Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz SystemRoot #975 üzenetére

    Nekem a kopasz eddig mindig felajánlotta a javítást. Most már pár helyre elért a hír, hogy én vagyok a 9-ek megmentője és parancsnoka, lehet, irigyek. :D
    Egyelőre megvárom a grófot, kíváncsian, hogy miért hajnali 2-kor akar találkozni velem a szerinte nyilvánvalóan még amazonoktól elfoglalt barlanggal szemben, addig kipucolom a mardék nőstényállatot is meg összeszedem a többezernyi értékű cuccot, amit nem bírtam 420-as teherbírással elvinni. ;] Viszont a varázsolgató amazonoknál a sok fény-effekt miatt megint rendesen belassult a VGA-m, ezeket nem nagyon komálja, én meg nem veszek le a grafikából, mert az jobban rontaná a játékélményt. Persze, ha képtelen leszek irányítani, akkor muszáj lesz, de a 3870-nel talán már nem lesz gond.
    Viszont QTP3 egyre jobban tetszik. Skingrad hídjáról a kilátást néztétek már vele? Persze biztos... :R Hoffmann barátunk is elmerülhetett benne... :)
    Van egy pilgrimage varázslatom, ami nagyon jó, de csak napjában 1x használható. Ha beletenném egy amuletbe, folyamatosan érvényesülne a hatása, vagy ez így nem működik? Csak mert az egyetemen készíthetek már varázstárgyakat, de egyrészt láma vagyok hozzá (és lusta megvárni, amíg tanítják :) ), másrészt nem akarok gyenge varázslatokat beléjük tenni, hogy később meg használhatatlanok legyenek. Vagy lehet varázsokat cserélni is?
    Elnézek OHQ felé is, hátha van ott valami erről.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés