Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#151) mycso válasza kisLaczi (#150) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Szia, sajnos nem tudok, és te sem fogod megtudni, ha csak valaki magától valahogyan rá nem jött már. :(
Annó az APN beállításokat sem tudták megmondani...ez elég elszomorító.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#152) kisLaczi válasza mycso (#151) üzenetére


kisLaczi
csendes tag

Köszönöm, akkor marad a 'gyalogmódszer a XXI. században: elmegyek a legközelebbi DIGI ügyfélszolgálathoz ( 50 km ) és ott - talán - van olyan belső technikai telefonszám, ahol maga az ügyfélszolgálat tud segítséget kérni...

Igen, bosszantó, hogy a DIGI jelentősen a Telenor árai alatt tudja adni ugyanazt a szolgáltatást, gyakorlatilag megfelelő tájékoztatási háttér, tapasztalat nélkül, pedig nem ma kezdték. :((

(#153) kano válasza kisLaczi (#152) üzenetére


kano
nagyúr

Hívd fel a Telenort és ott talán tudnak segíteni technikai kérdésekben is.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#154) kisLaczi válasza kano (#153) üzenetére


kisLaczi
csendes tag

Köszi. Bizarr ötletnek tűnt először, de végtére még meg van a Telenor előfizetésem is.
Nos, ők sem tudnak többet, mint a 'mail.telenor.hu', ami nálam nem működött, illetve azt, hogy valószínűleg a Diginek is van külön levelező szervere.

De már írtak a digi ügyfélszolgálatától is, hogy keresnek valami illetékest, úgyhogy lehet, mégis lesz az ügyből énekes halott. :F

(#155) kisLaczi


kisLaczi
csendes tag

DIGI MOVE mobilinternet esetén az Outlook Express beállításánál a kimenő levelek kiszolgálója: smtp.digikabel.hu. Ám ahhoz, hogy ez valóbanműködjön is, a Digi telefonos ügyfélszolgálatát előzetesen fel kell hívni és be kell állíttatni egy digikábeles postafiókot. ( Alapesetben nem adnak a Digi Move-hoz. ) Ami lényeges még, bár az ügyfélszolgálat nem említi: a kimenő levelek kiszolgálója hitelesítést igényel opciót be kell jelölni és a kapott fióknevet, jelszót a megfelelő helyre beírni.

(#156) g0dl


g0dl
addikt

A digi move esetén van mód a forgalom követésére? Tudni szeretném mennyit fogyasztottam.

(#157) mycso válasza g0dl (#156) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hali, van ITT a vége fele van egy kis segédlet hozzá.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#158) sowi


sowi
őstag

probalta mar valaki 3g routerrel a sticket?
valami telefonszamot es APN-t ker, sajna most nincs nalam a cucc, de tudom, hogy a telenoros beallitasokkal nem ment, *99# lenne a szam es digi az apn?

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#159) mycso válasza sowi (#158) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

APN beállítás az kell és valóban nem jó a telenor beállítása.
előtted lévő hsz, első hsz???

ITT van.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#160) sowi válasza mycso (#159) üzenetére


sowi
őstag

koszi, az odaig megvolt, de telszamot nem talaltam

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#161) adman


adman
tag

hátha kell valakinek... djuice-os alcatel X200-as modemmel sikerült csatlakoznom. telepíteni kell a szoftvert, majd beállításoknál létre kell hozni egy új "kapcsolódási profil"-t (a defaul-t telenoros profillal is csatlakozott, de adatforgalom nem volt).
profilba:
kiszolgáló: DIGI
szám: *99#
APN: DIGI
protkoll: PAP
felh & jelszó: üres

(#162) albaregia válasza sowi (#158) üzenetére


albaregia
csendes tag

MR3220 3g routerrel megy!!! A stick MF190-es, és a pin kód kérés letiltva!!!

Láss, ne csak nézz!

(#163) powerup2


powerup2
addikt

Én 2 hete iratkoztam fel a budapesti váci utcán lévő diginél a mobil netre és a 42. vagyok ott de még nem hivtak hogy mi van most akkor kb mikorra várható hogy kapok eszközt?

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#164) mycso válasza powerup2 (#163) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Pfff, milyen feliratkozás??? Vagy mostanában annyian veszik, hogy hiány van belőle???

Én annó bementem, aláírtam, ideadta a csajszi a modemet/sim-et, meg egy papírt róla, aztán 1-2 óra múlva már használtam, amikor aktiválódott.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#165) powerup2 válasza mycso (#164) üzenetére


powerup2
addikt

Felirták a nevem cimem kértek telefon számot és mondták a 42. vagyok kérdeztem mikor kapok akkor eszközt azt mondták kifogytak belőle és a csaj nemtudta megmondani mikorra kerülők sorra csak azért is irtam hátha van erről valakinek tapasztalata mert jó lenne már ha tudnám használni a mobilnetet . Ha valaki a diginél dolgozik nézzen már utána hogy most akkor mi van .

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#166) rmartin94


rmartin94
aktív tag

Egyébként ennél a mobilnetnél mikor aktiválták a SIM-kártyát, akkor küldenek róla SMS-t?

Mobiltelefonok szoftveres hibáinak elhárítása: http://hardverapro.hu/apro/mobilok_szoftveres_hibainak_szervizeleset_vallalom

(#167) mycso válasza rmartin94 (#166) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hali, nekem nem küldtek, hanem egyszer csak mûködött.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#168) SZATA válasza powerup2 (#165) üzenetére


SZATA
senior tag

Én is sorban állok az Árpád útiban. Nem tudták megmondani mikorra lesz modem, de már állítólag 1 hónapja nincs.

Van vkinek ezzel kapcsolatban infója? Mikorra várható, mennyi az átlagos várakozás, stb.
Kösz

(#169) powerup2 válasza SZATA (#168) üzenetére


powerup2
addikt

Nekem nem tudták megmondani olyat sem hogy nincs egy hónap de eggyáltalán mikor hivnak mert állandóan figyelem a telefont :S pedig már jó lenne használni:P

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#170) SZATA válasza adman (#161) üzenetére


SZATA
senior tag

Szia!

Win Xp vagy Win 7 alatt használtad? Nekem azt írja W7 alatt, h nem tudja telepíteni a driver(eke)t. A kezelőprogram meg azt jelzi ki alul a státuszsorban, h "nincs a készülék csatlakoztatva". Nem kéri a PIN kódot sem.

SOS Help kellene, mert ma jutottam hozzá és holnap használnom kellene. Köszi!!!

[ Szerkesztve ]

(#171) SZATA válasza SZATA (#170) üzenetére


SZATA
senior tag

Megoldottam! Megtaláltam a Telenor honlapján a W7 driver patchet amit feltelepítve működik.

(#172) ste_ve


ste_ve
csendes tag

Sziasztok!

Windows 8 alatt nekem nem találja a hálózatot.
Valaki tudna segíteni? Köszi!

(#173) powerup2 válasza ste_ve (#172) üzenetére


powerup2
addikt

Minek a win 8 minek még hülyeség úgyis jön rá egy rakat frissités majd ....

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#174) rmartin94


rmartin94
aktív tag

Faterom is volt bent a városba a DIGI-nél, mer nekünk is kellett volna ilyen Move megint, és azt mondták nincs stick, mert a Telenor egy csomót visszahívott, mert szarok voltak, tehát szerintem ezért nincs máshol sem. Független modemünk meg az a baj hogy nincs.

[ Szerkesztve ]

Mobiltelefonok szoftveres hibáinak elhárítása: http://hardverapro.hu/apro/mobilok_szoftveres_hibainak_szervizeleset_vallalom

(#175) powerup2 válasza rmartin94 (#174) üzenetére


powerup2
addikt

Már csak azt kéne megtudni ha valakinek van független stickje akkor a simet odaadják e ?

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#176) rmartin94 válasza powerup2 (#175) üzenetére


rmartin94
aktív tag

Magát a SIM-kártyát ha kéred és jófejek, akkor odaadják, csak ugyanúgy alá kell írni a szerződést mint mikor a sticket kapod. Ja egyébként a dunaújvárosi DIGI-t értettem az előző hsz-ben a város alatt.

[ Szerkesztve ]

Mobiltelefonok szoftveres hibáinak elhárítása: http://hardverapro.hu/apro/mobilok_szoftveres_hibainak_szervizeleset_vallalom

(#177) powerup2 válasza rmartin94 (#176) üzenetére


powerup2
addikt

Jah hát akkor lehet megprobálom úgy hogy szerzek sticket és elkérem a simet

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#178) rmartin94 válasza powerup2 (#177) üzenetére


rmartin94
aktív tag

itt hardveraprón lehet kapni jó sticket viszonylag olcsón

Mobiltelefonok szoftveres hibáinak elhárítása: http://hardverapro.hu/apro/mobilok_szoftveres_hibainak_szervizeleset_vallalom

(#179) powerup2 válasza rmartin94 (#178) üzenetére


powerup2
addikt

Valami olyan kéne ami tudja a hipernet sebességet végülis a digi is a telenor hálozatát használja szóval azzal is menne :P

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#180) SZATA


SZATA
senior tag

Én is itt a HA-n vettem sticket, 3000 Ft volt, viszont a Hipernetes jóval drágább. Az Árpád úti Digiben simán odaadták a SIM-et, még félre is rakták, mert abból sem volt sok.

Mennyinek kellene lennie az optimális sebességnek mondjuk Bp-n? A digi oldalán elég nevetséges adatok vannak. Kb 1,5MB/s-t mértem ezzel a DJuice-os stickkel. Szerintem a hipernetessel sem lenne gyorsabb, nem a stick a szűk keresztmetszet.

(#181) msfeco


msfeco
tag

Sziasztok!

Hosszas várakozás után végre a várólistán eljutottak a nevemhez és pénteken átvehettem a stick-emet. Ami a várakozásomat felülmúlta, hogy most már az új modemet kaptam ami: Huawei E3131s-2 típusú 3G/4G UMTS / HSPA +, igaz a 4G-ből csak a Max 21 Mbps-ot tudja, de jelen esetben az is elég mert szerződés szerint ezt sem tudja kihasználni.

pár paraméter:
Data DL Speed: Max 21 Mbps
Upload Speed: Up to 5.76 Mbps
MicroSD kártyahely 32GB-ig
Külső antenna csatlakozó !!Ez egész jó dolog lehet valakinek!!

Sajnos ami elszomorított, hogy én ezt a fajta mobilnetet 3g routerrel akartam használni: (TL-MR3040) ami sajnos egyenlőre ezt a fajta modemet nem támogatja tökéletesen.

Egyébként a stick nagyon jó, tökéletesen működik, amint haza értem már aktiválva is volt.

(#182) club1 válasza msfeco (#181) üzenetére


club1
veterán

A HSPA+ nem 4G, hanem 3G. Az s-2 azt jelenti, hogy 900 és 2100 MHz-en működik.
Egy mr-3220-as router (ami már támogatja) 6500, egy mr-3420-as 7500 Ft körül elérhető.

(#183) msfeco válasza club1 (#182) üzenetére


msfeco
tag

Köszi az infót. Azért néztem volna ki az mr-3040-et mert annak saját aksija van és útközben is könnyen használható!

(#184) rmartin94


rmartin94
aktív tag

Aki mostanában néha használja online játékra ezt a DIGI Move-os netet, annak hogy muzsikál? És korlátoz utána még mindig a Telenor? Egyébként helyreállt mostanában a Telenor hálózata?

Mobiltelefonok szoftveres hibáinak elhárítása: http://hardverapro.hu/apro/mobilok_szoftveres_hibainak_szervizeleset_vallalom

(#185) mycso válasza rmartin94 (#184) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Én még a korlátozásig sosem jutottam el, így azt passzolom...
A sebesség/elérhetőség nálam mostanában teljesen rendben van. Írtam régebben én is, hogy voltak problémák, de úgy fest, hogy helyreállt.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#186) msfeco válasza rmartin94 (#184) üzenetére


msfeco
tag

A sebesség elég jó, a lekorlátozást még nem értem el, bár igaz, hogy csak másodlagos netnek használom. Online játékoknál néha nagyon magas a ping, van úgy hogy 100-200.

(#187) XenHai


XenHai
senior tag

Üdv én is csatlakoztam a digi move használókhoz ! A kérdésem az lenne ,hogy ez jó lenne 1 e3131s-2 modemhez? Használ valki ilyen jel erősítőt ér valami?

(#188) powerup2


powerup2
addikt

Valakinek szóltak már telefonon hogy mehet a modemért meg minden mert én már több mint egy hónapja várok valakinek valami infó vagy már bekéne menni hozzájuk hogy ugyan már meddig kell várni?

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#189) The.Bali válasza powerup2 (#188) üzenetére


The.Bali
aktív tag

Igen, már szòltak (kb 1 hete) ès június végén ìrtak fel a listàra (Etele ut). De tùl sokàig kellett vàrni, ìgy én màr nem kertem a stick-et.

[ Szerkesztve ]

(#190) powerup2 válasza The.Bali (#189) üzenetére


powerup2
addikt

Én juni 26 és azóta semmi de én a váci útiba voltam ott azt mondták 42. vagyok lassan lehet be kéne menni hogy most mi van mert telefonálni nem telefonáltak amúgy vezetékesről vagy mobilról hivtak téged?

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#191) martii05


martii05
csendes tag

Sziasztok! Énis most vettem nemrég mobilinternetet és van egy navon platinum android 4.0 gépem és otg kábellel szeretném csatlakoztatni rá a netet az úgy működni fog??

Aki tud erről valamit kérem írja meg! :)

(#192) hemo


hemo
tag

Nagyon nagy, hogy mekkora várólista van ma voltam bennt, vannak előttem vagy 150-en..
modem persze nincs egy sem..
Azt nem tudja valaki, hogy a 3220-as router fel fogja ismerni? Mert nagyon azt mondta bennt egy csaj, hogy nem..

(#193) Csedit válasza mycso (#185) üzenetére


Csedit
aktív tag

Segíts légyszives!
Van egy Myaudio Series 9-es tabletem és egy ZTE MF 190 tipusú usb stickem a digitől.
Amikor rádugom a tabletre azt írja az sd kártya sérült. Majd kéri a pin kódot. A kódra kiírja, hogy nem jó.
És itt elakadtam.
Számítógépen gond nélkül megy a stickkel a mobilnet....

(#194) mycso válasza Csedit (#193) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Szia, valószínűleg az lesz a probléma, hogy a táblagéped nem kezeli ezt a modemet...
Igazából a gyártója honlapján kellene szétnézni, hogy ott miket ír kompatibilis modemnek és esetleg egy olyannal próbálkozni.

(#191) martii05: Hello, neked is ugyan ez a válaszom, hogy a táblagépedtől függ. Ha támogatja ily módon ezt a típusú modemet, akkor menni fog...

(#192) hemo: Nekem egyből volt minden, kb. 5 perces procedúra volt, a szerződés megírásával együtt, bár én még az elsők között vagy 2éve kötöttem náluk mobilnet szerződést. A modemet, amit kaptam, egy szer kíváncsiságból kibontottam és megnéztem, hogy működik-e, talán 1 percet használtam, azóta a dobozában pihen...

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#195) hemo válasza mycso (#194) üzenetére


hemo
tag

és a kártyát használod? megy másik stick-ben? Vagy csak amit adnak hozzá?

Akkor most lett náluk ez a káosz.. durva.. és kérdezték, hogy milyen előfizum van, műholdas? Mondom kábel.. hogy az baj mert ott nagyobb a várakozási idő..
Mondom, hogy nem mindegy, hogy mim van? Nem mert külön raktárban tárolják a műholdasoknak a cuccot és külön a kábeleseknek.. Itt nagyobb a várakozási idő.. Nem is értettem, hogy ez mire jó

(#196) mycso válasza hemo (#195) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Táblagépben használom. Egyébként amikor én vettem, akkor mondtam nekik, hogy nekem a modem az nem is kell, ne is adják, de "muszáj" volt azt is adniuk...

Igen mostanában lett káosz, mert gondolom sokan vándorolnak hozzájuk.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#197) Csedit válasza mycso (#194) üzenetére


Csedit
aktív tag

A problémát megoldottam. Amikor a második digis modem sem volt jó, bementem a Telenorhoz és kaptam egy Huawei E220-as modemet tesztelésre.
Csont nélkül működik a digis kártyával:)

(#198) <MZ/X>


<MZ/X>
őstag

Sziasztok,

az volna a kérdésem, hogyha egy 4GB-os csomagra előfizetek, akkor ha lejárt a 4GB (ugye lehet P2P-zni, nem korlátoz még a 4GB-on belül?) akkor utána milyen sebességgel megy a következő számaidőszakig?

Jól olvasom, hogy a modemre kell várni egy hónapot?

:R

Original's never fit - Socket 370

(#199) rmartin94 válasza <MZ/X> (#198) üzenetére


rmartin94
aktív tag

128/64 kbps sebességgel megy lekorlátozva, P2P-zni asszem lehet. És a modemre tényleg sokat kell eléggé várni, nekünk se szóltak még, pedig 1 hónapja várunk, hogy van-e modem.

Mobiltelefonok szoftveres hibáinak elhárítása: http://hardverapro.hu/apro/mobilok_szoftveres_hibainak_szervizeleset_vallalom

(#200) <MZ/X> válasza rmartin94 (#199) üzenetére


<MZ/X>
őstag

Tehát letölteni kb 15kB-al fog? És ez folyamatos?
Ha kifüggetlenítettem az egyik modememet (ezt lehet ilyeneknél) akkor menne, nem?

Original's never fit - Socket 370

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.