Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-12-01 16:34:44

LOGOUT.hu

"Sokan hiányolták, hogy a CIS topiknak nincs első hsz-e, ráadásul tényleg hasznos lenne egy összefoglaló a programhoz, ezért most megszületett, használjátok egészséggel, remélem, néhányotoknak könnyít az életén és a "Sárkány" használatán!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8551) olivera88


olivera88
veterán

Most jelzett a CIS csak h van elérhető a frissítés. :DDD Megnéztem h mik az újdonságok, erre látom már 3 napja van frissítés. De ma megjelent egy másik is.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#8552) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Segítség! Most tettem fel win 8.1-re a CFW-t, és nem szeretik egymást a Cisco VPN-nel: a netkapcsolat azonnal megszűnik, ahogy a vpn-kapcsolódott. A vpn klienssel kiírattam egy konfig file-t, ami érdekes módon a kiosk-os asztalon landolt.

Lehetséges, h virtualizálva van a cisco kliens és ez okozza a problémát? Ha igen, hogy "szedjem ki" a virtuális valóságból?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#8553) micafighter válasza t72killer (#8552) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szét kéne nézni a naplóban, onnan kiderül, hogy mi is történik. Ha ráakadsz a cisco folyamatára akkor küldj róla képet.

(#8554) t72killer válasza micafighter (#8553) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hmm, épp ez a fura: a logban nincs bejegyzés, ha indítom az anyconnectet. Keresgetek még a neten...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#8555) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Biztosan volt már ilyen kérdés, csak hiába olvasok vissza jóóó sokat, nem találom...

A mai reggelen naaaagy piros csíkkal fogadott a CIS, majd rákattintva a "Veszélyben" feliratra azt írta, hogy a Defense+ nem működik megfelelően. Jött a "Javítás" gomb, aminek az lett a végeredménye, hogy "A diagnosztika néhány hibát talált és nem tudta automatikusan kijavítani őket."

Reinstall nélkül lehet valamit csinálni ezzel?

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#8556) t72killer válasza Vertigo18 (#8555) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Én újraraknám a CIS-t...

Más kérdés: hogy tudom rávenni a vírusirtómat (Trustport), hogy a virtual kioskban is ellenőrizzen? Dragont szoktam virtuális módban futtatni, és jó lenne, ha a virtuálisban letöltött szemétre is harapna az AV.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#8557) micafighter válasza t72killer (#8556) üzenetére


micafighter
nagyúr

3 dolog jutott hirtelen eszembe:

1) Shared Space-be tenni a fájlt, amit ellenörizni akarsz

2) a KIOSKban futtatni a Trustportot.

Ezekhez leírás: [link]

Gondolom te nem ezt szeretnéd, hanem hogy a Trustport automatikusan KIOSKban is keressen. Ahhoz pedig a Comodoban az engedélyek között néznék szét, hátha van valami, ami a Sandboxra szól. Itt írtam, hogy az MBAMnak hogy lehet adni engedélyt, hogy a CIS-hez, (ami védett terület), hozzáférjen.

Sajnos ezek közül egyik dolgot se próbáltam ki erre a célra, ugyhogy nem biztos, hogy bármelyik is müködni fog, és most nincs is fent a Comodo egyik gépemen sem, hogy kipróbáljam, de így hirtelen ezek jutottak eszembe.

Érdemes lenne szétnézni a Comodo hivatalos forumán, hátha találsz konkrét megoldást.

Szerk.: Még blattida kolega hsz-ét érdemes megvárni, hátha tud erre is valami okosságot :)

[ Szerkesztve ]

(#8558) toto0569


toto0569
addikt

Sziasztok!
Kérdezném tőletek,hogy miért blokkol ennyit a tűzfalam.A beállításokat megcsináltam e szerint,.Azóta csak annyit változott a Comodo-m,hogy újabb van fent...5.12.256249.2599 verzió.Torrentezek...

(#8559) kispx válasza toto0569 (#8558) üzenetére


kispx
addikt

Katt rá, 1690 szövegre és nézd meg, hogy miket blokkolt. Csak a torrentet?

[ Szerkesztve ]

(#8560) toto0569 válasza kispx (#8559) üzenetére


toto0569
addikt

Windows operating system...Nincs közte torrent. :F

(#8561) blattida válasza t72killer (#8556) üzenetére


blattida
nagyúr

Sehogy, a kioszk egy teljesen virtuális, védett közeg, nem fog tudni belenézni a tp, csak akkor, ha a megosztott területet használod erre a célra, amit micafighter is írt.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#8562) t72killer válasza blattida (#8561) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Értem, köszi mind2töknek az infókat! Esetleg +próbálom kioskban telepíteni, v futtatni a vírusirtót.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#8563) micafighter válasza t72killer (#8562) üzenetére


micafighter
nagyúr

Amit írtam #8557 hszbe linket, abba benne van, hogy lehet kioskból futtatni programot. Bár nem tudom, hogy a vírusirtó müködni fog-e.

[ Szerkesztve ]

(#8564) FüligJimmy


FüligJimmy
csendes tag

Sziasztok!

Tesztelte már valaki a cis-t win 2012 r2-n? Nekem a legújabb nem akar települni.
Win 2008 r2-n és win 7-en gond nélkül megy az 5.12 és a 6 is (egyelőre az 5.12 van fent, hatékonyabbnak tartom, mint a 6-ost), win 2012-n és win 8-on szintén települtek. Viszont a 2012 r2-re nem akar felnenni a 6 (most akartam adni neki egy esélyt), az 5.12-t némi erőszakkal sikerült feltenni, viszont nem megy a tűzfal, a comodo felajánlotta, hogy megjavítja, meg is próbálta, reboot, aztán továbbra se megy. Valakinek tapasztalat? Win 8.1-en is probléma van, ha jól tudom. Esetleg arról van infótok, hogy a comodo mikor ad ki frissítést, ami megoldja a gondot?

(#8565) kispx válasza FüligJimmy (#8564) üzenetére


kispx
addikt

System Requirements:
Windows 7 / Vista / XP SP2/ Windows 8, 152 MB RAM / 400 MB space

(#8566) t72killer válasza FüligJimmy (#8564) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

8.1-en nekem nagyjából jól megy a CFW - egyedüli probléma a Cisco Anyconnect VPN klienssel lépett fel, ezt még nem sikerült orvosolnom.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#8567) #79621120


#79621120
törölt tag

Amint látom a Comodo Internet Security Complete 2014 elég jó értékelést kapott .

Szerintetek érdemes Kaspersky Internet Security 2014-ről váltanom ? ( 115 nap múlva lejár a licenszem )

(#8568) micafighter válasza #79621120 (#8567) üzenetére


micafighter
nagyúr

A top10review helyett inkább pc-s magazinok tesztjeit javasolom meg a Nagy vírusírtó topic-ot. Ha nincs tapasztalatod a Comodoval, és gond nélkül megy a K, akkor szerintem használd ki a hátralévő napokat belőle, már csak a support miatt is. (ha gond van tutsz nekik írni, és remélhetőleg segítenek) Comodo-nak az ingyenes terméke is nagyon jó egyébként, és teljes körü védelem, viszont kicsit olvasgatni kell hogy megtanuld használni. Ha lejárt a liszenszed akkor érdemes megint szétnézni, mert 115 nap sok idő, addig változhat sok minden, de jelenlegi állás szerint Comodo nagyszerü és ingyenes alternatíva lesz, ha hajlando vagy kicsit olvasni.

[ Szerkesztve ]

(#8569) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Autosandboxnál elég zavaró (még mindig), hogy nem kérdez, csak szó nélkül berakja a számára nem megbízható programokat. Egyik nap az Intel Wifi kezelő programmal csinálta és miután betette hiába ürítettem a Sandboxot 2x is, akkor is bent maradt az adott fájl, KillSwitchben tudtam csak leállítani. Utána jó lett, de nem ez volt az első eset, ezért arra gondoltam mi lenne, ha kikapcsolnám a AutoSandboxot ?
Sandbox nélkül, ha valami nem megbízható, akkor a HIPS kérdezne, hogy engedélyezem-e a futtatást ?

(#8570) blattida válasza Krystal_s (#8569) üzenetére


blattida
nagyúr

Nyugodtan kikapcsolhatod, mert a hips értesítésén úgyis ott van az auto-sandbox lehetőség is.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#8571) Krystal_s válasza blattida (#8570) üzenetére


Krystal_s
addikt

Köszönöm, ennek örülök. :)

Lenne még egy kérdésem, ami viszont a régi 5.12 verzióra vonatkozik. Van egy olyan rész a D+ beállításokban, hogy Végrehajtás-szabályozási szint, ez Bekapcsoltra van állítva.(A Sandbox is be van kapcsolva).
DE...alatta a Beazonosítatlan fájlok kezelését, ha nem pipálom be, olyankor mi van ?
Megvizsgálja a futtatható fájlt és magától futtatná Sandboxban, vagy mivel nem pipáltam be a kezelést, ezért megkérdezné mit csináljon ?

(#8572) blattida válasza Krystal_s (#8571) üzenetére


blattida
nagyúr

A második tipped a nyerő, azaz akkor nem rakja automatikusan auto-sandboxba, hanem a defense+ értesítésen választhatod ki a lehetséges opciókat, többek közt a sandbox lehetőséget is.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#8573) esattila válasza #79621120 (#8567) üzenetére


esattila
csendes tag

"Amint látom a Comodo Internet Security Complete 2014 elég jó értékelést kapott."
Az értékelésről nem írtam, nevet nem találtam el, de a megjelenés időpontjában ( (#8395) esattila és (#8400) esattila ) számottevően nem is tévedtem.

Csak akkor logolok be, ha közlendőm van. Emiatt a privát igen későn érhet utol...

(#8574) blattida válasza esattila (#8573) üzenetére


blattida
nagyúr

Nem jelent még meg a comodo 2014-es változata, azaz a 7-es, de még abban az összehasonlító tesztben sem az szerepel, hogy 2014-es lenne, csak maga a teszt kapta a hangzatos 2014-es nevet...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#8575) #79621120


#79621120
törölt tag

Köszönöm az informácíót .

(#8576) micafighter válasza blattida (#8574) üzenetére


micafighter
nagyúr

Mennyivel egyszerübb lenne a dolog, ha a programverzió és az "évszám" között lenne valami összefüggés.. Olyanra gondolok, hogy szerencsétlen ember egyből el tudja dönteni, hogy akkor most az új, vagy még a tavalyi verziója van. Tehát nem arra gondolok, hogy a 16.x.y.z verzió a 2013as, a 17.x.y.z verzió meg a 2014-es, de ezt csak félórás keresés után tudod meg a neten.. Na inkább hagyjuk :DDD Most nem csak a Comodora gondolok, mert kb az általam ismert összes AV ilyen, sőt a programok nagy része.. Olyan lenne az ideális szerény véleményem szerint, hogy pl: 13-as fő verziószám a 2013-as termék. 14-es fő verziószám a 2014-es.

[ Szerkesztve ]

(#8577) L7wy válasza micafighter (#8576) üzenetére


L7wy
őstag

Nem kötelező évente új verziót kiadni, a másik, hogy ha úgy lenne akkor mindenkinek 2000-ben kellett volna elkezdeni a fejlesztést xD

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#8578) micafighter válasza L7wy (#8577) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem kötelező, de mostmár ez a tendencia sok programnál, hogy a nagy verzióváltás évente van, av programoknál meg főleg. Az meg nem igaz h 2000-ben kellett volna elkezdeni, mert verziószámnak azt irnak, amit akarnak. Comodo is simán mondhatná, hogy mostantól így lesz a verzió számozás.
De én amúgy annyival is boldog lennék, ha a verziószám mellett ott lenne az év. Pl comodo így nézne ki : 6.x v2013. Vagy még jobb, ha a konkrét dátumot odaírnák a programba, hogy az adott verzió mikor jött.

[ Szerkesztve ]

(#8579) handrash


handrash
őstag

Az ötlet nem új, win 95, win 98 stb.. :-)

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#8580) aclandiae


aclandiae
senior tag

A Játék mód hogyan változtatja meg a CIS működését? Valami(ke)t kikapcsol?
AC4-ban 15 fps a különbség nálam.

(#8581) Cs1csó válasza aclandiae (#8580) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ha jól tudom, a játék mód alatt nem fog kérdésekkel zaklatni, azaz amit nagyon muszáj blokkol és majd akkor értesít ha visszaállítottad játékmódról.

(#8582) esattila válasza blattida (#8574) üzenetére


esattila
csendes tag

"még abban az összehasonlító tesztben sem az szerepel, hogy 2014-es lenne"
Bocs, megvezetett a Comodo-t mutató képgaléria első képe alatti képaláírás "Comodo Internet Security Complete 2014" szövege...

Amúgy meg valóban lehetséges, hogy még nem jelent meg az újabb főverzió ( nevezzék azt akár 2014-nek vagy 7-esnek ).

Csak akkor logolok be, ha közlendőm van. Emiatt a privát igen későn érhet utol...

(#8583) micafighter válasza esattila (#8582) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem lehetséges, hanem biztos :) Nem jött még ki a 2014 / 7-es verzió. Elírták a tesztben, ennyi.

(#8581) csicso82 szerintem a fájlmüveletek ellenörzéséből is visszavessz, hogy ne lopja az erőforrást a játéktól.

[ Szerkesztve ]

(#8584) blattida válasza aclandiae (#8580) üzenetére


blattida
nagyúr

Idézet a súgóból:

In game mode:
Defense+/Firewall alerts are suppressed.
AV database updates and scheduled scans are postponed until the gaming is over;
Automatic isolation of unknown applications and real-time virus detection are still functional.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#8585) Zola007 válasza blattida (#8584) üzenetére


Zola007
veterán

üdv
vírusírtós topikból küldtek, érdekelne milyen tapasztalatotok van

eddig nod32 + comodot használtam, jól kiegészítették egymás, lekopogom, évek óta nem volt gondom se vírussal, se más károkozóval, pedig intézményi hálón volt pár próbálkozókedvű idióta.

utóbbi időben a comodo viszont fennakad már megtanított dolgokon is vagy nem képes eltárolni, ha egy fájlt megbízhatónak nyilvánítok, illetve néha nagyon megfogja a procit, egészen belassul a gép hosszú percekre.

Most rakom újra a Win-t, így gondoltam lecserélem ESET smart security-ra (fizetős verzióra), a kérdés hogy összességében mennyire képes felvenni a versenyt tudásban és sebességben a jól bevált nod32 + comodo párossal?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#8586) micafighter válasza Zola007 (#8585) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szerintem a Comodo + Nod páros jobb, a már (másik topicban) említett okok miatt: Comodo HIPS, sandbox szerintem több pluszt ad, mint az ESS.

,,utóbbi időben a comodo viszont fennakad már megtanított dolgokon is vagy nem képes eltárolni, ha egy fájlt megbízhatónak nyilvánítok, illetve néha nagyon megfogja a procit, egészen belassul a gép hosszú percekre."

-> ezt a részt kifejted bővebben?

Én csak úgy látnám értelmét az ESSre váltásnak, ha ingyen lenne, de szerencséd van, mert pont most van egy 1éves promó a Nod / ESS 7-hez: http://prohardver.hu/tema/nagy_program_promok_tema/friss.html. 3803tól van róla szó.

(#8587) dnsi válasza micafighter (#8586) üzenetére


dnsi
aktív tag

Nod promo már nem él.

(#8588) Zola007 válasza micafighter (#8586) üzenetére


Zola007
veterán

nincs szerencsém :N , tegnapelőtt lejárt
mindegy az nem gond, újságban szokott lenni kód, havonta beregisztráltam a nod-ot eddig is
ESS-re próbáltam, arra is elfogadta
legalább arra jó a havi reg, hogy akkor mindig eszembe jut, hogy futtassak teljes ellenőrzést a programokkal és itt a backup ideje is :D

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#8589) micafighter


micafighter
nagyúr

Akkor sorry..

Ha kifejted azokat a problémákat, amiket jeleztem, akkor megpróbálunk segíteni.

(#8590) Zola007 válasza micafighter (#8589) üzenetére


Zola007
veterán

pl. mikor komolyabb flash vagy videótartalmú oldalt megnyitok, akkor képes beállni percekre

ilyenkor memóriahasználat is felkúszik, cpu terhelés 90-100%
ellenben a nod nem dolgozik közben

külső meghajtóról pdf fájlt megnyitva szintén rákérdez vagy 6x hogy rendben van-e, engedem-e hozzáférést adobe readerhez, stb

hiába jegyeztetem meg vele a beállítást, random módon legközelebb emlékszik vagy sem

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#8591) micafighter válasza Zola007 (#8590) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ezekből arra következtetek, hogy a Comodo IS-t használod a nod mellett. Sebességben sokat javulna a helyzet, ha a Nod mellé a Comodo tüzfalat tennéd fel, és a Comodo AV részét, ami kimarad a tüzfalból, a Nod kiváltja.

Tehát szerintem próbáld ki a Nodot a Comodo tüzfallal.

Kérdéseket a tüzfal is ugyanúgy fog dobálni. Ha nem boldogulsz akkor írj, és segítunk.

[ Szerkesztve ]

(#8592) Zola007 válasza micafighter (#8591) üzenetére


Zola007
veterán

ez van fent azon a gépen:

tudom hogy nem a legújabb, de akkor sem értem miért nem jegyzi meg

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#8593) micafighter válasza Zola007 (#8592) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szerintem tedd fel a legújabbat, a 6.x tüzfalnak nagyon kevés a gépigénye.

[ Szerkesztve ]

(#8594) Zola007 válasza micafighter (#8593) üzenetére


Zola007
veterán

Azert nem mertem felrakni mert tobben panaszkodtak visszaolvasva, hogy a regebhi stabilabb

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#8595) micafighter válasza Zola007 (#8594) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nekem például nem volt semmi gond a stabilitásával Win 7 és Win 8 alatt. Próbáld ki,

(#8596) toto0569


toto0569
addikt

Tud valaki adni nekem egy jó linket a legújabb Comodohoz+ Tűzfal egyben?
Köszönöm... :R

[ Szerkesztve ]

(#8597) Fandango válasza toto0569 (#8596) üzenetére


Fandango
veterán

Comodo IS

[ Szerkesztve ]

(#8598) toto0569 válasza Fandango (#8597) üzenetére


toto0569
addikt

Hála...!A múltkor felraktam egyet az újból de nem engedett adat DVD-t írni,letiltotta az írót.Az miért lehetett? :F

(#8599) Fandango válasza toto0569 (#8598) üzenetére


Fandango
veterán

Igazabol sok oka lehet, hogy miert tiltotta le az irot, de ezt igy latatlanba megmondani, hogy miert csinalta, azt nem lehet megmondani.

(#8600) toto0569 válasza Fandango (#8599) üzenetére


toto0569
addikt

Most megy minden ... :C még1x köszi a linket :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.