Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6351) saen válasza bunfi (#6350) üzenetére


saen
veterán

Activision azért lépett ki, mert nem kerestek annyit amennyit szerettek volna. Ezután szerintem naívság azt gondolni, hogy a játék olcsóbb lesz...
Őszintén szólva ha lesz sok és jó tartalom, engem az ár kevésbé érdekel, meg az se, hogy próbálkoznak újabb és újabb üzleti modellekkel hozni az elvárt számokat. Jelenleg nincs igazán időm más játékra, annyira leköt ez, ha így marad, akkor rengeteget lehet azon spórolni, hogy nem veszek meg mást, mert minek. Közelítem a 2k órát a játékban a két év alatt, ami azt jelenti, hogy 80€ egy évre ami ezer óra játékidő, nekem megfelel.

(#6352) oriic válasza saen (#6351) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1

Elismerem h vannak hibai a jatenak meg a rendszernek de en tovabbra is elvezem.Masra meg amugy sem koltok manapsag.

Live-Die-Respawn

(#6353) VirDan válasza oriic (#6352) üzenetére


VirDan
aktív tag

Kb én is csak Destinyzek. Néha a comp. meccsek úgy felmérgelnek hogy legszivesebben törölném az egész hóbelebancot, (főleg mikor egyedül maradok) de ennek ellenére így is az egyik legjobb hangulatot hozza a game.

(De azért örültünk volna némi (4pass) ajándéknak szerintem :DDD )

[ Szerkesztve ]

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#6354) Docci válasza bunfi (#6350) üzenetére


Docci
senior tag

Sokat lehet spórolni azzal, ha 3-4 hónapos eltolással veszed meg az új tartalmakat. Nyilván így az elején nem leszel ott, de néha - szerintem - jobb így mert az ember beleun az egészbe, ha folyamatosan ott van. Legalábbis én ilyen vagyok.

Kérdések mindenkinek:
Az armor 2.0 bevezetésével a Y2 armor instant elveszti a perkjeit? A módokat gondolom, de nekem jópár "enhanced" perk-es is van. Azokkal mi lesz?
Azt tudom, hogy a Y1 armor lehet 2.0-as ha újra kiesik..., jó de akkor minek a kollekció? Vicc.
Igazából ami a legjobban zavar az a szemét gate lord lesz, tuti az enhanced perk-hez millió óra grind jár majd.
Röviden aki csak játszani szeretné ezt a fost nem azt teszi amihez kedve van, hanem amit muszáj....
RNG-ben meg azért ott lehetett legalább a mák faktor.

Y2 PS4 exkluzív tartalmak mikor válnak elérhetővé PC-s embereknek?

Erőt s erényt!

(#6355) oriic válasza Docci (#6354) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Y2 PS4 exkluzív tartalmak mikor válnak elérhetővé PC-s embereknek?"

Shadowkeep startkor. Október 1.

Live-Die-Respawn

(#6356) saen válasza Docci (#6354) üzenetére


saen
veterán

A Y2 páncél továbbra is működni fog, az enhanced perkek is.

A Y3 páncélhoz az enhanced perkekhez kell majd extra tartalmakat tolni, pl raid vagy iron banner. Emellett a páncél statok is különböző tier-ben lesznek, könnyen megszerezhető páncél nem fog extra statokkal jönni. Elvileg azért akarsz majd Y3 páncélt használni, mert erősebbre tudod majd konfigolni egy idő után, persze nem day 1.

(#6357) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

This Week at Bungie

Legion's Gulch kikerül a PvP-ből... :O

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#6358) Vegetto válasza aerosmith (#6345) üzenetére


Vegetto
csendes tag

Üdv!

Megkésett válasz, de hát ezért vagyok csendes tag... jah az idegesítő, mentségemre legyen mondva ahova megyek oda nézek taxot, ez még WoW-os "rossz" szokásom, tehát blight eventnél a nagy gömböt lövöm, de nagyrészt többi player leöli a kis addokat és marad normal és hasonlók.

Kommunikálni nincs kedvem, se a drámához nincs idegem, kb. 10 év WoW után és ott is főleg úgymond social (bár volt raid is, de nem hc szinten) szomszédok-barátok közt-jóban rosszban drámái után amit ott láttam-halottam nagyon sokszor felnőtt emberektől, akik mint a gyerekek egymást basztatták ez nem hiányzik többet sehol, szóval voice és text chat off, mindenki csinálja a saját kis dolgát, nem barátkozni vagyunk ott hanem lootért aztán tipli. Destiny békéjét is egy dolog tartja fenn hálisten, ez a personal loot, mindenkinek egyedileg esik minden nem kell közösködni meg osztozkodni, mi lenne itt omg.

Oriic: Akkor mákod volt pár komment alapján valaki pld. hónapokig járt le a Telesto catalystért.

Eververse meg a többi "pénzes" témához hozzászólva, gonosz kiadó lelépett, de a dolgozókat azért fizetni kell, páran meg vannak külföldi helyeken is rökönyödve: "omfg eververse páncél jobban néz ki mint a raides" igen ez van várható volt, Bungie is egy multi nem szeretetszolgálat, néha nem is értem gamerek miért képzelik ezek a cégek érzelmi alapon működnek. Nem azt mondom, hogy jó vagy "etikus", de vagy megszoksz vagy uninstall és többet nem látják a pénzed, úgyis ez fáj nekik a legjobban hosszútávon.

Maszlag dumák amit folyamat ont magából minden játék készítő-kiadó cég meg már falat kaparó szint lásd: mennyire fontosak a játékosok, ők csak értünk csinálják ezeket a játékokat, beleviszik szívük-lelkük és élményt akarnak adni stb. ilyenkor mindig elmorzsolok egy könnycseppet aki megírja ezeket a szövegeket, mintha politikusokat hallgatnék.

(#6359) Snike


Snike
aktív tag

sziasztok,
ha jól sejtem akkor az új dlc megvételével nem fogok tudni játszani a forsaken dlc tartalmával, úgye?
(mivel az nincs meg, csak season pass1)
köszönöm az infót!

PS5, mert az jó! :)

(#6360) saen válasza Snike (#6359) üzenetére


saen
veterán

Nem, azt meg kell venni. Csak azzal a limitált résszel tudsz játszani ami a new lightban benne van, de a lényeg kimarad.

(#6361) Snike válasza saen (#6360) üzenetére


Snike
aktív tag

van értelme még beruházni a Forsaken-be? (20Font)
(Shadowkeep 30Font)

PS5, mert az jó! :)

(#6362) saen válasza Snike (#6361) üzenetére


saen
veterán

Forsaken szerintem fantasztikus volt, messze a legjobb D2 tartalom eddig. Cserébe viszont amikor kijön a Shadowkeep, mindenki azt fogja nyomni, szerintem nehéz lesz a régi cuccokhoz csapatot találni.

(#6363) bunfi


bunfi
őstag

Szerintem mindenképp érdemes megvenni, bőven megvan benne 20 eurónyi tartalom, amit még a maradék két hétben lehet is játszani.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#6364) Snike válasza saen (#6362) üzenetére


Snike
aktív tag

mi lesz a lightlevellel?
Gondolom ha beszerzem a forsaken-t akkor a light levelt megint bukom...

PS5, mert az jó! :)

(#6365) saen válasza Snike (#6364) üzenetére


saen
veterán

Shadowkeeppel 750-en fogsz kezdeni, azzal nem lesz gond.

(#6366) maajsz válasza saen (#6362) üzenetére


maajsz
senior tag

Aki mondjuk elkezdi Forsaken nélkül, hogy fogja a Shadowkeephez szükséges levelt elérni? <- ezt közben megválaszoltátok

Egyébként nem csak pusztán a story content meg az activity-k, de rengeteg item sem elérhető a Forsaken nélkül ha jól gondolom. Amúgy rengeteg mindent ki lehet solozni, szvsz a Forsaken mindenképp megérős 30-ért.

[ Szerkesztve ]

(#6367) saen válasza maajsz (#6366) üzenetére


saen
veterán

Persze, ha akarod azokat az itemeket farmolni/használni akkor kell a forsaken.

(#6368) Snike válasza maajsz (#6366) üzenetére


Snike
aktív tag

Forsaken 20Font, ezen gondolkodom most erősen....
A shadowkeep meg 30 font.
Jelenleg csak az egyikbe tudok beruházni!
A Forsakenről jókat hallottam, és tetszik is, viszont ha ezt megveszem akkor a Shadowkeep megjelenésével (szept közepe-vége) bukni fogom a loot-ot, ami azt jelenti, hogy szint alatti erőséget fog dobni.

Mit tanácsoltok?
Mit tegyek ha csak az egyik tudom dec közepéig megvenni?!

Köszönöm a segítégeteket!

PS5, mert az jó! :)

(#6369) saen válasza Snike (#6368) üzenetére


saen
veterán

Én mindenképp az újat venném, szerintem varázsa van annak, hogy mindenkivel egyszerre fedezed fel a játékot. Dreaming City is varázslatos volt először amikor bementél és még senki se tudta, hogy mi van. Reméljük a holddal is hasonló lesz most.

(#6370) Prof01 válasza Snike (#6368) üzenetére


Prof01
veterán

Mindenképp a Shadowkeep-et vedd! Forsaken-t ráérsz bármikor bepótolni. Most mindenki Shadowkeep tartalmakat fog tolni.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#6371) bunfi válasza Snike (#6368) üzenetére


bunfi
őstag

Én úgy tudom, hogy minden item a Shadowkeep indulásakor 750-re lesz felhozva, függetlenül attól, hogy karakteren vagy a Vaultban van. Így ha nem veszed meg a Shadowkeepet, akkor is 750-re emeli az itemeid szintjét. Ha csak a Forsakent veszed meg, akkor ez lesz a maximum, míg a Shadowkeepnél ez 950+-ra tolódik ki.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#6372) Snike


Snike
aktív tag

Akkor ez el is dölt!
Köszönöm a segítségeteket! :)
:R

PS5, mert az jó! :)

(#6373) maajsz válasza Snike (#6368) üzenetére


maajsz
senior tag

Mivel valószínűleg ahogy saen mondta mindenki az új contentet fogja eröltetni így lehet jobban jársz a Shadowkeep-el. A Forsaken (és főleg hozzá az annual cuccok mint a Forge, Reckoning, Opulence stb) olyan mennyiségű grind, hogy lehet belefordulnál idő előtt :D

Így meg nyomod az új activity-ket a többiekkel, aztán decemberbe max végigtolod a Forsaken sztorit, szomorkodsz egy kicsit, aztán ha addig megtetszenek esetleg másoknál látott cuccok akkor azokat kigrindolod. Már amit kitudsz solo-ban és amit még fognak is tolni mások is és lesz rá matchmaking.

(#6374) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#6375) VirDan válasza oriic (#6374) üzenetére


VirDan
aktív tag

Már izgulok :DDD

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#6376) tepenzed


tepenzed
őstag

Sziasztok!

Ha engem kizárólag a PvP érdekel (első részben is csak azt nyomtam) akkor túl sok értelme nincs kiegészítőket vennem, elég lesz az ingyenes mód is nem? Mert úgy látom abban teljesen unlockolva van a crucible, gondolom a második részben is ugyanúgy lehet ott is pvp cuccokat szerezni, grindolni, hogy újakat tudjak kivenni?
Egyedül az exotic fegyverekkel leszek bajban gondolom.

Pc-n nyomnám ezt a részt, pvp-t nyomja még ott valaki, van elég játékos?

(#6377) saen válasza tepenzed (#6376) üzenetére


saen
veterán

Kevesebb fegyvert/páncélt fogsz majd tudni használni, mintha meglenne az egész. Ezt leszámítva tudsz természetesen minden crucible módot nyomni.

Játékos meg van elég.

(#6378) bunfi válasza tepenzed (#6376) üzenetére


bunfi
őstag

Valószínűleg a pinnacle fegyver az szezonhoz kötött lesz és az IB-ben lesznek problémák a szintkülönbség miatt, nomeg az exoticok, de ezeket leszámítva nem lesz probléma. De bármikor rá tudod venni, ha esetleg úgy van.

PVP-ben érdekelt embereket leginkább itt találhatsz: https://discord.gg/9ZUCSGG

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#6379) saen válasza bunfi (#6378) üzenetére


saen
veterán

IB-ben sniperezni kell és nincs probléma.

(#6380) tepenzed válasza bunfi (#6378) üzenetére


tepenzed
őstag

köszi mindenkinek. Ja az iron bannert az első részben sem nyomtam, én csak casual crucible playlist :D, de nagyon élveztem, több száz órát beleraktam az elsőbe. Volt ott is pár op fegyver, de drasztikus különbségek nem voltak. Pvp gearben nyomtam végig, meg néha Xur-hoz ellátogattam megvenni a kiszemelt cuccokat.
Azt is olvastam, hogy nagyon átdolgozzák, első részhez próbálják igazítani a pvp-t, így talán népszerűbb is lesz és nem lesz olyan kaotikus, mint most.

[ Szerkesztve ]

(#6381) pulffy válasza tepenzed (#6380) üzenetére


pulffy
őstag

Kaotikus mard a kis mappok 6v6ban :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#6382) func93


func93
senior tag

Sziasztok,

Amennyiben a Forsakent megveszem, az tartalmazza az egész játékot?

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#6383) aerosmith válasza func93 (#6382) üzenetére


aerosmith
őstag

még ezen az oldalon van az erről szóló infó...

#6348

(#6384) saen válasza func93 (#6382) üzenetére


saen
veterán

Ma esti patch óta igen, de két hét múlva új tartalom, azt nem.

(#6385) tepenzed válasza maajsz (#6373) üzenetére


tepenzed
őstag

Redditen mondjuk azt mondják, hogy a forsaken skill tree nem lesz elérhető, csak ha megveszed a forsakent is az új mellett 😕

(#6386) Redneck


Redneck
veterán

Gyorsan átfutottam az összefoglalót, de nem találtam erre vonatkozó részt. Hogy tudom a Battle.net appból Steamre költöztetni a játékom és a karakterem? Jelenleg nincs fent, mert egy ideje nem toltam, de újra kedvet kaptam hozzá.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#6387) oriic válasza Redneck (#6386) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

https://www.bungie.net/7/en/PCMove

Ha pedig esetleg a Cross-save is érdekelne:

https://www.bungie.net/7/en/CrossSave

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6388) Redneck válasza oriic (#6387) üzenetére


Redneck
veterán

Köszönöm szépen! Reggel meg is csinálom. Januárban toltam utoljára. Jól tudom hogy azóta az ingyenes is kapott plusz tartalmat? Egyelőre csak az van. :)

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#6389) oriic válasza Redneck (#6388) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Oktober 1tol a free valtozat az Osiris es Warmind DLCket tartalmazza majd.

Live-Die-Respawn

(#6390) Ghostface válasza oriic (#6387) üzenetére


Ghostface
senior tag

Ez a Steamre költöés csak október 1.-től lesz elérhető? Mármint magát a Steamet már összekapcsoltam Battle.net accounttal, de a Steames könyvtárban nem látom még hogy letölthető lenne a Destiny 2.

PSN: Nifty_Ghostface

(#6391) saen válasza oriic (#6389) üzenetére


saen
veterán

Azt már most is megkapták.

(#6392) saen válasza Ghostface (#6390) üzenetére


saen
veterán

Igen, csak Shadowkeeppel együtt lesz elérhető.

(#6393) oriic válasza saen (#6391) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Le vagyok maradva sry.

Live-Die-Respawn

(#6394) aerosmith válasza oriic (#6387) üzenetére


aerosmith
őstag

Bnetes friendeket gondolom nem viszi át, újra fel kell őket venni steamen?

(#6395) oriic válasza aerosmith (#6394) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ez jo kerdes, ennek utana kell jarnom. De tippre nem viszi at.

Szerk:

Hivatalos valasz FAQ-bol:

What happens to my friend's list on Battle.net?
It will stay on Battle.net. We can’t export contact information to Steam, and everyone is likely to have different names on each platform anyway.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6396) pulffy válasza oriic (#6395) üzenetére


pulffy
őstag

Shadowkeep milyen vâltozásokat hoz be? Olyanra gondolok hogy mit kell meg tartani és mit nem, pl tokenek, bright dust, masterwork core vagy akármi más amit jó tudni... :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#6397) bunfi válasza pulffy (#6396) üzenetére


bunfi
őstag

Mindent célszerű megtartani, mert még alapvetően nem tudjuk pontosan, hogy mi hogy fog működni, egy dolgot kivéve: a bright dustra széttörhető itemek, mert azok a Shadowkeep launch után már glimmert és/vagy legendary shardot fognak adni.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#6398) oriic válasza pulffy (#6396) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ahogy melyen tisztelt kolléga mondja, nagyjából mindent érdemes megtartani. Sőt, biztos ami biztos én elkezdtem két karakterre összegyűjteni az elkészül bountykat is.:)

Live-Die-Respawn

(#6399) bunfi válasza oriic (#6398) üzenetére


bunfi
őstag

Igen, célszerű 3 db 2000xp clan bountyt és 17 db sima bountyt eltenni. Érdemes még némi tokent is gyűjtögetni, mert a Vanguard és Crucible armor is 2.0-ás lesz.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#6400) saen válasza bunfi (#6399) üzenetére


saen
veterán

Bounty-t csak azoknak érdemes akik a world's first raidre hajtanak, egyébként felesleges. Én egyedül az iron banner bounty-kat teszem félre, mert hátha így hamarabb jutok új iron banneres cuccokhoz. Régebbi szezonoknál ez működött.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.