Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:30:38

LOGOUT.hu

A topikban hirdetni TILOS! A hirdetések helye a HA-n van.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2401) pc360 válasza Jakuu (#2400) üzenetére


pc360
addikt

Jó, de akkor még mindig nem értük el az Atron szintjét, ami egy alap fregatt... :) 2 sec fölött eleve nem jó a célra. A Sunesis adatait már írtam, ezerszer jobb. 11K shielddel 1,8 sec, ezt nemigen kell überelni. Cargo Extender nélkül a 600 m3 is elég.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2402) Jakuu válasza pc360 (#2401) üzenetére


Jakuu
őstag

Nekem mindenre eleg volt, pedig milliardokat szallitottam vele es egyszer nem tudtak kiloni, vagy lesmartbombozni.

(#2403) pc360 válasza Jakuu (#2402) üzenetére


pc360
addikt

Elhiszem. Akkor engem még annyira sem fognak kilőni az alkalmasabb gépemmel.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2404) haxiboy


haxiboy
veterán

Sziasztok!

Megkaptam a Topikgazda feladatkört az EVE-s topikhoz. Hamarosan (előreláthatólag a hétvégén) frissítem a téma összefoglalót, hogy átfogóbb képet kapjanak az újonc/és veterán pilóták.
Szeretném egy helyre gyűjteni a temérdek leírást/tudást, illetve ezek fordításával is megpróbálkozok, ahogy időm engedi.

Az összefoglalóban szeretném feltüntetni az aktuális tagfelvételeket a -főként- magyar cégekhez, így aki itt szeretne megjelenni, egy privát üzenetben leírom a részleteket, valamint hamarosan az összefoglalóban is megtalálhatjátok.

Bármilyen konstruktív észrevételetek/javaslatotok van, teljes mértékben nyitott vagyok. :K

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2405) pc360


pc360
addikt

Tudtok ajánlani valami T1 vagy T2 Amarr (vagy szükség szerint egyéb) hajót, ami elbánik az Operation Permafrost küldetésekkel? A Paladin nagyon távoli, 3-4 hónap fejlesztés kellene még hozzá, viszont szükségem lenne egy köztes megoldásra az Omen Navy-m lecserélésére, amivel könnyen zúzhatók a lvl3 küldetések is. A PvE miatt talán a missle/drón lenne érdekes, de a rakétázós tech tree még sehol sem áll, egyelőre lézerezek. A drónok viszont már közel ki vannak maxolva.

Ezekkel szemeztem: Zealot, Sacrilege, Prophecy, Damnation. Van már egy Harbinger Navy-m, de nem mondhatom, hogy beleszerettem. Kíváncsi vagyok, mi a véleményetek.

haxiboy: Pár észrevétel:

• az eve-online.hu linkje http helyett https, bár a link attól még működik
• az ISK – Ipari Segédlet linkje viszont nem jó a leírásban

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2406) pc360 válasza pc360 (#2405) üzenetére


pc360
addikt

Ahogy elnézem, gyakorlatilag egy link se jó a mostani leírásban. Akkor várjuk az update-et, és köszönjük! :)

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2407) haxiboy válasza pc360 (#2406) üzenetére


haxiboy
veterán

Permafrosthoz nálunk fleeteket szerveznek, ahogy számolgattuk nem nagyon éri meg csinálni. :(
Bár mostanában én is belustultam, kizárólag tradelek :U

Ez még a régi leírás, már dolgozok az újon, csak nem akarom részletenként frissítgetni, egyszerre fogom frissíteni a teljes topik összefoglalót.
Egészen pofás lesz :)

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2408) pc360 válasza haxiboy (#2407) üzenetére


pc360
addikt

A Crimson Harvest tetszett, azt ketten csinálgattuk, egyedül durva lett volna. Volt ám ott taktika a be-ki ugrálásokkal, dehát így jár az, aki low skillekkel nekiáll az ilyennek. Az legalább 20-22 misit fizetett, bár kettéosztva az is aprópénz. Akkor a Permafrost-ot szerintem kihagyom.

Ellenben továbbra is érdekelne, hogy milyen T2 Cruiser-t ÉS Battlecruiser-t tudtok javasolni küldetésezni. Kéne valami célirány a fejlesztéseimhez az Omen után, de a Paladin előtt.

Igen, benéztem a dolgot, csak utólag esett le, hogy ez még a régi. :R

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2409) haxiboy válasza pc360 (#2408) üzenetére


haxiboy
veterán

Én T3-nak állnék neki a helyedben.
Jó DPS/Jó tank.

Vagy gyere hozzánk, és egy Vexor navy-val halálra keresed magad úgy hogy minimális input kell, mire meglesz a capital skill addigra a hajó is meglesz felfittelve :)

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2410) beluschi válasza pc360 (#2408) üzenetére


beluschi
tag

Lvl3 küldetésekre bármelyik bc jó, de pve-re sokan használnak például Gilát is, igaz nem kimondottan amarr vonal. Gilával lvl3 (akár lvl4-is, bár szerintem ott általában bs hatékonyabb), anom, eszkaláció, ded siteok - akár 5/10-ig - vihetők.

Homeworld forever

(#2411) pc360 válasza haxiboy (#2409) üzenetére


pc360
addikt

Az Arbirator nem elég oda? Persze, 5% tracking és velocity speedről úgy lemaradok a Vexor-hoz képest. Az egyiket már most tudom repülni. Hova menjek? ISK-éhségem csillapíthatatlan. :)

T3-asként akkor marad a Legion. Az sem holnapi téma. :D

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2412) beluschi válasza pc360 (#2411) üzenetére


beluschi
tag

VNI az 5 heavy drónnal kezdő nullsec rattoló hajó, az arbitrator ott nem alternatíva.

Homeworld forever

(#2413) ollie válasza beluschi (#2410) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Gila még a legtöbb level 4 küldihez is jó.

***

(#2414) pc360 válasza beluschi (#2412) üzenetére


pc360
addikt

Igaz, a VNI-ben van elegendő drón raktér és sávszél is. 1 nap és tudom repülni.

Tudtok hozzá ajánlani egy max 200 milliós fitet? A VNI-t már megvettem. A fitekkel rendszerint elszállok, már az Omen Navy-m is a 400 milliót kapargatja alulról. :D

Shield-ben nem vagyok otthon, az armor skilleket maxoltam ki.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2415) haxiboy válasza pc360 (#2411) üzenetére


haxiboy
veterán

True Faces Hungary szeretettel várja az új tagokat.
Delve-ben élünk, GoonSwarm teljes jogú tagjai vagyunk.

Bővebben a public csatornánkon tudsz a toborzóinkkal beszélni, ők elmondják a pontos követelményeket (minden teljesíthető akár egy 0 napos karakterrel).

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2416) haxiboy válasza pc360 (#2414) üzenetére


haxiboy
veterán

VNI-t nálunk shieldesben repülik, hogy minél nagyobb legyen a damage, ezáltal többet keresel adott idő alatt, sajnos az hogy bele tudsz ülni nem jelenti azt hogy repülni is tudod, ha effektíven szeretnél pénzt keresni (és esetleg nálunk leszel), akkor a drón skillekre feküdnék rá izomból, Praetor II, és minden másodlagos skillt. (Durability) LVL4-re Interfacing LVL5-re, Avionics stb.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2417) pc360 válasza haxiboy (#2416) üzenetére


pc360
addikt

Level 4-en vagyok minden kapcsolódó drón skillel (+ persze van egy Drones 5-öm), de a shield még sehol, akkor azt is elkezdem. Az Interfacing 5 a nagy falat még, már be van készítve. Érdemes kísérettel odautazni? Szívesen átköltözök, de akkor vinnék minden szirszar hajómat. Bár lehet, hogy fölösleges, és csak egy klónt kéne oda gyártanom, meg a Vexoromat átcsempészni. Na jó, pár nap és jelentkezem a megfelelő skillek birtokában. :)

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2418) beluschi válasza pc360 (#2417) üzenetére


beluschi
tag

Nem érdemes levinni, inkább add el, lent megveszel mindent. Goon market Jita után kb a második.

Homeworld forever

(#2419) pc360 válasza beluschi (#2418) üzenetére


pc360
addikt

Világos.

Közben egy ilyet raktam össze Vexor Navy-ként. Így kijöttem power-ből és CPU-ból, és egyelőre 450 a DPS-em. A drónok és a védelmek típusa meg gondolom finomhangolandó a környezet alapján. A Probe Launcher-nek vagy a Cloaking Device-nak lenne értelme rajta? Még van 2 szabad high slot.

Még egy kérdés... Sok helyen látom, hogy a drónokból a II-es verziókat használják, miközben a Navy verzióknak jobb a trackingjük és kétszer olyan erősek. Ez csak azért van, mert később a specializációval kicsit nagyobb a sebzésük?

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2420) pc360 válasza haxiboy (#2416) üzenetére


pc360
addikt

Akkor azt mondod, a környéketekre főleg EM sebzésű drónokra lesz szükségem?

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2421) beluschi válasza pc360 (#2419) üzenetére


beluschi
tag

Nagyobb a sebzésük a specializációval és olcsóbbak is. Illetve talán gyorsabbak, de erre fejből nem esküszöm meg. Delve-ben a Goonnál blood raider a ratt, ellenük EM sebzés hatékony. A tank is elsősorban EM, illetve Thermal resistre épüljön ha ott rattolsz.

[ Szerkesztve ]

Homeworld forever

(#2422) pc360 válasza beluschi (#2421) üzenetére


pc360
addikt

Csak ez a különbség, hogy a faction-ösök kétszer olyan erősek armor-ban ÉS shieldben is, illetve kicsivel jobb a tracking. A specializáció +2%-ot ad a sebzéshez, ami meg annyit nem ér. +10% jön ki a végén, kb. egy hónap fejlesztés után egy negyed olyan erős drónon. Akkor ez a jövő témája, addig megyek a drágább cumóval. Másfél millió helyett a 3,5 nem oszt, nem szoroz egy 100 milliós felszerelésnél. Értem, köszi!

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2423) haxiboy válasza pc360 (#2420) üzenetére


haxiboy
veterán

Vannak jó doctrináink, eldobható ratter hajóktól kezdve capitalokig minden. :K

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2424) sanyi726


sanyi726
lelkes újonc

sziasztok!

azt szeretném kérdezni, hogy a játékban mire való a slave és elite slave item? rengeteg videó van fent a youtubeon slave traderektől, de a lényegi rész mindegyikből hiányzik. a slave traderek felvásárolják a slave itemeket a rendszrekből potom pénzért, majd blockade runnerrel begyűjtik őket amit aztán később haszonnal eladnak. láttam amint valaki több száz millió isket fizetett pár tucat elite slave-ért. de mi a fenéért veszi meg valaki ezeket? mire jók?

sehol nincs erről info, se hivatalos fórum, régi fórum, google sehol semmi..

[ Szerkesztve ]

(#2425) haxiboy válasza sanyi726 (#2424) üzenetére


haxiboy
veterán

Szia! Ha jól tudom ezek sima Trade Goods, azon kevés itemek közé tartozik amit NPC-ktől lehet Adni-Venni, viszont a szállításuk néhány fajnál illegális lehet és standing levonáshoz vezethet.
Én nem is ajánlom az ezekkel való kereskedést, vannak sokkal jobb itemek, csak a célközönséget kell megtalálni.

Például.

Jita-n vagy egyéb nagyobb trade hubon 100 millióért megvásárolt Faction modul, 0.0-ban akár 20-80%-al drágábban eladható. Persze vannak követelmények, minthogy dokkolni tudj az adott állomáson, vagy npc állomás legyen, biztonságosan le tudd vinni a cuccokat, legyen market hozzáférésed stb.
Station tradinghez viszont nagyon nagy pénzeket kell megmozgatni, kicsiben tényleg az éri meg legjobban amit fentebb írtam.

Esetleg találhatsz ilyen "trade goods" itemeket amik bár nem hoznak akkora hasznot, bármilyen megkötés/büntetés nélkül szállítható.

https://evemarketer.com tud segíteni ebben.

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2426) sanyi726 válasza haxiboy (#2425) üzenetére


sanyi726
lelkes újonc

a slave traderek játékosoknak adják el a slaveket valamiért a yt videók alapján. olyat is láttam, hogy valamiért therába viszik a rabszolgákat és ott adják el őket a wh rendszerben. de a végfelhasználás vagy a helyszín okát szintén nem ismerem. biztos van benne valami ráció

köszi azért, nem akarok kereskedni egyenlőre, amolyan scavenger illetve kalóz karriert kezdek low/high secben. innen jött az ötlet hogy lehet-e valahogy csempészkedni a játékban. régen lehetett csempésznek lenni, meg droglabort csinálni de sok tiltott itemet engedélyeztek, viszont a rabszolgák mindig fel-felbukkannak miszerint ezekkel még most is lehet valami iskben gazdag üzletet csinálni

(#2427) haxiboy válasza sanyi726 (#2426) üzenetére


haxiboy
veterán

Ha jó sok pénzt szeretnél keresni, és érdekel a pvp, mi szívesen látunk. Vannak követelmények, de akár pár napos karakterrel teljesíthető.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2428) Ivanh válasza haxiboy (#2427) üzenetére


Ivanh
tag

Szia
Pár év kihagyással újrakezdeném az EVE-t, sok mindenben jártas vagyok, de a pvp részt teljesen kihagytam.
Van egy rakat accountom, pénzem, most időm is talán.
Szívesen tölteném az időmet egy pvp kiképzéssel. Factional warfare is érdekel, az is kimaradt.
Amikor befejeztem a játékot, leszívtam a karakterek agyát, 5-6 karim van akik 5-8 millió tp-vel rendelkeznek.
Sajnos az EVEHQ-t lelőtték, nem tudom oly könnyen prezentálni őket.
Nickem: Vanda Vandal, Lector Frosch, Driver.
Küldj ingame mailt!

Sanyi 726:
én anno a hullákat gyűjtöttem, és Jitán contracttal eladtam, kb. 1 millió ISK/db áron.
Egy plex ára simán kijött, anno 1 milliárd körül volt, de most látom szétdarabolták (1 régi=500 új), és meg is drágult az idők során.

Valaki tudja, hogy most mennyi egy karakter transzfer ára? :F

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#2429) Flatron710


Flatron710
tag

Én már vagy 5 éve minden évben belekezdek-újrakezdem az EVE-et. A PVP része még most sem érdekel. ( egyszer vadászott le egy CODE-os "agymosott" játékos.Nem sok jót hallottam eddig róluk ) Tolta a rizsát, hogy így a törvény meg úgy a törvény és fizessek. Ugyan már. Mínusz egy Retriver több mint egy éve és ennyi. Catalyst vs Retriver 1:0
Legyen neki gyereknap. A fentiekből kiindulva egyik karakterem sem agyon skill-ezett. Nem is tartom magam profinak az EVE-ben. Mindig próbáltam valamire célirányosan tanulni, hogy jobban megismerjem a játékot és a benne rejlő lehetőségeket.

Most egy szépen fejlődő magyar cégben vagyok 0.0-ban. Rattolok néha carrierrel. Megvan a rent és a betevő is bőven. Egy alfa karakterrel, csak az unaloműzés miatt kb. 3 hónapja belekezdtem a "market PVP-be" Jita-n. 100 millió ISk kezdőtőkét adtam neki, amiből mára csináltam kb. 3 B vagyont. Nagy része ISK-ban és PLEX_ben tárolva. A többi a marketen van vagy egy konténerben várja a sorsát. Nem hajtok a game time kigazdálkodására. A főkarakteremet befizetem a többi alfással pedig csak "szórakozom"!

Néha elmegyek WH-ba data/relic-et vadászni. ( alfával ) Csak úgy bele az ismeretlenbe. Gyártok egy ismerőssel főleg T1-es dolgokat 10-20%-os margin-nal eladva. ( alfával ) Ismerkedem a BPO-BPC fejlesztéssel és kutatással. Bolygózom és bányászom.

Szeretnék még nagy tételben szállítani. ( hauling ) Csak a szállítás élménye miatt. Ha nem jön össze így jártam. A játék része.

Minden játékban vannak pro-k és noob-ok. Én ha valahol a kettő között tudok mozogni, akkor az nekem elég játékélmény! Nem rattolok super-el, mert nem kell. Nem járom a WH-t több 100 milliós hajóval, mert nem kell. Csak játszom a játékkal azon a határon belül amíg engem szórakoztat és leköt!

Egy számomra kedves régi ismerős, rutinos és öreg EVE-es játékos szavait idézve:

"Az EVE ne a második munkahelyed legyen, ahol kötelezően gyűjtöd a PLEX-et és az ISK-t. Játssz is vele, mert különben hamar megunod! "

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#2430) Mydgard


Mydgard
tag

Helló!

Érdeklődnék, hogy létezik-e az EVE-ben általános, baráti hangulatú magyar chat channel, ahová érdemes felnézni?

HP Omen 15 | Intel® Core™ i7-10750H | NVIDIA® GeForce RTX™ 2070 Max-Q | 16GB DDR4 | 1 TB PCIe® NVMe™ M.2 SSD

(#2431) pc360 válasza Mydgard (#2430) üzenetére


pc360
addikt

:D

Esetleg a corp-oké.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#2432) haxiboy válasza Mydgard (#2430) üzenetére


haxiboy
veterán

Sziasztok, ismét visszatértem a topikba, talán most már nem leszek ennyire túlterhelve és tudom folytatni az összefoglalót.

Baráti társalgásokra a HUN csatit valóban nem ajánlanám teljes szívemből, corpok open channelei lehetnek jók ha csak beszélgetni szeretnél.

Nálunk (True Faces Hungary) is van ha minden igaz TFHE OPEN néven, de a corp infóban tuti benne van a link.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2433) Stanbacsi


Stanbacsi
tag

Sziasztok!
Tegnap kezdtem a játékot. Már évek óta figyelgetem, kerülgetem, de végül csak belecsaptam. Imádom ezt a Scifi vonalat. Eddig nem mertem belevágni, mert nem 5 perc megtanulni és félek, hogy egyedül nem is nagyon menne a dolog. Nagyon nem ismerem, hogy mit hogyan kell...Nézegettem már youtube-on videókat, amik alapján elnavigálok, viszont ott inkább csak a navigálást, a menüt és ilyen apróságokat mutatnak be. Azt viszont nem mondja, hogy mire érdemes fejleszteni, mit kell figyelnem, mit nem kell figyelnem, merre induljak...Nincs esetleg egy csapat, vagy társaság akik foglalkoznak ilyen kezdőkkel? (nagyon kezdőkkel)

Discord, Ts bármire megyek (mind a kettő van nekem is, ha kell esetleg)

Nem vagyok full "sötét" játékok terén, szóval számítani lehet szerintem, hogy gyorsan tanulok. (Vagy kitudja.. :DDD) Eddig pl: Diabloztam, Guild Wars 2, World of Warships, Battlefield... World of Warshipsel mondjuk több éve játszok csapatban.

Természetesen az EVE még ingyenes marad nekem, amíg meg nem tanulok játszani. Amint megy a dolog kész vagyok a fizetősre is átállni. Akár csak a World of Warships-ben. Nem jelent ez a része gondot. Hosszú távon lehet rám számítani. Nem csak a tanulási segítség miatt írok. (persze ez az elsődleges) Már most szeretnék egy csapathoz tartozni, akikkel lehet játszani. Aktívak és persze meg van a kommunikáció is. (TS, Discord) Egyedül nem szoktam játszani sehol, én csakis a multit szeretem. :)
Persze egyszer-kétszer oké, de számomra meghal az a játék, ahol nem tudok mással csapatban játszani.

Egyébként 24 éves vagyok dolgozó ember, valamit mellette tanulok. (IT..) Szóval azt sem ígérem, hogy minden nap 0-24 ben majd játszok...(sajnos sok helyen tapasztalom ezt a mentalitást az aktivitás kérdése téren...)

Ez afféle jelentkezés is akart lenni egy team-be... Remélem itt is sok a segítőkész ember:)

Játékban: Stanbacsi

(#2434) Zsoxx válasza Stanbacsi (#2433) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Olvass vissza, valaki korábban belinkelte az ISK nevű magyar könyvet. Bár évek óta nem fejlesztik, de alapozásra jó, rengeteg infót megtalálsz benne.

(#2435) Stanbacsi válasza Zsoxx (#2434) üzenetére


Stanbacsi
tag

Köszönöm. Tényleg elég sok infó van benne. Már tanulmányozom. :K

(#2436) coolpet


coolpet
senior tag

Sziasztok!

Tolom ímmel ámmal egy ideje alpha accounttal.
Van egy Caracalom HML-ekkel, és Gurista piratekre vadászgattam HS-ben. Guristas Den megy simán.

Scannelgetni nem scannelgetek, viszont a pénz sem jöm. 4-5 óra alatt sikerült bounty + loot + salvage-ből kiszedben kb 4 misit. Semmi nem esik...

Biztonságosan hogy tudok jó pénzt keresni?

Van egy venturém is, ~8M/h a ratioja, de unalmas nagyon...

Kereskedni és gyártogatni sem szeretek :)

(#2437) ollie válasza coolpet (#2436) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Level 4-es küldetésekkel, vagy megtanulod a scannelést, de utóbbi a szerencsén is múlik.

***

(#2438) coolpet válasza ollie (#2437) üzenetére


coolpet
senior tag

lvl 4 security missionokra gondolsz?

(#2439) ollie válasza coolpet (#2438) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen

***

(#2440) coolpet válasza ollie (#2439) üzenetére


coolpet
senior tag

Hát addig el kell jutni :) Azt nem lehet csak úgy elvállalni.

(#2441) Zsoxx válasza coolpet (#2440) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Ahhoz minimum egy BS kellene, lehetőleg projectile turretekkel (az NPC enemy-k különféle resistjei miatt). Nem tudom, Alpha klónnal kivitelezhető-e. Esetleg megpróbálkozhatsz a planetary tevékenységgel, passzív jövedelemnek nem rossz (low secben).

[ Szerkesztve ]

(#2442) coolpet válasza Zsoxx (#2441) üzenetére


coolpet
senior tag

Hát építkezni nem fogok :)

Small wreckeket érdemes salvagelni fosztani? Eddig nem sok jó esett.

SOE-vel vagyok 1.1 standingben, Sec2-es missionok mennek.
Rakétás vagyok, nem tudok áttérni turretre.

(#2443) Zsoxx válasza coolpet (#2442) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Smallt nem, lépj be egy magyar klánba és társulj valakivel, aki lvl4-ezés után enged salvage-olni.
Arra ne nagyon számíts, hogy Alpha klónnal kitermeled az előfizetés árát.

Amúgy nem tudom milyen építkezésre gondolsz, a planetary nem építkezésből áll.

[ Szerkesztve ]

(#2444) coolpet válasza Zsoxx (#2443) üzenetére


coolpet
senior tag

2 hetente tolom 1-2 órát, szóval nem cél.

De majd szeretnék egy Raven Navy Issue-t :)

(#2445) beluschi


beluschi
tag

Alfával már nem lehet lvl4-ezni, csak omegával a legutóbbi patch óta.

Homeworld forever

(#2446) coolpet válasza beluschi (#2445) üzenetére


coolpet
senior tag

Annyira nehéz?
Egy 8 launcheres Raven 100Km-ről azért csak megeszi őket nem?

Tegnap bepróbáltam 0.4 SEC-ben egy Class 7 Guristas Port-ot. 50Km-ről kaptam az ívet, a 4000-es shieldem 4 aktív shield Hardenerrrel (Caracal) 60%-ra esett vissza kb 10 másodpercen belül.
Nem is maradtam :) Oda nagyobb hajó kell meg bőven nagyobb hatótáv, több drónal.
Az a 2 kis light scout drone nem sok vizet zavarna ott :)

Most SOE-nek csinálok security missionokat, ha minden igaz LVL3-as secu misionokhoz 3-as loyality kell a SOE-hez...

HS bányászkodással menne a 10M/hour, de az dög unalmas...

(#2447) ollie válasza coolpet (#2446) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gondolom nem engedi, hogy level 4 küldiket adjon az agent.

Amúgy óriási különbség van a level 3 és 4 között. Némelyikhez kell 400+ dpm és komoly tank.

***

(#2448) Zsoxx válasza coolpet (#2444) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Heti 1-2 óra? Hát nem egy hardcore mentalitás, az biztos. ;]
Aktív időmben napi 6-7 órát toltam.

(#2449) coolpet válasza Zsoxx (#2448) üzenetére


coolpet
senior tag

:D

Nekem ennyi jut meló,család mellett.

Este 10-től 11-ig, van hogy naponta, van hogy hetente :)

Akkor ezzel a hozzáállással hogy is lesz Raven Navy Issue-m ? :)

(#2450) coolpet válasza coolpet (#2449) üzenetére


coolpet
senior tag

Kérdés:

Nem látom át a csillagtérképet.

Azt látom, hogy vannak:
Konstellációk
Naprendszerek
Régiók

Mi hogy van, mi van miben?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.