Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42951) DR|FTK|NG válasza BaLee (#42946) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Franc, hogy csak M4A4 | Desert Strike FT-m van. :((( :DDD

Lehet, hogy beruházok valami szép M4A1-S Skin-re, ha még lejjebb mennek az árak.

(#42952) lemusz


lemusz
addikt

Érdekesnek találom ezt az fps csökkenésért való sírást, mert most nekem nem hogy csökkent volna, hanem még nőtt is. Nah mind1, megszoktam már hogy az agyonkonfigolt gépemen minden másképp megy, mint másoknak...

[ Szerkesztve ]

(#42953) MurdR válasza lemusz (#42952) üzenetére


MurdR
veterán

Nekem sincs problémám, hál'istennek.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#42954) gtamate2


gtamate2
veterán

Én még most fogok gépközelbe kerülni de azonnal rá fogok függeni mert nagyon érdekel az update.
Egy m4-em volt marketen 2.8-ért elvitték az update után egyből, most 6 eur körül megy.. csodás :D

*Sn0w

(#42955) csurenzoo válasza lemusz (#42952) üzenetére


csurenzoo
aktív tag

az én core2duomat sem tudja a játék két vállra fektetni :D/

(#42956) Evome


Evome
aktív tag

MGE rangon vagyok
Ha van kedve valakinek nyomni, vagy ha valahova kellene ember akkor szívesen megyek, rá érek estig :D

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#42957) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Én netgraphon nem látok fps dropot, de érezhetően fps laggjaim vannak. Főleg infin zavaró, mert ott volt a legstabilabb a 128fps.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#42958) szebe válasza BaLee (#42946) üzenetére


szebe
őstag

A FT Cyrex hogy jött ki 29.58-ra? Nem dollár inkább?
Market historymat visszanézve, én április közepén vettem 26.85-ért, most hétfőn még 21-23 euró között mozgott.

(#42904) lemusz
DDK and Black DDK, vagy James and White James :DDD Én bírom a közvetítéseiket, jól elvannak közben :))

Most olvasom csak, még a ladder strafe-t is kivették? :O

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#42959) BaLee válasza szebe (#42958) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Bocsi, minimal wearom van, benéztem. Sorry. Szóval MW.

(#42960) kaszaking


kaszaking
tag

24 órás versengő eltiltást kaptam mert túl sok embert rúgtam ki. A következő fokozat az hány napos eltiltás és mennyi a max eltiltás ezért?

(#42961) warmonger441


warmonger441
aktív tag

jó az új patch.... visszaraktam a windows 7et, kb 2 hétig virultam h fix 200 fps, jön a patch és 50ig zuhan, dmben 90 fölött még nem láttam mmben meg 100 körül wtf? 128 tick faceit detto. gg valve :R :R valakinek ötlet esetleg? :$

hd6870
fx 8320
8gb ram

full low settings, treads:8, coreunpark etc etc.

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#42962) Coccolino_O válasza gtamate2 (#42954) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Remélhetőleg nem szereted túlságosan az m4a1-s-t. Mert meglepetés fog várni. ;]

(#42963) #97716736 válasza lemusz (#42952) üzenetére


#97716736
törölt tag

Ez nem sírás, csak nem vagyunk vele elégedettek. Azért egy 120k-s VGA-val + 100+k-s procival nehogy már beessen 100 fps alá is... Az ember nem azért fizetett hogy szenvedjen vele. A Valve szereti elbaszni a játékot, meg új hitbox stb, azt szarabb az egész. Source-nál is így volt, más hitbox stb, már közel sem volt annyira élvezetes, és ez a játék is egyre élvezhetetlenebb lesz.

(#42964) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Tudnatok ajanlani valami laptop konfigot, amivel low grafon, alacsony felbontason 150fps korul lehet jatszani? Uj lapit akarok venni.

Jevons paradox

(#42965) MurdR válasza Aprósólyom (#42964) üzenetére


MurdR
veterán

Van laptop 3000-ért és 300000-ért is. Kicsit bővebben.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#42966) DR|FTK|NG válasza kaszaking (#42960) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Ha jól emlékszem, akkor egy hét.

(#42967) IMIIKE1998 válasza warmonger441 (#42961) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Alaplap?

(#42968) Evome


Evome
aktív tag

Csak nekem nem működik a cs:go longue fogadás része ? :F
Egész nap semmit se tudtam fogadni.... pedig az 1 dolláros VIP bot be van fizetve :DD

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#42969) Rabbit96


Rabbit96
csendes tag

Üdv!
Vennék Chroma 1 (Színözön) kulcsokat!! (többet is, de azért ésszel ;] )
Steam accom: [link]
Írj inkább privátot! Köszönöm! :R :R

Mod.: Linkesítve.

[ Módosította: MurdR ]

,,Try to get a better understanding of things, before you make your judgement!"

(#42970) szebe válasza kaszaking (#42960) üzenetére


szebe
őstag

Cooldown levels:

1: 30min
2: 2 hours
3: 24 hours
4: 7 days

[link]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#42971) kaszaking válasza DR|FTK|NG (#42966) üzenetére


kaszaking
tag

(#42970) szebe

Köszi nektek a segítséget. Megvan az egy hét eltiltás :D

(#42972) htc07 válasza #97716736 (#42963) üzenetére


htc07
addikt

nem tudom melyik az a 120k-s vga amelyiken nincs 100 fps, 60 ezres gtx960 még mindig hoz stabil 200+-ot.

proci detto, i5-4460.

(#42973) Scrake^;DD


Scrake^;DD
aktív tag

Csáó valaki game?
smurf acc (DMG) addold: [link]
main global elite 99% win

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#42974) #97716736 válasza htc07 (#42972) üzenetére


#97716736
törölt tag

GTX 970 + 3770k párossal nincs meg a stabil 200. Botok ellen is 5v5-be benézett 80Fps-re..

(#42975) Coccolino_O válasza #97716736 (#42974) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Csak érdekeltek ebben a hardware gyártók, hogy vegyed az újabb és jobb (és persze kurva drága) alkatrészt. Mint amikor lemodellezték a crysis 2-nél a tengert a város alá. Amíg élek, nem fogom elfelejteni. :C

Tavaly januárban indultam i3-2100-as procival. Nem egy nagy durranás, de azért minden low beállításon ment, és úgy lehetett vele játszani. Aztán kevés lett, vettem helyette egy i5-2400-at, az csak elég lesz. Az sem lett elég, pár hónapja vettem helyette I5-4570-et meg gtx 660-at, hogy az majd elég lesz. Cache-n és Overpass-en néha 150 fps-em van, úgy, hogy minden le van húzva teljesen, az árnyékok vannak feltolva max-ra, de az meg kell. Mindezt 1280x768-as felbontáson. GG Valve, csak így tovább. :R

[ Szerkesztve ]

(#42976) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Sziasztok!

Valaki tudja, hogy fog zajlani ez a World Championship 2015?
Ugy ertem ki kivel jatszik ezutan? Magyarok masodikkent gondolom akkor kijutottak a csoportbol es nem kell valami potselejtezo vagy ilyesmi.
A lengyeleken csodalkozom, bar lehet nem vettek komolyan es B kategorias csapatot kuldtek (vagy a Virtus elfoglalt volt) Meccseket nagyon nem neztem, egy vagy ket magyar meccset talan ha lattam, szoval csak az eredmenyek alapjan tudok kovetkeztetni dolgokra.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#42977) #97716736 válasza Coccolino_O (#42975) üzenetére


#97716736
törölt tag

Erről beszélek :R

(#42978) bager13 válasza Coccolino_O (#42975) üzenetére


bager13
aktív tag

Több, mint 2 éve játszom ugyanazon a gépen. Azóta összeségében 10 fps-el van kevesebb. Ha minden cég/fejlesztő csak tizedennyit foglalkozna a termékével eladás után, akkor arany világ lenne itt. Köcsög valve!

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#42979) szebe válasza SQX_Barto (#42976) üzenetére


szebe
őstag

Keresztbe lesz majd egy szétlövés, értelem szerűen valamelyik csoport 3. lesz az ellenfél (de hogy melyik, az egy rettenetesen jó kérdés) egy bo3 keretein belül. Aki nyer, megy a lanos döntőre Belgrádba(?).

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#42980) Coccolino_O válasza bager13 (#42978) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Imádom az internetet. Ha tíz ember azt mondja, hogy 100 fps-sel kevesebb van neki az új ápdét óta, akkor jön a tizenegyedik, aki természetesen megcáfolja, hiszen biztos nem úgy van, és hazudnak a többiek. :C :U

(#42981) Elemental válasza Coccolino_O (#42980) üzenetére


Elemental
addikt

2011-es a konfigom. 2500k gtx560tioc 8g1600-as ram. Fullhdban játszom. Nincs minden lowon. Fpsmax128. Az alá nagyon ritkán megy. Nem cáfolatként kell felfogni, de attól, hogy neked valami nem jó, másnak még lehet az.

(#42982) bager13 válasza Coccolino_O (#42980) üzenetére


bager13
aktív tag

Én is imádom az internetet. Ha divat valamit szídni, akkor a divatmajmok nyomják ezerrel. 10 ember telesírja a fórumot, a többi 90 meg elégedetten játszik. Hiába ez már csak így van. Jah és engem Gaben lefizetett, hogy ezt mondjam. Hagyjuk már...

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#42983) ReSeTer válasza bager13 (#42982) üzenetére


ReSeTer
senior tag

Nekem is kevesebb lett, sőt nekem még input laggom is lett. Mondjuk az inkább az 50fps miatt van.
Bár már ez is égő, hogy még mindig ott tart a valve, hogy az enginejük 50fpsnél úgy akad mint másik 20nál.

Egyébként ha észrevetted pont azoknak nem esett az fps-ük, akiknek legalább i5jük van. Képzeld játszanak az emberek még intel dual core-ral is, c2d, meg i3-mal is.

[ Szerkesztve ]

(#42984) gtamate2


gtamate2
veterán

Kipróbáltam, nekem sem esett az fps.
Amúgy amióta játszom nekem is esett olyan 30-40-et. (~3 éve)

*Sn0w

(#42985) bager13 válasza ReSeTer (#42983) üzenetére


bager13
aktív tag

4 éve vettem a gépet, és akkor sem az volt a csúcs. :D biztos szerenecsés vagyok... biztos.

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#42986) IMIIKE1998 válasza Elemental (#42981) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Fura összeállítás, egy mai i5-tel szemben is erősnek mondható procihoz egy olyan kártya, amit egy régebbi i3 is kihajt. Habár fejlesztésnél mondjuk csak a VGA-t kell majd cserélni.

[ Szerkesztve ]

(#42987) Coccolino_O válasza Elemental (#42981) üzenetére


Coccolino_O
őstag

"Nem cáfolatként kell felfogni, de attól, hogy neked valami nem jó, másnak még lehet az."

És ez visszafele miért nem szokott működni? Amúgy mikor mondtam olyat, hogy mindenkinek ugyanolyan szar az fps-e, mint amilyen nekem?

bager13: Értem. Tehát, aki ellent mer mondani (például neked), az biztos sír vagy divatmajom. Mondjuk te alapból ilyen értetlen embernek tűnsz a hozzászólásaid alapján, meg kényszert érzel, hogy harcolj mások ellen, szóval legyen igazad.

[ Szerkesztve ]

(#42988) Xero


Xero
nagyúr

Ez itt most nem azért kerül be, mert smurf vagy valami, egyszerűen csak érdekes, ha megszokja az ember elkezdi adni.
Szóval három hete nem játszottam, jött az update, küszködtem smurfon, küszködtem mainen. Ma csak smurfon mentem és elkezdtem megszokni a hitboxot. Az AK spray már megy, az A1-el még barátkozom, de továbbra is jobban szeretem mint az A4-et, egyszerűen azért mert füstön keresztül nyugodtabban lövök vele.

Azt hiszem itt volt az a meccs, amikor tényleg megszoktam végre a hitboxot és a server sem volt köpedelem:

Ami érdekes. Desi sorozat nehezebben adja, de az 1hit pontosabb. WP-vel a pixel peek-et még szokni kell, máshogy kell reagálni, de a flickshotok egyszerűbbek.

Az FPS-t pedig ajánlom mindenki figyelmébe. ;] :P

(#42978) bager13: Nekem is 10fps körül esett, de nem igazán volt miből esnie három év alatt. :P ;]

[ Szerkesztve ]

(#42989) Xero válasza Xero (#42988) üzenetére


Xero
nagyúr

Kimaradt, hogy 1v1-eztem is 1-2 órát, az is segített kellően. Egyszerűen másként kell reagálni, hamarabb ér oda a hitbox, ráadásként az animáció is variál rajta. Én erősen gyanítom, hogy nálam pl a közeli desi spraynél az animáció fogja le a gépet és ezért nem megy még az. De megfogadtam hogy meglesz a global HD3000-el, addig most már nem rakok be kártyát. :P

(#42990) gtamate2 válasza Xero (#42988) üzenetére


gtamate2
veterán

Nekem sikerült megszokni kb 2 meccs alatt a dolgokat, annyira nem lett rosszabb az A1 mint amennyire sokan panaszkodnak, pedig idáig is az volt a kedvencem. Szóval még örülök is hogy olcsón tudok hozzá skint venni :D

*Sn0w

(#42991) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Feldobott dupla kalába. (pedig csak 1 meccset játszottam a smurf fórumtárssal ;] ) 2 nap, 2 rank. Szerintem most ezen a szinten maradok egy jó darabig, a sheriff már sok nekem. A legtöbb map még tök ismeretlen. A dust2, dust, mirage, inferno az amit úgyahogy ismerek.

Érzékenységet tényleg egyre lejjebb kell vinnem, 400 dpi 2.33 sensitivity néha soknak is érződik. Az egérpad is nagyon sokat segített.

gtamate2: +1

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#42992) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Ezt a shadow knife-ot daggers-t nem gondolhatták komolyan :DDD

Az új Ak meg elég stricis lett.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#42993) m_dawe válasza NyxNyxNyx (#42992) üzenetére


m_dawe
senior tag

Ez a kés tényleg elég érdekes :DDD

(#42994) nugat válasza Coccolino_O (#42987) üzenetére


nugat
tag

nyugi mar, most jott egy hatalmas update, amely nehany embernel fps problemakat okoz, nem kell panikolni. nekem is pl. valtozatlan maradt minden, tehat ez valami bug lesz, mintsem az optimalizacio hianya

(#42995) demerion


demerion
tag

Új skinek itt. EZ most komoly? :O Annyi sokkal jobb AK skin van workshopon :(

[ Szerkesztve ]

(#42996) IreN!CuS válasza Xero (#42988) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Mondtam , hát nem megmondtam , de megmondtam ,hogy jobb lett az AK ;)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#42997) Spet válasza demerion (#42995) üzenetére


Spet
addikt

Háát...valaki odabent biztos nyomott egy kis LSD-t vagy valami más halucinogént.... :U

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#42998) #13110016


#13110016
törölt tag

Nektek is úgy tűnik, hogy az új frissítés óta sokkal gyorsabban halunk, és gyorsabban lesz 20 hp-nk?

(#42999) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Na, lassan csak lesz dobócsillag és skin a gránátokra is...

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#43000) htc07 válasza vzsryl (#42999) üzenetére


htc07
addikt

:C

a két legvártabb dolog általam, na meg hogy lehessen hello kitty matricát ragasztani a c4-re ;]

amit viszont a mai napig nem értek, hogy miért nem lehet gránátot eldobni itemként (G-vel).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.