Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade

Hozzászólások

(#8251) #49155328 válasza szekra (#8250) üzenetére


#49155328
törölt tag

Ahogy én is jártam ma a cro-val.
Bár Sepa-n átmenet az utalás de mire megtudtam nyitni a Crypto.com appot lecsúsztam a raliról.
2.5 órát nem volt elérhető.
Szopacs. :(
Nem is értem miért nincs webes felületük, bár lehet az is lehet volna.

(#8252) Krethx válasza daninet (#8249) üzenetére


Krethx
aktív tag

#8248 szekra
Revolut-ról nagyon egyszerű utalni. Szinte azonnal megérkezik.

A számlaszámot Business-ként add hozzá.
Country of recipient's bank:
- United Kingdom
Currency:
- Euro
IBAN:
- GB
Company Name:
- Binance

[ Szerkesztve ]

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S9 45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

(#8253) szekra válasza Krethx (#8252) üzenetére


szekra
őstag

:R És mi a díja?

(#8254) Krethx válasza szekra (#8253) üzenetére


Krethx
aktív tag

Nincs díja.

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S9 45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

(#8255) HoppMaster válasza szekra (#8253) üzenetére


HoppMaster
aktív tag

SEPA ingyenes Revolutról

(#8256) zerodot válasza #25712384 (#8237) üzenetére


zerodot
aktív tag

Ahogy #8238 fravik is írja, kapcsold ki a 2FA-t, majd újra be, és akkor mentsd el az (új) seed kódot. Már bekapcsolt 2FA-nál ezt jellemzően nem tudod megtenni - csak bekapcsolásnál mutatja meg a platform biztonsági okokból.

Nem emlékszem már h a Krakenen pontosan hogy van, de előfordulhat, hogy lesz valami ideiglenes korlátozásod a 2FA ki/bekapcs miatt. Binancen pl. 24 órára letiltják ilyenkor a kiutalásokat.

(#8257) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Hogy/hol a legolcsóbb szerintetek USDC coin HUF-ra váltása, illetve vica versa.
Term. Lendingről van szó.

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8258) zerodot válasza Krethx (#8252) üzenetére


zerodot
aktív tag

Kár hogy a Reference Code-ot nem írtad bele, szépen egy helyen lett volna minden :)

Azt is fontos megadni, anélkül nem tudja a binance hozzád kapcsolni az utalást és visszafordítja.

(#8259) zerodot válasza RBJ (#8239) üzenetére


zerodot
aktív tag

Binancen főleg USDT és BUSD-ben érdemes lenni, mert ezekhez érhető el a legtöbb kereskedési pár, így nem kell váltogatni tradeléshez. De akár EUR-ba is válthatod és pihentetheted ha az jobban tetszik.

Az Earn részben berakhatod kamatoztatni, így a pihenő pénzed is termel egy kis pluszt (APY értékek):


A BUSD-nek annyi az előnye, hogy makerként jelenleg 0 a váltási fee az összes /BUSD páron, valamint hogy a Launchpool-ban is kamatoztathatod, ott ilyen frissen listázott coinokat osztogatnak, jelenleg pl. LIT és DODO jár. Itt óránként van jóváírás, szóval akár még egy éjszakára is érdemes berakni a szabad BUSD-t. (A fentebb említett Flexible Savings-ben csak teljes napokért jár a kamat.)

(#8260) zerodot válasza Ferdzsoo (#8257) üzenetére


zerodot
aktív tag

Én azt mondanám, hogy Binancen euróra váltani, azt pedig sepával küldeni Revolutra és ott HUF-ra váltani. De én is kíváncsi vagyok, tud-e valaki jobbat.

Egyenes USDC/EUR páros nincs Binancen, BUSD-n keresztül érdemes csinálni, mert úgy makerként (limit order) jelenleg nulla a fee.

(#8261) jézusom válasza zerodot (#8260) üzenetére


jézusom
addikt

Binance kártyával kiveszed atmből.

(#8262) zerodot válasza jézusom (#8261) üzenetére


zerodot
aktív tag

Azom nincs, úgyhogy nem tudom milyen árfolyamon vált forintra. Összehasonlítható a Revolut árfolyamával? Illetve úgy tudom, 0.9% díjat számol fel tranzakciónként, az szerintem eléggé lerontja...

Illetve az ATM készpénzt ad, ha épp bankszámlára kellene a pénz és nagyobb összeggről van szó, akkor úgy nem túl praktikus.

(#8263) Sleed


Sleed
aktív tag

Sziasztok, meg 2017-ben csinaltam accountot a Coinbase-en, akkor verify-oltak meg minden hasonlo. Iden januarban szerettem volna a bent levo ETH-mat atkuldeni mashova, de kitalaltak, hogy megint adatot kell egyeztessek.

Feltoltottem mindent, szemelyi, utlevel, jogsi, kozuzemi szamla, stb. de masfel honapja nem kepesek hozzaferest adni a penzemhez. Irtam mar a supportnak, de meg csak valaszra sem meltatnak.

Valaki tapasztalt hasonlot vagy van aktiv levelezesben a supporttal?

Ha egyszer vegre hozzaferek az ETH-mhoz, atutalom a non-custodial exchange-re ahol enyemek a kulcsok, es soha tobbet nem nezek meg a kozelebe se a Coinbase-nek. :(

Tudom, centralizalt exchangen tartani a penzt nem okos dolog, de amikor ott hagytam meg egyaltalan nem volt jelentos az osszeg.

(#8264) jézusom válasza zerodot (#8262) üzenetére


jézusom
addikt

Én még csak vásároltam vele, de inkább cashback van, nem levon.

(#8265) jézusom válasza jézusom (#8264) üzenetére


jézusom
addikt

(#8266) ryt válasza Sleed (#8263) üzenetére


ryt
csendes tag

Sziasztok, látom nem csak engem szívat a Coinbase.
Nekem az Identity Verification oldal fut mindig hibára (https://www.coinbase.com/verify-identity):
"Let's try again
We were unable to verify your identity.
⚠️ Make sure to do the following.
You must use your full, legal name as it appears on government-issued identification.
You must not use a PO box or business address.
Double-check your Social Security number to ensure it is entered correctly."

Természetesen jogosítvány személyi stb feltöltve több soron:
https://www.coinbase.com/verifications/documents
És persze számla is feltöltve több változatban:
https://www.coinbase.com/verify-address
https://www.coinbase.com/pending-documents

Nekem kb. három hónapja húzódik a dolog, írtam már nekik elég sokszor, néha ezért válaszoltak általános, sablon szövegekkel amik természetesen semmit sem segítettek.
Múlt héten ezt kaptam:

"Thank you for following up with us.
Our team has received a high number of account review requests. However, we've asked them to expedite their review of your account, and will get to your inquiry as soon as possible.
We appreciate your patience and understanding.
Regards,
Coinbase Support"

Egészen meg is lepődtem. Ja és a lényeg hogy egy ideje már nem kaptam választ aztán módosítottam e-mail (gmail->iclod) címet itt: https://www.coinbase.com/settings és láss csodát pár órán belül kaptam a fenti választ.

Ha valakinek ötlete, észrevétele van én is szívesen veszem.

(#8267) daninet válasza zerodot (#8259) üzenetére


daninet
veterán

Pénz pihentetésre szerintem legjobb a Nexo.
Kamat attól függ mennyi Nexo token-t veszel tőlük, ha a benntartott pénzed 10%-a Nexo token a kamatjaid felmennek 10% környékére. Ha pedig a kamatot Nexo tokenben kéred, akkor +2%. Napi kamat jóváírás van, most napi 1usd körül kapok és nincs kimaxolva a kamatom. Van Nexo kártyám, ugyanerről az accountról lehet vásárolni.
Pénzváltás Nexo-n belül bármiből bármibe ingyenes! Pénz beutalás ingyenes. Kártya FX és váltási díj mentes. 2% cashback.

De hogy hátrányokat is írjak, mert semmi nincs ingyen:
Magas a crypto withrawal fee, tehát amit beraksz azt jobb otthagyni és elkölteni onnan.
Sokat kell várni a bankkártyára ~25k fős várólista van. Ha meghívsz valakit előreugrasz egy 20k helyet a listán :)

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#8268) szekra válasza daninet (#8267) üzenetére


szekra
őstag

És mi a napi max kamatjóváírás?

(#8269) Krethx válasza zerodot (#8258) üzenetére


Krethx
aktív tag

Nem írtam bele igaz. Mikor hozzáadom a számlaszámot (és elmenti) nem is lehet a Reference-Code-ot beírni. Utalásnál kell hozzáadni. Gondoltam egy egyértelmű mindenkinek. Mivel a Binance-n gyűjtőszámlaszám van. A Reference-Code-dal kerül az Account-ra.

A Binance kártyát én csak ajánlani tudom. Megrendeléskor egyből kapunk egy Virtuális Visa-t. Amikor megérkezik a fizikai le is cserélhető a Virtuális.
Kártya és szállítási díj nincs. Tehát ingyenes.

[ Szerkesztve ]

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S9 45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

(#8270) Krethx válasza Krethx (#8269) üzenetére


Krethx
aktív tag

A Binance kártya hozzáadható a GPay-hez is.
De még Curve-höz is. Ebben az esetben a fizikai kártyát aktiválni sem kell. Maradhat a Virtuális.

[ Szerkesztve ]

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S9 45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

(#8271) daninet válasza szekra (#8268) üzenetére


daninet
veterán

a maximum euró betéten van 12% évente, de itt ki vagy maxolva nexo tokenekkel meg minden vacakkal. BTC-n és más cryptokon 10 és az alatt van az éves, de igy is magasabb mint a többi tárcában.
A napit azt leosztod a pénzed mennyiségéből.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#8272) zerodot válasza daninet (#8267) üzenetére


zerodot
aktív tag

Én úgy értelmeztem, hogy tradelések között, néhány napra szeretné pihentetni. Arra pont nem jó a Nexo a kiutalási fee-k miatt. A Binancen instant áthelyezed az earn részbe egy kattintással, és akár már néhány órára is kapsz valamit érte.

Egyébként a Nexo-n is van havi 1x ingyenes crypto kiutalásod, ill. ha tartasz a tokenjeikből, akkor több is. De ebből is látszik, hogy nem a pár naponta be-/kiutalásokra van kitalálva, hanem arra hogy hosszabb távra rakd be oda a coinjaidat.

Elég sok lending platform van, így konkrétan kijelenteni, hogy a Nexo a legjobb szerintem elég meredek :)
Ha csak a kamatokat nézzük pl. USDC-re jelenleg (zárójelben saját tokenben kérve):
Celsius 12.50% (15.85%)
Nexo 10% (12%)
Persze biztos van amire a Nexo ad a legmagasabb kamatot. Illetve az még a jó náluk, hogy egyenesen EUR-t is lehet kamatoztatni, azt nem sok másik helyen láttam.

De nem is a legmagasabb kamat a lényeg. Az a fő bajom velük, hogy bizonytalan a hátterük, állítólag nem tiszta pénzből alapították az egész céget (van ahol csak bolgár maffiaként emlegetik a tulajokat...)

Én személy szerint jobban bízok az Inlockban, Celsiusban és a Blockfiban.

(#8273) zerodot válasza jézusom (#8265) üzenetére


zerodot
aktív tag

Úgy látom, a Visa rate érvényes fiat váltáskor. Annál kb. 0.4-0.7% eltérés szokott lenni a Revoluthoz képest.

(#8274) Ferdzsoo válasza zerodot (#8260) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Binanceról mennyi a kiutalás revolutra? (Egyikem sincs, de most lehet nyitnék mindkettőt.)

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8275) szekra válasza Ferdzsoo (#8274) üzenetére


szekra
őstag

1% (kártyára)

[ Szerkesztve ]

(#8276) Ferdzsoo válasza szekra (#8275) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Azok a váltók mikor jönnek el amikor fiat-ra váltod a crypot és rögtön fizethetsz kártyával vele...
Crypto.com nem ilyen?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8277) cof válasza Ferdzsoo (#8276) üzenetére


cof
veterán

Binance is ilyen, ott van egy kép feljebb hogy miből lehet instant fizetni. A sorrendtől függ miből vonja elsődlegesen, azzal lehet játszani.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#8278) Ferdzsoo válasza cof (#8277) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Hm akkor ha USDC-t váltok BUSD-re akkor az jó lehet.
Akkor már csak a visszautat kell kitalálni.

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8279) daninet válasza zerodot (#8272) üzenetére


daninet
veterán

teljesen vadnyugat a crypto. Szerintem nincs megbízható cég egy se :DDD
Hánynak van levelezési címe/irodája feltüntetve az oldalon. Esetleg telefonszám :DDD
Ha eltűnnének a szép kövér wallettal amiben mindenkinek a pénze van váltásnál nem lehetne megtalálni őket. Nem a nexo-ról beszélek hanem a legtöbb lending/trading/akármi crypto cégről.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#8280) Ferdzsoo válasza daninet (#8279) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Inlock, Coincash, Mr coin, ott van hova menned.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8281) daninet válasza Ferdzsoo (#8280) üzenetére


daninet
veterán

igaz, de ők elég kicsi játékosok egy binance-hoz vagy bitfinex-hez képest
Ilyen árfolyamokon pedig maradnak a naívaknak :U

persze, itt jön a kérdés, mennyit ér, hogy van egy cégnek magyar címe, pont amiért panaszkodtam. De nem azért kriptóztok szerintem, hogy tovább adózzatok a magyar államnak :DDD

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#8282) Krethx válasza Krethx (#8270) üzenetére


Krethx
aktív tag

Kiegészítés:
A kártyáról való költéshez Spot Wallet-ről át kell helyezni a Card Wallet-ra. Máris költhető a (pl.) BUSD. Top-Up-olni viszont nem lehet. Pl. Revolut. (elutasítja) Boltban vagy Online viszont simán lehet vele vásárolni.

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S9 45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

(#8283) zerodot válasza Ferdzsoo (#8274) üzenetére


zerodot
aktív tag

SEPA 80 eurócent.

#8276 Ferdzsoo
Crypto.com és Binance, talán nekik vannak a legjobb kártyáik most. Létezik még plutus.it és a wirexre is várunk, hogy kijöjjön az új kártyájuk, ami elvileg multi-currency lesz.

(#8284) Krethx


Krethx
aktív tag

A Crypto.com nem rossz. Viszont a Visa kártyáján csak EUR vagy GBP lehet. Ténylegesen crypto nem költhető. Épp ezért én a Binance-re szavazok. A többit viszont nem ismerem.

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S9 45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

(#8285) zerodot válasza Krethx (#8284) üzenetére


zerodot
aktív tag

Nekem speciel ez így jobban meg is felel, jobban szeretem magam eldönteni, mikor adjam el a kriptómat, mint hogy random árfolyamon tegye ezt az app vásárláskor.

Illetve hivatalosan a kriptó költése adózási szempontból ugyanaz, mint az eladása, és a sok kis vásárlási tranzakciót ehhez lekönyvelni... hát nem lenne valami nagyszerű szórakozás.

(#8286) Ferdzsoo válasza zerodot (#8283) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nah ezt várom el 2021-ben egy fintech cégtől. A regisztrációtól a Visa kártya igényléséig, KYC-val nem tartott 30 percig. Binance eddig 5*.
És a kártyát igazából már most használhatnám.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8287) Alex123


Alex123
senior tag

Sziasztok!

Ledger Nano S beállítással kapcsolatban szeretnék kérdezni valakitől, aki már kitapasztalta...
Lehetőleg privátban, ne zavarjam a fórumot...

Előre is köszönöm! :R

(#8288) Krethx


Krethx
aktív tag

ADA nagyon beindult megint. :) Pár napig azt játszottam hogy mikor beesett megvettem. Aztán másnap mikor felment akkor eladtam. Tegnap délelőtt elérte azt a csúcsot amit általában szokott. Elég sokáig ott ingadozott és eladtam. Este ránézek és nem hiszek a szememnek. :Y És ma ment még feljebb. :W :) :)

[ Szerkesztve ]

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S9 45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

(#8289) htc07 válasza Krethx (#8288) üzenetére


htc07
addikt

ADA Cryptocurrency Surges Over 474% In 2021 As Cardano Announces Protocol Upgrade

Egyébként ígéretes coin szerintem, érdemes fél szemmel figyelni a fejlesztések miatt.
A BTC és ETH mögé felmászott harmadik helyre a coinmarketcap listáján, úgyhogy a spekulatív értéke sem elhanyagolható.

(#8290) Krethx válasza htc07 (#8289) üzenetére


Krethx
aktív tag

Igen én is felfigyeltem rá és olvasgattam utána. De mivel bukni nem szerettem volna így óvatos voltam. Attól tartottam hogy majd nagyon beesik. Annak ellenére hogy nagyon ígéretes.

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S9 45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

(#8291) dugynok válasza htc07 (#8289) üzenetére


dugynok
senior tag

0,8-on beledobtam egy ezrest, haladunk :)

(#8292) #49155328 válasza dugynok (#8291) üzenetére


#49155328
törölt tag

1000-$t ?

0.15-ön X db. :B
5$-ig tartom.

DOT 4$-on szintén.
500$-ig tartom.

Bidao-t vegyed.
Pár év múlva az is nagyot mehet.

(#8293) dugynok válasza #49155328 (#8292) üzenetére


dugynok
senior tag

Hàt jah, nemrég kezdtem, de eur... Dot-ot 16on vettem 1k-val. Szted lesz 500$?

[ Szerkesztve ]

(#8294) HoppMaster válasza #49155328 (#8292) üzenetére


HoppMaster
aktív tag

Bidao-t hol?

Kerestem, de csak komplikáltan találtam vételi lehetőséget.

(#8295) cof válasza HoppMaster (#8294) üzenetére


cof
veterán

Poloniex pl. [link]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#8296) HoppMaster válasza cof (#8295) üzenetére


HoppMaster
aktív tag

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#8297) mepet válasza HoppMaster (#8294) üzenetére


mepet
addikt

ja emlékszem ennek a developerje verte át davincijt anno, a sok promo után elfelejtette kifizetni ETH-ban, azzal a szöveggel, hogy annyit emelkedett az ETH, hogy inkább egyezzenek meg újra... :DDD Én bevallom azt hittem, az már maga volt az exit scam, de nem követtem azóta.

(#8298) daninet válasza htc07 (#8289) üzenetére


daninet
veterán

ada volt az amit annó otthagytam egy walletban mert 20 dollárt sem ért miután bezuhant. Aztán egy hónapja 0.9 körül újra megtaláltam és azt írta a wallet van benne 500usd el sem hittem a szememnek. Adtam is el gyorsan. Bár így utólag kár volt, de ne legyek elégedetlen :D
Azóta elköltöttem shitcoinokra hátha megismétli magát a történet :DDD

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#8299) Krix válasza Krethx (#8288) üzenetére


Krix
őstag

Elfelejtettek neki szólni, hogy a piac esik. :DDD Szerintem is jó projekt egyébként, van belőle nekem is.

If it is not broken then don't fix it!

(#8300) Krethx válasza Krix (#8299) üzenetére


Krethx
aktív tag

Amúgy van ADA-m nekem is. Amit régebben vettem. :) Itt nagyobb összeggel játszottam (most) hogy az esés és az emelkedésekből legyen haszon is :) Gondoltam is hogy ez lesz. De mondom úgy sem jön be. (Bukni nem szerettem volna. (Az fájt volna.) Hát bejött.

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S9 45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.