Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Fallout 76

Hozzászólások

(#212) bLaCkDoGoNe válasza Plazmacucci (#199) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A bétával én is tök jól elvoltam, nincs ezzel semmi gond, meg is fogom venni később, de nem teljes áron.

Ráférne már a Bethesdára egy kiadós bukta, mert attól félek hogy másból nem tanulnak. Furcsa látni, hogy 10 év alatt mekkorát változott a kezükben a Fallout franchise, ill. úgy általában a munkájuk minősége. A 2011-es Skyrim óta szerintem meglehetősen rossz irányba haladnak (az építgetős DLC már ott is picit fura volt, de nem vészes mértékben), pedig a Skyrim után Todd Howardnak látatlanban bizalmat szavaztam volna bármire, amit csinál – a Fallout 4-gyel meg is szívtam.

A bétát egyébként én XONE-on toltam unokaöcsémmel koopban, és megrökönyödve kérdezte tőlem, hogy ez most azért néz így ki mert béta, vagy ilyen lesz a teljes játék is. Utána tök jól elszórakoztunk vele, tehát a grafika nem minden, de egyre nagyobb hátrányban van az ezeréves bugtenger motorjuk, már nagyon ideje lenne váltani. (Lehet, hogy én rontottam el a dolgot, mert amikor anno legelőször megláttam a Skyrim-et, azt találtam mondani, hogy "Ezzel a motorral szeretnék Fallout játékot!". Hát, végülis megkaptam, most már kétszeresen is... :U )

Remélem visszakapom a kedvenc franchise-omat a régi fényében.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Fallout 76
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.