Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  DVD film írás

Hozzászólások

(#401) szucsi válasza szucsi (#392) üzenetére


szucsi
őstag

Lazydog!

írtam azóta egyet-kettőt, még rw-t is vele, egyik randább mint a másik. nem gondolom hogy lemez bibi lenne, mert ugyan már miért ne írna ritek5-ös lemezt is ugyanúgy ahogy eddig, ha nem lenne semmi baja.

a kérdés az, hogy lehet-e az, hogy maga az író tökéletes, de valemilyen adatátviteli, vagy bármilyen hiba miatt bassza el így a lemezt. szerintem nem, de nagyon csalódott lennék, ha most elszaladnék venni egy új írót, és ugyanezt csinálná.

tehát a kérdés, ilyan jellegű, és mennyiségű (8millió db) hibát okozhat-e pl beszart ide vezérlő, vagy bármi, ami nem maga az író.

kösz

[Szerkesztve]

(#402) Matt-OPT válasza DandyX2 (#400) üzenetére


Matt-OPT
aktív tag

Heló!

6.6.0.16-os van, megpróbálom az általad javasolttal!

(#403) S.Feri válasza polip (#396) üzenetére


S.Feri
őstag

Hát itt tuti nincs, ezen alinken ami nekem kellene semmi nincs. Azért köszi!

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#404) Matt-OPT válasza DandyX2 (#400) üzenetére


Matt-OPT
aktív tag

Felraktam az általad javasolt verziót, egy CD-t már írtam vele, hibátlan lett, valszeg ez volt a gond, köszi!

(#405) lazydog válasza szucsi (#401) üzenetére


lazydog
addikt

Mielőtt új írót veszel, próbáld meg az adatkábelt, esetleg a tápkábelt is kicserélni.
Ha ez nem segít, akkor én is az író haldoklására gyanakodnék. Ekkor egy utolsó lépésként kipróbálnám egy másik gépben is.

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#406) szucsi válasza lazydog (#405) üzenetére


szucsi
őstag

hmm az adatkábel megvolt, a tápkábel meg mintha rögzítve lenne a tápba, de erre nem veszek most mérget, meglesem ha hazaértem

(#407) #54715584


#54715584
törölt tag

sziasztok,

akkor most tulajdonkeppen idx vagy sup a feliratfile kiterjesztese a dvd-hez?
vagy ez mindegy?

(#408) Balinov válasza #54715584 (#407) üzenetére


Balinov
félisten

üdv,abból,hogy emlékeim szerint pl. a dvd lab is idx-et használ arra következtetek,hogy az idx a kiterjesztés default

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#409) ISZOLE válasza #54715584 (#407) üzenetére


ISZOLE
senior tag

Szerintem ilyen szabvány nincs hiszen a DVD-n a VOB-okba van minden adat multiplexelve. Az egy másik kérdés, hogy mindenféle csodaprogramokkal mi ezt szétszedjük meg összerakjuk. Az a jó kiterjesztés (formátum) amit az általad preferált programok ismernek (pl. az IFOEDIT és kompániája SUP-ot használ). Az a lényeg, hogy amit szétszedtél azt össze is tudd rakni, illetve ha valamit plusszban be akarsz tenni akkor az ugyanolyan formátumban legyen mint a szétszedett alkatrészek.

[Szerkesztve]

Semmi papagája hogy kalibabráljuk az oszcilloszpókkal!

(#410) g@bo


g@bo
nagyúr

pls help

van 4 db asztali iróval felvett filmem ( 4 qrva film asszonnak ) 40 perces vackok, de a jó minőség miatt 2 órás módban vettem fel, ezé 4*2 giga...

hogy tudom a sok átkozott vob-ot ( előtte megkopasztottam a cuccot a sallangoktól, tmpg en-el ) összefüzni, hogy 1 komplettnek lássa a most 4 részt?

ha egyben van, akkor nyomnám össze 4 gigára dvd2dvdr-el ( cce )

:R

(#411) #54715584


#54715584
törölt tag

koszonom az eddigi infokat, meg 3 kerdesem lenne:

1: ha winavival konvertalok avi-t dvd-be, akkor milyen formatumban kell lennie a feliratnak, hogy ne egesse bele a filmbe? nem a vobsubra gondolok, hanem a 7.6-os verziotol felfele mar ki lehet valasztani a hangot es feliratot is, hogy mi keruljon dvd formatumba
esetleg a feliratot is ki kell jelolni?

2: vannak nagy felbontasu videoim, amit a dvd lejatszom nem hajlando elinditani, csak a hangot, pedig a projector kepes lenne megjeleniteni a 720-as hd filmeket
a tv-nk pedig hd ready, ami tudom nem sokat jelent, de nem kellene tudnia megjeleniteni egy ilyen filmet?
a fo kerdes, ha ezeket a filmeket kiirom dvd formatumba, akkor hasznalhatoak lesznek?

3: a dvdshrink-kel keszitett dvd-im meghulyulnek a szamitogepben, nem latszik semmi, a fo mozi sem
az asztali dvd hiba nelkul jatsza, viszont ahol az extrak/videok helyett a menube kepet tettem be, akkor lejatszaskor az eredeti ideig mutatja a kepet, amit betettem (ertsd: ha egy 10 masodperces videot csereltem ki kepre, akkor azt 10 masodpercig mutatja)
igy hiaba hagytam meg csak a menut vagy annak reszeit, ugyanugy vegigjatszik mindent, mint az eredeti lemezen

(#412) Sygoinon


Sygoinon
csendes tag

Sziasztok!

Igaz, hogy nem filmekről van szó, de nem találtam meg, hogy milyen progival lehet egy dvd5-nél (azaz 4,38 GB-nál) nagyobb image fájlt darabolni. Szóval van egy image fájlom, ami kb. 8 gigás (adat), és szeretném sima dvd-re kiírni, mert nem akarok double-layer-es dvd-t emiatt venni, ha nem muszály. Ha tudtok, akkor légyszi segítsetek. Köszönöm

Üdv. Sygoinon

(#413) Balinov válasza Sygoinon (#412) üzenetére


Balinov
félisten

Total Commander fájldarabolás/fájlegyesítés funkcióját ismered?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#414) ISZOLE válasza #54715584 (#411) üzenetére


ISZOLE
senior tag

Lehet, hogy lemaradtam valahol de ha shrinket használsz akkor hogy is cserélgetsz vidókat képekre? Én ilyen funkcióra nem emlékszem.
(Ha a DVD szerkezetét is buzerálni akarod akkor nem ártana az IFO-kat is állítgatni.)

Semmi papagája hogy kalibabráljuk az oszcilloszpókkal!

(#415) Balinov válasza ISZOLE (#414) üzenetére


Balinov
félisten

till image vagy milyen néven emléxem a messzi távolból erre az opcióra

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#416) #54715584 válasza ISZOLE (#414) üzenetére


#54715584
törölt tag

nem vagom most fejbol, de asszem vmi still image-t kell valasztani a legordulo menuben, es akkor ha egy olyan menure kattintasz, amit nem szeretnel, hogy benne legyen, akkor egy kep jelenik meg
probaltam eltuntetni a felesleges menuket, tartalmat, de torles opciot nem talaltam, re-author modban meg szetesett a dvd, hasznalhatatlanok lettek a menuk, es a film is csak nagy nehezen indul el
neztem sok leirast, de meg mindig hadilabon allok a menuszerkesztessel

(#417) g@bo válasza g@bo (#410) üzenetére


g@bo
nagyúr

:O :U

(#418) #54715584


#54715584
törölt tag

sziasztok,

ha konvertalok avi-t dvd formatumba, akkor ha konstans minoseg mellett a by quality opciot valasztom, akkor tokeletes lesz a minoseg, de az asztali lejatszo akadozik, hogy ha vmi gyors mozgas van a filmben, vagy ha tobbminden tortenik egyszerre
viszont ha a by speed opciot valasztom, akkor nem lesz tokeletes a minoseg, de nem akadozik a film...
tudnatok erre egy megoldast? en nem vagom a kepsebesseget, vagy hogy mekkora bitsebesseg az atlagos
meg azon gondolkoztam, hogy atallitom a lemez meretet 3,7 gigara, es by quality opciot valasztom, mert altalaban 3 gigas szokott lenni egy ketoras film...
tudnatok vmi hasznos infot adni? :)

(#419) #54715584 válasza #54715584 (#418) üzenetére


#54715584
törölt tag

vegulis kiprobaltam kisteven, nagyteven, kivetiton is, ott jo a minoseg, csak a monitoron tunt nagyon zajosnak es elmosodottnak a kep, viszont ezt sem ertem, miert :F

(#420) #54715584 válasza #54715584 (#419) üzenetére


#54715584
törölt tag

meg egy kerdes: miert van a kep aljan ki kek vagy zold csik neha?

(#421) turho


turho
őstag

Segítsetek plíz. Van egy film, gyári ''olcsó'' dvd, a Feketeszakáll szelleme. Öcsém megvette apámnak ajándékba, de állítólag úgy viselkedik a lemez, hogy 4:3 arányú film van rajta, és 16:9 -re kapcsolja mégis a lejátszót. Vagymi :D ezt az infot MSN-en kaptam. Asztali Pana úgy játssza le, hogy körben!! fekete keret van az egészen. Lehet ennek valami okozni, valami buherátorprogrammal megjavítani és átírni?
Köszi

(#422) Dictator^


Dictator^
veterán

lehet nem ez a legmegfelelőbb hely, de pár kérdésem lenne, DVD9 és a DVD5 közt mi a különbség? sok helyen hallottam vmi CCE kodolást...vki segitene megérteni öket

(többi forumon már megörültem, szóval szeretném ha vki itt elmagyarázná, köszönöm).

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#423) nrbii válasza Dictator^ (#422) üzenetére


nrbii
tag

DVD9->duplarétegű DVD, amit a filmgyártók előszeretettel használnak (8100mega kapacítás)
DVD5->egyszerű, ''mezei'' DVD:), amire ~4480 mega fér

(#424) Dictator^ válasza nrbii (#423) üzenetére


Dictator^
veterán

ja igy hogy duplarétegü igy már értem, bár annak a minőségét rendesen le kell rontani ha ''otthoni másolatot akarsz belőle csinálni'' (a biztonság kedvéért ;] )
CCE-ről te mit tudsz?
ki mit mond mi a legjobb progi a másolásra? mármint dvd shrink stb?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#425) Dictator^


Dictator^
veterán

elég sokan beszélnek arról hogy dvd9-es lemeznél ha 4.38ra akarod lebontani akkor a videótömörités mondjuk 70% lesz, és sokan aztmondják nem a70% számit hanem a bitrate... akkor most itt mi mi? valaki magyarázza már el.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#426) erdoke válasza Dictator^ (#425) üzenetére


erdoke
titán

Általánosságban mindkettő számít. Ha van rá lehetőség, a kimeneti bitráta mindig legyen magas (4 Mbps+). Az is tény, hogy a transzkóderek a nagy arányú zsugorítással már kevésbé boldogulnak, még akkor is, ha az eredmény átlagos bitrátája magas.
Én mindig egyedi döntést hozok. Pl. 5,5 mbps-ról 92 %-ra tutira CloneDVD-vel fogom nyomni, míg 7 Mbps-ról 5 Mbps-ra már valószínűleg újrakódoltatom CCE-vel vagy HC Encoderrel. 4,5 Mbps alatt már egyáltalán nem használok transzkódert.

A legjobb aláírás a héten

(#427) Dictator^ válasza erdoke (#426) üzenetére


Dictator^
veterán

az egészet CloneDVD-vel csinálod ? CCE és HC encoder mit csinál? mi a kettö közti különbség? most ezek a dolgok amiket hallotam kérdővé tették azokat a dolgokat amit csinálok, eddig ha volt X lemez 7.5gb-os fogtam dvd shrinkkel beolvastam, rontottam a minsőségén X %-ra levettem az extrát és lementettem majd kiirtam...most lehet nem igy fogok tenni probálkozok egy kicsit, amugy 60%osnál már eléggé szar volt igy a minősége ahogy én csináltam...
proginak akkor te a CloneDVD-t ajánlod? DVD shrinket felejtsem el?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#428) g@bo válasza g@bo (#410) üzenetére


g@bo
nagyúr

kérdésem nehéz? :F :R

(#429) Balinov válasza g@bo (#428) üzenetére


Balinov
félisten

G@bo,rég használtam tmpeg-et,de rémlik egy olyan feature,hogy cut/merge. vhol az mpeg tool-s résznél található. bár azt nem tudom megmondani,hogy vob-ok esetén is műxik-e,mert azt nem próbáltam még.

CCE-vel mpeg/vob-ot avisynth-tel etetsz meg? ha igen,melyik AVS verziót használod?nem postolnál nekem egy script sample-t? :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#430) ISZOLE válasza g@bo (#428) üzenetére


ISZOLE
senior tag

Nem igazán tudom a megírt anyag milyen formátumban van (milyen szabványnak felel meg) de próbáld meg demuxolni őket, akkor lesz négy mp2 videofájlod meg négy hangfájlod amiket talán egyszerűbb összefűzni (akár ujrakódolás nélkül is mehet). Amikor megvan a merge összemuxolod őket és máris megvan egyben.

Semmi papagája hogy kalibabráljuk az oszcilloszpókkal!

(#431) #54715584


#54715584
törölt tag

sziasztok :)

ha az srt filet az srt2sup progival atkonvertalom, azt utana a winavi program felismeri?
az uj 7.7 verzioban az srt-t is felismeri, csak a vobsub bekavar, es nem tudom, hogy rakerul-e a felirat a dvd-re es valaszthato formaban van-e?
masi kkerdes: esetleg nem tudjatok, a vobsub progit hogy lehetne uninstallalni?

(#432) Dr Smoke válasza #54715584 (#431) üzenetére


Dr Smoke
aktív tag

Szerintem ne dvd-re írd ke rögtön, hanem csinálj egy iso image fájlt, azt told be a daemon tools-szal a virtuális meghajtóba és máris meglátod, hogy rajta van-e a felirat!

(#433) g@bo válasza ISZOLE (#430) üzenetére


g@bo
nagyúr

1-1 rész, és vob...

(#434) Balinov


Balinov
félisten

Srácok,lenne egy 1/2 offtopik kérdésem. Adott CCE SP2 .11-es build.350mb -os xvid lost rész,vbr mp3 48khz hanggal. CCE-ben ha mpeg,ha wav,ha aiff hangsávot választok,a következő hibaüzenetet kapom,ha rábökök az ''encode now''-ra: [link]. érdekes marhára,mert lame,xp built-in,frauhofer mp3 kodek van fenn a gépen. CCE 2.7.xx trial meg érdekes mód nem reklamál,elkezdi a kódolást.

Találtam egy másik ''bug''-ot is. szal létrehoztam cce sp2-ben egy profilt kimondott lost részekre. 1pass vbr,mpeg2 for dvd, gspottal ellenőrzött fps-re belőve,akár hang kódolással vagy anélkül,close all open GOP-s beállítva (dvd lab miatt kell ez). szóval 2 avi -t berakok feladatnak,kiválasztom 1enként a profilokat,majd endoce és összefossa a bokáját a cce,úgykell taskmanagerből lelőni.

Gspot screenshot: [link]

Mi lehet a gond? CCE 2.7.xx-nél is volt ilyen gondom korábban,de egy 6-os divx felrakásával megbírkózott a hang kódolással is. 6-os divx ill. xvid.org-on fellelhető legfrissebb build xvid van fenn. ezen kodekeken felül egy pegasus mjpeg kodek,egy vobsub van fent.

Köszi minden tippet
Balinov

[Szerkesztve]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#435) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Sziasztok.
Uhh de régen írtam ide:-P
Szeretnék egy kis segítséget kérni.Méghozzá azt hogy hogyan,mivel lehet átkódólni egy NTSC hangfilet (dts) PAL-ra.Nagoyn fontos lenne.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#436) Dr Smoke válasza Zomb€€ (#435) üzenetére


Dr Smoke
aktív tag

Ez tényleg jó kérdés!! Létezik egyáltálán ilyen, hogy ntsc meg pal hang??!! Szerintem az ntsc és a pal csak a kép kódólást jelenti, de javítson ki valaki ha tévedek! :F :F :F :F

[Szerkesztve]

(#437) Majstor


Majstor
senior tag

A probléma adott:

''Hi!
Szerintetek mennyire kompatibilis dolog ha valaki szimpla CD-re ráír DVD formátumú Filmet?
Normálisan letudja e majd játszani egy asztali lejátszó?
Eddig RW CD-re ráírtam és valami miatt csúnyán akadozott a kép & csúszott a hang (PC-em pedig simán vitte)
Milyen sebeségen érdemes ráégetni a cuccot?''

/ MAJSTOR /

''Az a kérdés, hogy az asztali milyen sebességgel olvassa a CD-t.A számítógépedben lévő drájv nagy valószínűséggel gyors olvasásra képes ami -ha jól csalódom- a lemez elején 14-16 szoros olvasást jelent. Ha a fölírt bitfolyam ennél nagyobb sebességű vagy az asztali lassabban tud csak olvasni akkor akadni fog.''
/ ISZOLE /

Kérdés: Milyen prog. segítségével tudom csökkenteni a bitfolyamot/film jelsebességét, hogy az asztali DVD is letudja majd jáccani?

HELP!

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#438) fishi válasza Zomb€€ (#435) üzenetére


fishi
tag

Ha jól tudom csak valami nagyon drága kereskedelmi program tudja szerkeszteni a dts-t. Esetleg próbáld meg besweet-tel, van rá némi esély.
Miért nem jó az NTSC? Tudtommal minden lejátszó lejátssza...

Dare2Live (DVD lemezekről): ''elképzelhető, hogy 100 év múlva is megtudom nézni amit ma kiírok?'' - perempe: ''Te valószínűleg már nem. Bár ahogy manapság az orvostudomány fejlődik...''

(#439) Zomb€€ válasza fishi (#438) üzenetére


Zomb€€
őstag

Azért fontos,mert PAL képem van csak amihez illeszteném.Amugy BeSweet-tel is probáltam,csak az 2.5 óra után ''végez'' és hagy maga után vmien 320MB-os filet kiterjesztés nélkül.Szal... :(

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#440) Majstor


Majstor
senior tag

UP!

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#441) fishi válasza Zomb€€ (#439) üzenetére


fishi
tag

Ha a hanggal nem boldogulsz, a képet még mindig tudod alakítani. ;)
Csinálhatsz belőle NTSC videót: lelassítod 23,976 fps-re, és 3:2 pulldown-nal felkonvertálod 29,97-re.
Nyilván választanod kell: vagy romlik egy picit a képminőség (én mondjuk tuti nem venném észre :D), de megtarthatod a dts-t, vagy ac3-al kell dolgoznod.

Dare2Live (DVD lemezekről): ''elképzelhető, hogy 100 év múlva is megtudom nézni amit ma kiírok?'' - perempe: ''Te valószínűleg már nem. Bár ahogy manapság az orvostudomány fejlődik...''

(#442) RexpecT


RexpecT
addikt

Biztonsági mentést szeretnék készítemi a Karib-Tenger Kalózai c. filmről , de a Dvdshrink hibát ír ki (Crc adathiba) :F
Milyen programot szoktatok használni ilyen esetben ?

(#443) Đusty válasza RexpecT (#442) üzenetére


Đusty
addikt

AnyDVD

(#444) Majstor


Majstor
senior tag

Senki? :(

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#445) PPeter válasza Majstor (#444) üzenetére


PPeter
addikt

1. Amit szeretnél, az totál szabványtalan, 100 lejátszóból 95 nem fogja lejátszani (még akadozva sem) a CD-re kiírt DVD-Video rendszerű adatot, mert egész egyyzerűen ha CD-t érzékel, azon nem is keres DVD-Video állományrendszert, hiába írod rá.
2. A legtöbb asztali készülék ha - fizikailag - CD-lemezt érzékel, akkor eleve 1x-es tempóra állítja be a sebességet, ugyanis ez kell azokhoz a formátumokhoz (Audio CD és VCD), amelyek CD-lemezen fordulnak elő ugyebár.
3. Ha egy lejátszó SVCD kompatibilis, akkor még a 2x-es sebességet is támogatja CD-nél, de az is lehet, hogy erre csak akkor hajlandó, ha valóban SVCD formátumban készült lemezt adsz neki (a CD-re kiírt DVD-Video tartalom NEM minősül SVCD-nek). A 2x-es sebesség 2520 kbps CBR (állandó, nem ingadozó) sávszélességet enged 192 vagy 224 kbps hanggal. 720x576 (D1) felbontású broadcast anyaghoz ez több mint sovány, főleg hogy nem alkalmazhatsz VBR kódolást, mert azt végképp nem bírják CD-lemezzel a készülékek. És persze az SVCD kompatibilitás messze nem egyenlő a CD-re kiírt DVD-Video anyag lejátszásával.

Konklúzió: CD-re szeretnél kiírni egy DVD-Video logikai formátumú anyagot, ez eleve nagyon leszűkíti a kompatibilitási kört. Ezt még tovább szűkítheted a VBR kódolással. A végeredmény a legtöbb lejátszóban használhatatlan, de még működőképesen is elég rondán kinéző ''valami'' lesz, ami a legapróbb karcolástól is úgy fog akadozni, mint a rosseb.

Miért nem jó a VCD vagy SVCD? Utóbbinak is elég karcsú a korrekt támogatása, de fényévekkel jobb esélyeid vannak a lejátszásra, mint annak a szörnyszülöttnek, amit készíteni szeretnél rendületlenül. Egyáltalán: mi az értelme ennek? Alig van különbség a CD és a DVD ára között.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#446) RexpecT


RexpecT
addikt

Felraktam a DvdFab Decrypter -t de az csak DVD9 -formatumba tudja felrakni a gépre, nekem pedig csak DVD5 kellene...

(#447) PPeter válasza RexpecT (#446) üzenetére


PPeter
addikt

De ha már a gépen van, akkor ott már rá tudod uszítani a Shrinket, Recode-ot, igény szerint, :o

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#448) Majstor válasza PPeter (#445) üzenetére


Majstor
senior tag

Hi!
Thank's a felvilágosítást...igaz, hogy alig van különbség a CD és a DVD ára között., de nekem csak CD íróm van. :(

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#449) Vanek úr


Vanek úr
csendes tag

Sziasztok !

A segítségeteket szeretném kérni , az alábbi problémában.:
Kaptam egy filmet (másolt) , az asztali dvd lejátszó hibátlanul viszi, a számítógépben lévő dvd író is hibátlanul lejátsza, de ha át akarom írni (bármivel) , akkor valami olvasási hibát ír ki.
Ha a winyóra akarom felmásolni, akkor is olvasási hibát produkál. (a lemez hibátlan, ép)
Mi a tippetek ? A segítséget előre is köszi...

[Szerkesztve]

...nincs klímám, windows van.......

(#450) PPeter válasza Majstor (#448) üzenetére


PPeter
addikt

Megértelek, de ebben az esetben is azt tudom csak tanácsolni, hogy maradj a VCD-nél vagy az SVCD-nél.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  DVD film írás
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.