Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#18101) blueye válasza blueye (#18100) üzenetére


blueye
veterán

Bocs, visszaalitottam a roaming modot normalra es maris megy. Nem gondoltam hogy ez befolyasolja a belfoldi hasznalatot.

(#18102) foxi69


foxi69
tag

Sziasztok!

Készülék vásárlás előtt állok. Digi+Voda kártyákat használnék, de nem találtam arról infót, hogy a kinézett Xiaomi Mi 9T vagy a Xiaomi Mi 9T Pro készülékek erre alkalmasak lennének. Használja itt valaki ezeket? Nagyon bonyolult a VoLTE és a WoWiFi életre keltése?

Köszi előre is :R

(#18103) 4Grider válasza foxi69 (#18102) üzenetére


4Grider
nagyúr

VoLTE aktiválása: *#*#86583#*#* VoWiFi: *#*#869434#*#* VoWifi PDC-vel aktiválható a VoLTE topik táblázata alapján.

(#18104) pusi1981


pusi1981
aktív tag

Ezzel vajon menne a net megosztás?
Illetve ennyiért megéri?

(#18105) kagzer


kagzer
aktív tag

Kolozsvár, térerő épületben közel 0.

(#18106) #51322624 válasza pusi1981 (#18104) üzenetére


#51322624
törölt tag

Menne igen, idehaza 10 000 árulják egy hónap bolti garival azt nem írja hogy új vagy használt. [link]

(#18107) blueye válasza blueye (#18101) üzenetére


blueye
veterán

Visszaterek erre, hatha mas is kerul ilyen gondba. Szoval nem javult meg a net a kartyan, igy bementem egy digibe ahol lekapcsoltak a roamingot majd vissza es azota tokeletesen megy.
Azt nem ertem h ennek mi koze volt az itthoni halozathoz de igy sikerult megoldani.

(#18108) 4Grider válasza blueye (#18107) üzenetére


4Grider
nagyúr

Aktív roaming+-al a kártya csak azokban a hálózatokban használható, amik a Digi roaming oldalán fel vannak sorolva. Ezeken kívül az ilyen állapotba kapcsolt kártya még itthon, a honos hálózatban sem használható.

(#18109) Adamo_sx válasza 4Grider (#18108) üzenetére


Adamo_sx
aktív tag

Vajon, ha majd vége lesz a tesztidőszaknak, akkor megszűnik ez a normál / roaming+ kapcsolgatás is? Hosszútávon azért ez fapados lenne, ráadásul a VoWIFI sem megy roaming+ -szal.

(#18110) tomazin válasza pusi1981 (#18104) üzenetére


tomazin
veterán

Csak a kepet neztem es elsore azt hittem mikrok :D

(#18111) viktorhu válasza Adamo_sx (#18109) üzenetére


viktorhu
veterán

Másik szolgáltatótól - nyilván a TIM-től - vásárolják a roaming szolgáltatást. Erre addig van szükség, amíg a Digi a saját roaming szerződéseit meg nem köti a különböző országok hálózataival.

A román diginél van ilyen? Mert ott már volt idő megállapodásokat kötni.

(#18112) blueye válasza 4Grider (#18108) üzenetére


blueye
veterán

Koszi, ez szamomra nem volt egyertelmu, de az mindegy, a Digi-s sem tudta :)

(#18113) DevKiller válasza viktorhu (#18111) üzenetére


DevKiller
senior tag

Nem lesz eltörölve. A román DIGI-nél is van.
De ott már minden országban van egy normál szolgáltató (majdnem minden)

Magyarországra mind a két szolgáltató normál:

De pl Afganisztánba nem: Az SETEAZE CHANGE IMSI tehát ott ez a roaming+

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#18114) Lackooo84 válasza Adamo_sx (#18109) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nehéz visszaváltani az ICCID-t ha wovifizni akarsz ugye? :D

The Truth is out there...

(#18115) Adamo_sx válasza Lackooo84 (#18114) üzenetére


Adamo_sx
aktív tag

Hát a wovifizéshez nem nehéz, de a vowifihez már igen :))
Egyébként azért problémás, mert nálam a PDC toollal kell profilt beállítani (MI MIX2S), hogy menjen a vowifi és úgy tűnt, hogy ez is "elromlik" a roaming átkapcsolások után. Igaz nem mentem mélyebben utána, lehet, hogy valami más gond (is) volt, de így azért már nem olyan kényelmes átkapcsolgatni.

(#18116) Lackooo84 válasza Adamo_sx (#18115) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Késő volt. :D Na de szerintem annak semmi köze a volte profilokhoz, azzal csak a sim kártya azonosítóját váltod át, tehát elvileg egy teljesen másik sim kártya lesz belőle, ennyi igazából.

The Truth is out there...

(#18117) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Diginél mobilfizetés (parkolás, autópálya-matrica) mikor lesz? Flottás számokat hordoznék ide, de a mobilfizetés kellene. Egyébként ha van 4 Digi mobilos számom, és 3-at hozok ide, akkor mi lesz. 3 Digi SIM-et vissza kell adni?

Szerintem a legjobb mostanában Digi + Telekom Maraton ( ha esetleg valami nem működne a Diginél). Külföldön probléma volt a Digivel, nem csatlakozott a hálózathoz, ugyanez a gond volt a Telekommal is. Mondták csak ki kell választani a partner szolgáltatót. :) Utána egyből működött, APN-t sem kellett beállítani.
Lehet még az sem baj, hogy csak 3G-n tud a Digi csatlakozni, itt mondták, még gyorsabb is lehet zsúfolt helyeken, én is ezt tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

(#18118) DonMaster válasza pinnacle (#18117) üzenetére


DonMaster
addikt

Valamikor a teszt időszak végén, páran azt mondják az év véig tart, szerintem lesz az több is.

4sim_nél nem lehet többed, tehát valszeg vissza kéne adnod 3mat. összesen 4 lehet .

én ugy gondolom amég közel országos de legalább 70%+ lefedetség nincs, addig céges számot semmi féleképen nem érdemes hozni ahogy mobilfizetés sem lesz addig szerintem, nincs értelme.

árakrol ne is beszéljünk, mert ez a teszt idöszaki ár, ennél garantált hogy több lesz amint vége a teszt idöszaknak és lesznek csomagok, lehet hogy a mostani flottás csomagod még olcsobb is mint amenyi lesz , persze nem biztos, kb 3-6e árközötti csomagokra számitok.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#18119) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Ezt csak így elhelyezem itt:

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#18120) n00n válasza Zsoleszhun (#18119) üzenetére


n00n
őstag

Mit is akarsz ezzel mondani?

(#18121) kanyi51 válasza n00n (#18120) üzenetére


kanyi51
senior tag

Hogy milyen jó a románoknak:)

(#18122) cdl válasza kanyi51 (#18121) üzenetére


cdl
senior tag

Hogy milyenjó lesz Nekünk.

(#18123) nyitom válasza n00n (#18120) üzenetére


nyitom
aktív tag

:W Igen, ez jó kérdés. Mindenesetre jó lenne ha a politikának nevezett valamit nem hoznánk ide!

[ Szerkesztve ]

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#18124) pinnacle válasza DonMaster (#18118) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! iQpro-nál vagyok, internet lenne a fontos. Remélhetőleg nem lesznek ilyen drága csomagok. Nézd meg, milyen árak vannak Romániában. Azért durva, hogy mit adnak 700 Ft-ért ott.

Szerintem marad ami most van, +1000Ft/50GB internet.

[ Szerkesztve ]

(#18125) balazsbence válasza pinnacle (#18124) üzenetére


balazsbence
senior tag

<3

(#18126) nyitom válasza pinnacle (#18124) üzenetére


nyitom
aktív tag

Én is erre számítok. Végül is a DIGI már kábeles fronton is bizonyított. :R

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#18127) DonMaster válasza pinnacle (#18124) üzenetére


DonMaster
addikt

tudom mi van kint, de kint nincs 700Ft Matolcsi telekomunikácios adó, az 1000Ft szerintem felejtős, mint csomag, de 5-6e nél tuti nem lesz drágább, 2-3e lesz a legkisebb, reálisan gondolkodva, nyilván ebben már országon belüli korlátlan hang ...
De ez majd kiderül, addi csak találgatunk, ami 100%, hogy 0Ft-os havidíj nem lesz, bár az is igaz, hogy a roaming net így kivan játszva rendesen :D hiába korlátlan belföldön, Eu x Ft-on ként számolva kell GB-t adni, de 0FT-nál ez 0GB :D , szoval jah, viszont amint lesz valami havidíj onnantól már a korlátlannál fog járni x GB roaming net is. Persze ha 50Gb adnak 1000Ft-ért az az elvileg anyni járna kint is, persze lehet csürni csavarni ,
ebböl kiindulva, nem lesz korlátos mobilnet szerintem (hanghivással együtt mobilnetre gondolok.)

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#18128) laja1971


laja1971
csendes tag

Üdv,
Meg tudja valaki mondani, hogy miért tűnt el a térerő toronnyal együtt Pétervásárán? Volt teljes lefedettség a térképen és a listában is szerepelt Pétervására. Aztán 1xcsak eltűnt a térképről a lefedettség, mintha lekapcsolták volna a tornyot....A listában továbbra is ott van a neve, de 0 lefedettség van. Ügyfélszolgálattól már érdeklődtem, de sablon választ kaptam, azaz semmit (teszidőszak alatt bármikor, bármi....)
Köszi

laja

(#18129) Márton válasza laja1971 (#18128) üzenetére


Márton
nagyúr

teszidőszak alatt bármikor, bármi....

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#18130) laja1971 válasza Márton (#18129) üzenetére


laja1971
csendes tag

:) Csak az a fura, hogy az a szlogen, hogy folyamatosan bővül...kivéve ahol nem. Már több mint egy hónapja nincs....(Lehet, hogy egy másik szolgáltató embere lekapcsolta az áramot :)))
Szóval ez így érdekes. Ha valakinek van valami közelebbi infója hogy miért kapcsolták le/tűnt el, akkor ne tartsa magában.

laja

(#18131) Márton válasza laja1971 (#18130) üzenetére


Márton
nagyúr

hozzák az erősebb tornyot :DDD

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#18132) tiborh válasza ballabalika (#9901) üzenetére


tiborh
csendes tag

Hali.

Ugyanez Baján is. Annak ellenére, hogy már 2 hónapja itt vannak az invitelnél a kártyák. és qvajó térerő is van, + térképen kék. Én szerintem helyi frencsájz szolgáltatók üzemeltetőinek van elég pénze hogy NE kerüljenek fel a városok. kettőről sejtésem is van, hogy elintézzék.

(#18133) #51322624 válasza laja1971 (#18128) üzenetére


#51322624
törölt tag

Elfogyott a gázolaj az aggregátorból :D

(#18135) Kuter válasza trec12 (#18134) üzenetére


Kuter
senior tag

Ezen már ne is lehet meglepődni, a három majdnem "karterező" ,ugye mert bizonyíték az nincs, mindent meg tesz hogy a Diginek keresztbe tegyen.

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#18136) nyitom válasza trec12 (#18134) üzenetére


nyitom
aktív tag

Remélem ez nem már megint a ner műve. :o

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#18137) trec12 válasza nyitom (#18136) üzenetére


trec12
addikt

Dehogy. Az értü(n)k van.... :B

[ Szerkesztve ]

(#18138) nyitom válasza trec12 (#18137) üzenetére


nyitom
aktív tag

:Y

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#18139) ÁrPi2 válasza trec12 (#18134) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Bizonyosak lehetünk-e vajon hogy nem a három nagy közül az egyiket érinti ez az "alaki vagy tartalmi" probléma ami miatt az aukcióindulás késik??

Ha ugyanis a ner a Digit akarja kiejteni már a pályázás lehetőségétől is, akkor aukcióindulás nem halasztódna, hanem a hirhedt ner ártatlan, pislogó szemmel széttárná kezeit és krokodil könnyekkel elbúcsúzna a Digi nevű pályázótól, mindenféle határidő halasztás nélkül. Nemde?

[ Szerkesztve ]

(#18140) nyitom válasza ÁrPi2 (#18139) üzenetére


nyitom
aktív tag

Bízok benne, hogy igazad van. Bár ez "M agyarország".

[ Szerkesztve ]

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#18141) trec12 válasza ÁrPi2 (#18139) üzenetére


trec12
addikt

Azt én honnan tudhatnám mi játszódik a háttérben. :F Na meg hogyan.... :U

(#18142) ÁrPi2 válasza trec12 (#18141) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Persze, ...Nem is annyira egy "nekedszegezett" kérdésem volt ez,hanem csak a kombinatorikai analizis egy ágát írtam le.

(#18143) nyitom válasza ÁrPi2 (#18142) üzenetére


nyitom
aktív tag

:R

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#18144) viktorhu válasza ÁrPi2 (#18139) üzenetére


viktorhu
veterán

Korábban többször zártak ki diszkont szolgáltatókat mondva csinált indokokkal (tele2, digi). A múltkor, amikor a Digi nyerte a kis 1800-as blokkot, akkor sem úgy volt felépítve a pályázat, hogy bővüljön a piac, csak a voda nem nyúlt elég mélyen a pénztárcájába, így lemaradt a digi mögött. Ha annak idején a tele2-t beengedik, ma másképp nézne ki nálunk is az árazás.

Mindenesetre nagyon kellene a digi, mert 4 szereplő között összehasonlíthatatlanul nehezebb a kartellezés, mint 3 között, plusz kelleni is fog az agresszív árazás egy új szereplő felépítéséhez. Nyilván nemcsak a pályázatok minőségén, hanem a kiírók szándékain is múlik majd az eredmény.

(#18145) DevKiller válasza trec12 (#18134) üzenetére


DevKiller
senior tag

Valahogy már éreztem, hogy a 3 nagy nem nagyon hagyja érvényesülni majd a DIGI-t.
Sebaj, előbb/utóbb úgy is sikerül nekik valami. Ha nem most, akkor később.
A "szájhagyomány" miatt úgy gondolom, hogy semmi képpen sem fog a DIGI bármelyik szolgáltatótol segítséget kérni(gondolok itt belföldi roaming ilyenek), ha még sem sikerülne a licit.

Remélem azért mégis engedik őket licitálni, és elhoznak a 2100 MHz-ből!
Ha nem, akkor elég komoly problémába elé nézünk, mert a hálózat jelenlegi állapotában nem fog működni a "nyílt" Mobiltelefonszolgáltatás, és korlátozva marad az előfizetők száma.

Sok sikert DIGI :C :C

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#18146) sfdrakex válasza DevKiller (#18145) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

3 nagynak miköze a hibásan beadott pályázathoz? Ha egyáltalán a Digi adta be hibásan és nem más. Bár ahogy ászfet, stbt készítenek, lehet a pályázatírásban sem a legjobbak. Ha szivatni akarnák a hibás pályázót, nem kitolnák az időt, hanem kizárnák. Miért kell egyből idióta összeesküvéses baromságokkal jönni?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#18147) nyitom válasza DevKiller (#18145) üzenetére


nyitom
aktív tag

Attol függetlenül a DIGI mobil így is használható a világon szinte bárhol, aminek két feltétele van, az egyik, hogy legyen a telefon VoWifi képes és hogy legyen wifi kapcsolat. :R

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#18148) nyitom válasza sfdrakex (#18146) üzenetére


nyitom
aktív tag

Sajnos ebben élünk.

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#18149) Peter.70 válasza sfdrakex (#18146) üzenetére


Peter.70
őstag

Csak azért, mert Magyarországon történik

(#18150) sfdrakex válasza nyitom (#18148) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Tudom, hogy miben élünk, de nem kell mindenbe többet látni mint ami van benne. Rengeteg pályázatnál ez így működik. Sokan pályáznak, van aki hibásan, azt vagy kizárják, vagy javíthat. Ennyi, ez nem a konkurencia genyózása.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.