Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:30:38

LOGOUT.hu

A topikban hirdetni TILOS! A hirdetések helye a HA-n van.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2351) Zsoxx


Zsoxx
senior tag

Na mi van, újraéled a magyar scene? :K

(#2352) Baaraanz


Baaraanz
tag

Wings of No Hope

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#2353) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Mik ezek, metál/punk banda nevek? :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2354) pc360


pc360
addikt

Tudtok ajánlani implantokat a fejlődéshez? Már omega vagyok, jó lenne minél jobban kihasználni.

150-200 milliónál nem szeretnék most többet költeni rá. Az egy napi high-sec loot-om fele, az még nem fáj, ha elvesztem. Néztem, hogy egyesek esetében vannak szett bónuszok is. Jelenleg Limited - Beta cuccaim vannak, mint olcsó megoldás, azok +2-t adnak az attribútumokhoz. :R

Ezt repkedem most, ha számít a szett bónusz miatt. :B Ennek kapcsán még egy kérdés: a Salvage Tackle rig hatással van a Salvage drónokra is, ugye?

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2355) pc360 válasza pc360 (#2354) üzenetére


pc360
addikt

Közben eldöntöttem: Mid-grade Ascendancy szettet szerzek a Warp-speed miatt, mert a pár hónap fejlődés + gyors drónozáson ez segít a legtöbbet.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2356) haxiboy válasza Baaraanz (#2352) üzenetére


haxiboy
veterán

Na őket aztán nagyon szerettük...

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2357) Baaraanz válasza haxiboy (#2356) üzenetére


Baaraanz
tag

Ne viccelj, Dondedragon Vilmos, Agi AbatóGéP, Lamas Lorinc, Terenke Hill, Lakatos Bruszli, Hasszelhoff David és Sztallone Szilvaeszter mind egytől-egyig kiváló emberek és pilóták voltak. Mondjuk ki: Hősök!

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#2358) haxiboy válasza Baaraanz (#2357) üzenetére


haxiboy
veterán

Hősök akik a névválasztás miatt ....tattak egy kezdőkből álló magyar corpot mert sikerült olyan nevet választanom - teljesen véletlenül- ami hasonlított egy másik magyar cégére.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2359) pc360


pc360
addikt

Azt meg tudjátok mondani, hogy csinálják, hogy a kapuhoz érkezve, system jump előtt szinte azonnal, becélzás nélkül(?) rámrobbantanak? Egyszer mintha véletlen kaptam volna el high secben valami AOE sebzést, de nullsecben is előfordult már, hogy lesebeztek, az viszont egész biztosan szándékos volt.

Eddig jól vizsgázott az ultragyors szállítóhajóm. Ez egy Atron fit, ami 1,92 sec alatt van warp speeden, az pedig majdnem 9 AU/s, de csak annak köszönhetem, hogy nem szedtek még szét 1x-2x, hogy elég sok shieldet pakoltam rá. A becélzása azért nehézkes, mert még a shieldekkel is csak 60 méteres a Signature Radius. Esetleg van a játékban valami aknaféleség? Vagy a kapuknál kifejezetten erősített jellel, szinte instant célozgatnak?

A kapu túloldalán már nincs probléma, 1,91 másodperc alatt nem nagyon tudják, hova kapjanak, mire én már rég warp-ban vagyok. 45 milliót megért, általában 2-300 milliónyi drón cuccot, vagy PLEX-et szállítok vele, vagy nullsecben ezzel megyek előre a fő hajóm előtt, eddig 100%-os sikerrel (sok 300 milliós bukástól megkímélt).

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2361) Zsoxx válasza pc360 (#2359) üzenetére


Zsoxx
senior tag

PLEX-et mi a retkes fenének kell szállítani? :W :W :W

Nullban a gyakran használt útvonalakon ne kapura warpolj, hanem spotra. És lehetőleg cloakban.

[ Szerkesztve ]

(#2362) pc360 válasza Zsoxx (#2361) üzenetére


pc360
addikt

Nemtom. Mert a Jita környékén veszem meg, és onnan hozom el a másik karakteremnek.

A szállítóhajó az csak a másodkarakteremhez tartozik, azzal szedem össze menet közben a loot-okat a fő hajómtól. Épp emiatt az csak Alpha, és nem tudok vele cloak-ot használni (pedig ráférne a fit-re).

De ha azt mondod, hogy a PLEX-et is át lehet ruházni távolról úgy, mint az ISK-et, akkor valóban fölösleges a szállítgatása. Vagy max beugrok érte a fő karakteremmel az adott bázisra, valóban biztonságosabb úgy.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2363) Zsoxx válasza pc360 (#2362) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Nem egyszerűbb, ha a pénzt küldöd át a másik karinak?

(#2364) pc360 válasza Zsoxx (#2363) üzenetére


pc360
addikt

De igen, és legközelebb így csinálom. :R Csak szeretem megúszni azt a 18 ugrást is, mert hisz erre való a másodkarakterem, hogy egy script segítségével végigszántsa a galaxist, míg a fő karakteremmel irtok. De mindegy, ez a legkisebb kérdés az egészben. Sokkal inkább érdekel az, hogy miként tudtak instant lesebezni. Smartbomb-al?

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2365) Zsoxx válasza pc360 (#2364) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Valami olyasmi, de kapukempben nem vagyok járatos.

(#2366) haxiboy válasza Zsoxx (#2363) üzenetére


haxiboy
veterán

A plex távolról is aktiválható.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2367) pc360 válasza haxiboy (#2366) üzenetére


pc360
addikt

Nem az aktiválásról van szó, hanem a megvásárlásról egy távoli system-ben, amit inkább a secondary karakteremre bízok. Persze az elsődleges faszi kapja, tehát egy átadásról van szó. Szóval megvan az oka, hogy miért csináltam eddig így. Az egy dolog, hogy nem a legbiztonságosabb vele utazgatni, de 100-nál többet úgyse viszek egyszerre, meg amúgy sem igazán tudják elkapni a jelzett hajóm. Inkább a kényelem. Nyilván, ha nagyon akarnék rá vigyázni, akkor közvetlenül a main karakteremmel mennék el érte, és vágnám egyből a cuccost a PLEX Vault-ba.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2368) Jakuu válasza pc360 (#2364) üzenetére


Jakuu
őstag

Smartbomb. Beall a kapu vektorpontjaba az ugras iranyaba.

(#2369) sequator válasza pc360 (#2364) üzenetére


sequator
senior tag

A GMek meg egy "egy script segítségével " fognak bannolni. :D
Tilos a bevitel automatizálás majdnem minden formája: script, bill/egér makró, stb)

sautia

sequator

(#2370) pc360 válasza sequator (#2369) üzenetére


pc360
addikt

TinyTask.

Annyi csinál, hogy egyhelyben kattingat a jump ikon fölött.

Hagyjuk már azt, hogy épp miért fognak kitiltani! Ezt nem lehet észrevenni, mert nem egyenletes se a kurzor mozgás, se a kattintgatás.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2371) pc360 válasza Jakuu (#2368) üzenetére


pc360
addikt

Az a durva, hogy le is szedte volna az Atronomat, ha az nem lenne telepakolva shielddel. :)

Az előző hsz-ben törölném az egyhelyben szót, ha még tudnám szerkeszteni, mivel pont arról van szó, hogy a kurzornak van némi mozgása is. Teljesen természetes, hosszú szekvenciát vettem fel. Az, hogy elvileg mi tiltott, meg továbbra sem izgat. Ha már nincs normális autopilóta a játékban, akkor így megoldható.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2372) haxiboy válasza pc360 (#2367) üzenetére


haxiboy
veterán

Ilyen esetre tartok a nagyobb rendszerekben altokat, majd a meg vásárolt cucc ha olyan contract ha poex és azonos account akkor vault.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2373) pc360 válasza haxiboy (#2372) üzenetére


pc360
addikt

Nem rossz ötlet! :R Van is egy altom, akkor már tudom, mire fogom használni. Nem kockáztatok többet PLEX-et.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2374) haxiboy válasza pc360 (#2373) üzenetére


haxiboy
veterán

Jita alt manapság alap, ha már accountonként 3 karaktert lehet csinálni. Na meg semmi nem tiltja meg hogy alpha accountokat tarts fennt ilyen célra, nekem minden nagyobb trade hubban van egy altom.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2375) Jakuu válasza pc360 (#2371) üzenetére


Jakuu
őstag

Atronra nem lehet sok shieldet pakolni foleg ha EMPvel csinalta es nem volt resisted.
En Firetailt hasznaltam medium shield extenderrel em resistel etc. Na azt sose tudtak kiszedni meg smartbombbal sem mert rengeteg shieldje volt ugy es megfelelo resistjei is.

(#2376) haxiboy válasza Jakuu (#2375) üzenetére


haxiboy
veterán

Travelceptor fittek a legjobbak, illetve Sunesis is elég agilis, abból is jó travel hajót lehet építeni. Bár én személy szeirnt a Cynora esküszök :), persze ez a vad és veszélyes high-secben nem lehetőség.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2377) pc360 válasza Jakuu (#2375) üzenetére


pc360
addikt

+ haxiboy: Megnézem őket, eddig úgyse számított nagyon a dolog, inkább gyűjtögettem. Most, hogy megvan a kövi 2 hónapra is a PLEX, jöhetnek a hajó-fejlesztések.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2378) pc360


pc360
addikt

Következő noob kérdés: a hajótípus fejlesztés (Frigate, Cruiser stb.) csak és kizárólag előkövetelmény ahhoz, hogy használni tudjuk a különböző járgányokat, vagy más bónuszt is ad? Az attribútumoknál nem ír semmit.

Jakuu: A Republic Fleet Firetail-re a szimuláció alatt nem tudok annyi shieldet felpakolni, mint az Atron-ra, és még a warpba se lép be 2 sec alatt.

haxiboy: A Sunesis már jónak tűnik! Másfélszer annyi shield felpakolható rá, mint az Atron-ra, sokkal nagyobb cargo holdja, a Hardener-rel együtt már kétszer annyi az effektív HP-ja, és még majdnem egy tizedmásodperccel gyorsabban is warpol be.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2379) flashpointer válasza pc360 (#2378) üzenetére


flashpointer
őstag

Ha az adott classu hajot vezeted ahhoz ad bonuszt, eleg sokat. A hajo leirasanal van hogy mire mennyit.

(#2380) pc360 válasza flashpointer (#2379) üzenetére


pc360
addikt

Most esett le, hogy a class bónuszokat per skill level kapják meg. Huh, kösz! :U

Innen is látszik, hogy sehol se vagyok még a fejlesztésekkel... :( 2,5 hónapnyit pakoltam be, de azok is csak tök alapok, kevés level 5-tel.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2381) flashpointer válasza pc360 (#2380) üzenetére


flashpointer
őstag

Jha ismeros, ezt a jatekot egy evvel azelott kellene elkezdeni mielott elkezdened es addig csak a skilleket tolni...

(#2382) sequator válasza flashpointer (#2381) üzenetére


sequator
senior tag

Most már ez sem igaz: Veszel Skill Injectort és máris annyi és olyan skilled van, amit akarsz, akár már az első napon.
Hogy ez jó vagy rossz, persze vitatható.

sautia

sequator

(#2383) haxiboy válasza pc360 (#2378) üzenetére


haxiboy
veterán

Join the dark side, és nem lesz gondod a plexekre 😀

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2384) flashpointer válasza sequator (#2382) üzenetére


flashpointer
őstag

Valoban teljesen realisztikusnak hangzik hogy egy uj jatekos a havidijon felul meg kezdeskor beletolja par AAA-jatek arat az evebe : )

(#2385) haxiboy válasza flashpointer (#2384) üzenetére


haxiboy
veterán

Új játékosoknak valók a packok, ha csatlakozol egy normális céghez, 2 naponta betolhatsz egy injectort napi 3-4 óra játékkal.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2386) Zsoxx válasza haxiboy (#2385) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Normális cégen a Goont kell érteni? ;]

(#2387) pc360 válasza haxiboy (#2385) üzenetére


pc360
addikt

De miért, mit tesz egy cég? Vagy hogy kell ezt elképzelni? Mitől normális?

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2388) beluschi válasza pc360 (#2387) üzenetére


beluschi
tag

Például sov nullsecben rattolással jól lehet keresni, de ehhez csak úgy férsz hozzá, ha belépsz a területet birtokló corpba/allyba (standing hiányában neut leszel, ami a legtöbb helyen egyenlő az ellenséggel)

Homeworld forever

(#2389) pc360 válasza beluschi (#2388) üzenetére


pc360
addikt

Kösz az infót! Egyébként próbáltam már rattingelni, és szerintem kifejezetten gyenge bevételi forrás. A high secben 1-2 óra alatt megvan 200 millió. Ezt kéne valahogy überelni. Azzal nem fog menni, hogy percekig lövök egy 1,5 millió bounty-s akármit, mert elunom az életem, és ennyi ISK-ért le se hajolok.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2390) Jakuu válasza pc360 (#2378) üzenetére


Jakuu
őstag

4ezres shieldekkel repkedtem vele inertiakkal rakterbovitessel es warp rigekkel. Ugrik az mint egy shuttle

(#2391) Zsoxx válasza beluschi (#2388) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Kb. fél évig relic-eztem idegenként nullban, sokszor sov területen is, Lokival.

(#2392) flashpointer válasza Zsoxx (#2391) üzenetére


flashpointer
őstag

detto, sok nagyszeru corpban az "ellenseg" azt jelenti ha megjelenik akkor be kell huzni a stationhoz :DD

(#2393) beluschi válasza Zsoxx (#2391) üzenetére


beluschi
tag

Csak egy példát mondtam arra, mi az, amihez kellhet egy "jó corp", ez volt ugyanis a kérdés. Nyilván van egy csomó dolog, amihez nem elengedhetetlen, legfeljebb megkönnyíti.

Homeworld forever

(#2394) beluschi válasza pc360 (#2389) üzenetére


beluschi
tag

Nem rossz az anom, de azért van benne szerencsefaktor. A rattolás az lényegesen stabilabb, 160-180 m/h folyamatosan. De mondjuk ez carrierrel, anomozni meg gilával is tökéletesen lehet.

Homeworld forever

(#2395) pc360 válasza Jakuu (#2390) üzenetére


pc360
addikt

Az Atron 6 ezres shieldet elbír, és sokkal gyorsabban ugrik. Konkrétan szarabb gépet ajánlottál, mint az, aminek alternatívát szerettem volna állítani.

A Sunesis meg 11 ezres shield-ben, és még gyorsabb az ugrása, mint az Atroné, úgyhogy az lett a megoldás.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2396) haxiboy válasza pc360 (#2389) üzenetére


haxiboy
veterán

0-ban superrel 20 percenként 100-140m-es ticket lehet csinálni.
Explorationnal egy jobb napon 1-2 óra alatt 1B fölött szoktam haza vinni.
Plusz ott van a bolygózás amivel ideális esetben havi 2b kijön szinte passzívan.
Ott vannak a holdak ahol óránként 400-700m jön egy rorquallal, mellette a belt anomok ahol szintén óránként 100-200m-jön félpasszívan.

"Azzal nem fog menni hogy percekig lősz egy 1.5m-es ratet" -> nem jó hajóval csinálod, nekem sima carrierrel 8 percig tart lelőni egy havent, 10 percig egy sanctumot, van esély 10/10-re amit ha nem is nyomsz le a bookmarkot 100m-ér veszik szinte azonnal, van esély faction spawn-ra ami a héten már 2b+-t jelentett nekem faction pont, implantok, stb. tekintetében. És sima carrierrel stabilan jön óránként ~ 150m csak bounty-ban. Ha van kinnt ESS akkor ez kicsit több, valamint ad LP-t is, nem is keveset.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2397) Zsoxx válasza haxiboy (#2396) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Bolygózással 2B havonta? Karakterenként?
Mese habbal.

(#2398) pc360 válasza haxiboy (#2396) üzenetére


pc360
addikt

Superrel. Oké. :D Csak emlékeztetőül: nincs 2 hónapos a karim. :D

Az Exploration viszont szóba jöhet, lassan megvannak a hozzávaló skilljeim, és már az Astero is készen vár.

A bolygózást meg kurvára nem vágom, és az egy egészen más skill tree-t jelent, ami egyelőre nem megoldás nálam.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2399) haxiboy válasza pc360 (#2398) üzenetére


haxiboy
veterán

2 hónapos karival akkor VNI, semi afk lehet rattolni, nem hülyülsz bele, plusz ha van forgó tőkéd akkor brutálisan lehet tradelni nálunk, sok a fogyóeszköz, elég jó a markup is.
~200m körül hoznak le neked egy teljes JF-nyi cuccot.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2400) Jakuu válasza pc360 (#2395) üzenetére


Jakuu
őstag

Upsz sry rossz hajot irtam be, meglatszik nem leptem mar be jo ideje. :)))
Caldari Navy Hookbill. Ket medium regolith extenderrel, plusz egy smallal meg egy EM ward. DC a lowba plusz egy cargo extender a rigeknek meg 2 db Low friction nozzle. Lehet ra pakolni meg cloakot ha akarsz stb
7k feletti shield 2.5sec kornyeki ugras

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.