Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5771) m0rd0k válasza knbs (#5766) üzenetére


m0rd0k
senior tag

Azt is vedd bele a számításba hogy kell olyan 10 mp mire ki írja a jelszintet,tehát egyből nem fogja kb 10 másodperc mire rájön ,hogy mi is van és ki írja hogy mennyi a jelszint. Ez a digis beltéri volt használva Magyarországon ahogy kivettem a szavaidból.Tehát akkor megvannak a csatik amit meg nem vettem ki a szavaidból,és akkor annyi lenne a dolgod,hogy rá állítod pl a meglévő RTL klubra és ott nézed a jelszintet,aztán ha látsz valamennyi százalékot (50-60-70-stb.%) akkor közel jársz. De így hogy csatijaid sincsenek tényleg elég vakon vagy,én is így voltam vele,csak nekem az segített hogy szomszédnak is digije volt és nagyjából arra fele állítottam és aztán finomhangoltam haverom beállított beltérijével.

Tehát a megoldás tényleg egy szerelő lenne,vagy esetleg az hogy ha jársz Magyarországon akkor elviszed Digi Tv vel rendelkező ismerősödhöz rádugod az ő tányérjára lekeresed a csatikat, aztán ahhoz méred kint hollandba a jelszintet.De a szerelő lényegesen egyszerűbb és gyorsabb lenne. Sok sikert hozzá.

[ Szerkesztve ]

Minden szinten,szinte minden.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.