Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade

Hozzászólások

(#8501) #49155328 válasza RBJ (#8497) üzenetére


#49155328
törölt tag

Most esik la, hogy már van Binance accountod, akkor még kell nézni milyen coinokból akarsz vásárolni és arra a platformra regisztrálni.
Persze ha CRO a cél akkor crypto.com
Bár ha kereskedni akarsz akkor a webes felületen az Exchangre is regisztrálni kell. Az olcsóbb fee miatt.

[ Szerkesztve ]

(#8502) atee_13


atee_13
őstag

Meddig szakadozik még a piac? Már izzad az ujjam a buy gomb felett :D :D

(#8503) fireman123 válasza atee_13 (#8502) üzenetére


fireman123
őstag

hát ez még messze nem szakadozás, majd ha 4-el kezdődik az már szakadás lenne :)

(#8504) #49155328 válasza atee_13 (#8502) üzenetére


#49155328
törölt tag

Akkor buy, mert már nagyon nem megy lejjebb, legalább is amiket kinéztem.
Szerintem ez az év olyan lesz mint a hullámvasút.

Mit veszel amúgy?

[ Szerkesztve ]

(#8505) atee_13 válasza fireman123 (#8503) üzenetére


atee_13
őstag

igaz kihagytam az " " jelet, de beszállónak jó volt .... vagyis remélem mert túlizzadt az ujjam és kiköltekeztem magam :DDD

#8504FPSTunker

pont a hullámvasútban bízom és remélem az alját kaptam el nem a tetejét ;]

uma
ada
nu
ankr

[ Szerkesztve ]

(#8506) #49155328 válasza atee_13 (#8505) üzenetére


#49155328
törölt tag

Hát a tetejét semmi képp. ;]

Hát az Ada, nem tudom, mi a cél?
Tartod egy darabig?

Jó project nagyon de nem megy valamiért.

[ Szerkesztve ]

(#8507) fireman123 válasza atee_13 (#8505) üzenetére


fireman123
őstag

ha nem régóta trédelsz akkor egy jótanács: mindig csak sávosan vegyél és sávosan adjál el ne egyszerre az egészet, mivel úgy sem fogod eltalálni az alját és a tetejét sem.....

(#8508) atee_13 válasza fireman123 (#8507) üzenetére


atee_13
őstag

jelenlegi taktikám rövidtávú

hosszútávra van btc 750 dodós árban arra alapozom

ankr már 6,5% lehet adom is el mindjárt

8506FPSTunker

uma-n eddig csak nyertem bízom benne, 22 eu árfolyam átlag környéki lesz napokban az 10% és már adom is el követkető esés után vissza.

remélem nem ragadok bele hetekre-sajna volt már ilyen nemrég azt nem szerettem ;]

(#8509) atee_13 válasza #49155328 (#8506) üzenetére


atee_13
őstag

az se jó ha megy :DD ankr 0.10943 áron vettem most 4 órával később majdnem +11% most azon emésztem magam adjam el vagy várjak mert nagyon szalad és ha holnap meg felkelek és megy még +10 et tökönszúrom magam mindek adtam el

csak a baj van ha megy az ha nem akkor meg az ;]
//mire leírom már 12%

[ Szerkesztve ]

(#8510) #49155328 válasza atee_13 (#8509) üzenetére


#49155328
törölt tag

Ja hogy, te daytradelsz.
Mindegy mi csak menjen? :N
Baj lesz ebbű, more. ;]

(#8511) atee_13 válasza #49155328 (#8510) üzenetére


atee_13
őstag

day -r e hajaz de inkább week nek mondanám :D
eleinte napjában többször adtam vettem, de már kicsit meg akarok nyugodni :DDD meg a meló is így alakult nem tudok annyira gyakran gép előtt lenni utóbbi pár hétben
limitet meg nem akarok állítani abban nem találok izgalmat ;]

(#8512) Nwis86


Nwis86
aktív tag

Sziasztok
Nagyon új vagyok még ebben a világban 1,5honapja regeltem csak Binancre, lenne 1 kérdésem, mennyire biztonságos megadni a Binance API és secret keyt 1 másik oldalon vagy mobil appban ha az kéri? Rengeteg ap kéri, portfólió kezelők stb, és sok robotos és egyéb oldal is kérné, nagyon szeretnék kipróbálni 1 robotot, vagyis egyenlőre csak a demo módját 14 napig lehet ingyen használni, de kéri az API-t... Sokféle kripton és több éves megtakarításomat raktam már fel binancre, félek hogy esetleg lenyúlják... De annyi helyre kéne az Api hogy előbb utóbb meg kéne adnom valahol, szóval hogy van ez?

[ Szerkesztve ]

(#8513) fireman123 válasza Nwis86 (#8512) üzenetére


fireman123
őstag

ezt majd a hozzáértők megmondják, én nem használok api-t, ....de sok éves megtakarítást biztos nem tárolnék egyik tőzsdén sem....ami ott van az nem a tiéd, csak egy "ígérvényed" van hogy majd azt csinálsz vele amit akarsz,...csak annyit érdemes tőzsdén tárolni amivel kereskedsz, a többit ledgeren

(#8514) #49155328


#49155328
törölt tag

Reméljük hogy beindul. ;]

[ Szerkesztve ]

(#8515) zerodot válasza Nwis86 (#8512) üzenetére


zerodot
aktív tag

A portfólió kezelőknek elég a read-only API, abból túl nagy baj nem származhat.

Ha viszont robotot akarsz ráereszteni, kénytelen vagy trade hozzásférést adni, másképp hogyan tudna neked kereskedni? :U

Az a baj, alapból nem ad sub-accountot a binance, hogy könnyen el lehetne választani a dolgokat. Nyilván withdraw engedélyt nem adsz semminek, de egy trade API-val is le lehet nyúlni a coinjaidat. Szóval egy ismeretlen bot teszteléséhez én mindenképp külön accountot nyitnék, amin csak az erre szánt összeg lenne. Ezzel annyi a gond, hogy a binance hivatalosan tiltja egy személynek a két számlát, viszont ha nem csinálsz KYC-t, akkor egy új email címmel simán nyithatsz egy új accountot, és ott kis összeggel tesztelheted a botot.

B megoldás, hogy egy másik tőzsdére ereszted rá a botot, már ha a konkrét darab támogat mást is a bájnenszen kívül.

(#8516) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

Sziasztok!
Tegnap csináltam egy Binance számlát is a Kraken mellé. Revolut-ról töltöttem volna fel, de Revoluton "A banki átutalás kérése sikertelen" hibaüzenetet kaptam. Revoluton ékezetekkel adtam meg a nevemet, Binance-on ékezetek nélkül, gondoltam ez a baj. Binance számlát töröltem, ma ékezetek nélkül újat csináltam. Feltöltésnél ugyan az a hiba fogad. :O
Van esetleg ötletetek?

(#8517) #49155328 válasza jackbacsi87 (#8516) üzenetére


#49155328
törölt tag

iDeal-el fizess be. ;)

(#8518) daninet


daninet
veterán

Van egy ötletem, mondjátok meg miért nem működik :DDD
Binancen sorbarakod change% szerint a koinokat, választasz egy shitcoint ami még mindig csupa zöldben van és az EMA vonaltól messze van, és belerakom az első piros gyertyáig a pénzt. Ez lehet egy óra, lehet 1 nap.
Próbáltatok már hasonlót?

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#8519) jackbacsi87 válasza #49155328 (#8517) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

De az 1.3 euro!!!!! :DD :DD

(#8520) HoppMaster válasza jackbacsi87 (#8519) üzenetére


HoppMaster
aktív tag

Nah mindjárt megkapod, h miért sajnálod azt a pénzt :D

(#8521) htc07 válasza daninet (#8518) üzenetére


htc07
addikt

Sok sikert, szólj, ha bevált :D Ha valahol nagy a change%, akkor már valszeg elkéstél.

(#8522) Nwis86 válasza zerodot (#8515) üzenetére


Nwis86
aktív tag

Trade API-val hogy tudják lenyúlni a pénzt? Mert korábban is olvastam ezt, meg valami youtube videóba is mondták (vagy 2 hónapig csak videókat néztem a kripto világról mire elkezdtem) ezért se ugrottam azonnal bele most az API megadásba és inkább kérdeztem meg, de sehol nem találok arra leírást milyen úton tudják lenyúlni így a pénzem, közben meg másik 10 ember más fórumokon, facebook csoportokba, vagy konkrétan botos csoportokba azt írja hogy nyugodtan használjak API-t botokra hisz erre lett kitalálva és semmi kockázata nincs, szóval tök jó megkérdeztem több helyen is, páran írjátok hogy letudják nyúlni így is , a többség meg azt írja nyugodtan használjam nem tudják lenyúlni trade apival...

Amúgy a Bitsgap robotról lenne szó, évek óta megy az oldal...és a Binancen jelenleg BUSD pároknál nincs fee, talán júniusig, így nem akarok ezért másik váltóra regisztrálni, meg amúgy is ezt már átlátom, itt van minden ami kell.

(#8523) daninet válasza Nwis86 (#8522) üzenetére


daninet
veterán

én is használok robotot API-val jóideje. Sőt, futures meg margin trading tárcákból használok robotokat ahol mégjobban igaz (lehetne) a pénz lenyúlás lehetősége. Nincs semmi probléma ha ismert helyeket használsz.
Úgy tudják lenyúlni a pénzt, ha valami vacak altcoinba beállítanak alacsony sell ordereket meg buy ordereket a másik oldalon. Nem tudják 1:1-ben lenyúlni, a pénz töredékét kapják meg.
De ebben a topikban a paranoia faktor az átlagosnak kétszerese.
Ne használj nevenincs vackokat és jó vagy. Ennyi

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#8524) zerodot válasza Nwis86 (#8522) üzenetére


zerodot
aktív tag

https://prohardver.hu/tema/crypto_trade/hsz_8310-8310.html
Aki azt írja, hogy semmi kockázata nincs, azt kérd meg, hogy csináljon egy accountot, dobjon rá $1000-t, és adja meg a trade api kulcsokat, majd ezeket küldd át nekem, aztán meglátjuk, ír-e még ilyet többet... :DD

(#8525) zerodot válasza daninet (#8523) üzenetére


zerodot
aktív tag

> Nem tudják 1:1-ben lenyúlni, a pénz töredékét kapják meg.
Ez nem igaz. Gyakorlatilag az egészet le tudják nyúlni. Hiszen aki $10k-t le tud nyúlni, az $100-t is le tud, vagyis addig ismétlik, míg el nem fogy a balanceod. Valahol $10 körül lehet a vége, a binanceen ez a legkisebb megadható order.

Fura hogy ilyen magabiztos kijelentéseket teszel, tekintve hogy kb. egy hónapja még te is itt kérdezted, mi a módszer... :DDD

> De ebben a topikban a paranoia faktor az átlagosnak kétszerese.
És ez így van jól, sőt még inkább magasabb is lehetne. Elég ha egyszer megjárod, aztán annyi a pénzednek, utólag már késő lesz okosnak lenni.

> Ne használj nevenincs vackokat és jó vagy.
Ki mondja meg, melyik az és melyik nem az? Számomra a te botod is egy nevenincs vacak, hisz sehol se találkoztam még vele. Az a baj, hogy ezek mögé soha nem látsz be, centralizált átláthatatlan dolgok.

(#8526) daninet válasza zerodot (#8525) üzenetére


daninet
veterán

"egy hónapja még te is itt kérdezted, mi a módszer"
Nem működött az utalás, revolutot pedig nem használok. És mit kaptam válasznak? Használjak revolutot mert csak úgy megy. De olvass vissza ha akarsz. ~3.5-4 éve cryptózok. Az, hogy nem írogattam a topikba nem jelenti azt, hogy ma kezdtem. Sok pénzt raktam már bele és bőven jól vagyok azzal ami visszajött. Foglalkoztam napi kereskedéssel (spot és futures), botokkal, liquidity poolokkal. Elég sokat láttam már. De nem tartozom neked magyarázkodással, csak nem szeretem, ha hülyének néznek default.

Ki mondja meg, melyik az és melyik nem az?
A felhasználók száma. Pl. boldog-boldogtalan binance-on vált, te hogy bízol meg benne? Nincs egy telefonszám vagy cím az oldalukon. Azért bízol meg benne, mert sokan használják, és nekik működik.
De ez egy egyéni sport, mindenki maga dönti el mit mibe rak. Nem azt mondtam rakja ebbe vagy abba, hanem azt, hogy ne rakjon ismeretlenekbe. Ennyi

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#8527) zerodot válasza daninet (#8526) üzenetére


zerodot
aktív tag

Mégis mi a fene köze van az api tradingnek a revoluthoz??? :F
Itt: [link] kérdezted, hogy lehet a coinokat api-n át lenyúlni, és megkaptad a választ.

Úgy látom a dicsekvés meg az egófényezés az megy, a leírtakat viszont nem sikerül értelmezni...

Senki nem kérte, hogy magyarázkodj, és attól hogy 4 éve kriptózol, még te sem fogsz mindent tudni automatikusan, lásd a trading api lenyúlásról is egy hónapja értesültél.

Az még nem hülyének nézés, ha valaki kijavít! Ugyanakkor, ha hülyeséget irkálsz, akkor nyilván úgy is fognak hozzád állni, ne csodálkozz...

Ha már itt tartunk, én meg azt nem szeretem, ha valaki valótlanságokat állít és félrevezető dolgokat ír le, pláne magabiztosan. Egy csomó kezdő olvassa ezeket a fórumokat, aztán lát valamit és készpénznek veszi, rosszabb esetben még tovább is terjeszti.

Az ilyen dőlj-hátra-és-jön-a-lé botokkal pedig nem egy ember járta már meg, a legnagyobb részük scam, pilótajáték, egy ideig fizetnek, aztán egyszer csak lehúzzák a rolót. Ha te találtál megbízhatót és még hasznot is hoz, akkor hajrá. De azt a látszatot kelteni, hogy ez egy szinte kockázatmentes dolog, és az api kulcsokat is szórhatjuk gondolkodás nélkül, az igencsak félrevezető, mert nagyon könnyű belefutni valami scambe!

(És nem, attól még nem válnak a hozzászólásaid tömény igazsággá, hogy mindegyik végére odaírod, hogy "Ennyi".)

(#8528) daninet válasza zerodot (#8527) üzenetére


daninet
veterán

Hol írtam valótlanságot? De most őszintén. Nem ajánlottam neki szolgáltatást, nem küldtem referencia linket, nem mondtam tuti bizniszt. Olyat se mondtam, hogy gondolkodás nélkül dobja bele a pénzt valamibe. Válasszon magának.

Azt írtam: "Nem tudják 1:1-ben lenyúlni, a pénz töredékét kapják meg."
Az általad felvázolt dolog, hogy lenyúlják a pénzt kivitelezhető, de ha 100 dollárod van jó ha a felét megszerzik. Ahhoz, hogy hozzájuk kerüljön a pénz nagyon alacsony eladási és vételi tranzakciókat kell beállítsanak aminek a végén valami vacak altcoinból lesz nekik egy piaci ár alatt vásárolt adag. Egyszerűen nem tartom reálisnak, főleg egy olyan szolgáltatásnál ahol nem a te pár száz, pár ezer dollárod hozza nekik a pénzt hanem a rengeteg havidíj amit kicsengetnek az emberek.

Továbbra sem tudom, te mi alapján válogatod ki magadnak miben bízol. Miért használod a Binance-t például? A redditjük tele van emberekkel akiknek elnyelték a pénzüket és nincs support aki segítene. És nem kell sokat letekerni, napi szinten posztolnak róla az emberek.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#8529) jackbacsi87 válasza #49155328 (#8517) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

iDeal-el ugyan az a helyzet, sikertelen. Semmi konkrét hibát nem ír, csak hogy "A banki átutalás kérése sikertelen".

(#8530) #49155328 válasza jackbacsi87 (#8529) üzenetére


#49155328
törölt tag

Ötletem sincs akkor. :((

(#8531) Krethx válasza jackbacsi87 (#8516) üzenetére


Krethx
aktív tag

Én folyamatosan Revolut-ról utalok be. (Ma is.) Ez alapján utalj. #8252Krethx Annyival kiegészítem hogy írd be a referencia számod is. Ha már többször utaltál és mindig ugyan arról a számlaszámról érkezik a pénz akkor referencia szám sem kell. Tapasztalatból mondom. De ettől eltekintve mindig írd be. Az a legbiztosabb. Remélem sikerülni fog.

Ezt utólag is elvégezheted.:
Address verification-nél küldj be három hónapra visszamenőleg egy számlakivonatot. Nekem a Revolut-ot szó nélkül elfogadták. Csak 1 hetet vártam rá.

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S9 45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

(#8532) atee_13


atee_13
őstag

FIL mitől fut ekkorát? 2 hónap alatt kb 10* lett

(#8533) cryptorick


cryptorick
újonc

Sziasztok,

Cointelegraph market pro-t használ valaki?
Ha igen mik vele a tapasztalatok, lehet vele jó coin-okat elcsípni?
100 usd per hónap az ára..

(#8534) #49155328


#49155328
törölt tag

;]

(#8535) wyll358 válasza #49155328 (#8534) üzenetére


wyll358
tag

Cardano az stablecoinná változott egy ideje én is azt nézem... cserébe legalább jó nagy eséllyel lehet alja-teteje közelében adni venni... :D

(#8536) #49155328 válasza wyll358 (#8535) üzenetére


#49155328
törölt tag

Hát sokat nem mozog, még áprilist kivárom ha nem mozdul akkor eladom.
Nekem be van stakeelve én csak veszek azt ráülök. :D
A daytradet meghagyom a próknak.

(#8537) Nwis86 válasza daninet (#8523) üzenetére


Nwis86
aktív tag

Látom 1 kisebb vitát okozott a kérdésem :) De közben már megadtam az API-t, mivel több helyen is kérdeztem hogy mi erről az emberek véleménye és 99.9% ba azt kaptam hogy nyugodtan adjam meg, de ha utánanézek a googléba az ilyen grid botoknak, akkor több tucat van, és rengeteg cikk hogy pl melyek a top botok az adott évben, sok már évek óta megy, rengeteg redit és discord csoport van egyes robotok felhasználóinak, de akár facebook csoportok is, van magyar is. Rengetegen használják ezeket a robotokat, sok youtuber is napi tartalmat készít hogy állnak a robotjaik... Én kezdő vagyok nem fogom azt mondani hogy nincs ennek veszélye mert rohadtul nem értek hozzá, viszont ha ilyen nagy a felhasználói bázis, akkor csak nem lehet ez olyan kockázatos, és konkrétan egyetlen 1 cikket vagy fórum bejegyzést nem találtam ahol arról írnának hogy lenyúlták volna a pénzüket API-n keresztül, csak is 1 videóba halottam és itt Ph-n. De amúgy nem kell hozzá lenyúlni a pénzt hogy vesztességes, kockázatos legyen, tegnap fél nap kb csak vesztességet sikerült csinálni, de ezt saját magamnak köszönhetem a rossz beállításokkal, azóta már kb visszatermeltem amit elbuktam, de nem olyan egyszerű ez mint gondoltam, bele kell tanulni... Szerencsére ott a demo mód meg 1 tonna videó a youtubon. Én egyenlőre látok ebben fantáziát, nagyon tetszik :)

(#8538) P3Dr0 válasza #49155328 (#8536) üzenetére


P3Dr0
senior tag

1 hete szabadultam meg tőle én is. Lehet korai volt és több türelem kellene hozzá de egyenlőre most hanyagolom. Stake-eltem én is de nekem valahogy nem jott be ez az egész.

(#8541) #49155328 válasza atee_13 (#8540) üzenetére


#49155328
törölt tag

Most kell bevásárolni amíg akciós. ;)
Porlasztani kell az ilyen projectekbe is egy kicsit.

(#8543) #49155328 válasza Krethx (#8542) üzenetére


#49155328
törölt tag

Még nem tudod küldeni sehová, majd májusban.
Azért kell az oldalán venni, mert ott 0,019 usd még. :K

[ Szerkesztve ]

(#8544) RBJ


RBJ
addikt

Cryptocom os van itt? Binance n vagyok. Nyitottam egy új portfóliót crPtocom ön. Hát binance után nem vagyok elajulva.
Furi hogy nincs pár vétel eladás al. Nem tudom hogy én nem
Jól csinálom de vétel eladás al csak lesek mekkora ktg von le.
Se stop limit. 20-30 usd levonás mióta reális?
Már azon vagyok átköltözök binancre.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#8545) Krethx válasza #49155328 (#8543) üzenetére


Krethx
aktív tag

Köszi.
Azt ugyan nem néztem hogy lehet e küldeni. De vásárlás előtt csekkoltam volna.

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S9 45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

(#8546) cof válasza #49155328 (#8543) üzenetére


cof
veterán

Hogy kereskednek vele ha nem lehet kiküldeni?

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#8547) RBJ válasza #49155328 (#8543) üzenetére


RBJ
addikt

Simán kátyával vegyün oszt jónapot. metamask os dolgott tegnap megettem. Venni akartam poodle t.
Kültem eth a binancrol metamask ra csak lestem majd levont 40 százalékot.
Vagy nem jó csatornán küldtem.
Másik probléma, nálam a binance tiltja alapból sepa t kartyás töltést.
Account verified elvileg, email is kaptam hogy vásárolhatok, mégse.
Így simlplex el ment a dolog, bele se merek gondolni mnnyit vont le.
Ezért gondoltam nyitok egy portfoliót cryptocom on. ez meg nem fekszik. Fentebb leírtak miatt.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#8548) RBJ válasza #49155328 (#8541) üzenetére


RBJ
addikt

vettem student coint. MOst kaptam agylobbot. Direkt virtualis kártyával fizetem. az meg változó direkt.
Erre kéri a képet a kártyárol. Mi közze hozza.
Buktam a pénzt. :W most ideg lettem.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#8549) #49155328 válasza RBJ (#8544) üzenetére


#49155328
törölt tag

Vagyok Crypto.com-on is, de ott az Exchangest kell használni! https://crypto.com/exchange/dashboard

[ Szerkesztve ]

(#8550) #49155328 válasza RBJ (#8548) üzenetére


#49155328
törölt tag

Nekem nem miért semmit sem.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.