Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:11:38

LOGOUT.hu

Call of Duty: Mobile téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) D@niel válasza Fall-N (#2699) üzenetére


D@niel
addikt

Shipment 1944-en szoktam domination-on az új seasont kipörgetni. Ez a map sajna nincs egy ideje, mehet helyette killhouse, shipment. Illetve, van mostanában megint 10v10 - végre valahára, nem is értem miért kell kiszedni - ez is teljesen jó rá.
Jó nagy aprítások vannak, 8-10 óra alatt meg lehet csinálni, chopper, vtol, goliath.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2702) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

3:32-től. :DDD
[link]

(#2703) Markpro02 válasza f(x)=exp(x) (#2702) üzenetére


Markpro02
újonc

Sziasztok.
Az a kérdésem, hogy csak nekem crash-el ki folyton a codm?
Xiaomi Redmi note 8 Pro-m van, az update előtt minden tökéletes volt.
Most viszont, az update után, belépek a játékba és 5-10 percenként teljesen kidob a alkalmazásból. Ahogy olvastam, az összes xiaomi-val ez a helyzet most. Nektek van ilyen? És ha megoldottátok, akkor hogyan?

(#2704) Delerium válasza Markpro02 (#2703) üzenetére


Delerium
senior tag

Redmi 8, nálam nincs ilyen probléma, updatek után általában szokott lenni ilyen-olyan hülyesége a játéknak.

"I fight for the Users"

(#2705) Fall-N


Fall-N
veterán

Redmi Note 7, MIUI 12, Android 10 és nem dobál ki. A szerver szar, ami alatta van, de mostanában egyszer dobott csak ki két napja, előtte hetekig nem. Egyébként is nagyjából egál a Redmi Note 8-cal a 7-es. Kb. 10%-kal erősebb csak az SoC a 8-as javára. Ezért írtam le, mert hasonló erösségű a telefonodhoz és a szoftver környezet is hasonló.

[ Szerkesztve ]

(#2706) Delerium


Delerium
senior tag


Aki nem tudta befejezni az előző battlepasst, kompenzációként megkapta a következő 3 tiert, amit nem tudott befejezni a korai új battlepass miatt.

"I fight for the Users"

(#2707) Fall-N válasza Delerium (#2706) üzenetére


Fall-N
veterán

Mikor? Ma játszottam a játékkal és nem kaptam semmit még. Tier 46-nál tartottam. Lehet olvasták a Reddit bejegyzésem? ;]

[ Szerkesztve ]

(#2708) KTomi77 válasza Fall-N (#2707) üzenetére


KTomi77
tag

Ma jött levélben. Nekem meg lett az 50 tier így 150 creditet kaptam.

(#2709) Delerium


Delerium
senior tag

Nagyon szép előzés volt az utolsó napon, újabb 1. hely. Külön köszönet annak aki a BR nodeot csinálta. :R

"I fight for the Users"

(#2710) cris78


cris78
őstag

Van hely a prohardver klánban?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#2711) Delerium válasza cris78 (#2710) üzenetére


Delerium
senior tag

Van, csak jelentkezned kell és kész is. :)

"I fight for the Users"

(#2712) cris78 válasza Delerium (#2711) üzenetére


cris78
őstag

Holnap tudok. Mi a pontos név?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#2713) Delerium válasza cris78 (#2712) üzenetére


Delerium
senior tag

Prohardver, valamelyik vice president vagy én vissza foglak igazolni.

"I fight for the Users"

(#2714) cris78 válasza Delerium (#2713) üzenetére


cris78
őstag

Ok. Előre is köszönöm!

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#2715) gubacsino válasza Delerium (#2709) üzenetére


gubacsino
aktív tag

6-an csak összehoztuk! 3000 vs 2950 pont! Szoros volt!
A BR meg kicsit szívatós, hogy csak Shotival lehetett pontot szerezni. Nem éppen erre a játékmódra való a sörétes. Viszont így, a sok BOT ellen volt némi kihívás. Ha nem is sok.
És tényleg köszönet mindenkinek, hogy sikerült behúzni.

(#2716) Gyick


Gyick
őstag

Hali. Hogyan tudok World Championship teambe bekerülni? A join teamnél nem hoz ki semmit. Még 5 nap van. Kellene a 30 match. Az id-m:2jgU633E

(#2717) KTomi77 válasza Gyick (#2716) üzenetére


KTomi77
tag

Szia. Kell keresned egy csapatot, akik azonos régióból kvalifikáltak és a ranked rangjuk is hasonló mint a tiéd. Szerintem valamelyik magyar cod mobilos Facebook csoportban érdeklődjél, ha itt nincs jelentkező.

(#2718) Alias LaLee


Alias LaLee
tag

Sziasztok
Új társakat keresünk a Kaptár klánba!
Nincsenek kötelezettségek feltételek csak hobbi.
Egyedül a Clan War ahol jól jönne a segítség.( azt most nagyon éljük) Pro1-nél járunk.
A klán jelenleg napi több mint 1000 pontot fejlődik tehát elég aktívak vagyunk mindig lesz kivel játszani 😃
Van Facebook csoportunk is ahol bármikor fel teheted a kérdésed mi igyekszünk minél hamarabb válaszolni 👍
Üdv SzélVész

(#2719) Fall-N válasza Alias LaLee (#2718) üzenetére


Fall-N
veterán

Most látom, hogy rajta vagy CoD-ban a friendlisten. :)

(#2720) Alias LaLee válasza Delerium (#2678) üzenetére


Alias LaLee
tag

Köszönöm szépen :)

(#2721) Alias LaLee válasza Fall-N (#2719) üzenetére


Alias LaLee
tag

Szia szabad tudnom a nevedet?

(#2722) gubacsino


gubacsino
aktív tag

A heti induló caln wars node-ok közül pont egyik sem fekszik nekem. sniper, pisztoly vagy melee. :O
jól kezdődik...

[ Szerkesztve ]

(#2723) Alias LaLee válasza gubacsino (#2722) üzenetére


Alias LaLee
tag

Ne is mondd, ráadásul mire hazaértem 20000 ponttal vezetnek :Y

(#2724) Kbali válasza gubacsino (#2722) üzenetére


Kbali
nagyúr

Sniper talán behúzható, igyekszem.

(#2725) Fall-N válasza Alias LaLee (#2721) üzenetére


Fall-N
veterán

Persze VoID néven vagyok.

(#2726) cris78 válasza Kbali (#2724) üzenetére


cris78
őstag

Én is igyekszem :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#2727) Alias LaLee


Alias LaLee
tag

Sziasztok srácok látom hogy többeket is érdekel a Clan War..
Kb másfél hét múlva érjük el a klán ötödik szintjét.
Szívesen látnánk új tagokat vagy akár egy kisebb klán összes tagját is mert a Clan War-ban sok játékos szükséges vagy nonstop szabadidő.(Szerintem inkább sok játékos.)
Szeretnénk szép eredményeket elérni! Ezen a héten biztos nem nyerünk mert nem volt kegyes velünk a sors az ellenfél 100000+os eredményeket ér el :Y
Szóval jól jönne az erősítés meg persze minél többen vagyunk annál jobb lehet a hangulat :) a Facebook csoportban is aktívak vagyunk nem unatkozna senki :)
Ha bárkit érdekel írjon nyugodtan :K
A játékban SzélVész a nevem

(#2728) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!

Node-oknál ez a Prematch Team Bonus (+20%) mikor érvényesül?
Legalább 2 klántaggal együtt kell játszani?

Gondolom csak klántagokkal érvényes, baráttal, recent idegennel nem jó, ugye?

(#2729) Delerium


Delerium
senior tag

Nagyon szép 1. hely, már már fölényes győzelem :R

"I fight for the Users"

(#2730) Kbali válasza Delerium (#2729) üzenetére


Kbali
nagyúr

Így van, sikerült behúzni. Egy kérdés: a ronin-os cuccok csak akkor rakhatók fel a karakterre, ha a karaktert is megveszem? Eddig a győzelmek után összesen 3 puzzle darabot kaptam a 100-ból.

(#2731) Delerium válasza Kbali (#2730) üzenetére


Delerium
senior tag

Igen, előbb nem engedi megvenni a játék, csak ha Ronin már megvan. Én teljesen elengedtem, annyira nem tetszik. Inkább még gyűjtöm a pontot hátha később bővítik a clan storet.

[ Szerkesztve ]

"I fight for the Users"

(#2732) Kbali válasza Delerium (#2731) üzenetére


Kbali
nagyúr

Én sem vettem még semmit, kb. 18e pontom van.

(#2733) gubacsino


gubacsino
aktív tag

Gratula mindenkinek!

Add egy kis motivációt ez a Clan Wars a játékhoz. Na megy olyan modókat próbáltam ki így, amikról nem is tudtam, vagy csak simán elengedtem volna.

Néhány órát küzdöttem, hogy a Shorty kinyissam, de megérte! Jó móka volt az is.

(#2734) Kbali válasza gubacsino (#2733) üzenetére


Kbali
nagyúr

Tegnap este pont a shorty-s kampány közben merült le az ipad - persze mire visszaléptem, bebuktam az adott pontokat.
Amúgy mostanában szinte mindig kidobál action közben: belassul, majd crash-el a játék. Ha szerencsém van, még vissza tudok jelentkezni az adott session-be. Néha olyan érzésem van, mintha szivatás lenne és direkt akkor dobál ki, amikor extra jól megy vagy nyeréser áll a csapat.

[ Szerkesztve ]

(#2735) Rebelf válasza Kbali (#2734) üzenetére


Rebelf
aktív tag

Melyik ipadról játszol?

(#2736) Kbali válasza Rebelf (#2735) üzenetére


Kbali
nagyúr

Egy 2019-es sima 9,7-es ipad

(#2737) Rebelf válasza Kbali (#2736) üzenetére


Rebelf
aktív tag

Nem gyenge chip van benne , szerintem nem hw probléma lesz a baj.

(#2738) bostone válasza Kbali (#2736) üzenetére


bostone
addikt

Ipad 7 a 2019-es modell, 10.2-es kijelzővel.
Ipad 6 volt utoljára 9.7, de csak ram méretben tér el a két modell. Egyébként mindkettő lelke az A10 Fusion chip.
BR vagy Multi alatt száll el?

(#2739) gubacsino válasza Kbali (#2734) üzenetére


gubacsino
aktív tag

Hasonlót nem tapasztaltam. Szerintem sem HW gond lesz. Gondolom az újratelepítésen már túl vagy. Talán egy kövi frissítés rendbe rakja.
Kiszolgálói oldalról nem lehet hálózatos probléma? Tesztelném mobil net-el is, egy match elejéig. Vagy figyelni a napszakokat h mikor fordul elő sűrűbben a hiba. Van e olyan időszak pl. este amikor nagyobb a hálózat terhelése és ennek te iszod meg a levét.
Olyan anomáliai viszont volt, mintha drift-elt volna kontrollpad. De csak egy mérkőzésen. Sem előtte sem utána nem tapasztaltam hasonlót. Lehet valaki AIM-ozot, és bénán volt megírva cheat. :D Persze az is lehet h valóban szösz vagy porszem került a jobb analóg karhoz.

(#2740) Kbali válasza bostone (#2738) üzenetére


Kbali
nagyúr

19-ben vettem, lehet valóban, hogy még a 2018-as.
Többieknek: volt már BR, sima multi közben is. De az az érdekes, hogy ha sikerül visszalépnem, akkor már jól működik.
Lehet persze hálózati probléma is, mert sajna nem túl combos a netem. Csak érdekes, hogy nem network errort ír, hanem látszólag összeomlik az app. Még nem raktam újra, mert fél nap, amíg lejönne.

(#2741) fery02


fery02
addikt

Tudom nem segít, de nekem 2020-as iPad 8 van és álom jól működik vele a játék, abszolút hibamentes minden.

Még BR-ben is az szokott lenni, hogy általában én vagyok a jump leader, mert nekem tölt be legtöbbször elsőnek a játék.
Mindig át is adogatom az ugrási jogot másnak, mert amúgy tökmindegy nekem hova ugrunk.

(#2742) Rebelf válasza fery02 (#2741) üzenetére


Rebelf
aktív tag

Nekem is hasít 2018-as pro-n , a lol pedig fix 120 fps :)

[ Szerkesztve ]

(#2743) bostone válasza Rebelf (#2742) üzenetére


bostone
addikt

Ezt mivel mérted?

(#2744) Rebelf válasza bostone (#2743) üzenetére


Rebelf
aktív tag

Kiírja a jobb felső sarokban.(LOL, mint játékot értsd )

(#2745) bostone válasza Rebelf (#2744) üzenetére


bostone
addikt

:D
Balfék vagyok.

(#2746) Rebelf válasza bostone (#2745) üzenetére


Rebelf
aktív tag

Egyébként váltogattam a 60-120 fps között és egyértelmű a különbség . Ez köszönhető az iPad 120hz képfrissítésének is,hogy meg is tudja jeleníteni ezt a sebességet . Sokkal folyamatosabb,smoothabb az egész , rendesen mikro laggos hozzá képest a 60 fps.

(#2747) bostone válasza Rebelf (#2746) üzenetére


bostone
addikt

A codm is tudja a fix 120-at?

(#2748) Rebelf válasza bostone (#2747) üzenetére


Rebelf
aktív tag

Szerintem igen ha nincs lekorlátozva. Sajnos a
mobil játékokat korlátozzák és agyon butítják,hogy fusson a 20k-s készülékeken is. A TFT is (Team fight tactics) mobil felbontással , és fix 30 fps-re van korlátozva a legrosszabb grafikával . Hát.. egy iPad kijelzőjén ez vállalhatatlan kategória már-már.. Beáldozzák a fejlesztők az élményt azért ,hogy minnél szélesebb körben tudják használni a programjukat. Csak ez nem fer… meg kellene adni a lehetőséget a grafika és sebesség állítására ,mint minden normális fejlesztő teszi.

[ Szerkesztve ]

(#2749) vodrosjozsi válasza bostone (#2747) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Tabs7-en nem megy, pedig ugye tavalyi a gép és 120hz-es a kijelzője

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#2750) fery02 válasza Rebelf (#2742) üzenetére


fery02
addikt

Még ezt én sem figyeltem, hogy a jobbfelső sarokban kiírná az fsp értéket.
Pedig szerintem feltűnt volna, de majd ha legközelebb otthon leszek megnézem én is.
Viszont a pinget észrevettem, hogy apró zöld karakterekkel mutatja nálam, szintén valahol a kép jobb szélén.

Az biztos viszont, hogy nálam is nagyon folyamatos max Frame Rate beállítással. (alacsonyabban nem is próbáltam még).

Mondjuk a BR meg tudja persze fogni helyenként a nyílt pályájával érthető módon (medium grafikán játszok), de olyankor sem játszhatatlan szinten.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.