Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:30:38

LOGOUT.hu

A topikban hirdetni TILOS! A hirdetések helye a HA-n van.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) Zsoxx válasza #52815360 (#2000) üzenetére


Zsoxx
senior tag

A skill injector bevezetése előtt vagy után? :)

(#2002) #52815360 válasza Zsoxx (#2001) üzenetére


#52815360
törölt tag

Természetesen utána. Előtte meg vehetett egy naprakész karit bárki.

(#2003) flashpointer válasza #52815360 (#2000) üzenetére


flashpointer
őstag

Mióta van skill injekt van már egynapos fullos karakter

(#2004) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Tetszik ez az április 1. Az előbb egy 8 fős piros wardec szakaszba futottam be, cloack alatt már temettem a helyzetet, aztán localba beírták, hogy safe travels and be more careful (aztán továbbengedtek) :C

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2005) Ivanh


Ivanh
tag

nos, fiatalok, kezdők, eljött a kánaán.
minden új karakter, ingyen plexet kap (51 napos reg.) + 100.000.000 ISK ajándékba.
Játékban keressetek: Icuka Maga-cuki a nickem. :R
de itt is szólhattok.

[ Szerkesztve ]

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#2006) Mister_X válasza Ivanh (#2005) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én újnak számítok? :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2007) Mister_X válasza Ivanh (#2005) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ja meg közben olvasok a sorok mögött, gondolom a RAF/Buddy program szintet lépett?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2008) Zsoxx válasza Ivanh (#2005) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Te figyelj már, elnézted a naptárt 1 nappal.

(#2009) Ivanh válasza Mister_X (#2006) üzenetére


Ivanh
tag

sajnos, nem számítasz újnak.
de attól még adok neked 100 milát, ha igényled, írd meg az ingame nicked privátban.
Zsoxx: miért is? :U

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#2010) ollie válasza Ivanh (#2005) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van valami CCP-s promóció, vagy te vagy ilyen nagylelkű?

***

(#2011) Ivanh válasza ollie (#2010) üzenetére


Ivanh
tag

Szeretném, ha tobb magyar játékos találna rá eme kitűnő játékra! :C
Sokaknak kedvét szegheti a kezdeti erőforrás osszegyűjtése...
Ehhez nyújtanék némi segítséget.
Persze, tanácsot is adhatok az account fenntartására, de ezt nem kotelező megfogadni, mindenkinek más a stílusa. :R

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#2012) Zsoxx válasza Ivanh (#2009) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Hirtelen azt hittem, valami április tréfa akart lenni.

(#2013) Backspace válasza Zsoxx (#2012) üzenetére


Backspace
tag

Vannak itt honfitársak Imperiumban (goon, fcon, sma etc.)?
https://www.worldwarbee.com/ :))

(#2014) Ivanh


Ivanh
tag

Továbbra is él az akció, az ingyen 100 milára!
Páran már igénybe vették, KEZDŐK, ne legyetek félénkek! Hajrá! :R
:C

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#2015) flashpointer


flashpointer
őstag

Még vagy fél éve mikor cancel lett az account úgy vettem észre nemrég belépve hogy kb 2 hétig minimum futottak a skillek. Most volt ingyenes 10 nap aztán végelett, van pontos adat hogy meddig megy még a skill?

(#2016) Mister_X válasza Ivanh (#2014) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Igazándiból "nincs szükségem" rá :B A skilleknek kellene pörögnie, két-három hét alatt kitermelek egy boostert is akár. Balfék kezdő módon kétnap ki is esett, mert egy jump clone művelet után elfelejtettem visszakapcsolni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2017) #52815360 válasza flashpointer (#2015) üzenetére


#52815360
törölt tag

Amig aktiv az acc és van beállitva skill, addig tanul.

(#2018) Ivanh válasza Mister_X (#2016) üzenetére


Ivanh
tag

Hangsúlyozom, kezdőknek! :K
Aki jump clónozik, az már minden, de nem kezdő... ;)

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#2019) Mister_X válasza Ivanh (#2018) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A különbség annyi, hogy ellőtt egy subot vagy eleve egy csomagot vett Steamen, emlékeim szerint nagyon hangyafingnyi az infomorph tech lvl1 tanulási ideje :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2020) flashpointer válasza #52815360 (#2017) üzenetére


flashpointer
őstag

Nem voltam pontos, nem cancel hanem expired után meddig fut, mert meg valameddig tuti .

(#2021) #52815360 válasza flashpointer (#2020) üzenetére


#52815360
törölt tag

Expired után 72 óra ha jól tudom.

(#2022) Balion válasza Ivanh (#2018) üzenetére


Balion
senior tag

Hát én kezdő vagyok a javából, és kedves Ivanh fórumtárstól meg is kaptam a kickstarter 100 millát :)
:R

(#2023) Balion válasza Ivanh (#2005) üzenetére


Balion
senior tag

Ezért a PLEX-ért mit kell tenni? :B :(((

(#2024) Mister_X válasza Balion (#2022) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Merre fele vagy? Jó lenne többedmagammal bányászni, felfedezni, NPC-ket vadászni high/low secben :)

Plex akkor járt volna, ha az ő buddy programján keresztül regisztrálsz.

Egyébiránt, nullsecben vannak NPC állomások?

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2025) Zsoxx válasza Mister_X (#2024) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Vannak nullban NPC stationok.

(#2026) Balion válasza Mister_X (#2024) üzenetére


Balion
senior tag

Gallente területen, Dodixie körül lebzselek, épp vettem a kapott pénzemből egy BC-t, de nem tellik felszerelni, úgyhogy most nem igazán tudom merre menjek. Igazából most jöttem rá csak, hogy érdemes lootolni is, mert akadnak drága cuccok. Pl vannak ezek a dögcédulák. Fene se gondolta volna, hogy több fajta is esik, van amelyiket több százezerért is el lehet adni, én meg azt hittem mind csak párezres, amilyeneket először is találtam. Úgyhogy most már tudnám, hogy kell fenntartani magam, de nincs mivel :O
Ilyenkor hogy kell hirtelenjében pénzt előteremteni? Level 3-as missionoket szeretnék csilnálni, ott esnek ezek a drágább itemek, de sajnos már nem tudom őket csinálni, mert lelőtték a Brutixomat. Szerencsére biztosítva volt, de a következőt már nincs pénzem felszerelni. :(

(#2027) Mister_X válasza Balion (#2026) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Bandázzunk együtt és adok kölcsön modulokra :) Nem vagyok messze, Gallente/Amarr határán lebzselek.

Bányászatban van a pénz. Negyed óra alatt 5-6 milliót kitermelek lazán, plusz a merész kalózok bounty-ja és lootja.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2028) #52815360 válasza Balion (#2026) üzenetére


#52815360
törölt tag

Leggyorsabb módszer, ha kérsz valakitől. Faction missionökkel meg csak óvatosan, ha eléred a -5 standinget, az ellenséges faction lőni fog rád.

(#2029) Balion válasza Mister_X (#2027) üzenetére


Balion
senior tag

Nekem az a célom, hogy úgy szereljek fel egy hajót, hogy még traktorra is maradjon pénzem, ami oda húzza a cargo-kat. Most perpill megyek egy messzi helyre, megnézni, ott milyen a piac, hátha el tudom adni a hajóm drágábban :)

(#2030) Ivanh válasza Balion (#2029) üzenetére


Ivanh
tag

Valaha kezdőként én azzal kerestem lóvét, hogy mentem a L3-L4 küldiket rattoló srácok után, és lootoltam+salváztam... :K
voltak olyan rendesek, hogy nekem adták mindet, így elég hamar meg volt a kezdőtőke gyorsabban fejlődni...
de ez akkoriban volt, amikor még 200 mila környékén volt a plex.
Aztán szálítottam, bányásztam...
Miután kitanultam a scannelést+ az Ishtar-t, már veszett jól lehetett keresni, DED-szájtokkal, anomokkal...persze aztán nerfelték, a szájtokat is és az Ishtart is... :W
A wh-ban is éldegéltem egy évet, ott tényleg könnyű kitermelni a plex árát...

De azóta kissé más irányt vettem, és jórészt télen érek rá játszani, munkámból eredően...
Ennek ellenére, tartom a 4 éles accountom, napi fél/egy óra ráfordítással 10 milliárdot keresek, úgy, hogy egy lövést sem kell ejtenem, ez bőven sok, pláne, hogy elindultak a plex-árak lefelé...
Akit érdekel, elmondom szívesen, hogyan megy, nagy az EVE világa, bőven elférünk, nekem ettől nem lesz kevesebb. Sőt, a kicsiket/kezdőket szívesen támogatom, és akár profi(magyar) csapatba is szívesen beajánlom felvételre... :C

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#2031) MedweSajt


MedweSajt
tag

Jita nevű rendszert nézzétek meg az a játék kereskedelmi központja. Általában ott vannak a legjobb árak.

[ Szerkesztve ]

(#2032) Baaraanz válasza MedweSajt (#2031) üzenetére


Baaraanz
tag

Meg a legjobb scam-ek :)

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#2033) Ivanh válasza MedweSajt (#2031) üzenetére


Ivanh
tag

Ezt egy picit tovább elemezném...
Jitán vannak a "legjobb árak" az attól függ...
Inkább úgy fogalmaznék készletgazdag a rendszer, szinte minden kapható/eladható és ezért be tudod lőni az árakat. Az árak beállításában nagy segítség lehet: [link] keresőmotor is van benne, aránylag jó tempóban frissül.
Ezen kívül említésre méltó még Amarr, és Dodixie is kereskedelmi szempontból.
Annyira érdemes figyelni, hogy nagy(értékes) árukészlettel, lassú hajóban életveszélyes belépni ezekbe a rendszerekbe, az imádott "suicide gankerek" miatt.
Sajnos tapasztalat, rosszul eltalált időben, kb.100m ISK-t meghaladó nagy terjedelmű értékkel ált. bepróbálkoznak. Veszélyesek a régió átjárók is: Niarja, Uedema, ha sokan vannak fenn, ezeket is gankelik.
Jel, hogy előtte leszkennelnek, és ha úgy döntenek, hogy könnyű préda vagy, kiszednek.
Podot csak a legritkább esetben bántják, túl nagy standing veszteséggel jár.
Persze, itt is van pár trükk, aki szállítgatni szeretne, szolgálhatók pár tanáccsal. ;)

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#2034) Zsoxx válasza Balion (#2026) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Veszel egy plexet 15-20 dollárért és eladod ISK-ért.

[ Szerkesztve ]

(#2035) Zsoxx válasza MedweSajt (#2031) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Vásárlásra legalábbis. Ha eladni akarsz (pl. planetary cuccokat, lootot, salvát), más trade hubokban jobb árakat találni.

(#2036) #52815360 válasza Zsoxx (#2035) üzenetére


#52815360
törölt tag

Lassan már vásárlásra sem. Ott is már csak a scam megy meg az árakat tekergetik felfelé.

(#2037) Balion


Balion
senior tag

A skill injector hogy működik? Ha pl most 1millió SP körül vagyok, és be van tárazva 10 napnyi tanulnivaló, mennyit érne? Vagy egyáltalán mit csinál? Instant megtanulhatok néhány dolgot vele?

(#2038) Ivanh válasza Balion (#2037) üzenetére


Ivanh
tag

a skill injector a Te szinteden 500,000 SP-t ad hozzá, darabja. Instant tanulásra ad lehetőséget, azonnal felhasználhatod a pontokat. :K

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#2039) Zsoxx válasza Balion (#2037) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Fel nem használt SP lesz belőle, amit a betárazott skillekre dobsz rá az apply paranccsal, amíg el nem fogy az 500k SP. Az, hogy hány napra elég, nehéz megmondani, több mindentől is függ.

(#2040) #52815360 válasza Zsoxx (#2039) üzenetére


#52815360
törölt tag

Durván 12 napot nyer vele.

(#2041) Ivanh válasza #52815360 (#2040) üzenetére


Ivanh
tag

Tapasztalt játékosoknak:
van egy anomália, amit érdemes lehet meglovagolni.
Jelenleg egy skill multiple plex, 1,022B
Viszont, ha legalább 3-as szintű implantokat használsz+ remappolsz a kívánt irányban, képes lehet a karaktered rank szinten 2520 SP/óra szintre.
Ez pedig 3,62 db skill injectort jelent havonta, aminek a tiszta haszna Jitán (400M isk/db)= 1,448 milliárd isk.
Persze, ha magasaab szintű vagy , esetleg 5-ös, akkor 2700/ óra a szorzó.
Tehát érdemes az altokat is munkára fogni.
A maint eddig is érdemes volt. :C

[ Szerkesztve ]

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#2042) Reno7


Reno7
senior tag

Üdv

Létezik még a Recall opció? Mikor egy aktív acc. ad 7 napot egy régóta inaktívnak?

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#2043) Ivanh válasza Reno7 (#2042) üzenetére


Ivanh
tag

úgy emléxem, 10 napot ad egy régen inactívnak, de javítsatok ki, ha rosszul tudom... :C

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#2044) #52815360 válasza Ivanh (#2041) üzenetére


#52815360
törölt tag

Nálam ez már ott elbukott, hogy nincs altom :DD

(#2045) Reno7 válasza Ivanh (#2043) üzenetére


Reno7
senior tag

És él még ez a lehetőség? Ha igen, valaki meghívna vele? :))

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#2046) Ivanh válasza Reno7 (#2045) üzenetére


Ivanh
tag

él, de jelezd a szándékod priviben. :K

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#2047) Ivanh válasza Ivanh (#2046) üzenetére


Ivanh
tag

továbbra is él a támogatás. :C

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#2048) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok,

az eve log lite minden alkalommal automatikusan elindul amikor elindítom a klienst. Hogy lehet megoldani hogy ne induljon el?
Köszi

free your mind

(#2049) freddirty


freddirty
senior tag

Sziasztok, cirka két hete játszom, bányászgattam, küldiztem de csak highsecben. Ivanh kartács jóvoltából némi startup manival könnyebb volt a kezdés.
Azt látom, hogy bányászatból most kb. 10 milla amit össze tudok szedni óránként, küldik egyenlőre még alacsony szintűek onnan nem jön stex (de nem is baj meg még csak egy alap t1 vexor armor gunboat a legjobb ami van, azzal lvl2 épp jó),
Gondoltam kipróbálom a highsec exploration-t, relix+data sites. No felszereltem egy t1 imicust, de kb. egy órás bóklászás után csak egy rakat wormhole-t találtam és néhány combat site-ot. Ez így nem annyira érdekes :) Ezek szerint nullsec vagy lowsec ahol érdemes ilyennel foglakozni? Ott meg pvp van oszt szétlövik a kis gyökszi hajómat, a bevételnek meg az augmentjeimnek (tanulás nagyon kell most még az elején) meg lőttek.
Szóval, highsec exploration tényleg nem működik?

[ Szerkesztve ]

fred

(#2050) #52815360 válasza freddirty (#2049) üzenetére


#52815360
törölt tag

Explorationt nullban sansha, blood raider, gurista területen érdemes folytatni, főleg ott, ahol kevesen laknak.
High secben combat siteokat kell csinálni caldari/matar területen eszkalációkért. Ha szerencséd van, 1-2 c-type invu is eshet, darabja olyan 200-250 milla körül van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.