Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-12-01 16:34:44

LOGOUT.hu

"Sokan hiányolták, hogy a CIS topiknak nincs első hsz-e, ráadásul tényleg hasznos lenne egy összefoglaló a programhoz, ezért most megszületett, használjátok egészséggel, remélem, néhányotoknak könnyít az életén és a "Sárkány" használatán!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8601) redhunter


redhunter
senior tag

Sziasztok , tud v.ki abban segiteni hogy feltettem a 6.3 -as interner securityt és azóta, van amikor a utorrentben a hálózati kapcsolatoknál a zöld karika sárga háromszöggé válik.Ami ugye azt jelenti hogy hálózati hiba van ,vagyis nincs nyitva port.Most itt nekem kell v.mit állitanom?Nem használtam még ezt soha.

[ Szerkesztve ]

PSN - RedFoxHun

(#8602) Fandango válasza redhunter (#8601) üzenetére


Fandango
veterán

En nem foglalkozok vele. Van amikor zold karika van, van amikor sarga haromszog, nem szamit, a letoltes megy, igy nem erdekel. :))

(#8603) Cs1csó válasza redhunter (#8601) üzenetére


Cs1csó
félisten

Első kérdés, a CIS telepítése előtt MINDIG zöld körben pipa volt a hálózati kapcsolatok állapotjelzése, soha de soha nem volt sárga háromszög? ( nekem néha ez néha az CIS-től függetlentül - nyomok neki egy tracker frissítést és kész) . Második kérdés - a le- és feltöltés megy, ment korábban is? Mert végülis az a lényeg hogy le és fel is menjen a cucc.

(#8604) redhunter válasza Fandango (#8602) üzenetére


redhunter
senior tag

Van ahol nemcsak a letöltés számit.

PSN - RedFoxHun

(#8605) redhunter válasza Cs1csó (#8603) üzenetére


redhunter
senior tag

Igen, ment mindig a le és feltöltés.De nem emlészem hogy ennyiszer sárga jel lett volna ott a utorrentben.

PSN - RedFoxHun

(#8606) Fandango válasza redhunter (#8604) üzenetére


Fandango
veterán

A feltoltes is megy rendesen mellette, ezt irhatttam volna. :B

(#8607) RpPRO válasza Zola007 (#8594) üzenetére


RpPRO
őstag

Már én is felraktam, pedig 5.12 volt igen sokáig a gépemen. ;) A 6.3 már teljesen jó.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#8608) Tetete1


Tetete1
senior tag

Nekem 1 napja nem frissíts a CIS...Vaylakinek van ilyen problémája? :W

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#8609) kispx válasza Tetete1 (#8608) üzenetére


kispx
addikt

Latest Database Version: 17371
Release Date (all times GMT): 1-Dec-2013 22:59:45

Nekem ez van.Szóval kellene.

(#8610) Tetete1 válasza kispx (#8609) üzenetére


Tetete1
senior tag

Köszi... :R

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#8611) Tetete1 válasza kispx (#8609) üzenetére


Tetete1
senior tag

A peerblock leblokkolta és hibát jelzett...Csak most vettem észre..

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#8612) toto0569


toto0569
addikt

Tudna valaki segíteni?Miért van,hogy a bejövő kapcsolatom 0,kimenő pedig 719? Torrentezek,valami rosszul van beállítva? :F

(#8613) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Egy érdekes bugra akadtam: Dragont használok virtuális módban, és mindig elfelejti a beállításokat és a telepített plugin (adblockplus) is eltűnik. Nem-virtuális módban sosincs ilyen.

Mi lehet a megoldás?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#8614) handrash válasza t72killer (#8613) üzenetére


handrash
őstag

Nekem logikusnak tűnik, hogy virtuális módban elfelejtse...

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#8615) t72killer válasza handrash (#8614) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem csak akkor kéne felejtenie, ha törlöm a kioskot??

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#8616) olivera88


olivera88
veterán

Az elmúlt kb 1-1,5 hónapban egyre többször tapasztalom h a CIS nem hajlandó magától elindulni. A diagnosztika persze nem talál hibát. Előtte nem voltak ilyen gondjaim. Valaki tapasztalt ilyesmit?

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#8617) blattida válasza t72killer (#8615) üzenetére


blattida
nagyúr

Ha csak futtatod kioszkban, akkor nem fognak megmaradni a változások, ahhoz oda is kell telepítened.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#8618) Rönó


Rönó
tag

Sziasztok!
Jelenleg az 5.12.xxxx verzió fut a gépemen. A frissítő pedig azt írja ki hogy ez a legfrissebb. A 6.xxx verzióra miért nem frissül?
Üdv: Rönó

[ Szerkesztve ]

(#8619) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Hello

Tegnap feltettem a CIS legújabb változatát, eddig a régebbi 5-öst használtam. Most azt vettem észre, hogy ha kilépek a játékból fél napig nyúzza a vinyót míg a folyamat el nem tűnik a feladatkezelőből és a memória "ürítést" csiga lassan csinálja. Ezzel lehet valamit kezdeni, mert az előző verzió nem csinált ilyet.

(#8620) Cs1csó válasza F_Zolee (#8619) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem vagyok nagy szaki de lehet hogy autosandboxban fut a játék? Ekkor szokott ilyesmit csinálni úgy tudom. Nem blokkolja a játék valamelyik részét nem teszi sandboxba? próbáld a játékot a megbízható alkalmazások közé tenni gondolom elég ha a játék indító exe-jét teszed oda vagy azt a részét amit sandboxba tesz.

(#8621) kispx válasza Cs1csó (#8620) üzenetére


kispx
addikt

Megnyitod a cis-t átváltasz szakértői nézetre (jobb felső nyíl) és megnézed a sandbox tartalmát.

(#8622) F_Zolee válasza Cs1csó (#8620) üzenetére


F_Zolee
veterán

Már a futtatás előtt hozzáadtam a megbízható fájlok közé de teszek majd egy újabb próbát. Autosandboxba nem futott amúgy.

(#8623) micafighter válasza F_Zolee (#8622) üzenetére


micafighter
nagyúr

Comodo naplóbejegyzésekben nézz szét, nincs e valami furcsaság a játéktól.

(#8624) F_Zolee válasza micafighter (#8623) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ma lesz alkalmam újra játszani, de ez nem olyan esemény amit naplóznak szerintem. Közben semmi gond nem volt csak miután kiléptem, mintha a winyóra írná ki a dolgokat ami eddig nem volt az előző verzióval. Ram sem kevés(8gb).

(#8625) blattida


blattida
nagyúr

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#8626) Fandango válasza blattida (#8625) üzenetére


Fandango
veterán

Neked is!

(#8627) aclandiae


aclandiae
senior tag

Sziasztok!

Hol lehet otthoni hálózatba kapcsolt gépek IP címének szabad utat adni a CIS-ben? (legfrissebb verzió)

Hol lehet a Tanuló módban megjegyzett lépéseket törölni?

(#8628) mekker


mekker
őstag

Akinek sárga pipa van utorrentben/egyéb kliensben (vagyis passzív módban van), annak itt egy megoldás:
1.Tűzfal beállítások--alkalmazás szabályok
Itt 'hozzáadás', majd ki kell tallózni a torrentkliens exéjét.
2.Egyéni szabálykészlet használata
Hozzáadunk egy "BE" és egy "KI" szabályzatot:
Be: - Mehet;TCP vagy UDP;Bejövő
- Forrás címe | Cél címe | Forrás port: Bármi
- Cél port: a port, ami a torrentkliensnek meg van adva beállításokban

Ki: - Mehet;TCP vagy UDP;Kimenő
- Forrás címe | Cél címe | Forrás port | Cél port: Bármi
Le okézod, rebootolsz és elvileg működni fog.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#8629) asdf_


asdf_
veterán

Xp-rol valtas miatt kenytelen voltam uj tuzfalprogram utan is nezni, es mivel nem akartam a ZoneAlarm melle csomagolt crapware eltavolitasaval tokolni, gondoltam beprobalom a Comodot. Kvazi fixen 20% prociidot zabal, mi a megfejtes?

(#8630) kispx válasza asdf_ (#8629) üzenetére


kispx
addikt

Mit mutat a naplója?

(#8631) mpierre


mpierre
veterán

Gondban vagyok. Jó pár éve a comodo-t használom, még a matousec-n akadtam rá. Eddig minden tökéletes volt, de most az új 6.xx verzióval rögtön akadt egy gondom. Nem hagyja magát telepíteni. Sérült installer-re hivatkozva elpatkol 37%-nál. A honlapról letöltve, cnet-ről, stb, teljesen mindegy.

Ötletek? W7 64bit-re kéne felvarázsolnom...

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#8632) Pittu1986 válasza mpierre (#8631) üzenetére


Pittu1986
tag

Helló. Gondolom eddig az 5-ös volt fent? Próbáltad CCleaner-rel vagy valamivel takarítani a rendszerbe?
pl: itt szétnézni: c:\Users\*****\AppData\Local\Comodo
c:\Users\Pittu\AppData\Roaming\ Comodo

és törölni esetleg még a tempből is.

Windows 11 22H2, MSI B250M Mortar, Crucial 8GB 2400MHZ, MSI Geforce GT 1030

(#8633) blattida válasza mpierre (#8631) üzenetére


blattida
nagyúr

Használd ezeket: CIS5 takarító, CIS6 takarító.

Ha még van fönt használható comodo cucc, akkor a futtatásuk előtt add hozzá őket a megbízható fájlokhoz és admin jogosultság szükséges.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#8634) mpierre válasza Pittu1986 (#8632) üzenetére


mpierre
veterán

Kösz a az infót, meg a pm-t is.. Kicsit meglep, mivel anyós pajti gépén is a 5.12.xxxxxx volt fent és sima uninstal után ment fel a 6.xx. Igaz még 25.-én. :F Sebaj. Takarítok, aztán újra prószálom.

blattida: Neked is kösz. A linkeket is.

[ Szerkesztve ]

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#8635) asdf_ válasza kispx (#8630) üzenetére


asdf_
veterán

Ezzel van tele a configuration changed log:

Object Changed Auto Learn Defense+ Application Policy C:\Program Files\ESET\ESET NOD32 Antivirus\x86\ekrn.exe

Es aztan itt hat tonna info, amit nem ideznek be, mert tobb oldalnyi rizsa tartozik egy bejegyzeshez, hogy mi, mire valtozott.

(#8636) kispx válasza asdf_ (#8635) üzenetére


kispx
addikt

Add a nodot a megbízható fájlok közzé. És a nodba is add a kivételek közzé a cis-t.

(#8637) asdf_ válasza kispx (#8636) üzenetére


asdf_
veterán

Igen, utkozben sikerult rajonnom magamtol is, hogy hol es hova meg hogyan kell hozzarakni a nod-ot, igy vegre befekudt megint 0% korulire a cpu hasznalatom, koszi.

(#8638) olivera88


olivera88
veterán

Lehet tudni már hogy kb mikor érkezik a 7 es verzió?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#8639) blattida válasza olivera88 (#8638) üzenetére


blattida
nagyúr

Még nem, viszont azt már igen, hogy hamarosan...ne kérj pontosabb időpontot. :N

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#8640) olivera88 válasza blattida (#8639) üzenetére


olivera88
veterán

Ok, köszi. Kiváncsian várom. :DD

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#8641) Sam67


Sam67
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni egy beállítási problémával kapcsolatban.
Jelenleg a legfrissebb CIS van telepítve, Proactive üzemmódban.

A gondom a következő...
Van egy interaktív angol tananyagom, amihez tartozik egy DVD. Ezen a DVD-n a tankönyv hanganyaga, illetve nyelvtani feladatok, videók, és segédletek vannak.
Mielőtt telepítettem a CIS-t tökéletesen működött a lemez.

A védelem telepítése óta, viszont nem hajlandó elindulni. Indításkor a következő hibaüzenet jelenik meg:
"A windows nem tudja elérni a megadott eszközt, elérési utat, vagy fájlt. Lehet, hogy nem rendelkezik a hozzáféréshez szükséges engedélyekkel."
Második indítás után már csak annyit ír, hogy: "Programfuttatási hiba(5)"

Szeretném megkérdezni, hogy mit, és hogyan kell be, illetve visszaállítanom ahhoz, hogy ismét működjön a lemez?

A rendszer Win7 64bit
A szóban forgó DVD lemez eredeti, nem másolt.
A CIS verziószáma: 6.3.302

A segítséget előre is köszönöm!

(#8642) blattida válasza Sam67 (#8641) üzenetére


blattida
nagyúr

Szia!

A defense + (hips) szabályai közül töröld ki az alkalmazásra vonatkozó szabályokat, majd add hozzá a megbízható fájlokhoz vagy indítsd el az alkalmazást és engedélyezd a rá vonatkozó hips kérdéseket.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#8643) Sam67 válasza blattida (#8642) üzenetére


Sam67
csendes tag

Köszönöm a segítséget :)

(#8644) moonguru


moonguru
őstag

Sziasztok!

Pár év után újra használom a programot. (elegem lett a fizetős promóciókból)

A Firewall Protection lett installálva és nem bírt frissíteni.

Ránézek és mit látok?

COMODO Internet Security csak kimenő... :))

Adtam neki teljest azt jól van.

Ui:

Maradhat így ugye?

Monitor Guru!

(#8645) gebro


gebro
aktív tag

Üdv.

A héten szerelem össze az új gépem, és win7 64-re állok át. Jelenleg az 5.12-es verziót használom.
A kérdésem az lenne, hogy a Comodo oldaláról leszedett 6-os verzió tartalmazza-e a 64 bites rendszert? Mert nem találok külön ilyet.

Mivel az új verziót nem ismerem, van-e valami tanács a telepítést illetően?

(#8646) Fandango válasza gebro (#8645) üzenetére


Fandango
veterán

Az installer 32/64bites, azt telepiti amilyen az op. rendszer.

(#8647) gebro válasza Fandango (#8646) üzenetére


gebro
aktív tag

Köszi szépen, akkor nem keresem feleslegesen. :R

(#8648) tomy86


tomy86
addikt

Sziasztok!
A CIS-t hogy vagy mivel lehet nyom nélkül törölni? Az a problémám, hogy uninstall után nem megy a net (TP-Link routert használok). Ha újratelepítem a CIS-t, akkor megint tudok csatlakozni a netre. Próbáltam a CIS saját eltávolítójával és a Revo Uninstallerrel is. Eredmény mindkét esetben ugyanaz.
Köszi a segítséget előre is.

(#8649) tomy86 válasza tomy86 (#8648) üzenetére


tomy86
addikt

Még annyit, hogy win7 és CIS6 (most már így a harmadik újratelepítés után) fut, amennyiben ez lényeges. Ha kiiktatom a routert, akkor van net a CIS törlése után is, tehát valahogy a routert tiltja. Ugyanez a helyzet, ha csak leállítom a CIS-t. Router reset, újra beállítás sem használt (minden esetben az a végeredmény, hogy nem tud csatlakozni az internethez), csak a CIS újra-, vissza-telepítése. :W

(#8650) L7wy válasza tomy86 (#8648) üzenetére


L7wy
őstag

Pár hozzászólással korábban

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.