Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  DVD film írás

Hozzászólások

(#1451) Balinov válasza pigsty (#1450) üzenetére


Balinov
félisten

a honestech enkoderben nincs valami elallitodva az aspect ratio korul?

Esetleg ha szansz ra + idot valami kevesbe veszteseges kodekkel rogzits, pl. huffyuv vagy Picvideo mjpeg kodek (utobbi fizetos) es ne a honestech-el, hanem CCE-vel, HCenc-cel vagy Qenc-cel (utobbi 2 ingyenes szinten) kodold mpeg2-be.

Authoringra a DVDLab-t javaslom, gyors,stabil, rengeteg tudassal bir es sok gyari tutorial van a honlapjukon

azert is lenne talan jobb mjpeg kodekkel rogziteni, mert meg nagyobb felbontas mellett is kevesbe eroforrasigenyes meg regebbi masinan is, mint az mpeg2 direct rogzites.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1452) pigsty válasza Balinov (#1451) üzenetére


pigsty
aktív tag

[OFF] Egyszer, majd évek múlva amikor majd magabiztosan nagy arccal magyarázok, leoltok valakit informatikában, jó lesz az ilyen hozzászólásaimat előkotorni, ízlelgetni, nosztalgiázva egyet nevetni rajtuk. :C

Igen, mert a Megoldás, mint oly sokszor, most is egy 12x DVD írásnyi időre volt beírásomat követően,
amennyiben valaki pont az írásomhoz jut el googleból, máshonnan, hát itt a megoldás lámaságomra:
a válasz: természetesen sok tudású TMPGenben Ön az AR-t is manuálisan is beállíthatja. Hát amit megtehetünk, tegyük is meg. Kedves Pigsty, ha rámész a file hozzáadásához, aztán clip propertieshez, ott tudod az Aspect ratio legördülő izénél állítgatni, milyen végeredményt szeretnél. Jelen esetben display (4:3) opciót kell kiválasztani.
Ó köszönöm. [/OFF]
----
De azért fura, a MPC-HC, elmúlt verziókban már túlokoskodja magát, korábban valahogy rugalmasabban kezelte a utólagos, lejátszás közben AR-t, na mindegy.
--
Köszönöm Balinov a Te segítségedet is, hát, kölcsönbe kaptam 60 VHS-t + Philips chipes tunert, a tulaj aztóa visszakapta, most szívjon ő is vele, sajnos a 720x576-ot esetleg 4000 Kbps körüli MPEG-2 vel, vagy talán huffyuyval vitte volna, de még a tuning javaslatod után is elavultnak tűnt a gépem teljesítménye, mondjuk, amit akartam, bedigiztem.
Próbáltam a MJPEG-et, de ahhoz is kevés volt vhogy a CPU....legalábbis sokszor mux errort írt ki a flytv.

(Azért mániákusan MPEGbe vittem az anyagot, mert kevés volt a tárhely.....meg nem volt idő konvertálni, vagy DVD-videoba vágni+írni minden filmet)
A tanácsokat az ismerősnek átadom, talán min. 2 GHz-s CPUja van, az sikamlósabban viszi a bitkockákat. Az a baj, sok laikus meg úgy fordítja le, ha pampogok az ilyen beállításokról, hogy túl magasak az igényeim. Rögtön, mindent akarnak az emberek, nem járnak utána a háttérnek, okoknak.

[ Szerkesztve ]

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

(#1453) Balinov válasza pigsty (#1452) üzenetére


Balinov
félisten

na,orulok, hogy vegulis az AR hibat sikeresen letudtad. :)

Az ontopik reszt olvasva esett le,hogy ezt mar valahol olvastuk,targyaltuk. Mindezek ellenere tartom magam ahhoz, hogy egy Athlon XP-nek nem kellene kevesnek lennie egy huffyuv vagy mjpeg captuerhoz. A tarhely viszont nagyur, az biztos, esetedben igy mar tokeletesen megertem az mpeg2 szuksegesseget :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1454) Scytha


Scytha
tag

A következő a probléma:

Kétrétegű lemezt töltöttem le, amiről leszedtem a számomra felesleges szinkronokat, hogy ráférjen egy DVD5-ös lemezre a film. Ez nagyszerűen sikerült is DVD Shrinkkel, így pont ki tudtam írni. Nade először is nem volt AUDIO_TS mappa a letöltött film mellett, így csináltam kézileg egy ilyen mappát, üresen hagytam ahogy szokott lenni. Ezután Ultraisoval ISO fájlt készítettem belőle, majd ezt bepakoltam a Daemonba és kiírtam a dvd másolás opcióval Neroval.

A gép be is olvassa tökéletesen menüvel mindennel együtt, de az asztali olvasó nem. Valamit elrontottam, vagy egyszerűen az asztali nem szereti vagy mi lehet? Mit csináljak másképp, hogy beolvassa? Most akkor nem ismeri fel DVD filmként a dolgot. Egy ideig pörgeti, de nem tud vele mit kezdeni, leáll majd újrapróbálkozik. Vagy adat DVD-ként kezeli esetleg. Nem értem. Légyszi segítsetek.

[ Szerkesztve ]

(#1455) kali válasza Scytha (#1454) üzenetére


kali
legenda

sok felesleges lépés, több hibalehetőség...
miután a dvdshrink kiszedte a felesleges dolgokat, nero -> dvd-video -> az üres video_ts mappába behúzod az azonos nevű mappa tartalmát - az audio_ts mappát magától megcsinálja a nero, nem kell manuálisan létrehozni! -, utána írás!

[ Szerkesztve ]

(#1456) Scytha válasza kali (#1455) üzenetére


Scytha
tag

Köszi, aztán magamtól is rájöttem erre és így működik is a dolog.

(#1457) Topa00


Topa00
tag

Sziasztok!
Nincs elég hely a lemezen. Írási hiba: csak az NTFS fájlrendszer támogatja a 4gb-nál nagyobb fájlokat.
Ezt az üzentet kapom mikor egy laptopon szeretnék filmet kiírni. Mi lehet a baj?

(#1458) IRON STORM válasza Topa00 (#1457) üzenetére


IRON STORM
őstag

Mekkora fájlt szeretnél kiírni? Milyen lemezre?

Csak a TDi!

(#1459) Topa00 válasza IRON STORM (#1458) üzenetére


Topa00
tag

Normál dvd-re akarom írni a normál méretű filmet, ahogy mindig is szoktam az asztali gépen, csak a laptop-on valamiért nem írja ki, próbáltam már több filmmel is de nem, biztos hogy nem a dvd-vel van baj, nem tudom mi lehet. esetleg valaki?

(#1460) Topa00


Topa00
tag

Bocs most látom hogy tök hülyeséget írok, nem a dvd kiírásánál van a problléma, hanem a kicsomagolásánál irja ki azt amit lejjebb írtam

(#1461) IRON STORM válasza Topa00 (#1460) üzenetére


IRON STORM
őstag

Elképzelhető, hogy FAT32 a fájl rendszered? Ha igen akkor ntfs re kell konvertálni. Ez azonban adatvesztéssel járhat.

Csak a TDi!

(#1462) Topa00 válasza IRON STORM (#1461) üzenetére


Topa00
tag

Igen az, már után jártam. köszönöm,
Katt!
Minden jót!

FAT32 konvertálása NTFS-re.

[ Szerkesztve ]

(#1463) tr00p3r


tr00p3r
őstag

Sziasztok!

Nem rég vettem 10 db dual layer DVD-r lemezt. DVD9 ISO-t szeretnék írni. Szomszédom Phil Collins koncertjét rippeltem dvddecryterrel 1-1-ben. CloneDVD2-vel kiírtam 4x sebességgel (a 8x lemezt). Beraktam az asztali lejátszóba és jó 15-20 másodpercig "töltött" a lejátszó és aztán kezdte el lejátszani a DVD-t. Ami furcsa, hogy a gyári DL lemezekkel (Metallica S&M) nem vacakol ennyit. A menük váltásánál is mintha lassabb volna. Ez normális? Ti hogy & mivel írjátok a DL-es lemezeket?

Előre is köszi a tanácsokat!

(#1464) gg72 válasza tr00p3r (#1463) üzenetére


gg72
veterán

DL-lemezek írására a legjobb program az ImgBurn, lemez pedig csak Verbatim, esetleg Ricoh.

(#1465) IRON STORM válasza tr00p3r (#1463) üzenetére


IRON STORM
őstag

A lemez -R DL vagy +R DL? Lemez médiakódja? Az íród milyen?

Csak a TDi!

(#1466) tr00p3r válasza IRON STORM (#1465) üzenetére


tr00p3r
őstag

Szia,

DVD-R DL
A lemez maga egy olcsóbb fajta: Omega, médiakódját nem ismerem
SATA Pioneer 16x író, típusát sajnos nem tudom már fejből

(#1467) IRON STORM válasza tr00p3r (#1466) üzenetére


IRON STORM
őstag

-R DL lemez általában nem ajánlott asztali dvd lejátszóba kompatibilitási gondok miatt.
+R DL lemez ajánlott. Ahogy előttem írták Verbatim ill Ricoh.

Szerk: Omega sem a minőség csúcsa, de legalább elindul a lejátszóba. :)

[ Szerkesztve ]

Csak a TDi!

(#1468) tr00p3r válasza IRON STORM (#1467) üzenetére


tr00p3r
őstag

Közben megnéztem és javítanom kell magam:

a lemez DVD+R DL
az író: Pioneer DVR-212D

most elkezdtem volna írni egy másik ISO-t és ilyen hibát kapok: [link]

lehet ezzel valamit kezdeni? újra építeni az ISO-t?

[ Szerkesztve ]

(#1469) tr00p3r válasza tr00p3r (#1468) üzenetére


tr00p3r
őstag

bakker, rossza link: [link]

(#1470) gg72 válasza tr00p3r (#1468) üzenetére


gg72
veterán

Először készíts egy imgfájlt az adott mappáról, majd azt írd ki. Még a rétegváltás helyét is kijelölheted magad.

[ Szerkesztve ]

(#1471) tr00p3r válasza gg72 (#1470) üzenetére


tr00p3r
őstag

Tehát akkor bontsam ki az ISO-t és arról csináljak egy újat? A rétegváltáshelyét hova kell/érdemes tenni?

(#1472) tr00p3r válasza tr00p3r (#1468) üzenetére


tr00p3r
őstag

IMGBurn adatai alapján az Omega DVD+r DL média kódja: RICOHJPN-D01-67

Vagyis akkor ez tulajdonképpen Ricoh gyártmány.(?)

(#1473) kali válasza tr00p3r (#1472) üzenetére


kali
legenda

de legalább is jónak mondható!

(#1474) gg72 válasza tr00p3r (#1471) üzenetére


gg72
veterán

Pontosan, készíts egy új képfájlt az ImgBurn-nel, az ideális rétegváltás helyét felajánlja ő, érdemes azt használni. De van egy Preview Selected Cell opció, amivel előnézetben meg is lehet nézni a helyét.

A következő esetben pl. 3 lehetséges helye van a rétegváltásnak, elvileg egyik sem ideális, mivel az zöld, kék, vagy sárga csillaggal lenne jelölve, de a szürke csillagosokkal sincs semmi baj, érdemes mindig a legfelsőt választani:

[ Szerkesztve ]

(#1475) gg72 válasza tr00p3r (#1472) üzenetére


gg72
veterán

Nem Ricoh gyártmány, csak Ricoh a médiakódja. Ha Ricoh lenne, az jobb lenne (de még mindig nem Verbatim-szint), így eléggé lutri szerintem... Verbatimhoz már 300 Ft körül hozzá lehet jutni, én nem spórolnék ezen.

(#1476) IRON STORM válasza gg72 (#1474) üzenetére


IRON STORM
őstag

Nem a legfelsőt... :) Érdemes azt választani ahol legkisebb a PADDING

Csak a TDi!

(#1477) gg72 válasza IRON STORM (#1476) üzenetére


gg72
veterán

Igaz! :K

(#1478) Dictator^


Dictator^
veterán

üdv.

egy dvdről szeretnék lehuzni egy magyar hangsávot, amit majd egy HD videó mellé tolnék, mi ennek a pontos módja?

lehet akár divxről a hang is, csak pontosan nem tudom ,hogy mentés után mi a módja, hogy a hd film alatt menjen?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1479) ANT válasza Dictator^ (#1478) üzenetére


ANT
őstag

mkvtoolnix kell neked.
Ezzel tudsz hangot/feliratot hozzáadni, eltávolítani.
Input fül gombbal betallózod az .mkv-t, majd ugyanezzel a módszerrel hozzáadod a kívánt hangsávot. Arra figyelj, hogy a framerate egyezzen a két fájlnál, különben csúszás lesz. Ha esetleg csak simán késleltetni kell, akkor a Format specific options fülön tudod ezt beállítani (delay). Végül az Output filename ablakban beállítod a célhelyet, és mehet a .

[ Szerkesztve ]

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#1480) coqito válasza ANT (#1479) üzenetére


coqito
tag

Köszönöm, ez nekem is jól jött :R

(#1481) Dictator^ válasza ANT (#1479) üzenetére


Dictator^
veterán

köszi, de ez magába az MKV-ba épiti a hangsávot igaz?

mert ha külön mellérakom, úgyis játsza, de nem jó az FPS... a filmnek 23,9xx a hangnál (filmből kiszedett) meg 25... elég lenne külön kimenteni az ac3-at , de nem tudom csusztatni, virtualdub, nandub, interleavingbe beállitom és nem csinálja meg.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1482) ANT válasza Dictator^ (#1481) üzenetére


ANT
őstag

Így van, ezzel a filmbe muxolod a hangsávot.
De akkor neked igazából az eltérő framerate a gond. Anno én is boncolgattam ezt a hang átkonvertálós témát. Besweet és SoundForge nem boldogult vele. Itt van még egy lehetséges megoldás, de ezt már nem próbáltam ki (pedig lehet, hogy ez működne... :D )
(A "Hang lementés v. konvertálása TMPGEnc-el" bekezdésre gondolok.)

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#1483) joezu


joezu
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Egy elég egyszerű (számomra sajnos nem eléggé) problémával fordulok hozzátok.
Adott egy LG GH-22NS40 SATA dvd író (2009es vétel, teljesen új konfig) új firmware-el, egy windows 7, és egy Orion asztali dvd (tudom elég régi, de tökéletesen megfelelő).
A gondom az, hogy mindegy mivel írok ki dvdket, neroval, isoburnnel, ha írás után az asztaliba rakom a lemezt, mindig ugyanazt a hibát kapom: No supported files found.
A dvdket iso-ból írom ki, eddig nem volt vele baj, ugyanolyan TDK lemezeket használok mint eddig.
Utólag már próbáltam Daemon toolsba mountolni az iso-t és másolni a dvdt, így elindult a film, de a menüig már nem jutott, megállt a lejátszó, és csak a kábel kihúzásával sikerült újra életre kelteni...
Minden író szoftver a legújabb, sata-s hdd-ről írok (kevés szabad hely van rajta, már arra is gondoltam hogy ez lehet a gond...)
A régi gépemen semmi gond nem volt az írással.
Nem találtam topicot ezzel a témával, ezért indítottam újat...
Remélem (vagyis biztos vagyok benne) hogy vannak itt olyanok akik értenek hozzá, és tudnak tanácsot adni.
Előre is köszönöm.

(#1484) Balinov válasza joezu (#1483) üzenetére


Balinov
félisten

Szia,

2 dolgot probalnek meg, ha meg nem tetted meg Te magad is.

1: Irni IMGBurn-nal, leglassab megengedett sebesseggel irni ki az ISO-t.
2: tisztitani a dvd jatekost. Van ilyen Hama cd/dvd tisztito lemez, nekem anno a kocsiba sony fejegysegnel bejott, meg a Dimarson hazimozinal is.

udv
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1485) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Sziasztok!

Van egy kis problémám. Sony kamkorderem DVD formátumú MPG fájlokat rögzít. Ezeket egy az egyben adatcédéként kiírva, az asztali lejátszó nem játssza le. A fájlokat látja, de lejátszáskor "Error" felirattal kilép. A lemezt lezártam, csak így látta a fájlokat, és egymenetesként írtam ki Iso9660/UDF/Joliet fájlendszerben. A DVD játékos egyébként egy Pana DVD S511. A kamkorder által felvett fájl, ahogy az előbb említettem, u.a. mint a gyári lemezeken lévő:

Overall bit rate : 6 508 Kbps

Video
ID : 224 (0xE0)
Format : MPEG Video
Format version : Version 2
Format profile : Main@Main
Format settings, BVOP : Yes
Format settings, Matrix : Default
Format_Settings_GOP : M=3, N=12
Duration : 13mn 18s
Bit rate mode : Variable
Bit rate : 5 994 Kbps
Nominal bit rate : 9 100 Kbps
Width : 720 pixels
Height : 576 pixels
Display aspect ratio : 4:3
Frame rate : 25.000 fps
Standard : PAL
Resolution : 8 bits
Colorimetry : 4:2:0
Scan type : Interlaced
Scan order : Top Field First
Bits/(Pixel*Frame) : 0.578
Stream size : 570 MiB (92%)

Audio
ID : 128 (0x80)
Format : AC-3
Format/Info : Audio Coding 3
Duration : 13mn 18s
Bit rate mode : Constant
Bit rate : 256 Kbps
Channel(s) : 2 channels
Channel positions : Front: L R
Sampling rate : 48.0 KHz
Video delay : -80ms
Stream size : 24.4 MiB (4%)

Olvastam vhol, hogy az asztali lejátszók csak dvd struktúrába rendezve tudnak lejátszani MPG fájlokat. Ez igaz? Mert akkor ez a hiba. Ha nem, akkor mit rontottam el?

(#1486) WonderCSabo válasza WonderCSabo (#1485) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Up!

(#1487) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

sziasztok!

olyan gondom van, h nero 9-el akarok dvdre filmet írni, DE beállítom h a videó beállítása "ráférjen a lemezre" legyen, és ha a menüt is hozzáadom, sok lesz...

hogy tudnám megoldani h ráférjen a lemezre menüvel együtt??
csak akkor fér még rá, ha nagyon leveszem a minőséget, és akkor meg olyan 2.5 giga körül mozog :S

help pls, nagyonnagyon fontos!!!!

(#1488) G.F. válasza CoolBoy323 (#1487) üzenetére


G.F.
aktív tag

Én nem használnék néro9-et a helyedben. CloneDVD akkorára tömöríti -az általad kijelöt részekkel- a devd-t, amekkora pont egy dvd-nyi. Aztán fel is írja.

-gf-

(#1489) CoolBoy323 válasza G.F. (#1488) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

De az tudtommal nem tud menut csinalni, nekem az viszont nagyon fontos lenne!

(#1490) G.F. válasza CoolBoy323 (#1489) üzenetére


G.F.
aktív tag

Menüt tényleg nem tud csinálni, de az eredeti menüt megtartani azt tudja. Ha egy műsoros DVD-ről csinálsz biztonsági mentést menüvel, akkor azt tudja, minden további nélkül... Tulajdonképpen te mozifilmet akarsz másolni, vagy saját filmet kiírni dvd-re? Ha saját menü-s dvd-t akarsz gyártani, akkor pl. a TMPG DVD Author-t ajánlom.

[ Szerkesztve ]

-gf-

(#1491) CoolBoy323 válasza G.F. (#1490) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

saját homevideot akarok dvdre írni...

ez a tmpg hogy működik? jobb mint a nero? :P

(#1492) G.F. válasza CoolBoy323 (#1491) üzenetére


G.F.
aktív tag

Sokkal jobb, ég és föld a kettő. Bedobod a videót, megcsinálod a menüt, akár template-ből, akár saját grafikákból (mozgó háttér...stb.) aztán lekódólja, és a végén felajánlja a lemezre írést. [link]

-gf-

(#1493) CoolBoy323 válasza G.F. (#1492) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

lewarezoltam (:B) de nem akar elindulni... ehhez is értesz, v maradjunk a legalitásnál? :D

(legálisan kicsit NAGYON drága a progi :O)

(#1494) Origó


Origó
csendes tag

Sziasztok!

Próbáltam már a guggliban is rákeresni erre a témára de az nem vezetett sok eredményre.Szóval a következő gondom lenne.Adva van két iso file amiben DVD-k vannak mármint filmek.A két file összesen kb. 3,5 GB.Megoldható-e az, hogy egy lemezre írom a két filet anélkül, hogy konvertálnám kellene.

Köszi előre is.

Sziasztok

(#1495) Balinov válasza CoolBoy323 (#1493) üzenetére


Balinov
félisten

probald ki inkabb a DVDLab Pro-t, asszem 30 napig lehet teljes funkcionalitassal hasznalni a programot, nemugy mint a TMPEG-et, ahol vizjelet ba*z a menure...van

Van benne mpeg2 enkoder is, bar ez lehet csak az Edit Studio-ban van benne, de le tudsz szinten ettol a cegtol egy kifejezett endkoder 30napos trialt is kapni

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1496) Balinov válasza Origó (#1494) üzenetére


Balinov
félisten

az ISO-t irnad ki? sztem UDF formatumban irva, pl. az ingyenes IMGBurn-el, jonak kell lenie.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1497) Origó válasza Balinov (#1496) üzenetére


Origó
csendes tag

Szia!

Tehát úgy szeretném kiírni az isokat, hogy utánna le tudjam játszani az asztali lejátszón az 1 DVD-t ami van 2 DVD film DVD formátumban mármint Video TS + Audio TS könyvtárakkal.

Köszi előre is.

(#1498) Balinov válasza Origó (#1497) üzenetére


Balinov
félisten

ja,akkor nem az, amire gondoltam. en ugy csinalnam, hogy az ISO-kat egyenkent bemountolva lerippelnem a video/audio_ts strukturat es mondjuk az elobb linkelt dvd-lab-bal keszitenek egy uj dvd projektet,

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1499) G.F.


G.F.
aktív tag

A DVDLab Pro nagyon profi authoring progi, de szerintem kissé körülményesebb használni, mint TMPGEnc progiját. Pár helyet fel kell túrni a neten, pár tutorialon át kell magad rágni, mire az lesz a végeredmény, mint amit szeretnél. Utánna már persze sokkal rugalmasabb, de a tandíjat meg kell fizetni... :DD

-gf-

(#1500) Balinov válasza G.F. (#1499) üzenetére


Balinov
félisten

ez igaz, de szerintem boven megeri a faradtsagot, ami nem tul sok. egy alap projektet, fomenuvel, chapterezett videoval nem nagy muveszet osszeutni benne.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  DVD film írás
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.