Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:30:38

LOGOUT.hu

A topikban hirdetni TILOS! A hirdetések helye a HA-n van.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) haxiboy válasza Zsoxx (#2291) üzenetére


haxiboy
veterán

Ha jól emlékszem évente egyszer van.
Nem kiutáltak, egyszerűen minden szó nélkül tiltották a teljes allit. Holott akkoriban havi több B-t küldtem szét mindenféle új játékosnak, ha megfejtenek xy rejtvényt vagy ilyesmit.

De az is jó volt, amikor high-sec corpom ahol tele voltunk főleg kezdőkkel, és próbáltuk őket terelgetni a jó út felé, veteránok új karakterekkel poénból waroltak minket majd multiboxxal szivatták a kicsiket így szerencsétlenek semmit nem tudtak csinálni, kapásból többen voltak mint mi.

Az is frankó volt hogy a 10 éve 17B-t érő posaimat és blueprintjeimet (más is így járt) reggel mire felkeltem valaki unanchorolta és elpakolta magának úgy hogy erről senki semmit nem tudott, természetesen a vezetőség tudta de nem mondták meg kiknek volt joguk hozzá. (ez pl FREEGATES-ben történt)....

10 évig nem voltam magyaroknak még csak a közelükben sem néhány hónapnál tovább, mert a belső veszekedéseket, viszályokat egyszerűen meguntam. Most változott a helyzet mert találtam egy céget a goonon belül ahol kicsit jobban megválogatják hogy kiket vesznek fel, itt úgy érzem az összetartás is nagyobb.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2302) v.tom válasza haxiboy (#2301) üzenetére


v.tom
őstag

Mi sokiáig WH-ban éltünk a corpommal, mondanom sem kell, ez még bőven az upwell structures előtt volt...tehát poson, ahol a hangárok jogosultságait nem lehetett úgy beállítani, hogy mindenkinek csak a saját kis tartalmához legyen joga, ezért bizalmi alapon ment minden.
Csak azokhoz tiltottuk a korlátlan hozzáférést, ami céges cucc volt, és durva értékeket képviselt, pl céges BPO készlet, meg hasonlók.
A hangárok is persze megosztva működtek, és mivel WH cég voltunk, nyilván volt is mit a tejbe aprítani és nem fostos t1 fittes rifterrel szaladgáltunk.

Mindez évekig tök szépen ment, amíg nem jött egy srác, aki egy éjszaka alatt kipakolta a a corp hangárok tartalmának egy részét egy HS kijáraton keresztül, ~30-40b értékben, természetesen fitt nélkül számolva...

Ebből anno kisebb botrány is lett a magyar közösségen belül, de hát ilyen az élet, ezt a kockázatot vállaltuk, amikor a nomád életet választottuk. Egy rövid újrakezdés idejére eltöltöttem pár hetet WHban, már egy raitaru-n. Hát mondanom sem kell, sokkal komfortosabb. Bár azért annak is meg volt a szépsége, hogy a pos alatt ülve is reflexből 3 másodpercenként spameltük a DS-t, napokat, sőt akár heteket is szarakodtunk azzal, hogy úgy anchoroljuk fel a bubikat a pos körül, hogy ha valaki a holdra vagy a posra ugrik, nem pedig spotra akkor azt kihúzza a bubi és lehetőleg decloakolja is, meg a végtelen pos fitting tervezés, hogy az utolsó tized pg is ki legyen használva...

Ja meg persze az érzés amikor orcával zárod a wh-t és megjelenik ds-en egy ismeretlen hictor....

Régi szép idők. :))

[ Szerkesztve ]

(#2303) pc360


pc360
addikt

Pár óra alatt össze tudok rakni 3-500 milliót csak azzal, hogy eszkalált drónos site-okra reppenek high secben (Omen Navy rulz), így pár nap alatt meglesz a 1,5 milliárd az Omegára.

Ennek kapcsán pár kérdés:

- Ha netán lejár az Omega státusz, akkor az advanced skillek fejlesztése leáll?
- Illetve mi történik azzal, amit már kifejlesztettem, egyszerűen elveszi a játék addig, amíg újra nem leszek Omega?

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2304) haxiboy válasza pc360 (#2303) üzenetére


haxiboy
veterán

Ha lejár az omega akkor nem tudod használni azokat a skilleket amikhez omega kell tehát olyan mintha nem lenne, persze nem veszi el, látod őket.
Advanced skilek fejlesztése ilyenkor leáll sajnos.

Én tanácsolnám egy 0.0 céghez való csatlakozást, és az esetleges bányászást Rorquallal, ez óránként 100m stabilan.
Vagy Explorationt amivel 1-2 óra alatt 600-700m is összejöhet, de volt hogy egy 8 órás session alatt 12B-t szedtem össze :)
Igaz ehhez kell egy kis szerencse, illetve ha olyan területre mész ahol tényleg dől a lé, akkor nem árt egy második account egy travel ceptorral hogy ne fuss bele valamilyen gatecampbe.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2305) ollie válasza pc360 (#2303) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azt a Sentient drone amplifiert félévente egyszer fogja neked dobni, szóval ne abból indulj ki.

***

(#2306) pc360 válasza ollie (#2305) üzenetére


pc360
addikt

Meglehet. :) De akkor is megvan a 300 millió / nap, ha csak a Drone Capillary Fluid-okra hagyatkozok. Azért az így nem rossz, hogy fél hónapos karakterrel megvan egy fullosan kiépített Omen Navy és egy Harbinger Navy is, összesen 500 mill értékben. :D Meg egy rakás low ratting, futár, szállítóhajó, meg mindenféle egyéb teszt fit további 500 millióból.

haxiboy: Köszi, meglesem majd ezeket az opciókat! Amúgy az explo-ra hajlunk. Egy Astero-t már majdnem most megvettem, csak az omegás Cloaking nélkül nem mertem volna használni.

A második account az adott, itt fut szépen a második monitoron. Eddig salvager-nek / futárnak / kereskedőnek használtam, de már az alfa mining skilljei is fullosak.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2307) haxiboy válasza pc360 (#2306) üzenetére


haxiboy
veterán

Explora azért kellenek jó skillek, érdemes a scanning skilleket 4-re a relic analyzerhez pedig a t2 modult kitanulni

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2308) pc360 válasza haxiboy (#2307) üzenetére


pc360
addikt

Igen, ismerős. A level III-as dolgoknál már probléma a jelerősségek hiánya.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2309) sequator válasza pc360 (#2306) üzenetére


sequator
senior tag

Azt tudod, hogy egy alfa account mellé nem logolhatsz be másik accounttal (sem alfával, sem omegával) még másik gépről sem az EULA/ToS alapján.
Ha rájönnek, előbb egy hét pihit kapsz (ha jól emlékszem), aztán másodjára végleges bant.

sautia

sequator

(#2310) pc360 válasza sequator (#2309) üzenetére


pc360
addikt

Úgyse jönnek rá.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2311) haxiboy válasza pc360 (#2310) üzenetére


haxiboy
veterán

Dede...nekem peticiót kellett írni hogy párom bejelentkezhessen azonos IP alól az alpha-val amíg én omegazok...

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2312) flashpointer válasza pc360 (#2303) üzenetére


flashpointer
őstag

Amugy kihuzod 3 karin a planetarys cuccokat lvl 4-re, kb 3x2 het vagy kevesebb, befogsz lowban egy tucat bolygot, havi 1 milliard megvan napi 10 perces kattintgatassal.

(#2313) pc360 válasza haxiboy (#2311) üzenetére


pc360
addikt

Mennyi idő után? Mert már így megyek azonos IP alól az elejétől fogva. Nehogymár ne lehessen ugyanarról az IP-ről tolni, bebaszna.

flashpointer : Az baj, hogy egy szót se értettem ebből az egészből? :) Az Omega alatti közösen fejleszthető 3 karira gondolsz, és erről van szó?

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2314) beluschi válasza pc360 (#2313) üzenetére


beluschi
tag

Igen, a planetary tevékenységre gondolt. 1 accounton 3 karaktered lehet, karakterenként kb. 2 hét a szükséges skillek kitanulása. Utána kvázi passzívan termelik a pénzt. Én 2 accounton 4 karakterrel csinálom wh-ban, kb. 2,5 mrd jön össze havonta, de csak t3 cuccokat gyártók.

Homeworld forever

(#2315) haxiboy válasza pc360 (#2313) üzenetére


haxiboy
veterán

Van amikor 2 nap alatt van amikor 2 hónap alatt de észre fogják venni a nagy bot kisöpréskor legkésőbb.
Nem poénból van a TOS.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2317) pc360 válasza haxiboy (#2315) üzenetére


pc360
addikt

Mégis miből vennék észre? Hagyjuk.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2318) Zsoxx válasza flashpointer (#2312) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Karinként havi 300 M bolygózással lowsecben? Azt erősen kétlem. Talán wh-ban.
(Bár egy jó ideje nem játszom, lehet, hogy változott a helyzet. És azt a napi 10 percet eléggé alultervezettnek vélem, főleg ha szállítani is kell a bolygók között a gyártás miatt.)

[ Szerkesztve ]

(#2319) Zsoxx válasza pc360 (#2317) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Azonos IP pl?

(#2320) pc360 válasza Zsoxx (#2319) üzenetére


pc360
addikt

És? Akkor pl. egy kollégiumban 2500 emberből csak egy játszhat? Azonos IP, my ass. Egy játéknál sincs ilyen barom korlát, hogy pl. 2 tesó ne tudjon együtt játszani, mert azonos IP-n vannak (ráadásul ez is volt az eredeti terv, neki fejlesztgetem a karit, ha majd becsatlakozna a játékba). Mondom, hogy hagyjuk! Kösz a figyelemfelkeltést, de ilyen hülyeségekben nem hiszek.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2321) haxiboy válasza Sayiid919 (#2316) üzenetére


haxiboy
veterán

Amint mind a kettő omega. Igen.
De ha be vagy lépve egy Alpha accounttal, nem léphetsz be még Omega-val sem. Sem egyazon gépen, sem másik gépről.

Zsoxx (#2319): Mint mondtam nem IP-re vonatkozik hanem személyre. Ha több gépről is elkezdesz belépegetni ugyanazon accountokkal, előbb utóbb fennakadsz a szűrőn.

És hogy mégis miből vennék észre? El sem tudod képzelni mennyi adatuk van rólad.
Launcher ID, Hardware ID stb.

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2322) pc360 válasza haxiboy (#2321) üzenetére


pc360
addikt

Nyilván nem lépegetek be keresztbe a gépeken.
Ahány account, annyi gép, ennyi.
Fölösleges tovább ragozni.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2323) haxiboy válasza pc360 (#2322) üzenetére


haxiboy
veterán

Elég egy közös google belépés, ahol összecsatolja a két hirdetési azonosítódat a google. EVE-s hirdetést ha látsz ők is láthatják hogy X és Y id az egy személyhez tartozik.

Én azt mondom ha szerencséd van nem kapsz eltiltást.

ISD-sek írták

Az EULA mint személy vonatkozik rád, nem gépenként.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2324) pc360 válasza haxiboy (#2323) üzenetére


pc360
addikt

Nem lesz semmiféle közös belépés, így nem szerencse kérdése a dolog. Két külön account, semmiféle egyezéssel. Eleve nem is én használom a másik gépet. Innentől fogva az elvileges szabályokra meg nagy ívben tojok. Hacsak az egérmozgásom nem hasonlítgatják a két külön account alatt, semmiből sem tudják megmondnai, hogy azonos személyről van szó. Ha mégis megpróbálják, akkor meg jön a petíció, de nem hiszem, hogy sor kerülne rá, mivel nincs mi alapján kiderülnie a dolognak. Kösz az infót, és most már tényleg lépjünk tovább!

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2325) haxiboy válasza pc360 (#2324) üzenetére


haxiboy
veterán

Account adatok gondolom validak, külön e-mail cím van. De az IP-d még mindig ugyanaz. De lelked rajta :)
mi szóltunk :K

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2326) pc360 válasza haxiboy (#2325) üzenetére


pc360
addikt

Nyilván, különben hogy máshogy regisztráltam volna... Az IP címnek pedig semmihez sincs köze. Egyik játék sem tiltja azonos IP alapon a játékosokat, és gondolom nem az EVE fogja elkezdeni. Egy játékfejlesztő sem olyan idióta, hogy hasraütésből kizárja az egy háztartásbelieket, munkatársakat, kolitársakat. De még a torrent oldalak üzemeltetői sem ekkora balfaszok.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2327) Zsoxx válasza pc360 (#2324) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Mindenesetre én leragasztanám a helyedben a webkamerákat a gépeken. CCP-nél sose lehet tudni. :D ;]

(#2328) haxiboy válasza pc360 (#2326) üzenetére


haxiboy
veterán

Gyakorlatilag így 2x-esen szeged az Eula-t ha nem a saját nevedet használod.

Nekem egyébként 7 account van azonos e-mail címen szóval ez nem probléma.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2329) Zsoxx válasza haxiboy (#2328) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Milyen saját névről beszélsz?

(#2330) haxiboy válasza Zsoxx (#2329) üzenetére


haxiboy
veterán

[L:https://i.imgur.com/3fecvdO.png][link][/L]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2332) pc360 válasza pc360 (#2331) üzenetére


pc360
addikt

haxiboy: Ki az a megveszekedett barom, aki tényleg a valódi nevével tölt ki egy ilyet?! Aztán bónuszként ezt másoknál is megkérdőjelezi. Már ne is haragudj! Ez az internet, ahol ha nem muszáj, ott nem adja ki az ember a személyes adatait. Itt márpedig nem muszáj, és semmi sem kötelezi rá. De hogy nem jön érte az Eula bácsi elnáspángolni, az biztos. Nade leszállnánk végre a témáról? Egy játékról beszélünk, nem a kis hazánk törvényeiről.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2333) flashpointer válasza pc360 (#2332) üzenetére


flashpointer
őstag

Ha problema van az accal, akarcsak veletlenul is zaroltak vagy valami az elso hogy csak akkor allnak szoba ha elkuldod a szemelyid vagy valami hasonlo azonositod kepet es egyezik a nev.

[ Szerkesztve ]

(#2334) v.tom válasza pc360 (#2332) üzenetére


v.tom
őstag

Azért ilyen kvázi "értékes" account-ok esetében hasznos már, hogy beazonosítható legyél. Ahogy előttem írták: ha bármi történik, így még van esélyed arra, hogy a személyazonosságod igazolásával rendet tegyél.

(#2335) pc360 válasza flashpointer (#2333) üzenetére


pc360
addikt

A Photoshop egy remek szoftver ám. :)

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2336) haxiboy válasza pc360 (#2335) üzenetére


haxiboy
veterán

Hmmm....azt már nem is szeretném mondani hogy az okirathamisításnak minősül és büntetnek érte. Illetve a CCP sem hülye, 3rd party szolgáltatással ellenőrzik a személyiket. A hátuljáról is kérnek képet, a checksum nem lesz valid.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2337) pc360 válasza haxiboy (#2336) üzenetére


pc360
addikt

Okirathamisítás egy játék accountnál, na, ne szórakozzunk! :D Te mindennek bedőlsz? Különben is minek a checksumja? Add meg nyugodtan minden jöttment fejlesztőnek a teljes személyazonosságod, én kihagyom. Amúgy már nem érdekel a témakör, lépjünk tovább!

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2338) Zsoxx


Zsoxx
senior tag

Nem tudja valaki, hogy mostanában mennyit dobnak a nullsec-es relic-ek?

(#2339) pc360 válasza Zsoxx (#2338) üzenetére


pc360
addikt

Melyikek? A level 3-asok totálisan röhejesek, egyáltalán nem éri meg. 10 milla / site jó esetben + a ritka esetek, amikkel még nem találkoztam, de azzal a szívatással, hogy kb. fél millát hoztam el összesen, azzal rendszeresen. Level 4-től meg még nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2340) flashpointer válasza pc360 (#2339) üzenetére


flashpointer
őstag

a c3 wh-s relicre gondolsz vagy sima nullsecben is vannak szintek?

(#2341) haxiboy válasza pc360 (#2339) üzenetére


haxiboy
veterán

Sansha területre menjetek le. Ott nem ritka a level1-es relicből 60-80m-es nyitás sem. Intact armor plate aranyat ér. Ráadásként gyakran is dobja.

Kell egy Scout bubiálló ceptorral, és lehet menni a testesekhez. :K

[link] Ezt ajánlom figyelmedbe :) ha jól az EU-ban is használják az ID cardoknál.

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2342) pc360 válasza haxiboy (#2341) üzenetére


pc360
addikt

Nem olyan izgalmas Sentient drónozni, de ha csak az ISK / óra a cél, akkor jobb. Úgy, hogy többnyire a Win-be voltam ki ALT-TAB-ozva, tegnap 300 milliót összeszedtem. Előtte 250-et, de 200 a minimum 2-3 óra alatt mindenféle veszély nélkül.

Több száz milliiós loot-ok esélye nélkül nem is tudom, mi értelme low sec-elni azon kívül, hogy féltheted a segged. Rattingelni pl. semmi az égvilágon, egyáltalán nem éri meg.

• Desolate Site
• Haunted Yard
• Chemical Yard

Ezeket kell keresni high-ban, legalábbis én a másfél milliárdot ezekből fogom kihúzni, még 1-2 nap. Aztán meglátjuk, hova tovább. :)

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2343) haxiboy válasza pc360 (#2342) üzenetére


haxiboy
veterán

lowsec veszélyesebb mint 0.0, mondjuk én high-secet nem szeretem mert az is elég para, évek óta 0-ban élek.

Viszont a Level5 Agentek kizárólag low és 0.0-ban vannak emlékeim szerint.

ISK/órára jelenleg a supercarrierek a legjobb, de nagyon sok inputot igényelnek, bele lehet fáradni, én explozni szoktam 2-3 órás session alatt 300m-1b között szoktam hazahozni. Tény hogy ez nem olyan fix bevételi forrás mint a rattelés, most is amikor takarítok vagy filmezek inkább Ishtarral afkrattolok, 18-25m/tick loot nélkül, de relicezni még mindig izgibb, főleg a faction bpc-k miatt.

Ami még nagyon megérheti, de kizárólag 0-ban, átlag 100m/h. Rorquallal fúrás. De ez elég nagy beruházás.

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2345) pc360 válasza haxiboy (#2343) üzenetére


pc360
addikt

Mitől para? Még egyszer sem ugrottak nekem, pedig volt már többször, hogy én nyúltam be mások elől a loot-okat. Meg hát alig várom, hogy valakinek elsüljön a keze pl. egy Vexor-ral, úgy szétkapom még a Navy verziót is az Omen-nel, hogy öröm nézni (volt rá példa).

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2346) haxiboy válasza pc360 (#2345) üzenetére


haxiboy
veterán

Egy Omenre senki nem fog rátámadni csak úgy, high-secben legalábbis. Nem elég zsíros falat. De azért nem egy hulkot kaptunk már szét, na meg burnjita alatt minden freightert ami nem a mienk :)

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2347) pc360


pc360
addikt

A tapasztaltabbaktól kérdezném, hogy ilyenkor mi a teendő a Drone Capillary Fluid-okkal, ha staabilan növekszik az eladások száma, és kezd lemenni az ára? Gyűjtöttem ugyanis jópár százat, de az eddigi szokásos 720-750 ezer helyett most már csak 650-ért megy egy darabja, ezért gondoltam, ülök rajta egy kicsit, hiszen elég sok millió múlik rajta. De lehet, jobban teszem, ha legalább 650-ért túladok rajta.

Ez egy újabb anyag, amit előszeretettel dobálnak a site-ok, és csak most kezd mindenki rákapni, mint bevételi forrás, vagy pedig várható, hogy normalizálódik az árfolyam? Mit láttok vajon a grafikonokból?

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2348) Hönir


Hönir
csendes tag

Sziasztok!
Játékosokat keresünk cégünkbe ( Ohm Hungarian Corporation ) hs-amarr űrben. Újakat és nyugdíjasokat,pihenni vágyókat egyaránt.Semmi extra csak amit ma hs nyujtani tud.Részletekért keressetek. Elérhetöségek:public csatorna ( OhmH ) ,Anger Cold ,Holstmen. :))

(#2349) pc360 válasza ollie (#2305) üzenetére


pc360
addikt

A héten harmadjára adta be a Sentient drón cuccot. :)

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2350) Flatron710


Flatron710
tag

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.