szépen lejátszok 1 helyzetet azt azért sem rúgják be :D :D

(#19749) Digestive


Digestive
addikt

WL első meccs.

0:3-ra alázott le egy full gold olasz csapat ahol még chem lap se volt senkin. Mindegyik lap gyorsabb, erősebb volt mint az enyéim. Gold Manolas konkrétan kivégezte TOTS Agüerot. :DDD

(#19750) Digestive


Digestive
addikt

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.