Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#45701) ruzsass


ruzsass
tag

Nekem ma a Diginél azt a tájékoztatást adták, hogy aki marad a jelenlegi DIGI-s csomagjában annak nem lesz szüksége SIM cserére és csak a belföldi roamingot kell majd kikapcsolnia.

(#45702) 4Grider válasza ruzsass (#45701) üzenetére


4Grider
nagyúr

És nem jutott eszedbe, hogy ha ez így működik (értsd: másik hálózati kódú simmel helyi hálózatra feljelentkezni roaming nélkül), akkor miért küzdöttek tavaly nyár óta a roaminggal?

(#45703) rothfb válasza ruzsass (#45701) üzenetére


rothfb
veterán

Ezt erősen kétlem.

(#45704) dredjudge84 válasza pinnacle (#45699) üzenetére


dredjudge84
őstag

Harcolj ki te is egy 15gb adattal flotta basic special csomagot ami jelenleg még 1490ft korlátlan hálón belül, 100 perc hálón kívül, plusz 100 percet pedig 600ft-ért tudsz venni.

[ Szerkesztve ]

(#45705) 4Grider válasza dredjudge84 (#45704) üzenetére


4Grider
nagyúr

Tudtommal ezt a csomagot nem kötheti személyes ügyfélszolgálaton dolgozó.

(#45706) gabor9991 válasza 4Grider (#45705) üzenetére


gabor9991
őstag

Szerintem ha én most így 15+ év hűség mellett felhívnám őket hogy 1490-ért szeretnék 200mb helyett 15GB adatot, vagy ha nem, akkor elhordozom a számom, hangosan kiröhögnének és köszönés nélkül letennék a telefont.
Én is kialkudtam már ezt-azt az évek során de ez szerintem ma már teljesen irreálisnak tűnik hogy ilyen igénnyel felhívja bárki őket és erre pozitív legyen a válasz.

(#45707) 4Grider válasza gabor9991 (#45706) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nyilván. De a csomag még létezik.

(#45708) dredjudge84 válasza gabor9991 (#45706) üzenetére


dredjudge84
őstag

Érdekes nekem már 3 éve ilyen csomagom van, és jövő hónapban tudok újra hosszabbítani, és eddig mindig sikerült. Az lehet esetleg, hogy 3 kártyát is hosszabbítok ilyenkor egyszerre és azért. De most tervezek egy flottába belépni 3490ft 12 GB net korlátlan belföld biztos, az EU-t nem tudom.

(#45709) dredjudge84 válasza 4Grider (#45705) üzenetére


dredjudge84
őstag

én mindig úgy szoktam, hogy írok mailt hogy ebben a csomagban vagyok, lejárt a hűség és hosszabbítani akarok, és hívjon fel olyan, aki ebben kompetens. 2 nap múlva hívtak utoljára is, és 20p alatt meg is voltunk.

(#45710) PLaci58


PLaci58
őstag

Hűségről jut eszembe, hogy ma visszavittem 2 kártyát és olyan rendes volt az ügyintéző, hogy szólt, hogy meg kéne hosszabítani a hűségidőt a kedvezményekhez.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#45711) mzso


mzso
veterán

Helló!

Valahol a digi webes felületén vagy mobil alkalmazásban meg lehet szépen kilistázva nézni a havi adatforgalmakat valahol?

Érdemes lenne végignézni, hogy milyen kompromisszumot érdemes hozni, ha nem akarok nagy drágulást.
De elég körülményes havi számlákat bogarászni?

[ Szerkesztve ]

(#45712) pinnacle válasza dredjudge84 (#45704) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi!

PLaci58 milyen kedvezményt kaptál a hosszabbítással? Én most hosszabbítottam, de azt mondták így is emelés lesz március 1-től, annyi a kedvezmény, hogy 3 hónapig akciós lesz az előfizetés.

(#45713) tibor23


tibor23
senior tag

Máriustól szerintem minimum le fog feleződni a digi mobil ügyfélszáma, és aki arra bazírozik, hogy ez a konstrukció továbbra is "az egyik legjobb ajánlat még így is", annak sok sikert kívánok. Aki nem vette volna észre, a gyors megszüntetés és kivezetés fázisában van a folyamat. Aki megmarad is jobban teszi, ha már most keresi az alternatívát. A speiciális voda flotta szerintem már most is jobb a maradó ügyfelek jelentős részének, de tulajdonképpen félhivatalos, nem feltétlen működő dologról van szó. Olyan neres forma.
Ráadásul jön megint a nagy áremelés, ami talán nyárra forrja ki magát, pl a feltöltős csomagokról semmit nem tudunk. Akkor lehet majd dönteni ki merre.

[ Szerkesztve ]

(#45714) PLaci58 válasza pinnacle (#45712) üzenetére


PLaci58
őstag

Csak a vezetékes telefonra meg TV-re van kedvezményem az egy éves hűség meg az e-pack. Mobilokat visszaadtam. Vodás 0 Ft-os kártya olcsóbb 😀

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#45715) rothfb


rothfb
veterán

Hatalmas off, de hátha tud valaki segíteni (voda fórum alszik):
Adott egy my vodafone fiók benne két feltöltőkártyás számmal. Ha hozzá akarnék adni egy előfizetést (hogy azt is lássam a fiókban), azt hogy lehet? Nem találok olyat, mint Telekomos fiókban, hogy előfizetés hozzáadása.
Tudom, hogy off, bár 4ig ez is. Valaki tudna segíteni, hogy zajlik ez a vodánál?

Gondoltam ide is beírom, hátha van vodás. Nem hittem volna, egy ilyen egyszerű, magától értetődő kérdésre egyszerűen nem kapok sehol választ.:DDD

(#45716) 4Grider válasza rothfb (#45715) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mert megkavarta a voda az ügyviteli rendszer leváltásával. A topikjában megválaszoltam.

(#45717) gabor9991 válasza dredjudge84 (#45708) üzenetére


gabor9991
őstag

Oké hogy neked évekkel ezelőtt sikerült kialkudni ezt, de szerinted erre most mekkora lenne az esély?
A másik amit nem értek hogy miért hosszabbítasz minden évben?
Nekem is van ügyfélmegtartó csomagom de már rég határozatlan idejű a szerződés és semmit sem kapnék az újabb hűségért cserébe.

(#45718) dredjudge84 válasza gabor9991 (#45717) üzenetére


dredjudge84
őstag

mert alapból 200mb a net a csomagban, és azért hosszabbítok hogy kapjak mellé 15gb pluszt.

(#45719) prozodus válasza rothfb (#45715) üzenetére


prozodus
őstag

Ami a neveden van, automatikusan bekerul, mast meg nem tudsz hozzaadni.
Az appba tudsz mas fiokot is tenni, es elvileg egyetlen kattintassal valtani, gyakorlatilag meg nem, mindig full bejelentkezes oda is, vissza is.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#45720) 4Grider válasza prozodus (#45719) üzenetére


4Grider
nagyúr

Már leírtam a saját topikjában, hogy tudsz meghatalmazást adni másik fióknak a saját fiókodhoz.

(#45721) prozodus válasza 4Grider (#45720) üzenetére


prozodus
őstag

Az csak elvileg mukodik, gyakorlatilag meg nem.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#45722) 4Grider válasza prozodus (#45721) üzenetére


4Grider
nagyúr

Múlt héten küldtem magamnak egyet, amit fel is használtam. A fiókomban megjelent az előfizetés.

(#45723) prozodus válasza 4Grider (#45722) üzenetére


prozodus
őstag

Nekem meg veletlenul sem. Visszaigazolassal sem.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#45724) DrBubo77 válasza prozodus (#45723) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

A Vodafone témával fáradjatok a Vodafone topikba!

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#45725) bmemphis válasza Vagera (#45697) üzenetére


bmemphis
lelkes újonc

nem publikusak, legalábbis én nem találtam neten semmit, de itt a vodás topikban lehet kirakták. azért írtam körbe őket emlékezetből, mert nekem se adták ki őket papíron

(#45726) adman válasza tibor23 (#45713) üzenetére


adman
tag

tehát menjen el mindenki, mert mindenki el fog menni. aki marad az is menjen el, mert szar és csak szarabb lesz. akinek ez tökéletesen megfelel az is menjen el, mert tuti emelni fognak. "igaz én már régi átmentem máshová mert okos vagyok, de azért visszajárok osztani az észt, mert okos vagyok".

ezt csak azoknak akik az elmúlt fél évről lemaradtak volna

(#45727) yanna válasza adman (#45726) üzenetére


yanna
őstag

Ott van, hogy "szerintem"...

(#45728) stingy2


stingy2
senior tag

Én nem kapkodok, 3 hét múlva március. Amennyiben a jelenlegi Digis feltételekkel lehet igényelni roamingmentes voda kártyát, akkor tényleg nix ugribugri, mert akinek ez megfelel, annak nincs ennél jobb csomag. Szerintem :).

INTJ

(#45729) zombei válasza stingy2 (#45728) üzenetére


zombei
aktív tag

Csak a céges, ami ingyen van. :DDD

Egyébként tényleg, roaming nélkül nem rossz ajánlat, ha nem leterhelt a hálózat ahol használná az ember.

(#45730) akibor000 válasza stingy2 (#45728) üzenetére


akibor000
aktív tag

netfone-nál van pár jó ajánlat!

(#45731) 4Grider válasza akibor000 (#45730) üzenetére


4Grider
nagyúr

3000 Ft-ért ott is elég kevés jó ajánlat van, pláne nem 15 GB nettel és 200 perc beszélgetéssel.

(#45732) torma99 válasza akibor000 (#45730) üzenetére


torma99
aktív tag

~3 hete írtam 2 kérdést a netfone-nak, azóta se válaszoltak, pedig látom, hogy megkapták és az ügyintéző el is olvasta. Nem épp profi az üsz., ha ez így elmegy náluk.

(#45733) riki


riki
senior tag

Én is keresgéltem lehetőségeket, de nem találtam jobbat. Maradok addig,míg lehúzzák a rolót. :U

(#45734) emcee825 válasza Lackooo84 (#45657) üzenetére


emcee825
csendes tag

Ugyanezt tapasztaltam én is. Felmondtam.

A céges flotta csomaghoz kértem +15GB-ot, így lesz 20GB, mindez +1687 HUF/hó-ért. Yettel, akár 5G és minden helyen van térerő. Vidéken is, városban az épületekben, M1-es autópályán is végig (ezt Digi is tudta, de sajnos a Vodafone már nem.. tudom, most majd jön, hogy szar telefon, stb... én is csak abból vettem észre, hogy nincs net, hogy a WAZE folyton panaszkodott... látszólag közepes 4G térerő esetén is képes volt arra, hogy 0KB/s sebességet érjen el --> számomra ez nem működő szolgáltatás.. és sajnos ezt tudta bárhol az országban a 2 számjegyű utakon haladva).

Ha ez nem lenne (cégesen korlátlan hívás, 40 db ingyen SMS, 5GB net --> és a cég fizeti), akkor kérdés nélkül KÜF lenne.

(#45735) stingy2 válasza zombei (#45729) üzenetére


stingy2
senior tag

Semmi sincs ingyen. Huszonsok évig volt céges autóm, mobilom, laptopom, vezetői pozíció... Én majdnem az egészségemmel fizettem érte. Van, aki a családjával, magánéletével. 10 éve saját kocsim, telefonom, laptopmp van, és sokkal jobban érzem magam, hogy én fizetem, mint előtte, mikor "ingyen" volt. De kinek mi ;).

INTJ

(#45736) rothfb válasza stingy2 (#45735) üzenetére


rothfb
veterán

Neked mi bajod van?:U:DD

[ Szerkesztve ]

(#45737) dr9


dr9
kezdő

[kép] A Digi hálózata újra elindult "21604"-ként, a képernyőképet Debrecenben készítettem. Mivel én külföldi vagyok (a határon), ezért amikor akartam kiválasztani a szolgáltatót, észre vettem, hogy felugrott ez a hálózat, (az alábbi képen orange-al próbáltam, de ez persze nem megy). Digi RO kártya se enged fel (már a digi idején se ment fe a végén mert megszűnt a szerződés, tehát nem meglepetés). A másik kettő az meg pláne nem fog. Digi HU kártyám mivel nincs, ezért nem tudom kipróbálni, de 99%, hogy az se engedne fel. Ennek ellenére Netmonitorral azért csináltam egy screenshotot, és megpróbáltam feltérképezni is. Remélhetőleg Cellmapperen nemsokára megjelenik, ha minden jól sikerül. Valószínűleg viszont mostmár 5MHz 4G van, 2G nem elérhető, próbáltam. Az MNCMCC tulajdonosa az INVITECH.

[ Szerkesztve ]

cosmoT

(#45738) DrBubo77 válasza dr9 (#45737) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

A 216-os MCC kód valóban Magyarország. De az MNC kódja 03 volt a Diginek.

A 04-es MNC kód a magyar állam tulajdonában lévő Pro-M Zrt.-hez tartozik. Ők vették meg a Digi hálózatot, de a hálózatnak már semmi köze a Digihez.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#45739) jpeg válasza DrBubo77 (#45738) üzenetére


jpeg
friss újonc

Így van.
Egyébként lefedettség és sebesség teszt céljából megy újra a RAN hálózat jelenleg.

(#45740) dr9 válasza DrBubo77 (#45738) üzenetére


dr9
kezdő

"ex-digi hálózat" akkor fogalmazzunk így, mivel anno a digi építette. Tudom, hogy hogy, és mi volt, csak gondoltam megosztom itt, hogy legalább tudjuk, hogy nem a kukába lett lökve az egész.

cosmoT

(#45741) domper2015 válasza dr9 (#45737) üzenetére


domper2015
senior tag

És tényleg :)

(#45742) mzso


mzso
veterán

A Vodadone flottás ajánlatok digiseknek megvannak már?

(#45743) rothfb válasza mzso (#45742) üzenetére


rothfb
veterán

Március 1-től. Kb milliószor le lett írva.

(#45744) dzf007


dzf007
aktív tag

2990ft-os számlát kapott már valaki?

(#45745) rothfb válasza dzf007 (#45744) üzenetére


rothfb
veterán

Úgy érted, március 31.-ig, amiben digimobil emelt összegek is vannak? Nem.

(#45747) zombei válasza HettMann47 (#45746) üzenetére


zombei
aktív tag

Ezt esetleg nem osztod meg a nagyérdeművel ? :DDD
Egyébként váltás esetén a vodával kell hűséget aláírni, vagy ott is hűség nélküli csomagot ajánlanak ?

(#45749) zichie válasza dr9 (#45737) üzenetére


zichie
senior tag

A "216-04" Budapesten is megjelent, de úgy tűnik nem mindenhol. Kispesten nem láttam, de Pesterzsébeten igen.

(#45750) yanna válasza HettMann47 (#45748) üzenetére


yanna
őstag

Titoktartásit írattak alá?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.