Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:38

LOGOUT.hu

Clash Royale

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#741) Tyler Durden válasza Sanyi.mTs (#739) üzenetére

Sparkyt az esetek 99%ban a crown tower mögül indítom. Rakok pár kockával előbbre giantet közvetlen a sparky elé meg valkyre-t, ez a legideálisabb push vele. De az, persze mindennek van countere (: Azért persze meg szoktam oldani ezeket a szituációkat, szal nem teljesen vesztett dolog a légi dekkek ellen.
Lava + balloon: itt annyi a titok, hogy amint látom kirakta a lávakutyát megyek a másik lane-en sparkyval. Ő 1 tornyot nem üt be, mire én beverem a crown towerét. AMennyiben rak ki mellé balloont is, akkor figyelni kell és a balloon-ra mehet rá a mega minion.
Inferno dragonnal 2-3 meccsen találkoztam eddig, arról nem mondanék véleményt, mert még képlékeny /szerintem nem erős lap, túl szituációs/
Baby dragon: nahh ezt meg alig látom, mert nagyon nem meta lap, amúgy megaminion mehet erre is.
Amit nem kérdeztél de rengetegszer jön az a minion ill minion horda. Nahh ez ellen meg perfect az arrow. Sokszor van, hogy olyan pusht tolok csak, hogy gian + sparky és a kezem már lebeg sparky felett az arrow-al. Nagyon sokszor rádobják a minionakat, és még az 5ös brigád se szedi le a sparky-t ha egyből lövöd az arrow-t. Amennyiben ez összejön fixen bukja 1 tornyát.
Ami viszont hard counter eddig az az inferno tower illetve a gyors dekkek /minereres, hogos, lecsipegetem a tornyod kategória/

F-ECT$: nem titok én költöttem rá. Legelején, hogy kollegákat utolérjem vettem egy 100 jurós gemes csomagot illetve megvettem a legó chestes offert, meg az aréna 9 offert. A 14k gemet gyakorlatilag végig arra költöttem, hogy nyitogassam a ládákat /akkoriban még sokat toltam szerintem volt olyan nap, hogy 20-25 ládát nyitottam, manapság már csak a crown chestet ütöm ki és feltöltöm a slotot/

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.