Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70101) lemusz válasza wjbhbdux (#70100) üzenetére


lemusz
addikt

RIP Opskins, szerettelek

- De legalább nem hirtelen lockolták az accountokat mint korábban, gondolom azért mert ez már akkora horderejű közösségi reakciót válthatott volna ki, amibe beletörik a bicskájuk

- Valószínű eddig soha nem látott mértékben fognak bezuhanni a skin árak ezen a mostani summer sale-en. Érdekes hogy pont arra a napra időzítették a lockot, mint amikor az kezdődni fog... "nesze paraszt ha már nem tudod IRL moneyra cserélni a skinjeid, add el őket olcsón marketen, generálj nekünk hasznot (15%), ráadásként pedig vedd meg belőle a szar játékainkat is, amikkel úgyse fogsz játszani soha..."

(#70102) ilovedigweed


ilovedigweed
senior tag

Sziasztok!

Api key-t szeretnék generálni magamnak de nem tudom hogyan kell kitölteni a generálásnál. Domain,stb... Leírni valaki a mit, miért, hogyan?

A fentebbi videót róla nem értem, kevés az angol tudásom.

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

-LG 27GN850 -INTEL Core i5-12400 -GIGABYTE B660 GAMING X -Kingston Fury 32GB Renegade RGB CL16 3600MHz -SAMSUNG 500GB 980 M.2 -FSP Hydro M Pro 700W -GIGABYTE RTX 3070 Ti GAMING OC -NZXT H510 Flow -Nzxt Kraken X63 rgb -Razer Naga Trinity -Razer Tartarus V2 -HyperX Alloy FPS Pro -HyperX Cloud Core

(#70103) wjbhbdux válasza lemusz (#70101) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Lehet más is lesz itt, ugye Június 20 a határidő amit a Valvenak szabtak a lootboxok kivételére a játékaikból Belgiumban.

/s

(#70104) fatal` válasza lemusz (#70101) üzenetére


fatal`
titán

Röviden, tömören: rohadna ki a belük. :D

Volt még bent 5 dolcsim, elköltöttem.

(#70105) bepken válasza lemusz (#70101) üzenetére


bepken
veterán

én is adtam el nem egy skint, gyűjtöttem nem egy kártyás játékot az évek alatt, pusztán a nyereségért... és nyilván ezt a pénzt náluk is költöm el rendszeresen. na de most azért kéne sírnunk, mert 6 év elteltével már nem lehet tovább nyerészkedni ezen a játékon? :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#70106) lemusz válasza bepken (#70105) üzenetére


lemusz
addikt

Opskins volt az első olyan oldal, ahol kockázatmentesen lehetett adni-venni a skineket, előtte csak a scammelés ment úton útfélen. Sokat tett az évek alatt a közösségért, rengeteg eseményt finanszírozott és végig a felhasználók érdekeit tartotta szem előtt. Nem szabad egy lapon emlegetni az ugyancsak sokak kedvence csgolounge, csgofast és egyéb lehúzó, nyerészkedő gambling oldalakkal. Szerintem kár volt megkerülni ezt a valve 7 napos tradebann agymenését, lehet ha nem teszik most nem lenne semmi sem. Nyilván nem kell sírni, én speciel még örülök is hogy 21-22.-én majd jó alacsony árakon vehetek egy-két skint marketen, de azért na, csak használtam én is azt az oldalt...

(#70107) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

10. ember 5v5-re kellene MOST! :)
Steam alairasban :)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#70108) #58682368 válasza SQX_Barto (#70107) üzenetére


#58682368
törölt tag

Privát a profilod és még csak barátnak sem lehet jelölni. :(

(#70109) ilovedigweed válasza ilovedigweed (#70102) üzenetére


ilovedigweed
senior tag

Erre valaki? :R

-LG 27GN850 -INTEL Core i5-12400 -GIGABYTE B660 GAMING X -Kingston Fury 32GB Renegade RGB CL16 3600MHz -SAMSUNG 500GB 980 M.2 -FSP Hydro M Pro 700W -GIGABYTE RTX 3070 Ti GAMING OC -NZXT H510 Flow -Nzxt Kraken X63 rgb -Razer Naga Trinity -Razer Tartarus V2 -HyperX Alloy FPS Pro -HyperX Cloud Core

(#70110) SQX_Barto válasza #58682368 (#70108) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ez nekem furcsa....
Akarhol nezem publiknak latom a profilom, es ma is vettek fel baratnak (bar lehet volt kozos barat is, az szamit)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#70111) #58682368 válasza SQX_Barto (#70110) üzenetére


#58682368
törölt tag

(#70112) SQX_Barto válasza #58682368 (#70111) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Az valami regi accom volt

Profilom

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#70113) wjbhbdux válasza SQX_Barto (#70112) üzenetére


wjbhbdux
veterán

/s

(#70114) bepken


bepken
veterán

sziasztok!

a vinyóm ma végleg meghalt, most SSD vásárláson gondolkodok. mennyire igaz az, hogy nem igazán ajánlottak játékra? mármint a várható élettartam tekintetében.

azért itt kérdezem, mert zömmel CSGO futna a laposon továbbra is.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#70115) fatal` válasza SQX_Barto (#70112) üzenetére


fatal`
titán

De aláírásban a régi van.

(#70116) wjbhbdux válasza bepken (#70114) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ezek a nagyon régi elméletek sajnos megmaradtak a köztudatban az első vacak SSD generációk hibái miatt, egy mai SSD-t hosszú évekig teleírhatsz újra meg újra és nem lesz semmi baja. Játék meg kicsi terhelést jelent ilyen szempontból, hiszen egyszer letöltöd és minimális amit utána ír. Azért ne vmi legolcsóbb nonamet vegyél mert az bármikor elszállhat ettől függetlenül.

itt segítenek a választásban

[ Szerkesztve ]

/s

(#70117) mepet válasza wjbhbdux (#70116) üzenetére


mepet
addikt

+1, annyit tennék hozzá, hogy SSD-nél is érdemes betartani azt a szabályt, amit a vinyóknál is nagyon fontos volt: maximum feléig pakold cuccokkal, akkor nem fog belassulni, és sokkal lassabban megy tönkre. Én a kapacitását is ez alapján választanám ki.

(#70118) Tewe013 válasza mepet (#70117) üzenetére


Tewe013
őstag

A maximum feléig dolog hülyeség, 10%-ot kell üresen hagyni az SSD-n addig semmiféle lassulás nincs, az élettartam még mindig az írt adattól függ és nem attól, hogy csak 50%-ig vagy 75%-ig pakolod tele.

(#70119) mepet válasza Tewe013 (#70118) üzenetére


mepet
addikt

Lehet, hogy már javult a helyzet, nekem anno a 47ezerért vett 30 gigás ocz vertex 20-25 gigával volt telepakolva és kevesebb mint 1 év alatt bő 10%-ot veszített az élettartamából. Azóta figyelek erre a vinyóknál is bevált módszer követésére, azóta semmilyen gondom nem volt. Szóval ez nem tudományos tény, hanem saját tapasztalat. Én is úgy tudom, hogy 10% elég a trimnek, és csak az írásolvasástól függ az élettartam, de mivel ezeket halandó ember nem figyeli, így ezt a tökéletesen működő módszert szoktam ajánlani.

(#70120) Tewe013 válasza mepet (#70119) üzenetére


Tewe013
őstag

Azért egy 30GB-os SSD-nél már egy 9 ezres 120GB-os SSD is jóval több írást tud elviselni elég sokat fejlődtek azóta. Az jogos, hogy halandók nem figyelik, de igazából nem is kell. Átlagfelhasználás mellett a 10%-os "szabályt" betartva még egy Kingston A400 is simán tovább fogja bírni, mint 5 év.

(#70121) Xero válasza mepet (#70119) üzenetére


Xero
nagyúr

Nagyon más már a technológia és régen sem így működött. HDD-k esetében pedig főleg nem.

Ez pl egy réges régi ocz agility 3. 80%-90%-on volt világ életében. Vagy rendszer lemez vagy scratch disc volt, köszöni szépen jól van.

[ Szerkesztve ]

(#70122) mepet válasza Xero (#70121) üzenetére


mepet
addikt

Ok, hülye vagyok, centizzétek ki a kapacitást 90% used spacere! :D

(#70123) Xero válasza mepet (#70122) üzenetére


Xero
nagyúr

Egy szóval nem mondtam, hogy ki kell centizni, sőt nyilván nem, viszont a mai vezérlők mellett marhára teljesen mindegy nekik. Számottevő változás az élettartamban vagy sebességben nem fog bekövetkezni.

Az pedig, hogy kétszer akkora ssd-t vásárol valaki mint amire valójában szüksége van, az egyszerűen pazarlás. Najó nekem is egy pár nvme van, de én raid0-ban hajtom őket. :DDD :W

(#70124) bepken válasza Tewe013 (#70120) üzenetére


bepken
veterán

akkor ezennel meg is nyugodott a lelkem, mert kb egy ilyen kaliberűt fogok beszerezni....low budget van most így fesztivál időben :DDD

a Többieknek is köszönöm a válaszokat! :R ezek szerint tényleg nem kell paráznom ilyesmin, én eleve a 3 éves élettartamot tűztem ki célul, utána már úgyis lapos csere lesz valószínűleg...

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#70125) Bence942


Bence942
tag

Helló nincsenek itt olyan csapatok vagy emberek akiknek kellene egy plusz ember hogy meglegyenek ?

(#70126) SQX_Barto válasza Bence942 (#70125) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Mi mindig vadaszunk embereket MM-hez, szoval ha gondolod, vegyel fel nyugodtan :)
Profilom

Nova 2 vagyok, fokent novakkal/kalakkal jatszom, nagyritkan 1-2 sas/sheriff becsoppenhet :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#70127) Bence942 válasza SQX_Barto (#70126) üzenetére


Bence942
tag

Okés és valaki aki x kala serif vagy sas körül jár? :D

(#70128) wjbhbdux válasza SQX_Barto (#70126) üzenetére


wjbhbdux
veterán

skin scammer oldallal jól keresel?

/s

(#70129) SQX_Barto válasza wjbhbdux (#70128) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nem keresek vele kb semmit sem, naponta ad par centet a Daily Free-vel...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#70130) hNp88 válasza SQX_Barto (#70126) üzenetére


hNp88
aktív tag

ordibálást mennyire bírjátok tsen? :DDD vagy amit épp használtok :D

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#70131) SQX_Barto válasza hNp88 (#70130) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Szeretjuk a nyugodt embereket, de persze nalunk is el tud gurulni a gyogyszer loose meccseknel :D
Egyebkent sosincs allando csapat, csak halasszuk az epp online embereket.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#70132) GhanBuri Ghan válasza SQX_Barto (#70131) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Nem csodálom, hogy elfogynak ha halasztjátok őket :)

(#70133) hNp88 válasza GhanBuri Ghan (#70132) üzenetére


hNp88
aktív tag

:DDD

@ Barto

tegnap jó meccset toltunk, ugye srácok? :DDD

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#70134) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Utolso update ota Offline-nak mutatja a Friends-et jatekban.
(mikozben a Steamen online a friends...)

Szerk.: Megoldas: Ki kell b#@ni a beta steamet es visszaterni normalisra...

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#70135) szebe


szebe
őstag

Eljött, amit már évek óta, egy személyben vár a komplett világméretű szcéna: [link]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#70136) adise válasza szebe (#70135) üzenetére


adise
őstag

de ettől nem lesz jobb a jaték? NEM. uj UI . kicsit szerintem sokat gondolnak bele páran

[ Szerkesztve ]

(#70137) Tewe013 válasza adise (#70136) üzenetére


Tewe013
őstag

Most rossz a játék?

(#70138) edgR válasza Tewe013 (#70137) üzenetére


edgR
őstag

Nem ezt írta, hanem hogy ettől nem lesz jobb. Ami így is van. Szerintem mindenkinek lenne pár ötlete, hol kellene hozzányúlni ehhez a játékhoz, és ezek közül nem az első lenne a UI.

(#70139) gtamate2 válasza szebe (#70135) üzenetére


gtamate2
veterán

2 éve megígérték, már csak emiatt is ideje volt :) Amúgy nekem tetszik, kicsit szokatlan így elsőre

*Sn0w

(#70140) GhanBuri Ghan válasza adise (#70136) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Elvileg nőni fog az fps, szóval DE. :)

Nem tudom, hogy egyébként mihez kellene nyúlni.
A legnagyobb probléma, a csalók száma lecsökkent, ahogy próbálják összekötni az új accokat a bannolt régivel, ez pipa.
Drasztikusan belenyúlni nem lehet, mert pont a játékosok pont amiatt játszanak vele, mert ez a CS. Új játékmódokat próbáltak a Hydrában, ami jó volt, az bekerült a főjátékba, a többit nem nagyon hiányolják.
Régen a Condition Zero sikeres volt, a single és multiplayer missionök miatt, az operationökben ezek is benne vannak (jöhetne újabb lassan, ja)
Source 2 visszavetné a fps-t, a gyenge géppel játszóknál és a fps fetisisztáknál ez válóok lenne.
128 ticket sokan kérik, de a fő indok az volt, hogy gyenge gépen még rosszabb lenne a játékélmény (szerintem aki gyenge gépen játszik, az észre se venné a különbséget, max magát hibáztatná, de ez magánvélemény :) )
Szerintem még annyit tehetnének, hogy a smurfölést is felvennék a trust factor elemek közé, és őket egymás ellen sorsolnák, az egyenlő esélyek végett, de ezt megtehetik bejelentés nélkül is, az is lehet, hogy már most is szempont.

(#70141) szebe válasza edgR (#70138) üzenetére


szebe
őstag

Szerinted hol kellene hozzányúlni még a játékhoz? Komolyan kérdezem, nincs benne semmi flame, vagy ilyesmi, érdekel a véleményed.

(#70140) GhanBuri Ghan
Azon se csodálkoznék, ha nem jönne operation. A gambling oldalak kinyírásával a casual pistikék nagyrésze elhullott, kérdés, megérné-e a belefeccölt energiát egy új operation?

128 tick ha eddig nemvolt, ezután sem lesz szerintem (meg van sok más platform ahol kapod a 128 ticket, akár ingyen is)

Smurf-re: ha több acc össze van kapcsolva egy telefonszámhoz, és simán igazítanám az összeset a legerősebbhez.

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#70142) MarioAna válasza szebe (#70141) üzenetére


MarioAna
senior tag

A 128 tick alternatívák azért fogynak, az ESEA lassan scammelés szinten működik, kb a FACEIT maradt használható platformnak, ahol játszanak is aktívan.
Mondjuk én volvo helyében kicsinálnám az ESEA-t, hogy az ő hírnevüket közvetve károsítják és csinálnék válaszható 128 tickes competitive-t.

Máshol ebbe a jelenlegi státuszba nem tudom hol lehetne belenyúlni, tényleg a casual playerek ledarálódásával komolyodik a játékosmag. (TIPP: a PUBG/BR hype 1-2 éven leül és visszajönnek az oda átvergődött playak, addigra várnék valami nagyobb változtatást).

[ Szerkesztve ]

(#70143) Tewe013 válasza edgR (#70138) üzenetére


Tewe013
őstag

Szerintem ez egy kész játék, főleg a játékmenetet tekintve. Itt már ezekhez nem nagyon lesz hozzá nyúlva és szerintem ezzel nincs is baj, majd a következő részben.

(#70144) Tewe013 válasza szebe (#70141) üzenetére


Tewe013
őstag

"Smurf-re: ha több acc össze van kapcsolva egy telefonszámhoz, és simán igazítanám az összeset a legerősebbhez."

Ez most is így van, nem?

(#70145) GhanBuri Ghan válasza szebe (#70141) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Szerintem rendszeresen lesz operation, ahogy ládák is - sok casual játékost visszacsal egy időre, és talán újakat is hoz. (WoW-osok mesélték, hogy ők már csak az újításokkor indítják el ismét, szerintem ez a faktor itt is megvan)

Végülis nem tartom elképzelhetetlennek, hogy bekerül egy újabb kapcsoló, 64 és/vagy 128 tickkel.
Csakhogy akkor ennek meg kell lennie a többi játékmódban is, mert kellemetlen lenne, ha az offline casualban begyakorolt gránátok máshova mennek élesben.

Smurfök vagy felnőnek az eredeti szintjükhöz, vagy derankolnak, előbbinél nincs semmi tennivaló, utóbbi meg azért szépen szűrhető, CS már így is rengeteg mindent mér a játékosokról, szerintem ezekből a statokból ki lehet nyerni, ha valaki direkt bénázik (pláne, ha áll a kezdőn, vagy kiugrál az ablakon)

(#70143) Tewe013: Szerintem már nem lesz következő verzió, az újítások a GO-ba fognak megérkezni.
Mióta online lehet frissíteni a játékot, azóta az újabb verziónak csak annyi értelme van, hogy ismét legyenek bevételek a játékokból, viszont itt folyamatosan jönnek a skin és kulcseladásokból a bevételek, és egy újabb verzió teljesen aláásná a skinpiacot.

(#70146) Redneck válasza szebe (#70135) üzenetére


Redneck
veterán

Lesz fejlettebb engine, 128 tickes MM, kevesebb csaló? :U

Ja nem, jött egy újradizájnolt felület. Sok helyen olvasom, de nem értem mire ez a nagy ünneplés. Valaki elárulná mi az örömködés tárgya? Az új scoreboardon és a manuálisan forgatható, megnézhető skineken kívül nem látok semmi extrát.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#70147) Maverick207


Maverick207
újonc

Sziasztok.11 éves vagyok és MM-re keresek embereket értelmes gondolkodású nem káromkodó embereket!Amilyen pályákon játszok Dust 2 de ha kell Mirage is. rang nova 2. tudj infózni!Mikrofon van neked is legyen! Én se káromkodódok. Steam profil:https://steamcommunity.com/profiles/76561198809213374/

(#70148) szebe válasza Redneck (#70146) üzenetére


szebe
őstag

Fejlettebb engine? Kétlem, hogy nagyobb változások nélkül meg lehetne lépni. El tudom képzelni a community reakcióját abban az esetben, ha valami egy kicsit félremegy a váltás során... :) Akkor már inkább új játék, de az sem a közeljövőben.

128tick MM? "Public"-ra jó lesz a 64 is. Aki komolyabban gondolja, az úgyis talál mást (faceit, esea, cevo, esl, bérelt szerver stb).

Kevesebb csaló? "Public"-on pont nemérdekel ha lecsalnak, aki komolyabban gondolja, ott úgyis komolyabb az AC.
Esetleg lehetne drágább a játék, de akkor meg az lenne a baj.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#70149) edgR válasza szebe (#70141) üzenetére


edgR
őstag

Nem fogod kitalálni: a hitboxszal kezdeném/folytatnám. De ez a hajó feltehetően már az első kódsor megírásakor elúszott.

(#70150) gtamate2 válasza edgR (#70149) üzenetére


gtamate2
veterán

hagyjuk már ezt a hitbox sírást, szinte tökéletes a játékban található új verzió :)

*Sn0w

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.