Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  DVD film írás

Hozzászólások

(#1501) G.F. válasza Balinov (#1500) üzenetére


G.F.
aktív tag

Egyetértek, de mikor először csináltam, szenvedtem kicsit. Nehéz megítélni más képességeit. :R

A tmpgenc viszont nagyon egyértelmű, gyakorlatlanul is.
Tudod, kinek a pap, kinek a papné (nekem speciel a Shultz Gizi...)

[ Szerkesztve ]

-gf-

(#1502) martincar


martincar
csendes tag

Hellotok! Egy olyan gondal fordultam ide hogy van egy divix filmem és CD1-CD2 mappákban van...kicsomagolom ott a film két külön részben..létezik program amivel a két "videót " egybehegesztem..?? Előre is köszönöm :)

(#1503) G.F. válasza martincar (#1502) üzenetére


G.F.
aktív tag

Létezik. és ingyenes is. [VirtualDub link]

1. Megnyitod a cd1 avit: File/Open video file
2. Hozzáfűzöd a cd2 avit: File/Append Avi Segment
3. A Video és Audio alatt Direct stream copy legyen beállítva, különben átkódol.
4. Save as...

[ Szerkesztve ]

-gf-

(#1504) pana40


pana40
csendes tag

Sziasztok!!
Kéne 1 kis segítség. Sony DVD filmet milyen progival lehetne kikódolni?
Próbáltam DVDshrinkkel, DVDdecripterrel de egyikkel sem ment!
Van még más is amivel lehetne??
Köszi a választ!!

Lumia 640

(#1505) kali válasza pana40 (#1504) üzenetére


kali
legenda

(#1506) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Üdv!

Kéne egy kis segítség, lehetőleg gyorsan, késő délutánra, remélem kedvez a szerencse és észrevesz valaki :B

Van egy hibás filmem dvd-n, annyi a baja, hogy nem jó a felirat, ki lehet választani a magyart, de nem jeleníti meg. Szedtem le a filmhez külön feliratot, és újra szeretném írni a lemezt. Az a kérdésem, hogy a leszedett feliratot hova rakom a lemezen? AUDIO_TS vagy VIDEO_TS? A másik pedig, hogy én .srt-t szedtem, azt sem tudom, hogy az kompatibilis-e egy szabványos filmmel, mert én ugye mindig DivX-hez láttam. Előre is köszönöm :B

Ábel

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#1507) kali válasza hoffman_ (#1506) üzenetére


kali
legenda

telejsen mindegy, hogy hová rakod a dvd-video formátumú lemezen a *.srt formátumú állományt, sehogyan sem fog működni! azt már magad is leírtad, hogy miért!

(#1508) hoffman_ válasza kali (#1507) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Igen, akkor jól sejtettem... De esetleg segíteni is tudna valaki, hogy mit kéne szedni és hova rakjam? :(

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#1509) kali válasza hoffman_ (#1508) üzenetére


kali
legenda

biztos, hogy bele akarsz fogni? :U
ha igen, akkor; link

(#1510) hoffman_ válasza kali (#1509) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Na takaroggy :DDD DivX-nél eccerűbb... Sebaj megnézzük, maximum nem fog menni. Köszönöm :)

mod: Most olvastam át, tök szájbarágós, még az is lehet, hogy menni fog...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#1511) kali válasza hoffman_ (#1510) üzenetére


kali
legenda

nem is azért írtam, hogy nem lennél képes rá, csak elég szűk az időintervallum, ha délutánra kell, és először fogsz ilyet csinálni... :)

(#1512) hoffman_ válasza kali (#1511) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Igen, a délutáni projekt már elúszott rég... De már mindegy, legalább lesz időm szenvedni :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#1513) Tsabee


Tsabee
csendes tag

Hali!

A gondom a következő:

Letöltöttem egy dvd9-es filmet,de mivel nincs itthon dl lemezem ezért gondoltam kettévágom és kiírom két dvd5-re.
Megtettem ezt a dvdfab progival.
Ki akartam írni neroval,de 70-80%-nál meghalt az írás.Kb 4-5 írásnál is ez volt.
Megpróbáltam ashampooval megírni,de ő neki sem állt.Lemez elfogadva,de nem inditja.
Gondoltam vissza teszem isoba és képfájlként írom ki de ezt sem engedte.
Shrinkel próbálkoztam megnyitni az alap isot ez meg ezt írja:Érvénytelen dvd navigációs struktúra.
Nem nagyon értem mi lehet a gondja.
Valami ötlet?

(#1514) Dictator^ válasza Tsabee (#1513) üzenetére


Dictator^
veterán

Hali!

Rég babráltam DVD-vel , de ha jól emlékszem, én DVD Remake Pro-val csináltam meg ezt, és müködött.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1515) robi0604


robi0604
őstag

Sziasztok!

Lenne egy kis problémám, remélem tud valaki segíteni, vagy ötletet adni...

Szerettem volna felírni egy blu-ray filmet egy maxell bd lemezre és a képen látható hibát dobja ki...

Nagyobban

Mi lehet a gond?

Válaszokat előre is köszönöm!

Üdv,
Robi

[ Szerkesztve ]

Minek veszel Ferrarit, ha 50-nel közlekedsz...

(#1516) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Sziasztok!
Remélem jó helyre írok.
Van egy olyan gondom, h imgburn egy lemezkép készítésekor azt írja, h illegal mode for this track. :F

Mi ez?

A lemez egy frissen égetett családi videó, egy budget samsung kamerából.

Fájl kezelővel próbáltam felrakni vinyóra, h onnét importáljam videóvágóba, de nem olvassa be a gép a lemezt. :O
Aztán jött az ötlet, h talán az íróprogik jobban kezelik a lemezeket, mint a windows.
Hát, hibaüzim már van, sima fagyás helyett. ;]
Felületi hiba nincs rajta. Ötlet?

Előre is köszönöm!

szerk: ez egy örökkévalóság, mire imgburn végigmegy 20 próbálkozással minden hibás szektoron. :W

[ Szerkesztve ]

(#1517) Balinov válasza Teasüti (#1516) üzenetére


Balinov
félisten

asztaliban jo a lemez?

esetleg nem adtak a Samsung kamerahoz valami specko sw-t,amivel pc-n is olvashato?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1518) Teasüti


Teasüti
nagyúr

4 kislemezből kell készítenem egy nagyot.
Ebből csak az egyikkel van probléma. :F

Gondoltam rá beteszem asztaliba is, de úgy vagyok vele, ha pc nem eszi meg, akkor semmi sem.

Amúgy nincs vmi olyan alkalmazás, ami "bestreameli" a lemezt?
Arra gondolok, h ha muszáj, akkor csak a kérdéses képkockákat hagyná ki a sérült területen, és ne kelljen az egész vob fájlt kukáznom... :(

[ Szerkesztve ]

(#1519) Teasüti válasza Teasüti (#1518) üzenetére


Teasüti
nagyúr

CloneDVD mondjuk? Hmm ki is próbálom mindjárt.

(#1520) Teasüti válasza Teasüti (#1519) üzenetére


Teasüti
nagyúr

...jah. Beolvasta.

(#1521) rumkola válasza robi0604 (#1515) üzenetére


rumkola
veterán

ne használj maxell-t. a legrosszabb lemez ami létezik
csak verba vagy tdk!

(#1522) robi0604 válasza rumkola (#1521) üzenetére


robi0604
őstag

Ok, de ettől függetlenül mrg kéne írnia, ahogy sok más embernek is... :U

Minek veszel Ferrarit, ha 50-nel közlekedsz...

(#1523) azJENŐ


azJENŐ
csendes tag

Szervusztok!

Van Nekem egy asztali Panasonic DVD íróm, ami DVD-RAM-ra ír. Ezt szeretném konvertálni, egy bármilyen asztali lejátszón lejátszható formátumra. Merevlemezről lejátszani, vagy kiírni DVD-R-re. Ehhez kérem a segítségetek, milyen programmal tehetem meg ezt?

(#1524) kali válasza azJENŐ (#1523) üzenetére


kali
legenda

például a nero vision segítségével könnyen "átkonvertálhatod", és dvd-video formátumban kiírhatod írható dvd lemezre!

(#1525) azJENŐ válasza kali (#1524) üzenetére


azJENŐ
csendes tag

Köszönöm szépen a választ!

Szeretném a Nero-t valami más legális, ingyenes programmal helyettesíteni.

(#1526) róland válasza azJENŐ (#1525) üzenetére


róland
veterán

ImgBurn

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1527) azJENŐ válasza róland (#1526) üzenetére


azJENŐ
csendes tag

Köszönöm szépen a segítséget!

(#1528) tripcsi


tripcsi
csendes tag

sziasztok!

lenne 2 kérdésem. csináltam 1 filmet amibe magyar hangsávot tettem, össze is raktam VTS file-okba.ez ok eddigA film méretét tekintve DVD9, mert 6,47Gb..
1. kérdés :) :ha simán kiírom, a rétegváltást megcsinálja maga az IMGBurn? ha nem akkor PGCEditen kívül van más ami a rétegváltási pontokat beállítja, és kiírja?
". pedig, hogy ugye mux után csak a film marad, se menü, sem extrák. ezeket hogyan lehet visszakreálni, akár módosított, akár eredeti állapotába?

köszönöm elöre is!

(#1529) Adler


Adler
aktív tag

Sziasztok!

Van egy filmem amin nem AC3-as hang van hanem mpeg audió, így nincs hangja a WinDVD-n amikor lejátszom.

Meglehet azt csinálni, hogy a dvd lemezről csak a hangot leszedem, átkonvertálom AC3-ra és vissza teszem a DVD struktúrába? Persze a videó részhez nem akarok nyúlni, nem konvertálom!

Válaszaitokat előre is köszönöm.

Nikon D40 kit/D90 +18-70mm AF-S IF + 70-300mm ED AF + SB-900 + MB-D80; ASUS Crosshair V Formula + AMD FX-8150 + ASUS GTX660 + Kingston DDR3 KHX1600C9D3K2/8G

(#1530) csanadu


csanadu
csendes tag

szevasztok!

Azzal kezdem hogy Maxell dvd + dl. lassan rájövök hogy szar.

DE!!!

Azért segitséget kérnék.

Mkv-t szeretnék ki irni./6-8 gb a méret/
Az van hogy néro 9 el probáltam.Ez volt a beállitás. A sebesség 4x volt.

Szépen elkezdte irni a lemezt a gép.Azt olyan 36 %-nál cd irási hibára hivatkozva megált .
Valoszinü hogy a rétegváltásnál.

A néro discspeed -el csináltam egy tesztet ahol 2x es sebességet ajánlott és végig vitte a tesztet.3.9gb nál irta a réteg váltást.
Nem kellett volna neki felajánlani a beállitását?

Probáltam volna az imgburnel is de mivel nem tudom hogy mi a beállitási menete igy azt hanyagoltam.

Segitsen valaki mert tényleg drága probálkozás a dl lemez!!!

köszi!

LG 42" LH 3000,,,,,LG BD 370,,,,,WAYTEQ HD-90CX. AINOL NOVO 7 FIRE 4.0.4 ( 20120907 TM)

(#1531) zolihorgasz6 válasza gabor128 (#7) üzenetére


zolihorgasz6
csendes tag

Szia Gábor.

Engem érdekelnének a filmek mert kezdö vagyok s még nem tudom hogy lehet letölteni.

(#1532) IRON STORM válasza zolihorgasz6 (#1531) üzenetére


IRON STORM
őstag

Így öt éves távlatból mit vársz? :) LOL

Csak a TDi!

(#1533) fireproof


fireproof
őstag

Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy tudtok valami olyan Cd/DVD író progit ami működik Slimtype DVD A DS8A4S íróval? Mert az összes hibát ír ki CD-íráskor. Egyedül a Power2Go-val tudtam néha kiírni lemezt de most meg azt írja ha el akarom indítani magát a progit hogy a "Power2Go működése leállt". Esetleg erre valami megoldás? Progi újratelepítése megvolt.

(#1534) Balinov válasza fireproof (#1533) üzenetére


Balinov
félisten

sajna csak a mar bizonyitott IMGBurn-t tudnam ajanlani.

Elso korben vegigsakkoztam Lenovo supportot, de nincs firmware upgrade listazva egyaltalan.Sajna az RPC1.org-on is csak annyit tudtam meg, hogy egy sata2usb interfeszen keresztul dolgozik, amit egy SunplusIT SataLink vezerlo kezel le, magyaran szinte eselytelen, hogy mas OEM FW-t bele tudjal flesselni.

Probald meg az IMGburn-t, nehogymar a faintos autoskepeket emiatt ne tudd archivalni

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1535) fireproof válasza Balinov (#1534) üzenetére


fireproof
őstag

Köszönöm szépen. :) Hát az autósképekhez most épp egy külső merevlemezt keresek. :)

(#1536) Balinov válasza fireproof (#1535) üzenetére


Balinov
félisten

szivesen, nincs mit. Bevalt amugy?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1537) fireproof válasza Balinov (#1536) üzenetére


fireproof
őstag

Még nem próbáltam. :)

(#1538) IRON STORM válasza fireproof (#1537) üzenetére


IRON STORM
őstag

Van egy firmware az íróhoz, próbáld meg Flash Utilityvel feltenni. ( az íród egyébként egy Lite-On író) link

Csak a TDi!

(#1539) fireproof válasza IRON STORM (#1538) üzenetére


fireproof
őstag

És ha Lite-On író akkor nem tudok vele sima DVD-t kiírni vagy mi? :Y

(#1540) IRON STORM válasza fireproof (#1539) üzenetére


IRON STORM
őstag

Ezt ki mondta? :F

Csak a TDi!

(#1541) fireproof válasza IRON STORM (#1540) üzenetére


fireproof
őstag

Hát csak hogy említetted hogy Lite-on író. :D Azt hittem h akkor nem tudok kiírni. Egyébként ez a firmware frissítés biztonságos? Csak mert nem értek hozzá és nem akarok semmit elrontani.

(#1542) fireproof válasza fireproof (#1541) üzenetére


fireproof
őstag

Na f@sza... egy DVD-t ki tudtam írni ezzel az IMGBurn-el eztán ez is csak hibaüzenetet dobál. Ilyen szar dvd-írót én még nem láttam... nem hiszem el hogy egy programmal sem tudok DVD-t kiírni....

(#1543) piadex2


piadex2
senior tag

sziasztok!
van egy duplarétegű lemezem:
szeretném, ha biztosan olvasná minden dvd lejátszó.
milyen sebességgel írhatom meg max?
kösz:
piadex2
ps: úgy tudom ugyanis, hogy az alacsonyabb sebesség megbízhatóbb lemezzel kecsegtet (de túl sokat meg nem akarok szórakozni a lemezzel)
ps2: igazából 10 lemezt kell írnom, azért teszem fel a kérdést

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#1544) King Unique válasza piadex2 (#1543) üzenetére


King Unique
titán

Milyen íróval? Milyen DL lemez,mert az MKM (Verbatim+R DL,jobb mint a -os) és RICOH (Ricoh,Kodak ami megbízható) ad jó írásminőséget.TDK,MAXELL,FUJI gyenge minőségű CMC,RITEK mides sz@rok.
4x sebességen ajánlott írni :K , jó minőségű lemezeknél,mint pl. verba+DL mehet 6x-osan is,progiba DL-hez ingyenes Imgburn ajánlott,de nero is jó. De ez a sebesség dolog függ író-lemez típustól,tesztelésre (asztali lejátszónál PIF,JITTER számít) alkalmas íróval pl.Asus.Liteon,Plextor kitapasztalható melyiknél mi a jó,de általánosságban a 4x sebesség az jó,lemezbe meg +os Verba nagyon ajánlott.

Dvd író,lemez topicba is nézelődj,teszteket találsz egy csomót.

[ Szerkesztve ]

(#1545) harley


harley
senior tag

üdv

segítség kéne.

ha filmet írok ki akkor mindig ISO-ban csináltam.

most van itt egy film, ami VIDEO-TS fájl.

ezt nem tudom kiírni dvd decripterrel mert nem ISO!!

ezt hogy lehet kiírni??

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#1546) harley


harley
senior tag

üdv

segítség kéne.

ha filmet írok ki akkor mindig ISO-ban csináltam.

most van itt egy film, ami VIDEO-TS fájl.

ezt nem tudom kiírni dvd decripterrel mert nem ISO!!

ezt hogy lehet kiírni??

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#1547) kali válasza harley (#1545) üzenetére


kali
legenda

melyik alkalmazással írsz? mert például nero esetén; dvd-video -> ekkor az alkalmazás által már automatikusan létrehozott video_ts mappába benyomod a kiírandó video_ts mappából az állományokat és írás!

(#1548) harley válasza kali (#1547) üzenetére


harley
senior tag

dvd decripterrel írtam mindig ki a dvd-ket.

van néró is, remélem jó lesz.. :R

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#1549) harley válasza kali (#1547) üzenetére


harley
senior tag

szóval a full dvd 7.5gb volt, nero kiszedte belőle a többi nyelvet csak a magyar maradt és letömörítette 4.3gb-ra.

rajta maradtak az extrák is, viszont beteszem a lejátszóba és elindul a film!

tehát nincs rajta a kezdő menű..

ez miért van?

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#1550) Balinov válasza harley (#1549) üzenetére


Balinov
félisten

ahoz nem nero kell. pgcedit (kicsit pilotavizsgas) vagy ha 1klikkes akkor cloneDVD es az menustol mindenestol atnyomja DVD5 mereture.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  DVD film írás
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.