Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  DVD film írás

Hozzászólások

(#851) Balinov válasza light01 (#850) üzenetére


Balinov
félisten

ez nekem új,de ha sikerült,akkor :C :C

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#852) #54715584 válasza Balinov (#851) üzenetére


#54715584
törölt tag

en meg regebben talaltam egy progit, dvdcopy a neve, csak siman ennyi, egyik programcsomagnak sem resze, szoval nem az ismert progik kozul valo, mindenesetre a kinezet, meg a menu is detto ugyanaz, mint a clonedvd eseteben, megis mas csinalta a progit
nah, azzal a progival mindenfele dvd-t tudok masolni, semmi fele decrypter meg hasonlo progi nem kell :)

(#853) drpepito


drpepito
csendes tag

Hello-bello! :W Nem tudom sehonnan leszedni a RipIt4Me-t. Tippek, 5letek? :F Plíz help!! :Y
Erdoke! Meg tudod mondani nekem, hogy mekkora a mérete ennek a proginak? Ha nem vészes, akkor nem tudnád elküldeni vhogy? Email/msn? :R

(#854) Balinov válasza drpepito (#853) üzenetére


Balinov
félisten

[link]
Kis guglizás után működő link. Alul kiválasztot a RipIt4Me v1.7.1.0 (170 KB) - 92824 Downloads részt,aztán a megnyíló ablakban pár mp után indul is a letöltés

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#855) drpepito válasza Balinov (#854) üzenetére


drpepito
csendes tag

Köszi Balinov! A letöltés sikerrel járt :C Mostmár csak áthozom a másik gépről a dvddecryptert, aztán meglátjuk, mire jutunk :))

(#856) Balinov válasza drpepito (#855) üzenetére


Balinov
félisten

szivesen,örülök,hgoy sikerült!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#857) ANT válasza light01 (#850) üzenetére


ANT
őstag

És ez melyik verziója a proginak?

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#858) ANT válasza ANT (#857) üzenetére


ANT
őstag

Hopp, má' látom! ImgBurn 2.3.2.0 már nem félanalfabéta! (Ír-olvas :DDD )
Szerk: akkor Decrypter végleg mehet a kukába!

[Szerkesztve]

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#859) light01 válasza ANT (#858) üzenetére


light01
tag

Jaja,2.3.2.0.nagyon tuti kis progi.Ír,olvas,ellenőriz.Nem kell már tökölni.A művelet végét jelző kis zene meg nagyon mókás. :DD

(#860) ftc válasza erdoke (#811) üzenetére


ftc
nagyúr

erről gyors oktatót tudnál irni,hogy mit tegyek,hogy olvassa az asztali játékos?

de ha tudol ajánlani 1 kattintásos módszert is az is megfelelne....2 lemezt kell kiirnom s többé nem is érdekel...

előrre is thx :R

(#861) light01


light01
tag

Most kaptam egy dvd filmet,amire kiírta a dvd lejátszó,hogy disc error.Beraktam a gépbe,és meglepve láttam hogy nem audio ts és video ts mappák vannak hanem ezek:video_ts.bup,video_ts.info,vts_01_0.bup,vts_01_0.info.vvts_01_1.vob stb....Ezzel mit tudok csinálni,hogy meg bírjam nézni?Elméletileg ez DVD-R lenne.

(#862) Shono válasza light01 (#861) üzenetére


Shono
aktív tag

A DVD-n lévő osszes filet fölmásolod a gépedre, és kiírod újra úgy, hogy lesz egy
audio_ts könyvtárad ami üres
és egy
video_ts könyvtár, amibe pakold bele az összes filet amit fölmásoltál(vob ifo ... mindent)

utána kiírod és oléé.

ha gépen megnézni is jó akkor a könyvtárakat ugyanígy csináld (van olyan dvd player program ami csak így szereti)

(#863) erdoke válasza ftc (#860) üzenetére


erdoke
titán

Behívod a legújabb PgcEditbe (8.1 jelenleg), majd Trace módban ellenőrzöd a navigációt. Aztán ISO fájlba mented (File -> Burn DVD/Create ISO). Ekkor megkérdezi, hová akarod tenni a rétegváltást. Színkódokkal jelzi, szerinte melyik hely mennyire alkalmas. Kiválasztod a legjobbat, és megvárod, amíg elkészíti az ISO-t.
ImgBurn-ben a DL lemezek írásánál teszel egy pipát a Do not update IFO files mellé, és megírod egy jó író-lemez-sebesség kombinációval.
Dióhéjban ennyi. :)

A legjobb aláírás a héten

(#864) erdoke válasza Shono (#862) üzenetére


erdoke
titán

Ez nem elég, az író programnak is DVD-Video módban kell lennie. Az ingyenes ImgBurn megelékszik azzal, ha Build módban a VIDEO_TS könyvtárat mutatod meg neki, a többit már megcsinálja a fájlok ellenőrzése után. A Nerot DVD-Video módban kell indítani, és az említett fájlokat az automatikusan előhozott VIDEO_TS könyvtárba másolni.

A legjobb aláírás a héten

(#865) light01 válasza Shono (#862) üzenetére


light01
tag

Tehát csináljak egy audio ts mappát,meg egy video ts mappát és az utóbbiba tegyek bele mindent?

(#866) light01 válasza Shono (#862) üzenetére


light01
tag

És utánna hogy írjam ki?

(#867) light01 válasza erdoke (#864) üzenetére


light01
tag

na átraktam built módba az imgburnt.Hogyan tovább?

(#868) light01


light01
tag

Kiírtam nero dvd videóval,hang nuku,a kép szaggatt.Egyéb ötlet?

(#869) erdoke válasza light01 (#868) üzenetére


erdoke
titán

A kép szaggatását sok minden okozhatja, pl. nem megfelelő írási sebesség, vacak lemez, stb.
Ha hang nincs, az már komolyabb probléma, de ez esetben sem valószínű, hogy az íróprogram okozza. PC-n rendesen működik a film? Menü van az anyagon?

A legjobb aláírás a héten

(#870) ftc válasza erdoke (#863) üzenetére


ftc
nagyúr

megtörtént elméletileg tökéletessen kiirta...visszaolvasás tökéletes...Verba lemez 2,4x..
1 helyen jelezte,hogy megefene neki én engedtem...
köszönöm mindekinek a segitséget... :R

(#871) nat


nat
senior tag

avi-bol szeretnék dvd-t csinálni.
A nero visionnal próbálkoztam, de elcsúszott a hang(nem kicsit). :F
Melyik progit javasoljátok?

(#872) erdoke válasza nat (#871) üzenetére


erdoke
titán

Járatlan vagyok a témában, de sokan dícsérik a VSO Software ConvertXtoDVD progiját.

A legjobb aláírás a héten

(#873) nat válasza erdoke (#872) üzenetére


nat
senior tag

:R

(#874) #54715584 válasza nat (#873) üzenetére


#54715584
törölt tag

vagy esetleg winavi :)

(#875) nat válasza #54715584 (#874) üzenetére


nat
senior tag

Neked is :R
Már nyomom is a ConvertXtoDVD-t elsőre jó kis progi.

(#876) light01


light01
tag

Vettem egy mesefilmet öcskösnek,és szeretnék róla biztonsági másolatot csinálni,mert holnap megyünk kocsival,és ott akarja nézni a hordozható lejátszón.Csak az a gond,hogy úgy akarnám,hogy menüje is legyen.Azt hogy lehet?Mert descripter+ dvd2 one kiírja nekem,csak akkor a menünek lőttek.

(#877) HXY


HXY
addikt

A DAO és TAO között mi a különbség? Mikor melyiket kell/célszerű használni?

(#878) erdoke válasza HXY (#877) üzenetére


erdoke
titán

Ha egyszer írsz egy lemezre, akkor mindig jó a DAO. Multisession-nél nyilván nem, de annyi problémát lehet olvasni a multisession lemezek kompatibilitásáról, hogy szerintem abszolút értékben is mehet mindig a DAO.
ImgBurn alapbeállításon, osztjóvan. :)

A legjobb aláírás a héten

(#879) erdoke válasza light01 (#876) üzenetére


erdoke
titán

Valószínűleg lekéstem, de a DVD Rebuildernek van ingyenes verziója, és kezel ingyenes enkódert is, pl. a HC Encodert. Ha az extrákat, figyelmeztetéseket, reklámokat előtte ki akarod szórni, megteheted pl. VobBlankerrel, ez is ingyenes.

A legjobb aláírás a héten

(#880) light01 válasza erdoke (#879) üzenetére


light01
tag

Nem,cak este indulunk.Én úgy szeretném,ha menüvel együtt le tudnám másolni.Tehát,ahogy az eredetin is van.

(#881) marcee


marcee
addikt

Van egy dvd-m, amin többek között angol nyelven található meg egy film, más forrásból pedig beszereztem az AC3-as magyar szinkronsávot hozzá. Elvben összepasszolnak. Szertnék írni belőle egy DVD-Video formátumú lemezt, menü és extrák nélkül, két hangsávval és két felirattal. Olyan programot többet is tudnék, amivel ki lehet kapcsolgatni a dvd-n megtalálható fölös sávokat és így lemeteni, de olyat, amelyikkel hozzáadni lehetne az összeállításhoz, nem találtam. Lehetőleg egyszerűen használható programot javasoljatok. :)

\m/

(#882) IRON STORM válasza marcee (#881) üzenetére


IRON STORM
őstag

Az ilyen feladatokhoz a DVD Maestrot használom. Elég régi program de nagyon megfelel ilyen célra.

Csak a TDi!

(#883) #54715584 válasza marcee (#881) üzenetére


#54715584
törölt tag

dvd lab

(#884) Balinov válasza #54715584 (#883) üzenetére


Balinov
félisten

+1 szavazat a dvd lab free-re,asszem 2-2 hang ill. feliratsávot tud éppen,

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#885) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Olyan kérdésem lenne van egy Audio DVD lemez úgy csinálták DVD Audio Creator -ral. a hangsáv 2* PCM 44000@48000 kHz és 16 bit -es, CD lemezek lettek így arhíválva viszont most ki kellene venni az egyik ilyen hangsávot mivel tudom ezt véghez vinni. Végeredményben ez egy Video DVD, menüvel és stereo PCM hangsávval. Az AC3 tool kilőve felismeri, de elszáll. Lehet, hogy kell külön a lemezre egy PCM WAV vagy lossless file is mellé. Köszi

[Szerkesztve]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#886) Balinov válasza zoltanz (#885) üzenetére


Balinov
félisten

ha jól értem - és jól emléxem régről a dvd A.C.-re- akkor csak a hangsávot kell kinyerned,onnéttól meg már okés a projekt.dvd decrypter,smartripper,ripit4me dvd rippelő program kell neked,mondjuk a decrypter (vagy IMGBurn,mind2 ingyenes) és Stream Processing módban [link],mint ahogy itt a kép is mutatja. kiválasztod a hangsávot,esetleg bepipálod a Demuxot

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#887) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Rendben, valahogy ki tudom venni ezt a sávot, csak az esetleges utófeldolgozáshoz valamilyen diszkrét formátumá kellene átalakítani PCM WAV vagy hasonlóba. Eddig ok.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#888) Balinov válasza zoltanz (#887) üzenetére


Balinov
félisten

[link] tűnik elég jónak az alapján,amit a honlap ír,de ezek közül is érdemes lehet néhányat megpróbálni [link]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#889) zoltanz válasza Balinov (#888) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Végül is BeSweet progival megy az ügy sikerűlt, egy 48000 kHZ 16 bit -es PCM wav fájlt létrehozni. Ez a le rippelt DVD VOB ból tetszőleges formátumú hang fájlt generál. Így már rendben van csak egy VOBInput.dll kellett letölteni hozzá pluszba. :)

Köszi a segítséget.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#890) Balinov válasza zoltanz (#889) üzenetére


Balinov
félisten

örülö,hogy sikerült :C :P

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#891) #54715584


#54715584
törölt tag

ugy tunik mar elkestem, de van egy audiodvdcreateor nevu progi, amiben jo par formatum kozott lehet konvertalgatni a hangfileokat :) de ha sikerult, en is gratulalok :)

(#892) Haby


Haby
tag

sziasztok olyan kérdésem lenne hogy eredeti dvd hogy tok a gépre felmásolni, 1 bizt. másolatot kéne róla csinálni, mert már elég karcos a lemez.
Előre is köszi.

[Szerkesztve]

(#893) #54715584 válasza Haby (#892) üzenetére


#54715584
törölt tag

dvdcopy :)

(#894) Haby válasza #54715584 (#893) üzenetére


Haby
tag

csak az a baj hogy nem engedi magát felmásolni se copizni meg 8Gb és az nem férrá egy dvd-re, kétrétegűre meg nem akarom írni.

[Szerkesztve]

(#895) Balinov válasza Haby (#894) üzenetére


Balinov
félisten

üdv
javaslom a DVDShrinket kezdő lépésként.Letöltheted innét: [link].
Itt találsz hozzá pl. egy egész jó kis angol nyelvű,de képpel gazdagon illusztrált guide-ot [link] ez kifejezetten csak a fő film dvd9-dvd5 konvertálására specializálódott guide, menüket ahogy látom,kiherélte,kivette a srác. Itt egy kiválló magyar guid-e is [link]

Remélem találsz hasznosítható infókat

üdv
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#896) Haby válasza Balinov (#895) üzenetére


Haby
tag

A shrinkkel sajna nem megy invalid dvd navigation vagy valami hasonlo-t írki. a dvd 43 decryptert raktam fel most azzal próbálom.

(#897) erdoke válasza Haby (#892) üzenetére


erdoke
titán

Ha a fellelhető legújabb RipIt4Me nem viszi, akkor PgcEdit + PSL Plugin + DVD Decrypter, és a PgcEditben lévő Wizard indításával menni fog.

A legjobb aláírás a héten

(#898) Balinov válasza Haby (#896) üzenetére


Balinov
félisten

aham...figyuz,próbaképp kapd le az IMGburn legfrisebb változatát,aztán azzal rippeld le stream copy-ban. Esetleg még így sem OK,akkor a DVD Rebuilder Free-vel. [link]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#899) Haby válasza Balinov (#895) üzenetére


Haby
tag

köszi sikerült de a shrink nem bír vele invalid dvd navigation structure hiba üzivel elszáll.
köszi neketek

(#900) Balinov válasza Haby (#899) üzenetére


Balinov
félisten

Akkor az Erdőke által javasolt Ripit4me-t ajánlom.
szivesen. :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  DVD film írás
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.