Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7701) macika48


macika48
újonc

Sziasztok. Létezik még működő farmhelper a játékhoz?

(#7702) dedike válasza macika48 (#7701) üzenetére


dedike
addikt

Passzolom. Én anno sem használtam... :B

Jó szerencsét!

(#7703) antikomcsi válasza dedike (#7700) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Bizony, beleégett a kapanyél a tenyerembe, nem tudtam billentyűzetet használni! :D

Olyan régóta inaktív volt a topik, hogy nem is vettem észre az értesítést, azt hittem, már beleestetek a komposztálóba! ;]

Az a baj, hogy nincs hová menekülni, ahogy látom, hamar utolértek mindketten! ;) Persze együtt jobb móka, úgyhogy várlak titeket a 200-as klubban! :R

(#7697) nRu3

Éééééén? Zombi farmer??? :DDD :D Peeeersze!

Fogadjunk az elmúlt időben Te is csapágyasra hajtottál pár egeret! ;] Szereti az a bal gomb a cirka 1100 területet learatni, meg a másik 400-at a teliholdasban, és a pár száz kitehetőt.

Biztos szerződésük van valami mikrokapcsoló gyártóval! ;]

[ Szerkesztve ]

(#7704) dedike válasza antikomcsi (#7703) üzenetére


dedike
addikt

Na azért! :DDD

A 200. szinten is 25 millió TP kell következő szinthez?

Jó szerencsét!

(#7705) antikomcsi válasza dedike (#7704) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nincs következő szint! Jelenleg itt a vége, 200 szint van. Kiderül mi lesz, hisz régen csak 100 volt.

(#7706) dedike válasza antikomcsi (#7705) üzenetére


dedike
addikt

Azt hittem ezen már túl vannak. Akkor innentől mivel tudnak motiválni, hogy továbbra is játsszam vele? :F :Y

Jó szerencsét!

(#7707) antikomcsi válasza dedike (#7706) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Amivel eddig! Azzal, hogy nem fogod engedni, hogy az eddig beleölt idő haszontalanul kárba menjen. Mert ha abba hagyod, ez történik! :DDD ;]

(#7708) dedike válasza antikomcsi (#7707) üzenetére


dedike
addikt

Neked nem uncsi a "semmiért" csinálni tovább?

Jó szerencsét!

(#7709) antikomcsi válasza dedike (#7708) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Tervbe vettem, hogy megcsinálgatom a gazdaköri küldetéseket, hiszen 10.000. számra kell beadni a ~23 órás érésidejű növényeket, de egyszerűen ennyi event mellett nem volt rá idő.

A szint csak egy dolog, a kihívás és a feladat teljesítése a motiváció.

Az eventek viszont tényleg borzalmasan unalmasak, hisz mindegyik arról szól szinte, hogy termelj kismillió növényt, és gyűjtsd a felröppenőt. Aztán ezt így, vagy úgy használd fel. Ráadásul a nyeremények nálam teljesen használhatatlanok. A 30-40 órás felhősorok a rossz vicc kategóriába illenek, a 12 és 24 órás kitehetők semmire sem jók. több száz porosodik a raktárban. Titok ólat sem veszek, mert amiket nyerek, abból is narancs tyúkot kapok. Sok esetben csak azért csinálom meg az eventet, hogy meglegyen, a nyeremény nem motivál. A legutóbbi tenyésztős mondjuk kihagytam, az nagyon rossz befektetett érték / nyeremény aránnyal bírt.

A legjobb az lett volna, ha bele sem kezdek, de most már nagyon sajnálnám a belefeccölt időt kárba menni, ezért így szép lájtosan elbohóckodok.

Ja, meg akkor mindjárt nekigyürkőzök, és feltolom a bahamát 600-ra. ;]

[ Szerkesztve ]

(#7710) dedike válasza antikomcsi (#7709) üzenetére


dedike
addikt

Tökéletesen egyetértek. A bahama nekem most 392. Na azt sem érdemes túlzottan hajtani...

Jó szerencsét!

(#7711) antikomcsi válasza dedike (#7710) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Áááá, a bahamát szerintem sincs értelme túlzásba vinni, azt csak úgy kell csinálgatni, ahogy éppen adja, és termelni rajta az event növényt, amikor lehet.

Lassan átrendezem a kincses szigetet is bahama TP-re, csak rá kell vegyem magam, hogy elkezdjem.

Amit lehet kiváltottam, néhány újabb titokfám nincs meg, azt is onnét tudom, hogy olyan termést kért valamelyik feladat, amiről azt sem tudtam, hogy van. :B De nem baj, venni nem fogok csemetét, mert én rendszerint csak coptam vele, majd összejön lassan nyereményből, nem hajt a tatár.

Kicsit túl tolják, az a baj, hogy szinte már semminek nincs értéke, mert mindig jön az új. Bezzeg régen, hogy örült az ember egy tojás fának.

Ráadásul a mi piacunkon a rengeteg féle cikk miatt olyan infláció van, hogy csak lesek. De a piaccal amúgy sem vagyok kibékülve, nem tetszik a rendszere.

Így inkább növényekből naponta bezsákolom mindenből a 300 darabot aztán jól van, gyűljön csak, termelni úgy sincs idő.

(#7712) antikomcsi válasza dedike (#7708) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Tessék:

Új szintek.

Nagyon elgurult a gyógyszerük.

Holnap már 204-es leszek, de utána egyre több, több TP-t kér szintenként, a 300-as szint jelen feltételek mellett nekem elérhetetlen.

(#7713) nRu3 válasza antikomcsi (#7712) üzenetére


nRu3
addikt

egyből kaptál 3szintet :D

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#7714) dedike válasza antikomcsi (#7712) üzenetére


dedike
addikt

Akkor szintek kb örökre kipipálva, ezzel a továbbiakban nem kell foglalkozniuk. :W

A napi 300-at hogyan veszed?

Jó szerencsét!

(#7715) antikomcsi válasza nRu3 (#7713) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ja, pár millió hiányzott, azt most vagy reggel megcsinálom, ahogy lesz kedvem, aztán nem kell már kapkodni.

Ha napi 10.000.000.000. TP-t tudnék gyűjteni, akkor 3297 év alatt érném el a 300-as szintet. Eddig összesen nem gyűjtöttem ennyi TP-t. ;]

(#7714) dedike

A boltban a kosár ikon alatt. Ha aktiválva vannak a bölcs tölgyön a szükséges rúnák, akkor napi 300 vetőmagot lehet vásárolni mindenből.

(#7716) dedike válasza antikomcsi (#7715) üzenetére


dedike
addikt

Látom, nem hagyott nyugodni, megvan a 204! :DDD

Közben megtaláltam a tölgyön... :R

Jó szerencsét!

(#7717) antikomcsi válasza nRu3 (#7713) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Gratulálok a szép kerek szinthez! :C

(#7718) nRu3 válasza antikomcsi (#7717) üzenetére


nRu3
addikt

:R

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#7719) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Valaki nagyon beindult! :DDD

Már csak pár kapavágás, és meg lesz a 200!

Hajrá!

Ha meglesz bontok egy sört! ;]

(#7720) dedike válasza antikomcsi (#7719) üzenetére


dedike
addikt

Kire gondolsz? :Y

Jó szerencsét!

(#7721) antikomcsi válasza dedike (#7720) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

nRu3 gazdatárs már 190. szinten van, ha így halad, nemsokára a 200-as klubba ér.

Aztán majd jönnek 100-200-500 milliós szintlépések. ;)

(#7722) dedike válasza antikomcsi (#7721) üzenetére


dedike
addikt

Azok mondjuk szépek lesznek. :DDD

Jó szerencsét!

(#7723) nRu3 válasza antikomcsi (#7721) üzenetére


nRu3
addikt

Aljas rágalom már 192 :DDD a paszuly dobja a pontokat rendesen, én meg az időmet :W De te sem panaszkodhatsz :)

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#7724) antikomcsi válasza nRu3 (#7723) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ja, 192, mert pislantottam! :DDD

Lehet mire ezt leírom már megint ugrik a számláló! :)

A paszuly már teljesen kezelhetetlen számomra. Két csoportba szedtem, én külön már nem szerencsétlenkedek vele. Többet ki lehetne hozni belőle, de több, mint 200 sorral nem fogok tökölődni.

Én általában "csak" reggel, meg délután/este csinálom meg, de olvastam, hogy van olyan retardált, aki képes éjszaka felkelni, hogy arasson. :U

(#7725) nRu3 válasza antikomcsi (#7724) üzenetére


nRu3
addikt

Retardált azért nem vagyok, de volt rá példa hogy hajnalban felébredtem és a tököm helyet a farmhoz és kapához nyúltam :D

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#7726) antikomcsi válasza nRu3 (#7725) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Hááát, akkor azok a tökös idők már elmúltak! :DDD ;]

(#7727) antikomcsi válasza nRu3 (#7725) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Számításaim szerint még az idén gratulálhatok! Hajrá! :D

(#7728) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

Jo reg nem farmoztam viszont lehet megprobalom a farmszimulatort. Van aki azzal jatszik?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#7729) antikomcsi válasza BÁ Nutrition (#7728) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Én csak ránéztem a videókra, az egy egészen más világnak tűnik.

(#7730) BÁ Nutrition válasza antikomcsi (#7729) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Igen. Teljesen mas. Meg nem astam bele, de remelem nem ez h naponta klikkelj 3000et h haladj valamivel. Azert hagytam abba ezt mert nem vezet sehova. Persze jo volt h volt lila tehen meg ilyesmi anno, de orulok h abbahagytam vagy 5-6 eve kb

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#7731) nRu3 válasza antikomcsi (#7727) üzenetére


nRu3
addikt

Rajta vagyok nem tagadom, ez a legfontosabb az életemben :DDD :DDD :DDD

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#7732) antikomcsi válasza nRu3 (#7731) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Legalább őszintén bevallod! :D :D

(#7733) antikomcsi válasza nRu3 (#7731) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Gratulálok, és üdvözöllek a 200-s klubban! :C
Még jön pár könnyű szint, aztán jobban bele kell csapni a lecsóba! :DDD

További jó gazdálkodást kívánok!

(#7734) nRu3 válasza antikomcsi (#7733) üzenetére


nRu3
addikt

Kösszi :R De most hogy elértem ma abba is hagyom :DDD

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#7735) dedike válasza nRu3 (#7734) üzenetére


dedike
addikt

Úgysem tudod abbahagyni... ;] :P

Jó szerencsét!

(#7736) antikomcsi válasza nRu3 (#7734) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

;] ;] ;]
Nem is lehetne másképp!
:DDD :DDD :DDD

(#7737) Komi28 válasza nRu3 (#7734) üzenetére


Komi28
senior tag

Tegnap abbahagytad, (én is este arattam még) de ma új napra virradt élezd meg a kaszát-kapát aztán hajrá :DDD

(#7738) dedike válasza Komi28 (#7737) üzenetére


dedike
addikt

Na de milyen farmer az, aki fél kettőkor arat utoljára? :Y :C :D

Jó szerencsét!

(#7739) Komi28 válasza dedike (#7738) üzenetére


Komi28
senior tag

Nyugdíjas :) Az igazi farmer akkor ebédel egyet majd folytatja éjszakáig, viharlámpással a f...-án is ;] :DDD :DD

(#7740) antikomcsi válasza dedike (#7738) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

200 :C

Gratulálok! A szorgos kapálás, kaszálás meghozta gyümölcsét! :C

(#7741) dedike válasza antikomcsi (#7740) üzenetére


dedike
addikt

meg...az valóban meghozta! ;]

Köszönöm! :R

Jó szerencsét!

(#7742) nRu3


nRu3
addikt

Mindenki olyan szorgosan kapál vet hogy már 1éve nem volt bejegyzés a topikban .

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#7743) antikomcsi válasza nRu3 (#7742) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Bizony ám! Annyi szir-szar van már, hogy állandóan kapálni kell! :B

(#7744) Stylewars_kp


Stylewars_kp
senior tag

Sziasztok,

egy ismerősöm felkeresett azzal, hogy 2020 decemberétől a böngészője nem támogatja a flash player tartalmakat. Mindig el kell fogadja, hogy engedélyezi-e stb...
Láttam, hogy van ennek a játéknak asztali verziója is. Viszont neki facebook regisztrációja van. Miként lehetne belépni az asztali verzióba? Ha regisztrálok áttudom vezetni a dolgokat?

(#7745) antikomcsi válasza Stylewars_kp (#7744) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Szia!

Év végéig még lehet játszani flash alapon a böngészőben. Január elsejétől valószínűleg csak unity alapon fog működni. Ehhez sem kell a külön kliens, ami kb ugyan azon az unity alapon fut, csak böngésző nélkül.
A facebookos regisztrációt össze lehet kapcsolni a farmerámával nem gond.
Ha letöltitek a klienst, akkor abba ugyan úgy a felhasználónévvel és jelszóval tud belépni. De szerintem ne erőltessétek még azt a klienst, mert borzalmas. Lehetőleg használjon chrome, vagy edge böngészőt és azzal játsszon. Ugyan úgy fog működni a későbbiekben is, csak nem flash, hanem unity alapon.

[ Szerkesztve ]

(#7746) Stylewars_kp válasza antikomcsi (#7745) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Köszi,

asztali verzión próbáltam belépni, de nem ismerte fel a felhasználó+jelszó párost.

Akkor nincs semmi teendő? Át fog állni magától? Nem vagyok jártas ebben a flash/unity témában.

(#7747) antikomcsi válasza Stylewars_kp (#7746) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Igen, ha végleg letiltják a flash-t a böngészőkben, akkor automatikusan unityvel fog működni.

A facebookos belépéshez szerintem nem kell jelszó. Milyen jelszót adtál meg? Mármint nem konkrétan mit, hanem mihez tartozót?

Ha a letölthető klienst szeretnétek használni, akkor Bigpointos felhasználónév és jelszó kell.

Szerintem úgy lehetne, hogy bejelentkeztek facebookosan, aztán a játékon belül a beállításokban megadtok új jelszót, és amit szeretnétek, e-mail cím, meg ilyenek. Azt el kell menteni, és úgy majd be lehet jelentkezni a kliensen, böngészőn keresztül is. Nem próbáltam, de működnie kéne.

Itt próbáljatok majd belépni felhasználónévvel és jelszóval, úgy is minden címet ide irányít át.
https://www.farmerama.com/?originalURL=www.farmerama.hu&

[ Szerkesztve ]

(#7748) Stylewars_kp válasza antikomcsi (#7747) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Amikor az ismerősöm regisztrált, akkor a facebookon keresztül regisztrált. Hiába írom be a felhasználót+jelszót nem működik. Csak facebook loginnal tudok belépni.

(#7749) antikomcsi válasza Stylewars_kp (#7748) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Pontosan ezt mondom én is, hogy facebookkal beléptek és a játékban megadtok új jelszót.

De nehogy valami "baj" történjen a játék bejelentkezési oldal alján a láblécben kattints a "support"-ra és írjatok nekik az üggyel kapcsolatban.

(#7750) Stylewars_kp válasza antikomcsi (#7749) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Ja értem.

(#7751) Stylewars_kp


Stylewars_kp
senior tag

Van aki még csapatja a farmeramát? Hívott ismerősöm, hogy nem indul neki. Azt írja neki, hogy kéne több ram vagy erősebb vga. Nem tudta lefotózni, szóval lehet csak vírus, időm meg nem volt még megnézni. Addig is valakinek van infója esetleg?

(#7752) Szotyi25 válasza Stylewars_kp (#7751) üzenetére


Szotyi25
tag

Szia! Nálam működik!

(#7753) Stylewars_kp válasza Szotyi25 (#7752) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Nem ír ki semmi fejlesztendő hardver igényt? Köszi.

(#7754) Szotyi25 válasza Stylewars_kp (#7753) üzenetére


Szotyi25
tag

Nálam semmit! Mondjuk ha kiírná, akkor törölném is a csudába! Kíváncsi lennék arra gépre, amire ezt a hibaüzenetet küldi egy online játék.

(#7755) Stylewars_kp válasza Szotyi25 (#7754) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Igen, az már durva lenne. Nincs is hála ingerenciám ilyenekkel játszani, időm meg pláne. E8400, 8gb ram, 256 ssd, vga+alapalap nem tudom pontosan. Hétvégén majd megnézem. Szerintem valami vírus lesz az. Már csak azért is, mert win10 van fent és win7-re hivatkozik, hogy elvavult... Minden esetre kösz.

(#7756) Szotyi25 válasza Stylewars_kp (#7755) üzenetére


Szotyi25
tag

Szívesen! Sok sikert!

(#7757) antikomcsi válasza Stylewars_kp (#7755) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Szia!
A leírt hardverrel azért el kéne döcögnie. Böngészőben és a telepíthető alkalmazásban is.

(#7758) Stylewars_kp válasza antikomcsi (#7757) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Hali,

azóta nem szólt, hogy ne menne. Én meg nem kérdeztem. :DDD Lehet, hogy csak vírus volt.

(#7759) antikomcsi válasza Stylewars_kp (#7758) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha Ő nem szól, akkor Te ne is feszegesd a kérdést! :DDD

Rengeteg időt bele lehet ölni, nulla eredménnyel. ;]

(#7760) Stylewars_kp válasza antikomcsi (#7759) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Egy időben rendszeresen hívogatott vírusok miatt. Aztán felraktam egy brutál tűzfalat és azóta nincs gond.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.