Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#401) Stiletto107 válasza club1 (#400) üzenetére


Stiletto107
csendes tag

Megvolt.
A kártya aktív, a stick-ben megy rendesen.
Ezért gondolom, hogy a készülékben van a hiba.
Csak nem tudom, hogy mi. :(
Egyelőre nem tudtam működésre bírni. :(

[ Szerkesztve ]

(#402) zsolt501 válasza Stiletto107 (#401) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Az nem lehet, hogy a telefon nem kezeli azt a fajta SIM kártyát, és itt nem a készülék függetlenségére gondolok, mert bizony SIM kártyák közt is van különbség.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#403) Stiletto107 válasza zsolt501 (#402) üzenetére


Stiletto107
csendes tag

Az mit jelent, hogy "azt a fajta"?
Eddig volt benne Ts, Vodás és Telenoros kártya is mind netes kapcsolattal.
Volt benne régebbi és vadi új kártya is.
Arra gondolsz, hogy ez csak egy adatkártya?
Mert ez jutott nekem is eszembe.
De ez a teló egy eléggé új Alcatel Idol X.
Lehet, hogy a szoftverét kellene frissíteni?

(#404) zsolt501 válasza Stiletto107 (#403) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Feszültség értékekben és lábkiosztásban is vannak különbségek, én erre gondolok.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#405) Stiletto107 válasza zsolt501 (#404) üzenetére


Stiletto107
csendes tag

Értem. Ebben nincs tapasztalatom.
Eddig azt hittem ugyan azok a paraméterek minden telón, de azért köszi.

(#406) zsolt501 válasza Stiletto107 (#405) üzenetére


zsolt501
nagyúr

[link] itt van egy leírás a SIM kártyákról, mert nem csak a méret, hanem a feszültség értékben is van különbség.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#407) zichie válasza Stiletto107 (#401) üzenetére


zichie
senior tag

Másik telefonban próbáltad?

(#408) Stiletto107 válasza zichie (#407) üzenetére


Stiletto107
csendes tag

Nem.
Nem volt a közelemben másik készülék, csak egy nem független.
Abban nyilván nem ment. :(
Így visszaadtam a diginek 3 napon belül. Annyi volt a kipróbálási idő ingyé. :)
De még újra próbálkozhatok, ha lesz megoldás a telóm problémájára.
Ezért kérdeztem, hogy valakinek van e hasonló tapasztalata.

(#409) club1 válasza Stiletto107 (#408) üzenetére


club1
veterán

300 Ft-ért lehet Tescoban időnként lehet kapni Telefonálj, internetezz Praktikum +Net Mini Expressz sim kártyát. Azon ingyen tudod aktiválni 3 hónapra a klikk-et. Ha ez sem működik - online apn-t beállítva - a telefonoddal, akkor a telefonod modemjének/rf egységének van valami gondja az adott frekvenciával. Ha a telenoros kártya működik, akkor még két dolog lehet: Rossz volt a sim kártya (de ugye másik telefonban működött), vagy a telefonod valamiért hardveresen nem tudta azt a kártyát lekezelni. Ez utóbbi meg nem jellemző, akkor annak a telefonnak más sim-ekkel is gondban kell lennie. És marad a user error. Ez elég sokrétű tud lenni, annyira banális dolgok vannak benne, hogy inkább el sem kezdem sorolni, nehogy sértődés legyen belőle.

(#410) thompherkins


thompherkins
tag

Sziasztok!

Akit érdekel:
-12:00 kor vettem 18:00-kor már aktív volt
-SIM kitörhető, így sima és micro SIM-ként is üzemel
-Nexus 7 3G első szériás táblagéphez vettem
-APN nem volt jó (telenornak látta)
-1-es hozzászólás alapján beállítva, működik (Köszi srácok!)
-Sebesség Budapest 10 kerületben link
-Telefonszám benne volt a szerződésben
-Fizetni nem kellett, digi az itthoni net és TV mellécsapják a díjat
-Stick nem új, de nagyon nincs is leharcolva
-A ügyfélszolgálatos hölgy szerint nem megy androidos eszközön - kedvessége ellen itt tévedett

(#411) Stiletto107 válasza club1 (#409) üzenetére


Stiletto107
csendes tag

Szia,
Közben meglett a probléma oka. :(
Sajnos egyik Telenoros SIM-el sem megy a teló.
Próbáltam újrahúzni a rendszert, új ROM-okat is próbáltam, de semmi.
Egyik variációban sem megy a kártya.
Valami ötlet kellene, hogy miért nem csatlakozik a Telenor hálózathoz.
Felismerni felismeri a kártyát, mert kiírja, hogy Telenor SIM, de a térerő jelző mellett csak egy piros X van változatlanul. :(
Egyelőre eddig jutottam.

(#412) club1 válasza Stiletto107 (#411) üzenetére


club1
veterán

Hol, milyen forrásból szerezted be a telefont? Tuti nem volt sehol függő?

(#413) Stiletto107 válasza club1 (#412) üzenetére


Stiletto107
csendes tag

Nem volt függő. Kínából jött.

(#414) Stiletto107 válasza club1 (#412) üzenetére


Stiletto107
csendes tag

Megvan a hiba oka.
ROM cserénél eltűntek az IMEI számok.
De sikerült visszatenni a készülékre, szóval most megint megy minden rendesen.
Köszi a segítséget!

(#415) Doky1988


Doky1988
senior tag

Udv!
Volt egy ido mikor nem korlatozott a Digi.
Ha elfogyott a havi mennyiseg.Most mi a szitu ezzel?

DokY | www.zsolti.hu

(#416) Tav-Csoves válasza Doky1988 (#415) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Korlátoz. Az eddig 3 aktív fizikai mobilhálózattal tartozó cég mindegyike korlátoz. Ebbe bele esik a telenor, s így a digi is, utóbbi mint virtuális mobilhálózatot adó cég.

(#417) monkyx


monkyx
tag

Üdv mindenki zte mf667 modem digi net csomag driverek fent prog fut eszköz látható de csatlakozás után azonal bontja a kapcsolatot valaknek ötlete van e megköszönném
Gépeken win8.1

(#418) ttt1 válasza club1 (#383) üzenetére


ttt1
őstag

Mindegy melyik slotba van téve a digi v az is lényeges?

(#419) club1 válasza ttt1 (#418) üzenetére


club1
veterán

Amelyik modellnél lehet a 3G slotot váltani, ott tök mindegy. Amilyeneknél nem, ott az adatkártyát a 3G/4G-s slotba tesszük. De mindezek nem befolyásolják a tetheringet, illetve a netezés közbeni hívásfogadás lehetőségét.

(#420) Lauda


Lauda
félisten

Sziasztok!

Hogy kell beroffenteni egy samsung galaxy ace telon a digi mobilnetet? Adtak egy papirt, hogy uj profil kell, profilnev barmi lehet, APN: digi, halozati azonosito: *99#. Na ezt utobbit nem tudom beirni sehova, mert nincs ilyen opcio. Tudnatok segiteni ebben? Nektek hogy van beallitva? Rakerestem a neten, de abszolut nem ilyesmit irnak, mint amit a diginel adtak. Az ugyfelszolgalatot nem lehet elerni, emailben meg azt irjak, hivjam az ugyefszolgalatot. Az adatforgalmat hol tudom majd nezni?

Koszonom!

[ Szerkesztve ]

(#421) Lauda válasza Lauda (#420) üzenetére


Lauda
félisten

Kozben ugy nez ki sikerult mukodesre birnom, az APN-hez ha beirom, hogy digi, mar jo is. :F ;)

(#422) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Adott egy Lumia630. Dual sim-es, független. Az első sim-ben té van. A másik sim-be be tudnám tenni a DIGI mobilinternetjét? [link] Ha igen, akkor ez hogy működik? Az első simet békén hagyná (azon csak telefonálnék) és a másodikról menne a 3G? Ezt külön be lehet állítani?

(#423) digikábeles


digikábeles
aktív tag

Ide is belinkelném amit szeretnék megkérdezni, mert a Digikábeles fórumon egyeseknek szúrta a szemét.
[link]

(#424) club1 válasza digikábeles (#423) üzenetére


club1
veterán

A Digi a Telenor hálózatát használja, a másik T-s. Te tudod, hogy a te előfordulási helyeiden melyiknek van jobb lefedettsége (márciustól a Domino Web-esek is használhatják a T LTE hálóját, tehát onnantól kezdve az esetek többségében egyértelműen a Dominoval lesz jobb lefedettség). Azt is csak te tudod, hogy milyen gyakran és mennyit akarod használni a mobilnetet. Logikusan minél gyakrabban/többet használod, annál jobban ajánlott a csak lassított és utólag fizetett (postpaid előfizetéses) net.

(#425) NoOne1976 válasza club1 (#424) üzenetére


NoOne1976
őstag

Mit jelent az, hogy csak lassított net? Mert ahogy nézem, mindkét csomag korlátos. A Diginél többféle csomag van (magasabb korálttal, de emelkedő árral), a T-nél pedig havi elszámolással nézik az adatmennyiséget és úgy vonják le az összeget. Persze ha csak 100Mb-ot használ el valaki egy hónapban, akkor egyértleműen T a jó, de 1Gb-nál már a Digi. Vagy valamit rosszul gondolok?

(#426) digikábeles válasza club1 (#424) üzenetére


digikábeles
aktív tag

Köszönöm a válaszod, én a használat alkalmi jellege miatt tettem föl igazából a kérdést. Lennének hónapok, amikor egyszer sem lenne használva, és lennének olyan hónapok is, amikor 1-2 héten át napi egy két óra netezés, e-mail olvasás lenne. Úgy láttam, a dominó webnél is levonnak 30 nap után valamennyi adatforgalmi mennyiséget, ha nincs használva akkor is.

(#427) club1 válasza NoOne1976 (#425) üzenetére


club1
veterán

A lassítós azt jelenti, hogy a postpaid (pl. a Digi-féle is ilyen) netnél ha eléred a havi adatforgalmi keretet, jó alaposan lelassítják, de nem kapcsolják ki és nem számláznak többet. A prepaid netek jó része viszont nem lassítós, hanem vagy leállítják a túlforgalmazást elkerülendő (pl. Voda), vagy lépcsősen számlázzák tovább (Pl. Domino Web), vagy csak natúr továbbszámlázzák (Praktikum).

(#428) club1 válasza digikábeles (#426) üzenetére


club1
veterán

Én úgy tudtam, hogy ha Domino Web-el nem forgalmazol egy hónapban, akkor egy fillérrel sem csökkentik a feltöltött egyenleged.

(#429) digikábeles válasza club1 (#428) üzenetére


digikábeles
aktív tag

Ma megkötöttem a szerződést a Digivel. Azt mondta az ügyintéző hölgy, hogy a Telenor 72 órán belül aktiválja a kártyát, de ő úgy tudja, androidos eszközökhöz nem jó. Hát milyen legyen, ha nem androidos az a tablet? Na mindegy, ha nem működik, a jövő héten viszem vissza.

(#430) mycso válasza digikábeles (#429) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Már hogyne lenne jó androidos eszközhöz.
Nekem a megkötés után vagy 4-5 órával aktiválták.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#431) digikábeles válasza mycso (#430) üzenetére


digikábeles
aktív tag

Én is úgy gondolom, habár itt Kétségtelenül windows-t emlegetnek.

(#432) mycso válasza digikábeles (#431) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nekem volt pár androidos telefonba, táblagépbe a digis sim és mind működött, csak az APN-t kell megfelelően beállítani. Nyilván nem a telenor beállításait kell használni.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#433) digikábeles válasza mycso (#432) üzenetére


digikábeles
aktív tag

Ez egy Nexus 7-es gép, remélem ezzel is működni fog. Majd referálok.

(#434) digikábeles válasza mycso (#432) üzenetére


digikábeles
aktív tag

Az első hozzászólás alapján most már nálam is működik.

(#435) HXY


HXY
addikt

Sziasztok!

A DIGI NET MOBIL 1-nél 1GB elérése után mennyire korlátoznak le?

http://digi.hu/ajanlat/internet/mobilnet

(#436) kg4u válasza HXY (#435) üzenetére


kg4u
csendes tag

Forgalmi keret túllépése esetén (Kbps): Túlforgalmazási díj: 0 Ft. A havidíjban foglalt adatmennyiség elérése után 128/64 sávszélesség csökkentés.

(#437) OrangeBud


OrangeBud
tag

Hello!
Ha egy accounttal vagyok belépve 2 helyen egyszerre abból lehet gond? :) (pppoe)

[ Szerkesztve ]

(#438) club1 válasza OrangeBud (#437) üzenetére


club1
veterán

Gondolom a kérdésed nem a Digi Move topicba szántad. Itt ui. nincs pppoe...

(#439) #23310336


#23310336
törölt tag

A Telenor pár napja minden ügyfelét felengedi az LTE hálózatára, vajon ez a DIGIs mobilnetes csomagokra is vonatkozik?

(#440) paolinho válasza #23310336 (#439) üzenetére


paolinho
őstag

Hát ezt én a Digi-n nem tapasztalom. Pedig de jó is lenne! :(

(#441) thami


thami
tag

Üdv! A Digi mobilnet a Telenor hálózatát használja. Van Djuice mobilnetem ott 3.5 perc után bont a VOIP alapú skype. viber. Csakúgy mint a Vodafone-nál. Próbáltátok ezeket az appokat VOIP alapú beszélgetésre? Ott is korlátozva van és megszakad vagy vmi csoda folytán működik. Mert csak akkor vágnék bele. Kösz!

(#442) lakisoft válasza thami (#441) üzenetére


lakisoft
veterán

Tikosított kapcsolaton megy a skype?

(#443) flashpointer


flashpointer
őstag

Helló, tanácsot szeretnék kérni:
Hétfőn vettem egy digi mobilnetet a 2 gigásat és a számláló szerint eddig 600 mega ment el ami kb helyes is lehet mert semmi videó, csak böngészgettem. Eddig teljesen jó volt de ma egész nap ilyen 0-90 kbps között ugrál a fel-letöltés, de inkább csak átlagosan 20-30 kbps, szóval szinte nem megy. Tegnap is volt ilyen lassulás max 1 órára de aztán visszajött normálisra. Mitől lehet ez? A helyszín Pécs.

(#444) club1 válasza flashpointer (#443) üzenetére


club1
veterán

Legvalószínűbb oka a belassulásnak, hogy olyankor lemegy a kapcsolatod 2G-re (mert a Telenornak sok helyütt eléggé pontszerű lefedettséget adó 3G cellái vannak), azon pedig ilyen sebességgel lehet netezni.
Ha ez az ok, állítsd be a modem szoftverét, hogy csak 3G hálózatot használjon.

(#445) flashpointer válasza club1 (#444) üzenetére


flashpointer
őstag

Köszi a gyors választ, beállítottam automatikusról umts/hspa-ra de sajnos ugyanaz maradt -.-

(#446) thami válasza lakisoft (#442) üzenetére


thami
tag

Huhh hát azt nem tudom, hogyan lehet... :F Ez egy beállítás vagy egy kapcsolatfajta?

(#447) flashpointer válasza flashpointer (#445) üzenetére


flashpointer
őstag

Na voltam a diginél, a mérőprogrammal ellentétben ami kb 800 mega le+feltöltést (összesen) könyvelt el közölték hogy már elértem az adatforgalmat (2gb) azért lassították.

(#448) lakisoft válasza thami (#446) üzenetére


lakisoft
veterán

kimenő kapcsolat titoksítását vagy valami hasonlót kell bekapcsolni, bepipálni.

(#449) thami válasza lakisoft (#448) üzenetére


thami
tag

Nem találtam ilyen opciót a Viberben. De azért kösz a tippet neten rákeresek utánaolvasok ennek...

(#450) lakisoft válasza thami (#449) üzenetére


lakisoft
veterán

Ha letitkosítod a kapcsolatot akkor nem tudnak belenézni a csomagokba és nem tudják kiszűrni mit csinálsz éppen.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.