Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6601) bunfi


bunfi
őstag

https://twitter.com/bungiehelp/status/1179323814821400576

Az API-n keresztül működő alkalmazások még nem, de a hivatalos D2 Companion app már használható. Lehet vele csapatot keresni és a tárgyakat mozgatni a karakterek között, vaultba ki-be.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#6602) wjbhbdux válasza bunfi (#6601) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Hihetetlen egyébként hogy évek után is appokban meg discordon kell csapatkereséssel vacakolni, valami ingame megoldás helyett, ez számomra a legtaszítóbb dolog a játékkal kapcsolatban. Warframeben pl. ott a Recruiting chat szoba ingame, mindenki beírja hogy mit akar és 1 klikk az invite, ezt nehéz lenne megoldaniuk?..

/s

(#6603) saen válasza wjbhbdux (#6602) üzenetére


saen
veterán

Hát nem tudom, szerintem a discord az remekül működik, nekem ezzel nincs bajom.

(#6604) Dewri


Dewri
aktív tag

A Forsaken nem elérhető a játékban? A hangárban a csajnál a Red, az Osiris és a másik kis DLC sztori van, a Forsakent nem találom semerre... :F

(#6605) wjbhbdux válasza Dewri (#6604) üzenetére


wjbhbdux
veterán

(#6606) norti válasza Dewri (#6604) üzenetére


norti
addikt

A F2P-ben nem, csak ha megvetted korábban vagy most Steamen.

(#6602) wjbhbdux
Nagyrészt matchmaking van, szóval tök felesleges, raidre meg úgysem random emberekkel mész (jó esetben).

[ Szerkesztve ]

(#6607) Dewri válasza wjbhbdux (#6605) üzenetére


Dewri
aktív tag

Megvan a Forsaken, a Steam mutatja is hogy a könyvtáramban van, de a játékon belül nem találom sehol. Ott kéne legyen a többi mellett a hangárban?

(#6608) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Destiny 2 Shadowkeep: How to Get the Secret NASA Easter Egg Emblem

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#6609) Dewri


Dewri
aktív tag

Nos, közben úgy néz ki megtaláltam. A Director nézetben a Tangled Shore részen belül ott a Last Call campaign. Csak azt hittem ez is a hangárban lesz, azért kerestem ott. Már régen megvettem, de nem játszottam vele még, ezért hiányoltam most, régen meg olyan szembetűnő helyen mutatta a térkép, mint most a Shadowkeepet.

(#6610) kovsol


kovsol
titán

Tök jó, hogy nem tudom migrálni a játékot a battle.netről, mert nincs linkelve, de ha rányomok, hogy linkelni akarom akkor átrak a transfer oldalra ami errort dob, mert nincs linkelve, és itt bezárul a kör.

May the Force be with you!

(#6611) oriic válasza kovsol (#6610) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel a játék nincs már Battle.neten, így nincs is mit migrálni. Megjelenés előtt kellett ezt csinálni.

Live-Die-Respawn

(#6612) kovsol válasza oriic (#6611) üzenetére


kovsol
titán

szóval akkor most mindenem kuka?

May the Force be with you!

(#6613) oriic válasza kovsol (#6612) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha szerencséd van nem. Elvileg fel sem kellene hoznia a migrálás lehetőségét, szóval lehet csak problémásan működik. Próbálgasd.

https://www.bungie.net/7/en/PCMove

-What happens if I don’t sign up to move my Guardians to Steam?
-Unfortunately, Destiny will no longer be available on Blizzard’s Battle.net after October 1. We hope you’ll follow us to our new home to continue your journey. It just wouldn’t be the same without you.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6614) hunvarlan


hunvarlan
aktív tag

Sziasztok 1 magyar klánt keresek akik elviselnek dolgozó embereket és megértik ha van élete is az embernek. (PC-n játszom)

[ Szerkesztve ]

(#6615) ldave válasza hunvarlan (#6614) üzenetére


ldave
félisten

Ilyen nincs. Ha játszani akarsz, akkor azt napi 24 órában kell!
(vicc)

A Slime draws near! Command?

(#6616) bunfi válasza oriic (#6613) üzenetére


bunfi
őstag

https://twitter.com/BungieHelp/status/1178744718101860352

Valami lehet, hogy még nincs rendben a backenddel, de lehetésges a migrálás.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#6617) aerosmith


aerosmith
őstag

Hogyan lehet most US EU serverek között váltogatni?

(#6618) Peace


Peace
nagyúr

A játékot behatóan ismerőktől kérdezem, mert egyértelmű választ még soha nem kaptam!

Minél magasabb a light level, annál könnyebben ölöm a mobokat PVE-ben és annál kevésbé tudnak sebezni? Ezt jól gondolom? Tehát érdemes berakni a nagyobb light leveles kék cuccokat is, hiába rosszabbak a statjai, mint egy lilának?

A másik fontos! Elegendő, ha csak az inventorymban van a magas light leveles felszerelés, akkor is beleszámít abba, hogy mekkora engramok és cuccok esnek? Vagy mindenképpen be kell tennem használatba, hogy beleszámítson??

Köszi előre is! :R

(#6619) saen válasza Peace (#6618) üzenetére


saen
veterán

Igen és igen. Fegyver light level számít sebzéskor, illetve a te összes light leveled is. Max 50 szint felfelé számít, tehát nem lesz végtelenül könnyebb a játék.

Elég ha inventoryban van a cucc, figyelembe veszi, de pl a postmaster nem számít annak, arra figyelj.

(#6620) saen válasza aerosmith (#6617) üzenetére


saen
veterán

Tudtommal sehogy.

(#6621) Peace válasza saen (#6619) üzenetére


Peace
nagyúr

postmaster az miaz? :B

(#6622) saen válasza Peace (#6621) üzenetére


saen
veterán

Ha nem veszel fel valami cuccot akkor oda kerül. Van farmon és toronyban is egyaránt.

(#6623) Peace válasza saen (#6622) üzenetére


Peace
nagyúr

Ahha, így már tiszta. Köszi köszi! :R

(#6624) birorichard válasza saen (#6622) üzenetére


birorichard
őstag

Csak ha nincs tobb helyem az inverntoryban vagy akkor is, ha csak egyszeruen nem veszem fel?

(#6625) tepenzed


tepenzed
őstag

Sziasztok!

Az i5-6500 abszolút felejtős ezzel a játékkal? 144hz gsync monitoron játszom egy gtx 970 karival, a grafikát bárhogy állítom, 90-110 fps mozog, de iszonyat sok szaggatást tapasztalok crucible módban (igazából eddig csak azzal játszottam meg néhány küldetés)

(#6626) redhunter


redhunter
senior tag

Kinek mi a véleménye a shadowról?

PSN - RedFoxHun

(#6627) Peace válasza redhunter (#6626) üzenetére


Peace
nagyúr

Az, hogy mennék haza folytatni!!!!!! :O :O :O :DDD

(#6628) saen válasza tepenzed (#6625) üzenetére


saen
veterán

Én ezzel játszom, de nem lesz sose 144 fps-ed vele. Én 1660ti-jal tolom és össze-vissza ugrál az fps, közelében nincs a 144-nek. Ettől függetlenül lehet játszani vele bőven.

(#6629) saen válasza birorichard (#6624) üzenetére


saen
veterán

Mindkét esetben.

[ Szerkesztve ]

(#6630) saen válasza redhunter (#6626) üzenetére


saen
veterán

A kampány megint nem lett befejezve, igazából csak elkezdte a sztorit, szóval még korai bármit is mondani. Van benne fantázia eddig, hogy jó lesz, de keveset láttunk.

Ami biztos, hogy a hold az közelébe nincs eddig a dreaming city-nek hangulatban, de a küldetések korrektek továbbra is. Majd ahogy nyílik a további kontent, úgy lehet majd véleményt mondani.

(#6631) aerosmith válasza saen (#6620) üzenetére


aerosmith
őstag

akkor kakáljanak sünt! :((

(#6632) redhunter válasza saen (#6630) üzenetére


redhunter
senior tag

Hétvégén végre én is kipróbálhatom,ha hazaértem.Olyan lehetséges hogy machmakingbe strike-ra meg arra az egy nf-ra olyanokat dob be akik lehet hogy először jártak a pályán?Mert haver azt mondja hogy ment pár ilyen kört de kb mintha egyedül lett volna.300 killes menetek voltak mig a másik 2 srácnak együtt nem volt 100.

PSN - RedFoxHun

(#6633) Peace


Peace
nagyúr

[link] ingyen powerful engram mindenkinek! ;)

(#6634) oriic válasza redhunter (#6632) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Regios matchmaking van PVE-ben. Siman lehet hogy olyanokat dob be akik sose jartak ott.

Peace:

Koszi tobbiek neveben is. Viszont jo tanacs, hogy soft cap elerese elott (901) nem erdemes elloni.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6635) Peace válasza oriic (#6634) üzenetére


Peace
nagyúr

Akkor várok. ;) Mondjuk tegnap kinyitottam jó párat. Nem mintha összedőlne a világ. :P

(#6636) oriic válasza Peace (#6635) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilvan nem. Csak a kekek addig is magasabb szinten esnek, igy powerfulbol mar 900+ cucc jon.

Live-Die-Respawn

(#6637) Peace válasza oriic (#6636) üzenetére


Peace
nagyúr

Mindig tanul valamit az ember. :) Melóban így is csak a fórumot tudom olvasgatni, de legalább így is fejlődök. Sosem ástam bele magam komolyabban, PC-n is csak letoltam az első két kieget tavaly és mentem lövöldözni a nagyvilágba. :DDD

(#6638) Snike


Snike
aktív tag

Mit jelent ez a season pass?

Beszereztem a forsaken-t és a shadowkeep--t, akkor most milyen season passal rendelkezem? És mire lesz ez nekem jó?

Köszönöm a válaszokat!

PS5, mert az jó! :)

(#6639) bunfi


bunfi
őstag

Redditen olvastam:
~ a leggyorsabb út 900-ig: Rumble / Tokenbeváltás / Moon Trove Chest
~ végtelen felé konvergáló Kamehameha: Sunspot + Geomag + Chaos Reach
~ a heti Vanguard, Crucible és Gambit Bountyk 200 Bright dustot adnak darabonként, így heti 3600 Bright dust kiszedhető nagyon egyszerűen
~ ha hiányzik még valamilyen Y1/Y2 transmat effekt, Amanda a hangárban még mindig bevált 3 kéket (3x1000 glimmer) egy lilára
~ Phoenix Cradle + Polaris Lance: 5 lövésenként sunspot
~ Nightmare Farming
~ Anti-Barier rounds: átütik a Hobgoblinok immunityját és a Hydrák pajzsát
~ How to get the Khvostov 7G-02 without New Light
~ a duplikátumok infuseolása fegyverek esetén csak 1000 glimmer, nem kell hozzá Upgrade module
~ a Quest menüt is gyorsbillentyűhöz lehet rendelni

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#6640) Blaise válasza Blaise (#6570) üzenetére


Blaise
veterán

Erre valaki? :)

(#6641) saen válasza Blaise (#6640) üzenetére


saen
veterán

900-ig minden húz, utána csak a powerfullok. Jelenleg én a Shadowkeepet tolnám, az a mostani tartalom, azzal játszanak a legtöbben. Aztán majd ha lesz időd, akkor told a régit.

(#6642) Batawanga


Batawanga
tag

A story befejező részét mennyire érdemes lenyomni 900 előtt? Ad valami powerful cuccot a végén?

(#6643) saen válasza Batawanga (#6642) üzenetére


saen
veterán

Nyugodtan nyomd le, nem ad semmit, sőt 900 közelében nem leszel ha csak azt csinálod.

(#6644) Redneck válasza tepenzed (#6625) üzenetére


Redneck
veterán

Non-K 4790-nel és 1060-nal 95-ös FOV-val, a Titanon 1080p Highesten, van ahol 50-60 közötti fps-em van ha ide-oda forgok és nagy területet nézek. 85Hz-re raktam és 80-ra lockoltam G-Sync monitoron mert átlagban 80-at ír. Direkt megnéztem, alacsonyabb részletességen sem sokkal jobb a helyzet, azon a helyszínen, mondjuk akkor nem ment 60 alá.
431.36-os drivert használok.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#6645) wjbhbdux válasza Snike (#6638) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ha sima Shadowkeepet vettél akkor egy season passod van, ha a deluxeot akkor négy. 10 euró lesz darabja a jövőben. Mindegyik 10 hétig tart és hozzáférsz egy játékmódhoz ami a szombaton indul (vex offensive, több része lesz a hetek során, pl. 22-én indul az exotic quest). A térkép melletti season tabon láthatod a megszerezhető dolgokat a játékbeli szintlépések során. 7. szinten kapod a season Artifactot amivel csak erre a kis időre lehet fejlesztgetni a karaktert újabb módokon.

[ Szerkesztve ]

/s

(#6646) maajsz válasza redhunter (#6626) üzenetére


maajsz
senior tag

Nekem eddig toltál Tangled Shore érzete van az egész Moon-nak, ami újdonság (részemről, nem toltam a D1-et) az a Pyramid egész hangulatos, most fejetzem be a quest line-t de valóban a Dreaming City benyomásához nem ér fel. Eddig olyan mint egy mini Forsaken, de ugye még elég sok content fog érkezni.

A másik dolog ugye a gyökeres változtatások, mint armor 2.0, újrahasználható modok stb eddig tetszetősek. Nem tudom a későbbiekben még hogy alakulnak, én látok benne bőven potenciált, sztem a kezdőknek sem túl bonyolult de nagyon remélem jól ki van balanszolva (kíváncsi leszek amikor elérik az ilyen full-full uprgadeket teletolva a legjobb modokkal hazavágják e a játékot :D ).

(#6647) oriic válasza saen (#6630) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Allitolag a sztori most tobb szezonon at ivel majd. Nekem amugy is csak 1 kerdesem van: Uldren?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6648) l.skywalker válasza oriic (#6647) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

17:00-kor fél órás leállás lesz [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#6649) saen válasza oriic (#6647) üzenetére


saen
veterán

:C

Eddig a sztori az semmi itt a holdon, szóval engem is jobban érdekel a forsaken be nem fejezett vége...

(#6650) oriic válasza l.skywalker (#6648) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De örülök. (NOT)

(#6649) saen

Engem érdekelne ez a sztori vonal nagyon is (A piramis hajónál néztem is csak hogy WTF, mit keres ez itt???), csak nem tetszik, hogy már elkezdett sztori line-t meg nyitva hagynak. (Heti curse, Uldren, Queen, Nine)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.