Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41851) Coccolino_O válasza h.adam.92 (#41832) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Most például egy olyan meccset játszottunk, ahol én és a csapattársam is majdnem meglőtte a 30-at, mégis kikaptunk, mert csapat szinten sokkal rosszabbak voltunk az ellenfélnél. Ideggel bírni kell a solo mm-et, az biztos. :D

(#41852) htc07 válasza MurdR (#41836) üzenetére


htc07
addikt

Az a baj, hogy általában úgy kell összeszedni az 5 embert egy mm-re hogy vért izzadunk, aztán mindig az a vége hogy az ismerős ismerőse jön ötödiknek (vagy negyediknek is), akiről semmit nem tudunk, hogy mit és hogy játszik. Akkor is ha rankban szinten van, de mégis bukjuk a köröket mert hülyeségeket csinál, letolja egyedül, nem várja le a gránátokat, folyamatosan teamflashel, stb.

Jövő héten lesz netem megint, majd tolunk egyet. :D

ha már társkereső topik: duplakala vagyok épp, /id/petpalack a steam accom, telorol nem tudok linkelni, nova3+ és 18+ csapatjátékos playerek jelentkezését várom. :DDD

(#41853) Vanir


Vanir
veterán

Kb. fél éve nem játszottam dásztkettőn, de asszem ma megérte.

(#41854) #57770240


#57770240
törölt tag

Tessék mindenkinek, aki kételkedik a soloque rejtelmeiben. [link] Bármi lehetséges! :)

(#41855) Micsurin válasza Vanir (#41853) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ez 4:3-ban volt játszva , vagy mi ? :Y

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#41856) #57770240 válasza Micsurin (#41855) üzenetére


#57770240
törölt tag

Szerintem igen, 1024x768 lehet.

(#41857) Vanir válasza Micsurin (#41855) üzenetére


Vanir
veterán

Jap, 1280x1024 széthúzva. Megszokás. :)

(#41858) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Csak mert majd fejfájást kaptam a végére :D Nagyon szokatlan volt , de jó kör volt :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#41859) #97716736 válasza Vanir (#41857) üzenetére


#97716736
törölt tag

Az már 5:4-es felbontás ;)

(#41860) Micsurin válasza #97716736 (#41859) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Cserélj avit :O Az a szisza tényleg idegesítően cuki :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#41861) Coccolino_O válasza #57770240 (#41854) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Magas szinten nem nehéz jókkal játszani. Feltaláltad a spanyol viaszt.

(#41862) vzsryl válasza Coccolino_O (#41861) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Nekem sokkal nehezebb. Anno 3-4 ranggal lejjebb alig dobott össze lowakkal.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#41863) maathe válasza Coccolino_O (#41861) üzenetére


maathe
senior tag

Pedig manapság nem egyszerű. Global-ban elég sok a boostolt/agyhalott.

(#41864) #97716736 válasza Micsurin (#41860) üzenetére


#97716736
törölt tag

Skinért dorombolok ;]

(#41865) MurdR válasza #97716736 (#41864) üzenetére


MurdR
veterán

Van egy 3¢-es UMP-m. Megfelel cicus? Oh, wait... ;]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#41866) sss


sss
senior tag

Feldobott mge-be végre-valahára. Csak lehetett mostanában valami rang-könnyítés. :D

(#41867) Micsurin


Micsurin
nagyúr

[link] ez jó ? Szeretnék kicsit funnolni , hátha sikerül valami pofás :))

@sss: LMG-t olvastam :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#41868) SRII


SRII
őstag

Pár hét kihagyás után elmentem egy kicsit könnyezni....és egyedi pályákra gyakorolni kicsit......(1mm re is bementem) eddig intel igp 4600 1280x960 (4:3) közepes minden(árnyék magas) volt 110-120 fps, nem telepítettem semmit, nem csináltam semmit, mégis lement 67-80 közé....ismét eltűnt pár fps....hajrá. :o

4350-es videokártyámmal, volt 50 fps, majd lett 35, majd lett 26
Intel HD 4600 IGP 110-120 most 67-80
vicc....

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#41869) oliwwer válasza SRII (#41868) üzenetére


oliwwer
aktív tag

Asus 6770 1gb ddr5, télen 180-nal kezdtem, most 110-120-nál van 1280x960, árnyék magas, minden low.

(#41870) Micsurin válasza SRII (#41868) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Egy win reinstall néha csodára képes. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#41871) MurdR válasza oliwwer (#41869) üzenetére


MurdR
veterán

Nekem fix 299 volt FHD-ban két hónapja, már csak 260körül.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#41872) #97716736 válasza MurdR (#41865) üzenetére


#97716736
törölt tag

Hahahaha :C

(#41873) SRII


SRII
őstag

:)) szép, valaki lopja az fps-t! :DDD

:K win resi kb 4 hete....

:W hmm kell venni valami komoly videokártyát.... :DDD az a 7970...ugyan má

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#41874) MurdR válasza SRII (#41873) üzenetére


MurdR
veterán

Mi a baly a hetvenkilenchetvenemmel? :Y alapfeszen, tuningmentesen megy. :K

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#41875) Gentlelelele válasza MurdR (#41871) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

Az fps esés nem a frissítések miatt van, amik lassacskán jönnek mennek ?
Mellesleg sírok :O Mindenkine van 100 és 300 közötti FPS én meg 30-60 között vergődök :D Kellene már egy PC-t venni :D Erről mi a véleméynetek ? Olyan 30-60 fps-el vagyok most LEM rangba (Természetesen premade-el mentem felidáig, de néha egy-egy solo becsúszik) és, ha netán tudnám növelni egy új PC megvételével (Most egy Hp laptopról játszok) az FPS számomat, mennyivel javulhatna a játékom ?

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#41876) Lackki válasza Gentlelelele (#41875) üzenetére


Lackki
senior tag

tunk jobban menne :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#41877) Vanir


Vanir
veterán

Na, a main is megkapta a babérozott csirkét. :)

(#41878) Gentlelelele válasza Lackki (#41876) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

Szeretném mellesleg beállítani a széthőzott képarányt CS:Go-n belül, de ötletem sincs hoygan tudnám. In game-ben marad kettő fekete sáv oldalt ...

Update: Murd- az előbbi hsz-t nem neked szántam csak elnyomtam és nem az "Új"-ra hanem a "Válasz" funkcióra böktem :/

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#41879) Lackki válasza Gentlelelele (#41878) üzenetére


Lackki
senior tag

miért akarsz 4:3 felbontást széthúzni?
a nagy pr0k azért játsznak 4:3ban mert mint a garfield az ablakra rá vannak tapadva a kijelzőre. Persze ez nem mindenkire igaz... sokan 16:9ben játszanak (1366x768)
így ha te nem vagy garfield, nyugodtan tedd csak 16:9re, többet is látsz

Privátot hamarabb észreveszem

(#41880) Gentlelelele válasza Lackki (#41879) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

Ahogy én észre vettem külső szemmel, akkor kevesebb információt közül velünk a játék és a dolgokat olyan mértékben széthúzza, hogy az ellenséges játékosnak a modelljét nagyobb felületen látom. Vagyis nagyobb az a felület és nagyobb a célpont, legalábbis számomra, illetve könnyebnek tűnik a spray control is.

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#41881) xenom0rph válasza Gentlelelele (#41880) üzenetére


xenom0rph
őstag

milyen kártyád van? Mert nvidiánál a vga beállításoknál tudod beállítani

halahala

(#41882) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Sziasztok! Valahogy azt vettem észre, hogy nem érzem igazán a játékot az egérérzékenység miatt...Ha feljebb veszem, messzire nehéz célozni, ha lentebb, akkor meg a váratlan helyzetekre nehéz reagálni. Kezdő vagyok, lv.1-en, lehet emiatt van. 1.6-ban jobban ment a játék.

[ Szerkesztve ]

(#41883) IMIIKE1998 válasza Gentlelelele (#41880) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Le van véve minden alapra? Azzal lehet FPS-t nyerni.

(#41884) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Vegre ismet bedobott ma seriffbe a gep, es ugyanaz tortent mint multkor, olyan emberek melle kerultem, hogy novabol is derank lett volna.

3 mm-et elvesztettem zsinorban, de ugy, hogy csapaton belul top1 voltam, osszesitettben pedig minimum top3, es a lenyeg most jon, derankoltam a 4. NYERTES mm-en duplakalara. Azmi... :(

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#41885) Gentlelelele


Gentlelelele
aktív tag

Xenom0rph: AMD Radeon HD 8750M

IMiIKE1998: Minden very low/low-on van. Illetve még az egérérzékenység kérdésedre. Neked 900dpi illetve 2-es ingame sensi van beállítva. Minimum 3 alá kell vinni, ahhoz, hogy valmit tudj alkotni normálisan :) Így persze rángatni kellesz, mint a tehén tőgyet, de bele lehet szokni. Fokozatosan csökkentsd, mert úgy hamarabb hozzászoksz

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#41886) Zomb€€ válasza Zomb€€ (#41884) üzenetére


Zomb€€
őstag

Es most egy nyert utan ismet seriff, lol.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#41887) MurdR válasza Gentlelelele (#41875) üzenetére


MurdR
veterán

Nem biztos, hogy rank ugrás lenne a végkimenetele a gépcserének, de amikor szana-szét van füstölve a pálya, és pörgősek a jelenetek, akkor biztosan könnyebb lenne. Igazából az fps droppok szűnnének meg, és folyékonyabb lenne a játékélmény szerintem.

IMIKE: mekkora az egérpadod?

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#41888) Arkennys


Arkennys
addikt

van olyan oldal ahol a matricák vannak összegyűjtve egy helyen? csak hogy lássam mifélék vannak, egy-két skinre vennék hozzáillőt és sokat könnyítene. :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#41889) Hunbeast87 válasza Arkennys (#41888) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Ilyesmire gondolsz? -->http://csgostash.com/
Nem teljesen egyben vannak, matrica kapszulák és bajnokságok stb. alapján vannak rendszerezve.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#41890) IMIIKE1998 válasza MurdR (#41887) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Elég kicsi, az asztal nem sokkal hosszabb 1 méternél, ahol a gép van. :D

(#41891) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na mi lett az késes skin-es történet vége? Visszakapta az illető? Mert opskins-ről eltünt már.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#41892) xenom0rph válasza .LnB (#41891) üzenetére


xenom0rph
őstag

Az derék, mert akkor sikerült eladnia

halahala

(#41893) rumos XIII válasza .LnB (#41891) üzenetére


rumos XIII
aktív tag

Itt egy beszélgetés, nagyon szemtelen a tag.

(#41894) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nip kitette natu-t (az edzőt) kíváncsi vagyok lesz e nagyobb csere.

(#41893) rumos XIII Nulla információ. De gondolom nem adta vissza.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#41895) rumos XIII válasza .LnB (#41894) üzenetére


rumos XIII
aktív tag

Igen, ebből az jön le

(#41896) Gentlelelele


Gentlelelele
aktív tag

IMIIKE1998: Nekem az egérpadom valami mezei olcsó cuccos és 40x30-as ás még így is sokszor kicsi :D
MurdR: Mostanság Shepi meg én is Közel álltunk a Supreme-hez, csak becsúszott egy olyan 10 matchmaking-ből 8 lose és nem jött össze. Ő azóta leesett LE-be én még tartom magam, de elég közel állok , vagy inkább közelebb a Supreme-hez, mint a LEM-hez. Azt az legutóbbi premade-es és solo matchmaking szerint mondom, ahol Supreme és GE ellenfél is volt.

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#41897) depe95


depe95
tag

Srácok, ha csgolounge-n nyert tétnél nem akarja visszaadni az eredeti tétet, akkor mit tudok csinálni?

(#41898) Arkennys válasza Hunbeast87 (#41889) üzenetére


Arkennys
addikt

nembaj ez így is tökéletes, köszönöm :) emlékeztem az oldalra küllem alapján, de a címre és hogy matricák is vannak itt, nem. Szóval köszi! :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#41899) Gentlelelele válasza depe95 (#41897) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

Hogy érted, hogy nem akarja vissza adni az eredeti tétet ? Ha tudsz linkelni egy képet lehet tudok mondani valami hasznosat, de ha nem akarja vissza adni a cuccoakt és akárhoyg kérsz offert , hoyg offline a bot, vagy bent ragadt az itemed. Vagyis, ha egy bizonyos ideig nem veszed ki, akkor lehet fogja érzékelni, ilyenkor a Lounge support-jának kell írni.

[ Szerkesztve ]

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#41900) depe95 válasza Gentlelelele (#41899) üzenetére


depe95
tag


A bal oldali volt az eredeti tét, viszont azt nem akarja a csereajánlatba betenni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.