Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:30:38

LOGOUT.hu

A topikban hirdetni TILOS! A hirdetések helye a HA-n van.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) vaakuum válasza Szőrös  (#2200) üzenetére


vaakuum
addikt

Azt meg lehet valahogy csinálni, hogy ha az űrben jobklikkel eltekerem a képet, mert keresek egy OJJEKTUMOT, akkor ne tekerje már vissza azonnal, amint elengedem a jobb gombot? A training kijelölések egy része nincs benn az overwiev listában, és a hátam mögött van a pont, amit ki kellene jelölni :W

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2202) sequator válasza vaakuum (#2199) üzenetére


sequator
senior tag

Ha jól emlékszem nem lehet átadni semmilyen formában a kezdő boostert. Vagy ha át lehet, akkor nem lehet felhasználni, csak azzal a karakterrel, aki eredetileg kapta. Nem emlékszem, elég régen csináltam végig a tutorialt.
Először lehetett, mikor az új tutorial kijött, de utána mindenki elkezdett új karaktereket létrehozni és el-átadogatni a boostereket, aztán rövid idő alatt letiltották.

sautia

sequator

(#2203) sequator válasza vaakuum (#2201) üzenetére


sequator
senior tag

Bal gombbal forgasd a kamerát. :D

sautia

sequator

(#2204) vaakuum válasza sequator (#2203) üzenetére


vaakuum
addikt

:R
viszont most befagyott a karakterem, mikor beléptem, Aula azt mondja, szedjem ki a redeem cuccot, de nincs nálam olyan. A visszaállítás sem működik, továbbra is üres a redeem slot, nem tudok semmit kivenni... innen nincs tovább sztori, ezt tuti törölni kell :(

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2205) sequator válasza vaakuum (#2204) üzenetére


sequator
senior tag

Írj egy Stuck ticketet a supportnak, hogy reseteljék a tutorialt. Általában hamar megcsinálják.

sautia

sequator

(#2206) vaakuum


vaakuum
addikt

Este sikerült a második karival kicsit bányászni, miután az oktató részben hagytak felrobbanni a csata a közepén, és utána már csak bányászlézerem volt a következő hajóhoz. Kitermeltem valami nyersanyagból 3000 darabot, de utána jött egy npc, és inkább elhúztam. Viszont nem jöttem rá, hogy a kitermelt nyersanyagot hogyan tudom eladni :F
bányászott cuccot eladni csak contractokkal lehet? Nincs semmi azonnali npc felvásárlási lehetőség?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2207) sequator válasza vaakuum (#2206) üzenetére


sequator
senior tag

De van, jobb klikk az ore-n (item hangarban kell lennie, a hajód rakteréből nem lehet eladni), sell.
Ahhoz hogy azonnal el tudd adni, kell lenni valakinek, aki megveszi. Ezért először általában el kell vinned egy nagyobb forgalmú rendszerbe/állomásra ahol a Market-en vannak Buy orderek.
Trade hub rendszerek: Jita, Amarr, Dodixie, Rens, Hek. Illetve ezek körüli szomszédos rendszerekben sok citadel van néha egész jó árakkal.

sautia

sequator

(#2208) vaakuum válasza sequator (#2207) üzenetére


vaakuum
addikt

De akkor ha jól értem, ez sem npc eladás, hanem keresni kell egy olyan helyet, ahol feltehetően a közeljövőben egy player megveszi...
:R

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2209) sequator válasza vaakuum (#2208) üzenetére


sequator
senior tag

Igen. EVE-ben a piac 99%-a a játékosok közt zajlik, ahogy az ott elérhető itemek több mint 90% százalékát is játékosok gyártják.
NPC-k csak nagyon kevés dologgal kereskednek. Pl: Trade goods, Skill könyvek, Criminal tags, Sleeper database (blueloot), stb.

A vásárolni szándékozó játékosok két féleképpen tehetik meg: azonnal vesznek a meglévő Sell orderekből, vagy létrehoznak egy Buy ordert, hogy x darab akármit vennének y összegért.
Eladni hasonlóan kétféle módon lehet: azonnal eladni egy meglévő Buy orderre az ott megadott áron, vagy lehet létrehozni egy Sell ordert, ahol te mondod meg, hogy mennyi kérsz érte.
Persze egyik esetben sem garantált, hogy a létrehozott Buy/Sell order teljesülni fog és valaki vesz/eald neked azon az áron.

Ugyan már jó ideje nem frissült, így a részletes leírások már idejét múltak, de az első néhány fejezet az alapfogalmakkal még hasznos lehet kezdőknek: ISK
A többi fejezet bevezetői lehetnek még részlegesen hasznosak esetleg, de hangsúlyozom, hogy már nagyon sokat változott a játék, mióta ezt frissítették. :(

sautia

[ Szerkesztve ]

sequator

(#2210) vaakuum válasza sequator (#2209) üzenetére


vaakuum
addikt

Mindkét ISK-et letöltöttem, az első kötetben a rakétáknál tartok éppen.
Mondjuk elég gáz, hoyg egy csomó mindent még így sem értek...
Mind1, a hétvégén talán lesz időm ismerkedni vele tovább.
Az első két karimat már biztos, hogy letörlöm, azt a párszázezer pénzt meg átutalom a harmadiknak...meg a cuccokat is eladom magamnak 1 pénzért. Csak el kell majd érte repülni.Apropó, ha esetleg több frakciót is ki tervezek próbálni, érdemes arra külön email-címmel regisztráli?
Illetve ha a steam-hez hozzáadtam, akkor lehet steam nélkül játszani egy másik accounttal?
Vagy a több account tiltott? (mert amúgy meg jó lenne, mert azok ha jól értem a játékrendszert, tudnának párhuzamosan tanulni, most meg csak az tud tanulni, ami először elkezdte.)

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2211) sequator válasza vaakuum (#2210) üzenetére


sequator
senior tag

Lehet számtalan accountod, még akár ugyanahhoz az emailcímhez regisztrálva is. Viszont alpha klónnal (ingyenes mód) egyszerre csak egy accounttal léphetsz be. Ha minden fiókod Omega (fizetős), akkor viszont akár mindegyikkel egyszerre is beléphetsz.

Mivel egyszerre csak egy karaktered tanulhat az accon, és az Alpha fiók ingyenes, jobban jársz, ha külön accounton képzed a különböző fajú karaktereidet.

Eladni 1 ISKért nem fogod tudni a cuccaidat a karatered közt, mert a piacra kerülő itemeket bárki megveheti. Tehát ha kirakod 1 ISKért, akkor mire átlépsz a másik karakteredre, már meg is vette valaki más.

Karakterek közt a direkt cseréhez (Station trade) azonos állomáson dokkolva, mindkettővel egyszerre belépve van mód.
Másik módja a Contract, ahol megadhatod, hogy melyik karakternek szól és csak az fogadhatja el a Contractot. Ennek 10.000 ISK a díja contractonként.
ISK-ban a Contractingról olvashatsz, az nem változott azóta.

Be lehet jelentkezni steam nélkül is: link.

sautia

[ Szerkesztve ]

sequator

(#2212) frango13


frango13
aktív tag

Üdv!

Egy tapasztalt, aktív játékosnak volna rám pár perce? Lenne pár kérdésem azzal kapcsolatban, hogy érdemes-e újra elkezdenem játszani. Üzenet privátban, emailben, akárhogy.

Köszönöm! o7

:)

(#2213) ollie válasza frango13 (#2212) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, érdemes. :)

***

(#2214) vaakuum válasza sequator (#2211) üzenetére


vaakuum
addikt

köszönöm, arra gondoltam. :R
Az este megcsináltam a két contractot (hála a youtub videóknak), egy hetes türelmi idővel. Mondjuk tuti utaznom kell utána az újabb karival, de legalább azt is megismerem, hogy tudok olyan helyre eljutni, amit nem tudok, hogy merre van... az autopilottal sem tudom, hogy lehet odajutni...

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2215) sequator válasza vaakuum (#2214) üzenetére


sequator
senior tag

A contractnak van infoja az állomásról, ahol létrehozták, arra jobb klikk, Set as destination és máris megjelenik a Route panelen bal oldalt fent.

sautia

sequator

(#2216) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Az alfa klón most már tud használni t2-es ladikot meg cumókat? Ha igen lehet visszanézek pár év után. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2217) sequator válasza Szőrös  (#2216) üzenetére


sequator
senior tag

T2 hajót nem, csak faction és pirate ship, illetve max medium T2 fegyverek.

sautia

sequator

(#2218) vaakuum


vaakuum
addikt

Az overview nézeten lehet többszintes rendezést beállítani? Mondjuk hogy első körben rakja előre az ellenséges objektumokat, és másodlagosan azokat rendezze távolság szerint?

Vagy azt hogy célszerű beállítani, hogy gyorsan lehessen reagálni/helyzetet felismerni? Lehet automatikusan tárolni benne fix célobjektumot, hogy egy kattintással azonnal induljon el oda(ugráljon) oda ha gáz van? Mondjuk az adott faj szerinti kezdőbázisra.

Illetve magyar chatre hogy lehet belépni? Vagy esetleg van valami discord csati magyaroknak?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2219) sequator válasza vaakuum (#2218) üzenetére


sequator
senior tag

Sajnos az overview egyike a játék legrégebbi részének, így erősen fapados, nem lehet hierarchikusan rendezni az oszlopokat. A megoldás, ha több overview fület használsz és azok közül váltogatsz. Vannak előre készített overvviewk, amik importálhatók. Van egy ingame chat csatorna is az oveview beállításokkal kapcsolatban. Rookie Helpben ha megkérdezed, biztos belinkelik neked.
Van magyar csatorna is, ha jól emlékszem egyszerűen hun a neve. Discord és hasonló lehetőségekről szerintem ott tudnak segíteni neked.

sautia

sequator

(#2220) Szőrös  válasza sequator (#2219) üzenetére


Szőrös 
veterán

ISK mennyire up to date? Régen abból "tanultam" meg a játékot, gondolom az alapok azért változatlanok szóval kiindulásnak jó lenne neki is, nem?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2221) vaakuum válasza Szőrös  (#2220) üzenetére


vaakuum
addikt

Olvasom bőszen, de elég nagy mélységei vannak ennek a játéknak.
Feltételezem, hogy minimum ennyire lesz komplex az SC is, ha egyszer véletlenül elkészül.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2222) sequator válasza Szőrös  (#2220) üzenetére


sequator
senior tag

Legalább 5 éve nem frissítették, tehát minden, ami azóta jött, hiányzik: EVE updates csak 2014 óta van, de innentől biztos, hogy semmi sincs az ISKban.

Az alapok és jó tanácsok továbbra is érvényesek, de a részletes leírások, képernyőképek már szinte biztosan megváltoztak és sok újdonság jött: Citadels (és társai), Abyssal deadspaces, majdnem minden hajó újra lett balanszolva, stb

sautia

sequator

(#2223) vaakuum


vaakuum
addikt

Próbálom csinálni az agent küldiket, de belefutottam egy olyanba, hogy őrzi egy nyomi a dobozt, amiből a feketedobozt ki kellene szednem. Persze csak egy bányászhajóm van bányászlézerrel, mert direkt nem military küldit választottam...
Ha lesz türelmem ezeket elfogadni, majd még játszok vele, de mára ennyi bőven elég.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2224) sequator válasza vaakuum (#2223) üzenetére


sequator
senior tag

Youtubeon megtalálhatók videók a career agent missionökről:
Industry: https://www.youtube.com/watch?v=on5-HPhATMo
Explo: https://www.youtube.com/watch?v=wR3dmy1aemo
Military: https://www.youtube.com/watch?v=Ic8U2sX7yd4

sautia

sequator

(#2225) vaakuum válasza sequator (#2224) üzenetére


vaakuum
addikt

Igazából az volt a nehéz, mire megtaláltam, hogy kapom vissza a kezdőhajómat fegyverekkel.
Azzal fél perc alatt megvolt a küldi (+2*5 perc utazás oda-vissza)
Az viszont elég nehézkessé teszi a játékot, hogy a cuccaim szanaszét vannak, mert két külön bázison is kaptam hajókat.
Apropó, van valami javaslat, hogy merrefelé kellene letáborozni, ahol össze lehetne vonni az inventoryt egy állomásra? Mondjuk ahogy néztem, a hajókat gyakorlatilag nem tudom szállítani még összedobozolva sem, mert 2500 köbméteres rakterem nincs. Nem is értem, hogyan lesznek ezek a hajók elhozva onnan, ha csak cserélgetni tudom őket. :F

Ja, és drónokat hogy lehet venni/szerezni? Csak blueprinteket találtam eddig, de ahhoz meg olyan alapanyagok kellenek, amik szintén nincsenek.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2226) Szőrös  válasza vaakuum (#2225) üzenetére


Szőrös 
veterán

Marketen lehet kapni szinte mindent, drónokat is de használathoz skill is kell.
Itemeket meg hajókat lehet cipelni, kapaszkodj meg: transport shipekkel! :D

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2227) sequator válasza vaakuum (#2225) üzenetére


sequator
senior tag

Nem csak cserélni lehet, ha Leave shippel kilépsz a hajóból, akkor a poddal elrepülhetsz a másikért. Ha megcsináltad az industry career agent missionjeit, akkor kapsz egy industrial (teher) hajót. Annak lesz 4-5000 m3es raktere.

Kezdetben érdemes a career agentök bázisán lakni, mert ott kapod majd a legtöbb hajót és felszerelést.
Utána meg attól függ, hogy mit csinálsz: agentözéshez ott kell letelepedni, ahol 2-3 ugrás távolságra 3-4 azonos NPC corpba tartozó agent is van.

De ha hosszabban játszol, akkor végül New Eden szerte lesznek cuccaid. Nekem 10 év után vagy 30-40 állomáson vannak a dolgaim.

sautia

sequator

(#2228) vaakuum válasza sequator (#2227) üzenetére


vaakuum
addikt

Létezik a játékban olyan nézet, ahol minden inventory elemet le lehet kérdezni, hogy lássam, van-e valahol már olyan cuccom?
Vagy mindig csak az adott állomás dolgait tudom nézegetni, ahol éppen tartózkodom?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2229) sequator válasza vaakuum (#2228) üzenetére


sequator
senior tag

Alt+t az Assets list ablak gyorsbillentyűje. Itt látszik az összes cuccod galaxis szerte. Kereshetsz is köztük, sőt a hajók és konténerek tartalmát is megnézheted.

sautia

sequator

(#2230) Szőrös  válasza vaakuum (#2228) üzenetére


Szőrös 
veterán

Amúgy van vmi külső app (már nem jut eszembe a neve) amit érdemes feltenni. API-n keresztül az accountodról leszed minden adatot, így pl elég jól lehet vele hosszútávra tervezni skill tanulást, a karakter tudásának megfelelően lehet hajót fitteléssel játszadozni meg ilyesmi. Hasznos kis cucc.

szerk: EFT volt a neve, nemtom az használatos e még vagy van e újabb/jobb.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2231) vaakuum


vaakuum
addikt

[Volt egy ilyen könyvem]
, rányomtam a skill injectionra, és eltűnt. Ez azt jelenti, hogy nem fogok tudni soha bányászdrónt használni?
Mert gondolom a skillt előbb be kell rakni a fenti lehetőségek közé, utána meg valamikor megtanulni...de ha fentre nem tudom berakni 1-es szinten sem, akkor megtanulni sem tudom, tehát akkor nem tudok bányászdrónt sem használni? Vagy bármilyen drónt, amihez ez a skill kellene?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2232) sequator válasza vaakuum (#2231) üzenetére


sequator
senior tag

Ha sikerült injektálni, akkor a karaktered már tudja azt a skillt. Viszont mivel omega klón kell már az első szintjéhez is, így majd csak akkor tudja elkezdeni tanulni, amikor előfizetsz. Mining drone használata csak omega klónnal lehetséges.

sautia

sequator

(#2233) Zsoxx válasza sequator (#2232) üzenetére


Zsoxx
senior tag

A nullsec relicből szerezhető cucc értéke nem változott az utóbbi években, ugye? (Nem sokkal az után hagytam abba a játékot, hogy kb. 100 millióról lenerfelték 15-20 millióra.)

(#2234) sequator válasza Zsoxx (#2233) üzenetére


sequator
senior tag

Nem tudom. A dolgok ára folyamatosan változik, https://evemarketer.com/-on megnézheted, hogy állnak most az árak.

sautia

sequator

(#2235) Szőrös  válasza sequator (#2234) üzenetére


Szőrös 
veterán

Megnéztem a plexek árát, nem kellett volna. :D Amikor abbahagytam akkor lépte túl az 500millát és már azt is sokalltuk. Ez meg... :DD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2236) ollie válasza Szőrös  (#2235) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Amikor én kezdtem, 180 millió ISK volt 3 hónapnyi GTC (game time code). Aztán bevezették a PLEX-et, rögtön 300 millióra ugrott 1 hónapnyi játékidő. Azóta is emelkedik, most mennyi, 1.5 milliárd?

***

(#2237) Szőrös  válasza ollie (#2236) üzenetére


Szőrös 
veterán

Valami 50 millia környékén vettem én is az elsőt talán. Most 3 milliárd :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2238) Zsoxx válasza ollie (#2236) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Kb. 3,2 millió egy új PLEX, abból kell 500, tehát igen, 1,5 mrd körül van.

(#2239) vaakuum válasza sequator (#2232) üzenetére


vaakuum
addikt

És harci drónt sem lehet valahogy szerezni/használni alfa karakterrel?
Mert pl. egy ARGOS is kap bónuszokat drónra, és az nem omegás hajó, hanem sima alfával is megvehető.
Ezért fura lenne, ha nem lehetne rendesen használni még ezt sem.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2240) Zsoxx válasza vaakuum (#2239) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Az alfa klón lehetőségeinek semmi köze a hajók képességeihez.

(#2241) vaakuum válasza Zsoxx (#2240) üzenetére


vaakuum
addikt

A hajók több, mint fele csak omega klónnal repülhető, ha jól látom.
Ráadásul azoknak a bónuszokat is mintha "vastagabb" ceruzával írták volna, ezért (nekem személy szerint) meglepő, hogy nemhogy simán kevesebb bónuszt kapnak az alfa hajók, de nem is tudnak pl. drónt használni sehogyan :F ? Kifejezetten ezt akartam kipróbálni játékmeneti szempontból :U
Jó, nyilván a fejlesztő döntése, hogy milyen játékelemekért kér pénzt, de ezen a szinten én biztos nem a pénztárcámért fogok nyúlni elsőnek.
Esetleg megnézem még a kaldarinál van-e olyan hajó, amin lehet alfa karival rakétás játékstílust kipróbálni... lehet azt is csak omegáknak engedik :U

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2242) flashpointer válasza vaakuum (#2241) üzenetére


flashpointer
őstag

A Gallente hajok adnak sok bonuszt a dronokra, ezeket mostmar meg tudod tanulni barmilyen fajjal kezdtel. A drone skillekhez sem feltetel a fizetos statusz. Amugy persze hogy a jobb hajokat nem tudod vezetni ez nem free to play attol hogy igy reklamozzak.

(#2243) sequator válasza vaakuum (#2241) üzenetére


sequator
senior tag

Ha jól emlékszem legfeljebb Medium combat drone használható alphaként, de abból elvileg a T2esek is.

A játék kb 80-85%-a játszható alfaként, persze nem leszel elég hatékony talán egyikben sem, de el lehet lenni, ki lehet próbálni.
Egyszer majd leszámolom, hány hajót lehet alphaként használni, szerintem több mint felét. :)

sautia

sequator

(#2244) vaakuum válasza sequator (#2243) üzenetére


vaakuum
addikt

Közben kiderítettem, hogy nem csak azok a drónok léteznek, amik nálam a vásárlás menüben látszanak. Kicsit messzire kell menni értük, de elvileg léteznek. Rendesen megtévesztett, hogy bárhogy szűrtem, csak olyan drónokat találtam, amiknek egy omegás skill az előfeltétele.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2245) Zsoxx válasza vaakuum (#2244) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Nagyobb range-re állítsd a marketet, ne csak az adott rendszert lássa.

(#2246) sequator válasza vaakuum (#2244) üzenetére


sequator
senior tag

Be lehet állítani azt, hogy minden létező itemet láss a marketen, ne csak azt mi van eladó. A kis fogaskerék ikon a market ablakban a keresőmező mellett.

sautia

sequator

(#2247) vaakuum


vaakuum
addikt

Köszönöm az infókat! :R
Vettem 12 hobgoblint, most kezdem a military agent küldiket...illetve holnap, talán.
Remélem ezeknél kell harcolni rendesen ;] , mert a két civil gatling mellé 3 db 150-es railgunt is beraktam az algosra pár zsák iridium lőszerrel. :DD

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2248) Zsoxx válasza vaakuum (#2247) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Military agent küldetésekhez nem igazán jó a railgun (és a lézer sem). Ezeknek ha jól emlékszem csak 2-2 féle sebzése van, a rocketnek és a projectile-nek pedig megvan mind a 4. Peched van, ha az enemynek pont a te 2 sebzésedre van a legnagyobb resistje.

(#2249) sequator válasza Zsoxx (#2248) üzenetére


sequator
senior tag

Ez csak a career agent, azt bármelyik friggel meg lehet csinálni, nem számít a dmg.

sautia

sequator

(#2250) vaakuum válasza Zsoxx (#2248) üzenetére


vaakuum
addikt

Igazából a drónos harc mikéntje izgat, mert azt olvastam róluk valahol, hogy elég önfejűek.
A játékmechanizmust szeretném kipróbálni, aztán majd meglátom hogyan tovább.
Mondjuk az is érdekes történt, hogy a drónok fegyverzetét lehet-e majd a későbbiekben változtatni, fejleszteni, vagy egy fajta nevű drón az csak egyfajta sebzést tud okozni, és más nevű drónt kell beszerezni, ha másfajta sebzésmódot szeretnék.
Kár, hogy a drónokra és a és különféle fegyverekre illetve harcmodorra már nem terjed ki az oktató mód :W Rengeteg kérdés van ilyenkor még egy kezdő részéről.
Pl. nagyobb flottaharcnál is berepülnek a hajók mindig a sűrűjébe, hogy orbitál pályán röpködjenek az ellenség körül, vagy pl. saját csapattárs körül is lehet röpködni, és automatikusan lőni azt, ami lőtávba ér? Szóval el szokott-e különülni a két (vagy több) harcoló csoport egymástól, vagy őskáosz van?

Tegnap kezdő chaten egy kérdésem után valaki rámköszönt magyarul, de hiába írtam neki vissza privátban, utána már nem kommunikált, pár perc múlva meg valamiért kidobott a játék. Itt van valami inaktivitási idő, a miért ledob a szerver? Bár közben chateltem :F , tehát az nemigazán lehet indok.
Illetve honnan tudhatta, hogy magyar vagyok? Látszódik a loginnév valahol? Mert az ugyan az, mint itt a ph-n., bár a karakter neve nem utalt rá. :U

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.