Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#23) 1430 válasza dedike (#20) üzenetére


1430
senior tag

Nem, a Vodafone most úgy reklámozza magát, mint leggyorsabb mobilszolgáltató. Ha legnagyobb lefedettségre hivatkozna, az szerintem objektívebb lenne, de nem ezt teszi. Gondolom ezt ő sem tartja jelentős megkülönböztető erőnek, főleg, hogy ez inkább lokális reklámokban lenne hatékony.

Mióta a szolgáltatók megunták a számháborút (ki hány településen van jelen), a T-Mobile legfeljebb piacvezetőnek mondja magát a mobilinternet terén, de most sérelmezi, hogy a Vodafone egy felmérés alapján azt állítja, ő a leggyorsabb.

Ez már csak azért is "rossz" kommunikáció, mert szerintem erre egyik szolgáltatónak sem kellene hivatkoznia. Leggyorsabb? Ezt hogy lehet objektíven kijelenteni? Csak mert átlagban ez jön ki? Ráadásul ez úgy hangzik, mintha a másik kettő lassú lenne...

Szóval szerintem el kellene felejteni a "leggyorsabb" kategóriát.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.