Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22551) toome1985 válasza dudu5130 (#22548) üzenetére


toome1985
tag

Egesz evben olasszal toltam. (Mert vérbeli Realos vagyok. :) ) keret? Platform?

(#22552) Meghivott


Meghivott
addikt

Valaki tud linkelni egy monthly rewardsot? Volt itt ugye kavarás a díjakban és nem követtem, hogy mi az aktuális...
A havi elite 3 már megvan és a 2 is meglehet, kíváncsi vagyok, hogy mi jár érte.
Köszi

(#22553) Csokipuding8 válasza MdewC (#22541) üzenetére


Csokipuding8
tag

Nekem egyben vannak a srácok :DD

(#22554) MdewC válasza Csokipuding8 (#22553) üzenetére


MdewC
nagyúr

Mind a 2 TOTS??? :))

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#22555) HdRew


HdRew
őstag

Amúgy kíváncsi lennék, hogy van programozva ez a gyönyörű játék.

Van olyan, amikor tényleg semmi nem megy be, hiába dolgozok ki helyzeteket, 88-as Son egy rakás fos az utóbbi meccseken. Amikor nyomtam egy rage quitet, utána 2-3 meccsig megint egész tűrhető volt a gameplay..

Szóval ha szar vagy, akkor téged fog tolni a játék. Nagyszerű.

(#22556) Blashe


Blashe
aktív tag

(#22557) MdewC válasza HdRew (#22555) üzenetére


MdewC
nagyúr

Minden WL előtt kell az online friendlyben tolni egy rage quitet. :DDD

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#22558) MdewC


MdewC
nagyúr

Ma nincs ok a panaszra a játékkal kapcsolatban, sikerült 10/9-et beletenni a WL-ben. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#22559) bdave16 válasza MdewC (#22541) üzenetére


bdave16
senior tag

Sajnos erre nincs esély nincs elég coinom mind 2-re . Mondjuk reward függő,de majd kiderül . :DDD A kanémat biztos eladom még csütörtök előtt,mert megint nyitható lesz így az ára is megy le .

(#22560) dudu5130 válasza toome1985 (#22551) üzenetére


dudu5130
őstag

Igazából nem sok mindenkit vettem még. Amúgy PC. Most vettem a játékot és azért kérdeztem, hogy kiket érdemes megvenni ebben a felállásban.

(#22561) Csokipuding8 válasza bdave16 (#22559) üzenetére


Csokipuding8
tag

Neked ne lenne coinod :D jópofa vagy :D a legjobb nyitásokat te produkálod így elnézve a fórumot :D ha jól tudom Juvés kollégánk inkább összegyűjtögette a pénzét a csapatra. Én gyűjtöttem is, jól használtam ki az áreséseket meg nyitottam is azért. Én pl sok kicsi sokra megy alapon próbáltam mindenkit normál áron eladni (a határozottan olcsó papírokat is :K )

MdewC: Igen mindkettő TOTS :D

[ Szerkesztve ]

(#22562) bdave16 válasza Csokipuding8 (#22561) üzenetére


bdave16
senior tag

Tudod azért,hogy valakit ki nyiss coint is bele kell fektetni . :DDD :DDD És amúgy ezt a címet meghívott kollégának adom a mai napig . :DDD :DDD

(#22563) Csokipuding8 válasza bdave16 (#22562) üzenetére


Csokipuding8
tag

Persze persze tudom én :D Lényeg azon lett volna, hogy tudjuk, nem állsz rosszul :D De mondasz valamit, Meghívott is szépen zsákmányolt :DDD

(#22564) bdave16 válasza Csokipuding8 (#22563) üzenetére


bdave16
senior tag

Igazándiból nagyrésze a coinomnak untradeable játékoskban van .Rendesen nincs csak kb. 1,5 millióm.

(#22565) MdewC válasza Csokipuding8 (#22561) üzenetére


MdewC
nagyúr

Akkor az durva. :)

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#22566) toome1985 válasza dudu5130 (#22560) üzenetére


toome1985
tag

Olcsóbbtól a drágább fele próbálok addni tippeket. 433-4et játszok. Gk:Hart, Buffon, Handanovic. Cb: Koulibaly?! Manolas Barzagli Chiellini. Lb: Evra, Alex Sandro. Rb: Abate, Florenzi. Cm: Parolo, Brozovic, pjanic, Hamsik, Marchisio Nainngollan. Cam: Muriel, Banega, Hamsik, Dybala. Lw: Gomez, El Shaarawy. St: Niang, Eder, Icardi, Dybala, Higuain. Rw: Salah, Cuadrado. En ezeket probáltam. Masnak biztos más jön be de ezekkel nagyon nem fogsz mellé. Árakat nem tudok mert boxon játszom. Bár feltételezem a tots miatt felmentek az árai ott is az embereknek.

[ Szerkesztve ]

(#22567) Csokipuding8 válasza bdave16 (#22564) üzenetére


Csokipuding8
tag

Azért az is durva! :DD Nekem is sok eladhatatlan van egyébként. Sajnos ezek nagyrésze olyan ligás amit nem valószínű hogy használni fogok :U Próbálgattam és próbálgatom is már így a "végefele" a játéknak a különböző csapatokat köréjüképíteni, de mindig visszatérek az alapokhoz. Van egy pár alapemberem akik nagyon beváltak, és emiatt ha hybridet is rakok össze, az köréjük épül. Ezek általában a törpe mozgékony speedy gonzalezek (nem kizárólag azért hogy középkezdéstől végigBoltoljam a meccset :D , persze faszkalapok ellen szoktam direktbe szórakozni), meg egy pár másik emberke. És ezek többsége számomra Calcio A-ban van.

Na lényeg a lényeg, nekem sincs szerintem sokkal több lovetta. Talán 2 misi. Ez nálam majdnem a 3xosa lenne ha eladható lenne az összes f*ckin kék ződ lila lapom ami ott pang a klubban :W :DDD :DDD

(#22569) bdave16 válasza Blashe (#22568) üzenetére


bdave16
senior tag

Berba spin és finesse. Ennyivel hozzátudok járulni :DDD

(#22570) MdewC válasza Blashe (#22568) üzenetére


MdewC
nagyúr

Na egy kis húslevest én is elbírnék! :DDD

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#22571) Meghivott válasza bdave16 (#22562) üzenetére


Meghivott
addikt

Napok óta semmit nem nyitottam ;)
Majd a havi eliteből...

(#22572) toome1985


toome1985
tag

(#22573) kiserik


kiserik
senior tag

Emberek! Annak mi értelme van, hogy első támadás után kilép a delikvens?

(#22574) toome1985 válasza toome1985 (#22572) üzenetére


toome1985
tag

Inkább mégse

(#22575) toome1985 válasza kiserik (#22573) üzenetére


toome1985
tag

Hát tulajdonképpen igy nem bassza fel magát a gameplayel. Szoval akar lehet is. :D

(#22576) LedyGyuszi


LedyGyuszi
addikt

Urak!
Kicsit kiestem a körforgásból...
Futtiesra mivel érdemes készülni? :U

XONE: LedyGyusziHU

(#22577) Kristof_94 válasza LedyGyuszi (#22576) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

83-84-es játékosokkal szerintem nem igen foghatsz mellé!
Viszont furcsa, mert tegnap még tök jó áron volt mindenki, de annyi időm nem volt, így 4-5 játékost tudtam venni 1000 zseton körül PC-n, ma meg már egy Bruno is minimum 3000...

(#22578) Citroware válasza LedyGyuszi (#22576) üzenetére


Citroware
addikt

Fél liter pálinkával. :))

(#22579) LedyGyuszi válasza Citroware (#22578) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

az kevés lesz... :P :C

XONE: LedyGyusziHU

(#22580) marcess


marcess
senior tag

Segítőkész/kreatív fórumtársak segítségét kérném, ebből a csapatnyi játékosból (mind untradeable) kellene egy csapatot kovácsolni, annyi kitétellel, hogy 5 védős felállás legyen, valamint a rendelkezésre álló összeg 200k. Természetesen nem kell mindenkinek a csapatban lennie, csak ezek az emberkék nem eladhatóak.

[ Szerkesztve ]

(#22581) toome1985


toome1985
tag

Megy tovább a fentebbi stream. Egyébként mindenkinek only tots teamek jönnek szembe wl-ben?

(#22582) Kristof_94 válasza toome1985 (#22581) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ja, volt minden pénteken, Serie A TOTS, Ligue 1 TOTS, PL TOTS és az a vicc, hogy ezeket mind megvertem. Helyette ilyen sprinthuszároktól kaptam ki, meg volt 2 helyzetük és tizikkel megnyerték. :C
Kár, mert egyel maradtam le az elitről és nekem ennyi volt a fifa. Nem baj, majd olvasok egy könyvet vagy társasjátékozom, ott nem számít, hogy a ZS-Home 120 mega helyett, csak 25-t ad. :D

Marcess: Mi a platform?

[ Szerkesztve ]

(#22583) marcess válasza Kristof_94 (#22582) üzenetére


marcess
senior tag

PC!

(#22584) Kristof_94 válasza marcess (#22583) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nem vagyok olyan profi, de ez sikerült! [link]
A középső védő helyére be tudsz rakni csereként bárkit!
De ez sem rossz, szerintem Kante 8 chemen is jó, viszont ha egy Batshuayi megy Benteke vagy Fellaini helyére, akkor 9 a chem. Ebből a felállásból meg átállsz ingame az 532-re. De Fellaini helyett lehet akár Defour vagy Dembelé is.

[ Szerkesztve ]

(#22585) ShiberMonkey válasza marcess (#22583) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Sziasztok, ez az új patch zseniális ps4re :D offline meccs:
Ismerőssel eldöntöttük hogy játszunk egy lengyel random meccset (valami 2 csillagossal voltunk). Első félidő 35. Perc támad az ismerős, 16 os szélén felrúgom, repül 5 métert majd mehetet tovább úgy hogy a félpályán álló csatáromhoz pattant és csak elkellett futni a kapujáig egyedül, de a kapusa hatalmas bravúrral védi a lövést, majd szöglet helyett szabadrúgással jött ahonnan elfelejtette befújni a szabálytalanságot. Nem hittük el amit látunk :D Majd kapott egy tizit úgy hogy a kapusom átugrott a kapufán és leütötte a csatár lábáról a labdát :D
Most meg online Div3 (Ajaxal vagyok New castle ellen)
Lőttem egy olyan gólt hogy beadtam a labdát kapusa a levegőbe felüti majd megáll, csatárral visszafejelem az érkezőnek majd egy pasz ellövöm gól és lefújja a bíró és szabad :D ugyan ezen a meccsen lőttem egy "lesgólt" kiugrattam Dolberget (16-oson belülre)aki belőtte, majd a gyerek (nem is én) visszajátszatta és a lesvonal előtt voltam, a másik csatár volt lesen :D nektek is ilyenek történnek ?

(#22586) MdewC válasza Citroware (#22578) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ennyi! :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#22587) TBMC


TBMC
addikt

ma azthittem kettétöröm a joyt...
div3ba feljujásért.

utsó meccsem volt már csak sajnos.
2-0ra vezettem

88.perc. erre: you have lost the connection with the EA servers.
szerintetek????

ja 1 kurv@ petákot sem kaptam... cserébe DNF... egyszerűen nem hiszem el. a mai napon ez volt a második. :W

markbellus.hu 

(#22588) HdRew


HdRew
őstag

Azt hiszem páran vártunk erre:

Arsenal: megvan az egyezség, Lacazette Londonba repül – sajtóhír

Még ha Griezmann is a PL-ben kötött volna ki, azt hiszem meglett volna a tökéletes liga a 2 támadóval való felálláshoz.

(#22589) Szigma70 válasza HdRew (#22588) üzenetére


Szigma70
addikt

És nagyon sokan nem. Neki lehet jó lesz az angol bajnokság, de a FIFA 18 ban biztos sokan utálják ezért

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#22590) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Remélem most már jön az a SIF Nikolics...

(#22591) Z'Z" válasza Kristof_94 (#22590) üzenetére


Z'Z"
őstag

2 gól+1gólpassz, ha ezért nem kap, akkor az EA elmehet a fenébe.
Amúgy az MLS All-Star szavazás hogyan zárult?
Van valami infó?

(#22592) Kristof_94 válasza Z'Z" (#22591) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

A gólpasszt nem is tudtam, de így méginkább!
Nem tudom én is kerestem, de semmi.

(#22593) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Basszus PC-n megint teljesen KO a piac, Bruno és Javi Martinez sima lapjaiból 4-5 volt a piacon... Olyanok, hogy Cazorla, Cech, Fabregas árai teljesen elszálltak. Érdekes lesz így a Futties. Ez a TOTS sbc nagyon betett a piacnak és mi lesz ha mêg jönnek az új lapok, meg Totti sbc és hasonlók. :W

(#22594) Szigma70 válasza Kristof_94 (#22593) üzenetére


Szigma70
addikt

Totti szines lapja el is tűnt. A gold is elég lesz? Bár pár hete 1000 ért nem vitték, most 7-10000 ért megy. Tuti lesz SBC je?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#22595) #16514048 válasza Kristof_94 (#22593) üzenetére


#16514048
törölt tag

Ez az End of Era cucc remélem olyan lesz, mint a FUT Birthday, hogy alapvetően pakkokból lehet húzni a lapokat és néhányból lesz SBC is magasabb stat-okkal. Ha csak SBC-k lesznek, akkor kizárt hogy meg tudjam csinálni ilyen árak mellett, pedig egy Lampard-ra, vagy Gerrard-ra nagyon szívesen beneveznék.

Az Ultimate Scream lapokról amúgy van valakinek új infója? Nagy nehezen sikerült vennem egy Pirlo-t abban reménykedve, hogy véglegesen megkapja a boost-ot, de lehet, hogy kacsa volt az a hír. Lehet jobban járnék, ha kiraknám max áron, ugyanis nincs belőle 1 sem a piacon.

(#22596) lesaux


lesaux
veterán

Sziasztok!
Tudom, hogy ez PC-s topic, de a konzolosok között nem találtam FIFA-sat.
XBox 360-ra van jogtiszta, letöltött FIFA 17-esünk. Az a fiam problémája, hogy ha gólt szerez a Real, nem játssza le a "Hala Madrid y nada más" című zenét. Ezt: https://www.youtube.com/watch?v=kOKDvY3nV9M
Ami érdekes: tegnap hallottuk egy ismerősnél, hogy gól után jön a zene, és állítása szerint nem piszkálgatott semmit, ez a default. Fakadhat-e abból a különbség, hogy neki XBox One-ja van, nekünk meg 360-asunk?
Régebben mintha tudtunk volna feltölteni bevonulózenét meg ilyesmit, bár az lehet, hogy régebbi FIFA-knál volt, és már keverem. Most nem találtam ilyen lehetőséget, és érdekes módon a google is minden szemetet kidob, nem tűnik segítőkésznek.
Szóval miért nem játssza le a zenét, és hozzá lehet-e adni?
Köszi!

(#22597) LendvaiFeri1 válasza lesaux (#22596) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Igen, a két konzol közötti különbség miatt van.

Ez igazából XB/PS/PC topik. :DDD

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#22598) Lori82


Lori82
senior tag

Amióta minden színben pompázik a csapatom sokkal szarabbul sikerül a WL.Eddig egy hónapban a Gold 2 minimum kétszer megvolt,de sokszor sikerült a Gold 1 is.Mostanában Gold 3 fölé nem nagyon tudok menni.Ma pl volt 12 winnem és maradt még 3 meccsem.Első bukta,másodikat elvette a digi ,harmadik bukta :W :W :W

(#22599) Lori82


Lori82
senior tag

Ez nagyon bosszantó főleg úgy,hogy most már mondhatom,hogy tartósan a Div 1-ben vagyok és 1 pont híján majdnem megnyertem. :( :(

(#22600) Kristof_94 válasza #16514048 (#22595) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nem tudom, sajnos csak pletykák vannak. De tuti megint a zseton milliomosok járnak majd jól, a befektetés is teljesen értelmetlen már. Mondom pénteken este még 1000 alatt vettem nehány lapot, nézd meg most mennyi. Kicsit bosszantó, mert jó lett volna némi zsetont keresni, de sajnos egyre többen tudják mikor kell venni a játékosokat.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.