Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:11:38

LOGOUT.hu

Call of Duty: Mobile téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) Entonik válasza Delerium (#2050) üzenetére


Entonik
junior tag

Okes , nem rossz a game amúgy ,nagyon jól fut ipadon is a br,de pubg-hez képest kicsit gagyi klón . Viszont rendes Cod modban adja.

(#2052) bostone válasza Entonik (#2051) üzenetére


bostone
addikt

Házhoz jött a pro?

(#2053) Entonik válasza bostone (#2052) üzenetére


Entonik
junior tag

Aha, miért ? :)

(#2054) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Most kipróbáltam az alcatraz-t Note10-en, nem tapasztaltam laggolást, de szépen felforrósodott a telefon és kb 15%ot merült is.
Viszont most nyertem, kész, nem is játszom a br-el többet, a csúcson kell abbahagyni :N

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#2055) bostone válasza Entonik (#2053) üzenetére


bostone
addikt

Időben mennyit próbáltad a br-t? Egy kör vagy több menet?
Alcatraz?
Az is simán fut?

(#2056) Laraxior


Laraxior
titán

Jó ez az új Nuketown Russia :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2057) vodrosjozsi válasza Laraxior (#2056) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ez nekem is tetszik, egész jó.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#2058) bostone


bostone
addikt

Viszont az új fegyverek nem jöttek be igazán.

(#2059) Fall-N válasza bostone (#2058) üzenetére


Fall-N
veterán

Miért? Mindkettő elég jó. Egyelőre még az QXR-t használom, a Tier 31-et még nem oldottam fel, majd ma.

(#2060) Entonik válasza bostone (#2055) üzenetére


Entonik
junior tag

Több menet,de úgy ment mint a vaj. Nagyon nem fogom erőltetni mert ebben a módban a pubg nekem 100x jobb.

(#2061) Delerium válasza bostone (#2058) üzenetére


Delerium
senior tag

A QXR nem rossz, jobban tetszik mint a QQ9, viszont a Peacekeeperrel nem vagyok kibékülve, még a rapid fire csővel együtt sem. Sokkal inkább egy Man o War vagy HBR vagy KN 44 ha AR kell.

"I fight for the Users"

(#2062) Entonik


Entonik
junior tag

Szerintetek melyik a legerősebb közelharci fegyver?

(#2063) bostone válasza Fall-N (#2059) üzenetére


bostone
addikt

És Delerium
Nekem nem hozzák a killeket valamiért.
Szívesebben viszem a rus-t.

@Entonik:
Tehát nem indul újra a cucc, nem melegszik túl hosszabb távon sem?

Miben tud többet a pubg?
Kérdezem ezt úgy, hogy nem vagyok oda a br-ért semmilyen formában.

(#2064) bostone válasza Entonik (#2062) üzenetére


bostone
addikt

A balta.

(#2065) Delerium válasza bostone (#2063) üzenetére


Delerium
senior tag

A RUS-hoz képest persze, az más liga, ha a 2 közül kell választani én is azt viszem.

Entonik: ahogy bostone is írja a balta vagy baseball ütő, de gondolom lövöldözni szeretnél, úgy meg a Fennec, még akimbo nélkül is erős. Vagy a már említett QQ9. Igazából, így, hogy van gunsmith már nehéz megmondani, amelyiket úgy érzed, hogy tetszik azt válaszd. Próbálj ki többet. Hiába mondják, hogy XYZ mittoménmi fegyver a legjobb ha nem tetszik, akkor nem azzal fogok játszani. Én pl. szeretem a RUS-t, az olyan mindenre jó, örök mint a nyomorúság, vagy a GKS, HG40.

[ Szerkesztve ]

"I fight for the Users"

(#2066) Entonik válasza bostone (#2063) üzenetére


Entonik
junior tag

Mindenben, játszom mióta megjelent. Ez a COD br egy gyenge utánzat hozzá képest,de a PC verzió is. Nem hiába hisz ők a műfaj teremtők,sokan próbáltak olyan jót alkotni kevesebb sikerrel.

(#2067) Laraxior válasza Entonik (#2066) üzenetére


Laraxior
titán

Azért a Warzone elég jó lett. :K
Játszanál a Battlefield-es BattleRoyale-al :DDD ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2068) Magnat válasza Entonik (#2066) üzenetére


Magnat
veterán

A Pubg-ben nincsenek cheaterek? Vhol azt olvastam, h sokan azért engedték el ... én COD-ban még nem igazán láttam olyat ami gyanús lett volna.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#2069) #40047616 válasza Magnat (#2068) üzenetére


#40047616
törölt tag

Volt nem is kevés de mostanában nem találkoztam csalóval. Nagyon nagy volt a közfelháborodás és úgy néz ki lett eredménye.

(#2070) Entonik válasza Magnat (#2068) üzenetére


Entonik
junior tag

Mindenhol vannak, a legfelsőbb szinteken találkozol csak velük , de PUBG ba már elég jó szűrők vannak, régebben sokkal több volt.

(#2071) smerch


smerch
tag

Sziasztok, Pc-n játszok, de 1 napja nem jó az irányítás az egérrel, vkinek volt/van hasonló problémája?

(#2072) Entonik válasza smerch (#2071) üzenetére


Entonik
junior tag

Emulator?

(#2073) bostone


bostone
addikt

Előfordul még, hogy valaki mobilon vagy táblagépen küzd az elemekkel?
:DD

(#2074) KTomi77


KTomi77
tag

A dead silence perk teljesen használhatatlan. Állandóan meg kell állni, mert nem tudom hogy én lépkedek vagy az enemy. Gondoltam rá hogy le kéne cserélni valami másra, de eddig más kék perket nem nagyon használtam még. Van valami ajánlott?

(#2075) jonnyjoker01 válasza bostone (#2073) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én néha felnézek frissítésekkor, most felhúzom magam Legendary-be aztán hanyagolom majd a játékot a következő frissítésig :DDD

Üdv. Johnny

(#2076) ericdrawen74 válasza smerch (#2071) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

Reseteld a billentyűbeállításokat + ürítsd a cache memóriát. Ezek szoktak segíteni.

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#2077) ericdrawen74 válasza ericdrawen74 (#2076) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

+

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#2078) gyuri81


gyuri81
veterán

Felakartam tenni a CODM-t a pc-re, de telepítés végén elakadt a folyamat, nem települt fel. Ti jártatok már így?

(#2079) bostone válasza jonnyjoker01 (#2075) üzenetére


bostone
addikt

Mennyi idő alatt jön össze?

(#2080) Laraxior válasza gyuri81 (#2078) üzenetére


Laraxior
titán

Hja, néha nekem is bohóckodott. SSD-re tettem, addig szarakodott, amíg már nem figyeltem, hogy hova megy, így winyora tette, de legalább működik. Nem is nyúltam hozzá azóta. :DDD
Kicsit lassan tölt be, de jobb, mintha nem működne.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2081) gyuri81 válasza gyuri81 (#2078) üzenetére


gyuri81
veterán

Sorry, másodjára sikerült :) Kíváncsi leszek milyen bill+egérrel használni! Anno sokat Cod4-eztem még kislány koromban :)

(#2082) Laraxior válasza gyuri81 (#2081) üzenetére


Laraxior
titán

Könnyű... nem sok kihívás van benne. Néha bedob egy-egy hasonló játékost, de lehet hozni a 10-es K/D-t :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2083) Entonik válasza Laraxior (#2082) üzenetére


Entonik
junior tag

Ezért nem értem miért kell csalni, te se élvezed mert nincs kihívás , ellenfeled meg elküld mindig a ...

(#2084) Laraxior válasza Entonik (#2083) üzenetére


Laraxior
titán

:U

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2085) jonnyjoker01 válasza bostone (#2079) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ahogyan most csinálom kevés játékidővel 2-3 hét kb. Előző ranked seasonben egy hét alatt megvolt, de akkor sokat játszottam.

Üdv. Johnny

(#2086) Entonik válasza gyuri81 (#2078) üzenetére


Entonik
junior tag

Miért nem jatszol a pc verzióval ,ami jobb is, és egyenlők az erőviszonyok ?

(#2087) ericdrawen74 válasza Entonik (#2086) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

A pc-s verziónál is van "átjárási" lehetőség, tolhatod konzolossal is. Nekem pl. sem a kijelző, sem a játékvezérlő nem áll kézre, egér/billentyűzeten "nőttem" fel. Az érintőképernyőn én vagyok hátrányban. És kényelmesebb is az egér/billentyű. + azt mondom, ha már van hozzá emulátor is, akkor eldönthetem, melyikkel játszom.

[ Szerkesztve ]

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#2088) Laraxior


Laraxior
titán

Melyik móddal lehet a legtöbb XP-t behúzni, azaz a leggyorsabban fejlődni? :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2089) jonnyjoker01 válasza Laraxior (#2088) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Már nerfelték egy pár patch-el ezelőtt de a leggyorsabb mód a capture the flag (ha még van, azt sem tudom pontosan :D) mégpedig úgy hogy elfoglalod az ellenség zászlóját és úgy ölsz. 50%-kal több xp jár így, érdemes nem meg halni és növelni a killstreaket :DDD

Egyébként még azzal lehet húzni az xp-t, hogy minél hosszabb killstreaket csinálsz, erre pedig a legjobb mód az előbb említett ctf vagy a domination és a hardline.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#2090) Entonik válasza ericdrawen74 (#2087) üzenetére


Entonik
junior tag

Igen a lehetőség megvan,te döntheted el,ez mennyire fer az ellenfelekkel szemben. Ez kb olyan mintha egy futball meccsen az egyik csapat hasznalhatnà a kezeit is.

(#2091) Laraxior válasza Entonik (#2090) üzenetére


Laraxior
titán

Muszáj ennyit sírni? Ott a lehetőség neked is.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2092) Laraxior válasza jonnyjoker01 (#2089) üzenetére


Laraxior
titán

Van itt a statban a zombikra vonatkozó is.. azzal hol lehet játszani? Nem is láttam még :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2093) Delerium válasza Entonik (#2090) üzenetére


Delerium
senior tag

Emulátoros az emulátorossal, kontrolleres a kontrolleressel kerül csak össze, az átlag ember nem játssza ezt ki mert macera. De ezen a vonalon maradva az iPad is csalás és nem fair előny a mobilosokkal szemben.

Ha veszünk 2 egyforma képességű játékost, az egyik iPad a másik meg mobil, szinte mindig az iPados fog nyerni. Ezért játszanak a nagyonnagyprók iPadon, egyszerűen az a jobb.

Laraxior: Zombie mód már nincs, egy ideig volt játszható. Csak bent maradtak az achievmentek, de valószínűleg mostanában nem is lesz újra, pedig jó volt.

"I fight for the Users"

(#2094) Magnat válasza Entonik (#2090) üzenetére


Magnat
veterán

Pont tegnap volt róla szó, h nem rak egy meccsbe különböző inputtal játékosokat ...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#2095) gyuri81


gyuri81
veterán

Ez miért van??

(#2096) Entonik válasza Delerium (#2093) üzenetére


Entonik
junior tag

Ez hülyeség, mobilon gyorsabban tudsz kezelni mindent mert kis távolságokat kell megtenni az ujjadnak , és az is tévedés hogy ipadon többet látsz,hiába nagyobb,a mobil viszont közelebb van a szemedhez.

(#2097) jonnyjoker01 válasza Entonik (#2096) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ne haragudj de az hülyeség amit te írsz.

iPaden nem tesz meg több távolságot az ujjad, csak akkor ha szükség van rá és olyankor konkrétan életet ment (nem kell repozícionálni az ujjat bizonyos szituációkban). Több ujjas vezérlés is sokkal megbízhatóbb, pontosabb és könnyebben kivitelezhető mint mobilon.

Hatalmas előny a nagyobb kijelző látás szempontjából is, nem tudom honnan veszed azt hogy mobilon jobban látsz mert közelebb van a kijelző. :F Konkrétan nem tudok ehhez mit hozzászólni, nem 2 méterről használja az ember a tabletet hanem kb ugyan olyan távból mint a telefont, csak nem kell begörnyedni a képernyő elé :F

Emellett a legfontosabb ok amiért könnyebb ipadon játszani az input lag: ipad 5-9ms input laggal bír, míg az iphone 20-30 ms-val és az átlagos android telefonok 60-100ms-val. Remélem azt nem kell elmagyaráznom, hogy ez miért fontos egy FPS játék esetén.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#2098) Kbali válasza bostone (#2073) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ipad

(#2099) ericdrawen74 válasza Delerium (#2093) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

Ezt vitatnám. Mi páros BR-tolunk, mobilon és pc-n. Akkor 99 mobilos vs 1 pc-s? És ha felnézel a youtubra, láthatsz olyan telefonosokat, akik egér/billentyűzet kombósokat aláz :)

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#2100) ericdrawen74 válasza gyuri81 (#2095) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

Frissítsd a google installert. játék töröl, majd újra rak.

[ Szerkesztve ]

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.