Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DiRT Rally

Hozzászólások

(#535) #70869248 válasza #78687232 (#531) üzenetére


#70869248
törölt tag

Én ezzel úgy vagyok, és mindig úgy voltam amióta szimezem, hogy ha valakinek fontos az eredményesség az kormányt vesz (9 éves a DFp kormányom 20valamennyi ezer volt).
Aki csak leül kikapcsolódni az billentyűzetről játszik, ez utóbbi is nagy tábor, talán még mindig nagyobb mint a kormányos felhasználóké, ezért minden játék kap egy beállítást hogy élvezetessen lehessen billentyűzetről játszani.
...hogy hogyan sikerül azt játéka válogatja, engem nem zavar amíg a kormányos irányítás milyensége nem lesz rosszabb.
...
Amennyiben nekem bárki mutat egy videót, ahol félreeső úton 4 kapcsolóval, maxjobbra-maxbalra,maxgáz-maxfék iránytja az autóját 120-160km/h környékén kanyarokban, visszafordítóban, sikánban. Akkor elhiszem hogy lehetséges tisztán billentyűzetről vezetni.
Amíg nem, addig ez a játékba a billentyűzetesek javára megírt segítségek miatt lehetséges.
..és amíg én FFB ellenében tekerek egy 900° fokos kormányon átfogással a hajtűkben, addig a billes nyom egy billentyűt.
Egyszerűen nem egyenlőek a feltételek, billentyűzetről vezetni mindenképpen kényelmetlenebb, de játéka válogatja mennyire eredményes.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DiRT Rally
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.