Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Fallout 76

Hozzászólások

(#1651) pootzdorjah válasza csab991 (#1650) üzenetére


pootzdorjah
csendes tag

Ahhoz képest bármi az. :D Én szenvedtem vele na, lehet hogy bloodied build-al ~3000 dmg- vel fél perc alatt kinyírod..
A képen nem látszik, de körülötte kb 20 kis tetü wendigo azokra is figyelni kell. :DDD

(#1652) nubreed


nubreed
veterán

Sziasztok!

Szokott olyat csinálni a játék kliens, hogy "elfelejti" a login információt és hiába írom be újra a felhasználónevet, jelszót, azt mondja, hogy nem stimmel? Rányomok a "Forgot Password" linkre beírom a usernevem, azt mondja, hogy "Something went wrong please try again" és ugyanezt írja ki akkor is, ha az email címemet adom meg. Nagyon furcsa ez az egész.

Szerk: megoldódott, aztán egyszer csak beengedett, nem tudom mi volt ez, eddig ilyet sosem csinált.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#1653) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Hát ez retardált

(#1654) csab991 válasza bobalazs (#1653) üzenetére


csab991
senior tag

Ha AP regen lenne akkor egy közel tökéletes cucc lenne. Rad regen tökéletesen tönkreteszi az uny effektet.

(#1655) nubreed


nubreed
veterán

Hol vagy hogyan érdemes Legendary Core -t farmolni?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#1656) Gabor99 válasza nubreed (#1655) üzenetére


Gabor99
tag

A Legendary Cores-t public events, seasonal events és Daily Ops-ra kapsz.
A legtöbbet ezekre kapod:
A Colossal Problem 8db
Encryptid 8db
Project Paradise 8db
Scorched Earth 5db

Full lista

(#1657) nubreed válasza Gabor99 (#1656) üzenetére


nubreed
veterán

Köszönöm! :R

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#1658) nubreed


nubreed
veterán

Na most, hogy elmentem farmolni legendary core -t és modult, rá is raktam a The Fixer -emre egy 3-asz szintű legendary modot, ami elég jó is lett (RNG isten jót adott), pl kaptam exploding bullets -et is. Ami tök jó meg nagy móka, igenám de ha közel harcról van már szó akkor ugye az általam kilőtt felrobbanó golyók engem is sebeznek. Van olyan perk esetleg ami immunissá tesz a saját robbanásaim ellen? Vagy ezt hogyan lehetne kezelni?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#1659) Dadan01 válasza nubreed (#1658) üzenetére


Dadan01
senior tag

Fireproof kell a perkek közül, és dense mod a chest armorba.

(#1660) nubreed válasza Dadan01 (#1659) üzenetére


nubreed
veterán

Köszi! Dense modot lehet célzottan farmolni?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#1661) Dadan01 válasza nubreed (#1660) üzenetére


Dadan01
senior tag

[Itt] meg tudod keresni, hogy a te páncélodhoz hol lehet dense mod plant venni, ha lehet.

(#1662) nubreed válasza Dadan01 (#1661) üzenetére


nubreed
veterán

Köszönöm ezt is, ezzel tovább tudok haladni. :R

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#1663) nubreed


nubreed
veterán

A jet packek hogy működnek? Ha jól látom nem csak power armorhoz érhető el jet pack, hanem külön is. De ezeket hogy lehet megszerezni? Vagy a power armorhoz használható külön is, akkor amikor egyébként nincs rajtam a power armor?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#1664) pootzdorjah


pootzdorjah
csendes tag

Ejj gyerekek, de leült a topic. :D

Mostanában nem egyszer előfordult, hogy a colossal problem alatt earl apánk idővel befagyott a falba. :DDD Találkoztatok már ilyennel? És ilyenkor hallani a hangját, de sehol a paraszt. A vendigok se jönnek, massziv egy bug az egész, a számláló persze megy, és az event végén meg failed... Nem idegesítő nagyon. :DDD

(#1665) nubreed


nubreed
veterán

Volna egy kérdésem a Gunsmith perk carddal kapcsolatban. Ugye van az a tulajdonsága ennek a kártyának, hogy x százalékkal később mennek tönkre a fegyverek. Ahhoz, hogy ez a hatás érvényesüljön, mindig fel kell, hogy legyen szerelve a kártya? Vagy ez a hatás akkor érvényesül, amikor pont legyártasz egy fegyvert és onnantól kezdve végig "él" ez a hatás?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#1666) bobalazs válasza nubreed (#1665) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Aktívan kell tartani, használni kell a kártyát hogy érvényesüljön. Nem a fegyver gyártásra vonatkozik hanem a használatra.

(#1667) nubreed


nubreed
veterán

Kijöttek a leírások az Event balance -okhoz, meg van említve többek közt a Campfire Tales, Radiation Rumble, Tea Time.

Campfire Tales: The campfire was previously dying down too quickly, which could cause the event to fail too easily. The campfire will now last a little longer, giving you and your event mates some more time to feed its flames.

**Free Range: The Brahmin during this event were too fragile, so we’ve beefed up their resistances to help them survive more easily (though they will still need you to defend them).

Line in the Sand: This event was taking a bit too long to come to an end. We’ve shortened the event’s overall time limit to 10 minutes, and reduced some enemy wave timers and the preparation phase timer accordingly.

Project Paradise: To help reduce the difficulty of Project Paradise, we’re lowering the amount of food required to 15 per rank. We’re also adding some more resistances to the friendly creatures that spawn during the event.

Radiation Rumble: To encourage more players to participate in the ore collection objective, we’re lowering the requirements to 5, 15, 30, and 50 ore for reward tiers one through four, respectively. The event no longer ends immediately when you reach the final collection tier, so you can continue to defend against enemy waves until the now 8-minute event timer expires. Finally, we’ve doubled the Scavengers’ resistances to make them more survivable.

Swarm of Suitors: We’ve addressed a number of bugs that could prevent players from receiving the highest tier of rewards and from successfully completing the event. We’ve also made some design adjustments to help smooth out the experience while playing through Swarm of Suitors. Mirelurk attack waves now each have two timers: an initial timer and a “last chance” timer. Players must kill all enemies in a wave before the last chance timer expires, or the Mirelurk Queen will spawn, resulting in event failure.

Tea Time: While we did not feel that Tea Time was overly difficult, it could end in failure too quickly at times. As a result, we’ve increased the health for two of the three pipes so that they match the sturdiest one. Additionally, Rad Ants and Ticks can no longer spawn during the event, and we’ve slightly increased the enemy spawn rate to keep up the action.

Én eddig sem tartottam különösen nehéznek egyiket sem, sosem futottam failed -re (lehet, hogy csak mindig jó csapattal voltam és szerencsém volt, nem tudom) de most elég sokat könnyítettek ezeken így elnézve a leírást. Szerintem így túl könnyűek lesznek már, nem tudom miért kell a habzó szájú vérpistikékre hallgatni, akik biztos döngették a mellüket, hogy túl nehéz a játék vagy az eventek. A Tea Time könnyítést különösen nem értem, a Path to Enlightment event után szerintem ez a másik legkönnyebb.

Aztán a 4 star legendaryk közül eddig egyik sem hozott lázba, ennél jobban is megerőltethette volna magát a Bethesda.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#1668) bobalazs válasza nubreed (#1667) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Kösz a leírást. RRhoz jo hogy lejjebb vitték mert nagyon untam egyedül mászkálni rakás oret összszedni.

(#1669) nubreed válasza bobalazs (#1668) üzenetére


nubreed
veterán

Mondjuk ez igaz, RR-nél én is sokat mászkáltam egyedül, sokszor senki más nem mozgatta meg magát, hogy gyűjtsük az ore-t, aztán meguntam a gyűjtögetést, és aztán már csak a Treasury Note -ért mentem/megyek oda is, mint egy csomó más eventre, na meg persze az XP sem jön rosszul.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#1670) csab991 válasza bobalazs (#1668) üzenetére


csab991
senior tag

RR szinte csak tiszta xp farm volt eddig. PP-nek jól jön a nerf, csak akkor van esély megkapni az NW skinekeket rewardként, ha mindhárom állat életben marad.

[ Szerkesztve ]

(#1671) A_Papa


A_Papa
aktív tag

Sziasztok!
Ez a játék mennyire játszható single-ként? Van jó sztorija, küldetések? Az multi rész nem igazán érdekel és az építkezés sem. Az alapjátékra gondolok, mert az most csak 9,99€ (-75%-os leértékelés).
Köszi a válaszokat!

Papa

[ Szerkesztve ]

Papa

(#1672) Joccc07 válasza A_Papa (#1671) üzenetére


Joccc07
addikt

Akkor inkább vedd a 4-et. Az pont ugyanennyi steamen az összes DLC-vel együtt. :K

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#1673) A_Papa válasza Joccc07 (#1672) üzenetére


A_Papa
aktív tag

Köszi a választ, de azt már kitoltam (400 óra), és összes acsit megszereztem. Akárcsak a a F:NV, (300+ óra) és a Fallout Shelter (200 óra) esetében, szóval pusztaság hiányban szenvedek... :D

Ezért gondoltam az F76-ra...

[ Szerkesztve ]

Papa

(#1674) bobalazs válasza A_Papa (#1673) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Jó ez, nagyrészt jól játszható egyedül is. Van jó sztorija, meg folyamatosan, (bár nem sűrűn) adnak is hozzá.

(#1675) csab991 válasza A_Papa (#1673) üzenetére


csab991
senior tag

Pár száz órát (vagy ezer :DDD ) szerintem ebbe is bele lehet rakni. Egyedül végig tudod questelni a sztori szálakat.

(#1676) A_Papa


A_Papa
aktív tag

Köszönöm a válaszokat, akkor igencsak beruházók rá. :-)

Papa

(#1677) A_Papa


A_Papa
aktív tag

Nézegettem az acsikat is (nagyon szeretem gyűjtögetni őket. :) ).
Mi annak az oka szerintetek, hogy a "Good Grief! - Kill 20 Players" acsit csak a játékosok 2,8%-a érte el (ez a 3. legnehezebben megszerezhető teljesítmény)? Ez nekem a játék stílusa miatt fura, meg ugye leginkább online játék is...

Illetve a "Fallout 76: Recruitment Pack" DLC-t érdemes megvenni a játékhoz?

Köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

Papa

(#1678) bobalazs válasza A_Papa (#1677) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Mert nem pvpzik senki se. Volt egy pvp mód benn azt is kivették most ha jól emlékszem.
Nem kell semmilyen dlc mert minden adott az alap játékhoz. Ez amúgy is csak kozmetikai tárgyak.

[ Szerkesztve ]

(#1679) csab991 válasza A_Papa (#1677) üzenetére


csab991
senior tag

Én a Brotherhood Recruitment Bundle-t vettem meg akciósan pár hónapja, a BOS Scouting Tower nagyon bejött és bázis alapnak sem utolsó.

(#1680) Gabor99


Gabor99
tag

November 9–15-ig elérhető lesz a Fallout 1st (unlock the Scrapbox, Survival Tent)

[ Szerkesztve ]

(#1681) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

i5 8500 + rx 480al megállok Foundation egy pontján, a kapuban, és 38 fpsem van. 1080p low-ban, [link]

Ezekkel a beállíításokkal.
Nálatok is ennyire optimalizálatlan?
4Kra raktam ugyanazeket a beállításokat ugyanúgy 38 fps.
Úgyhogy ez nem vga limit.

(#1682) Ryder62


Ryder62
őstag

Szerintetek a Bethesda miért szedi le az atomic shopból az elemeket? Tényleg ennyire hülyék? Egy rakás ház (camp) volt fent, ezek mindegyike eltűnt. Láttam Youtube-on Log house-t, gondoltam megveszem, mert hangulatos kis campet lehetne építeni belőle erre nem volt fent. Büdös a pénzem a Bethesdának? Nem az a lényeg hogy minél több minden legyen fönt? Marketing szempontból hol éri ez meg?

(#1683) gyugyo79 válasza Ryder62 (#1682) üzenetére


gyugyo79
addikt

Rotálják a régebbi tartalmat inkább.(Persze van újdonság is)
Elköltöd a pénzed arra amire tudod és mikor vissza kerül egy tartalom (neked új másnak már ismételt) ami megtetszik arra is. Viszont nekik így jelentősen kevesebb tartalmat kell létrehozni úgy, hogy az egy új játékosnak jelentősebb ideig lesz újdonság az a shop tartalom ami egy réginek már ismétlés lenne vagy az ha még játszik a játékkal.
Tehát amit kinézel az idővel 99% megint elérhető lesz.

(#1684) protegum


protegum
aktív tag

Sziasztok,
Foglalkozott már valaki esetleg modolással? Pipboy rádió egyik adóját szeretném lecserélni saját zenére. Ki csomagolás már sikerült. Le is cseréltem, de nem tudom hogy csomagoljam vissza *. ba2-be.
Ha esetleg valaki tudna segíteni, megköszönném.

(#1685) csab991 válasza Ryder62 (#1682) üzenetére


csab991
senior tag

Pórbálkozhatsz ticket küldéssel. Én az Aviator skint akartam a Fatman-re, nagyon rég volt elérhető és 1000 atomért megvehettem. :D

[ Szerkesztve ]

(#1686) #82860288


#82860288
törölt tag

Sziasztok!

Még csak most kezdtem a játékot. Ha megnézem az inventoryt, akkor nem látok benne junk tételt. Ha armor vagy weapon workbenchet használok, akkor látok pár tételt. Ha viszont a stashbe akarok pakolni, akkor rengeteg tételt látok.
Ez hogy működik?
Ha az Overseer camp-ben beteszem a stashbe az összes junkot, akkor elérem őket bármelyik workbenchnél?

(#1687) jimpo válasza #82860288 (#1686) üzenetére


jimpo
aktív tag

Üdv
Igen ez így működik, a junkot bárhol is (scrapbox, stashbox, nálad) van tudod használni craftoláshoz. Értelem szerűen írja, miből mennyi kell az adott tárgy craftolásához.
Egyébként vannak magyar discord serverek például PTU

Stryd Next Gen

(#1688) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Sziasztok!

F76-ban LVL86 vagyok. Rágyúrtam a Heavy Gun-okra, így a legtöbb perkem azt erősíti, mégis hitvány sebzésem van. Akár Shotgunokhoz, akár Automatic Rifle-ökhöz teszek perket, akár double-shot legendary shotit használok, a leggagyibb ghoulokhoz is elmegy egy tár... Nincs az az ammo mennyiség, ami elég lenne.
Néha megyek PVE event-re, ahol lőnek hármat a fegyverből és sorra hullik az ellenség.
Mi a titok? Valami grafikai dolog, hogy csak annyit látok, hogy "hármat lőnek", vagy olyan szintkülönbség lehet köztünk, amivel szimplán lvl86-on ennyit érek, ők meg nem?

Zavaró. :((

Köszi! :)

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#1689) csab991 válasza Darko_addict (#1688) üzenetére


csab991
senior tag

Nem árt, ha valami jobb legendary effected is van a fegyveren.
Legjobb heavyk perpill, Gatling Plasma, Gatling Laser, az energiafegyverek közül, esetleg .50cal, LMG a ballisztikusok közül.
Legnagyobb sebzésnövekedést a stabilized perk adja, power armorban. A 45% armor penetration körülbelül egy 28%-os multiplikatív sebzésnövekedést eredményez, függően az ellenfelek páncéljától.
Bloodied, ha alacsony életen játszol, Anti-armor, Aristocrat (30k+ caps ajánlott), próbálj ilyen fegyvereket szerezni.
Final Word, Anti-armor, 25% faster fire rate 250DR while reload, egy quest reward volt, talán olcsón is hozzá lehet jutni, szerintem jó alternatíva.
Nemrég fixelték a damage formulát, az energia fegyverek, Heavy Flamer, Gatling Plasma/Laser nagyon jól teljesítenek, verik a ballisztikus társaikat.

(#1690) #82860288


#82860288
törölt tag

Lehet valahogy üzenetet küldeni? Bárhogy?

(#1691) Darko_addict válasza csab991 (#1689) üzenetére


Darko_addict
őstag

Köszi!

A Final Word az egyik kedvencem! Azóta megvettem a [Tank Killer] perket is, ami varázslatos sebzésnövekedést okozott automata fegyvereknél.

Köszi az armor pen-es tippet! :)

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#1692) csab991 válasza Darko_addict (#1691) üzenetére


csab991
senior tag

Nincs mit, valóban a Tank Killer és Stabilized nagy boostot adnak a fegyvereken, szerintem többet ér, mintha lenne 3 x 20% damage perked például.

(#1693) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Szebb napot...

Xbox appban megvettem a játékot és letöltés végén ezt a hibát dobja... Valaki találkozott már ezzel a hibával?

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1694) GAbre


GAbre
veterán

Látom nagyon kihalt itt az élet.
Gondoltam elindítom a store-ból a játékot :)

Jó előjel :)

Avatar

(#1695) st3v3np3t3r válasza GAbre (#1694) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Én a problémát az ablak bal felső sarkán lévő programnévhez társítanám elsősorban... Nekem Előfizetett konkurens víruskergetőm van, sosem reklamált még erre...

Nekem is MS Store-os F76-om van :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1696) GAbre válasza st3v3np3t3r (#1695) üzenetére


GAbre
veterán

Ha csak elsősorban ennyi bajom lenne vele összetenném a két kezem,és azt mondanám,hogy jó a játék.
De nem az :D

Avatar

(#1697) st3v3np3t3r válasza GAbre (#1696) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Mint írtam, nekem ilyenért nem reklamál a konkurens víruskergető... Az általad használt víruskergetővel amúgy is sok problémák szoktak lenni.

Amúgy a játékkal sincs kimondottan semmi baj(hasonlít egy kicsit a 4.ik részre, kicsit jobbanmegcsavarva), egy két dolgot leszámítva(pl.Stash súlykorlàt,ami a 4-ben nem volt, nekem a 76ban ez nem jött be, megoldható ugyan 1st előfizuval ez a probléma, de akkor màr rávágható, hogy a 4hez képest rohadt pénzorientált lett a játék),ami a fejlesztők szűk gondolkodásának eredménye lehet.

Nekem amúgy az egyik kedvenc jàték franchise-om, megvan az összes Fallout :U

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1698) S.O.S.


S.O.S.
senior tag

Hali !
Gondoltam több hét kihagyás után,hogy elindítom egy kicsit játszom vele.Persze jött egy frissítés ami után nem indul el a játék ! :DDD

Valakinek ötlete?
Üdv,

(#1699) Gabor99 válasza S.O.S. (#1698) üzenetére


Gabor99
tag

Bethesda Launcher Steam átvitel megvolt?

Egy hiba képet tegyél fel mert így nem sokat mond mi a gond...

(#1700) S.O.S. válasza Gabor99 (#1699) üzenetére


S.O.S.
senior tag

Szia !
Megint úgy jártam ,hogy leírtam a problémámat erre rá 1 napra megoldottam egyedül :)
A játékfájlok épségének ellenőrzésekor talált 17 rossz valamit . ( steam- játék kiválasztása- majd fogaskerék felület a kezelés-tulajdonságok-helyi fájlok majd a játékfájlok épségének ellenőrzése)
Most megy a játék.De sajna már olyan sokat játszottam vele,hogy nagyon hamar megunom :D

(#1701) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ez a xtranslatort lehet használni fallout 76hoz. egyszerűen megnyitoma fájlokat és automatikusan leforditja elmentem? Vagy hogy történik ez? Van magyaritás hozzá valakinél már?
Havernak szeretném.
[link]

(#1702) st3v3np3t3r válasza bobalazs (#1701) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

van hozzá magyarítás, bár csak gépi, ezen a DC szerveren megtalálod link

Lesz hozzá majd javított verzió, csak nem tudom mikor

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1703) bobalazs válasza st3v3np3t3r (#1702) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Kérdés hogy a windows store verzio fájljai hogyan hozzáférhetőek másolhatóak?

(#1704) st3v3np3t3r válasza bobalazs (#1703) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

ugyan úgy hozzáférhető, nekem is MS Store-os verzió van meg...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1705) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

[link]
Rajongó által készített trailer, nagyon jó lett!
JObb mint amit a Bethesda valaha készített.

(#1706) gorgo


gorgo
őstag

Hmm, hogyan létezik az, hogy az egyetlen topik az F76 az egész szériából ??? :F

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#1707) protegum válasza gorgo (#1706) üzenetére


protegum
aktív tag

Mármint a Fallout szériából? Mert létezik szerintem a többiről is. Amit én látogatok pl. a New Vegas (régen volt hozzá szólás) és a Fallout 4, ahol mostanság megint élet van.

(#1708) gorgo válasza protegum (#1707) üzenetére


gorgo
őstag

Akkor vak vagyok. Az F4 topikot belinkeled? Köszönöm! :R

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#1709) protegum válasza gorgo (#1708) üzenetére


protegum
aktív tag

Szívesen: https://gamepod.hu/tema/fallout_4/friss.html
;)

(#1710) st3v3np3t3r válasza protegum (#1709) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

így egyszerűbb link

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1711) Ryder62


Ryder62
őstag

Nektek nem lett undorító az Ambient Occlusion effect a játékban?

Amúgy sem volt egy szépség, de most hihetetlenül undorítóan nézz ki vele a játék.

(#1712) demmer123


demmer123
őstag

Singleplayer Story van benne? Egyedül végig lehet játszani?

(#1713) st3v3np3t3r válasza demmer123 (#1712) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Szia, igen, de akkor is teljesen online megy open worldben

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1714) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

2024.Április 11.-én érkezik a Fallout sorozat az Amazon Prime-on
Magyar feliratos előzetes

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1715) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Mától elérhető a Fallout Sorozat az Amazon Prime Video-n, van magyar nyelvű szinkron....

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1716) GAbre


GAbre
veterán

Valakit érdekel még a játék Xbox Series és Xbox One példánya?

Avatar

(#1717) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Nekem is van 1-1 pchez vag xboxhoz, ms áruházas kulcsok! Ms fiók szükséges az aktiváláshoz

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Fallout 76
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.