Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21401) Undoroid válasza LamaCube (#21400) üzenetére


Undoroid
őstag

Sziasztok!

Akinek van elég helye/gépe az rögzíthetne valami videó félét az eseményekről!Kíváncsi vagyok az esti gyilkolászásotokra! ;]

Plííííz! :B

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#21402) Winne válasza LamaCube (#21400) üzenetére


Winne
nagyúr

Helyes, gyere csak. Feltűnően keveset voltál, emlegettelek is. :) Lehet csak Megasztár után leszek, még nem tudom. :)

@Undoroid: Nekem helyem az van hozzá, csak nem megy úgy a játék, ha megy a felvétel, mert sajna nem olyan folyamatos a kép... Már gondolkodtam valami megoldáson, ami jó lenne, m int például az xboxnál, de nincs pontosan kivitelezhető 5letem sajnos. Lehet, hogy valamilyen hardverrel (tv tuner, vagy bármi ilyemi) annak erőforrásait használva felvenni lenne a jó, vagy vmi set top box, vagy nem tudom, tehát ami nem direktben ír a vinyóra, mert ez így elég szar. Ha kicsire teszem az fps-t (pl 24-re), akkor a játék is annyin fut, amin már kellemetlen játszani, ha meg nagyra teszem, akkor másodpercenként mondjuk 70 képkockát kell mentenie, amit meg nem sok gép bír el, ami mellette egy komoly játékot futtat... Patthelyzet. Kell vmi megoldás és én már veszem is fel. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21403) SipiBcs válasza Undoroid (#21401) üzenetére


SipiBcs
őstag

Nem kellett volna elhajítani a géjmet cimbi!! :))

Winnie: Én meg éppen most akartam írni, hogy tőlem nekilendülhetünk, mert a család rávetette magát a MegaszarXfaktorra! :O ;]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#21404) Winne válasza SipiBcs (#21403) üzenetére


Winne
nagyúr

:D :D Hát ti mehettek és persze mentek is nélkülem is, aztán tarts ki kicsit tovább, mint tegnap és csatlakozom majd. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21405) SipiBcs válasza Winne (#21404) üzenetére


SipiBcs
őstag

4-kor ébredtem.... Megjártam mintegy 500 Km-t.... Egész nap talpaltam.... nem vállalok magamért felelősséget! :B :R

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#21406) Winne válasza SipiBcs (#21405) üzenetére


Winne
nagyúr

500km?? :O Merre jártál?

Amúgy most indulok fel. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21407) SipiBcs válasza Winne (#21406) üzenetére


SipiBcs
őstag

Békéscsaba - Eger + ott egy kis szaladgálás + eltévedés! :DDD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#21408) LamaCube


LamaCube
addikt

Köszönöm az Uraknak a mai gamet!
Kicsit unalmas mindig nyerni :W Pedig volt SD, DEM, HQ :( Volt 1-2 whs, de így jobban is esett a győzelem. :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#21409) Winne válasza SipiBcs (#21407) üzenetére


Winne
nagyúr

Hmm, akkor az szép túra volt... :C

@Cube: és mondanom sem kell ez ugyanúgy folytatódott miután elmentél, szintén voltak falon át lekövetők és egyéb nyalánkságok, de szerintem ma nem veszítettünk egyetlen meccset sem. Vagy?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21410) freestailo


freestailo
őstag

sztem én tudnék felvenni, bár nem full beállításokkal, kikapcsolt élsimítással szerintem menne fullhd -ben a 25 fps. nemtom milyen gépetek van hogy nem bírja, az enyém se egy atomerőmű, de játék mellett is tudok felvenni. (AMD x3 720 BE, 4890-vapor-x, 4gb ddr3). Hideg napokon kéne megjátszani, mert akkor be is fűtöm a szobát :)

(#21411) Terentius


Terentius
őstag

Újabb érdekes haláleset! :DD
[link]

Poco F5 12/256 Gb

(#21412) jegenye77 válasza Terentius (#21411) üzenetére


jegenye77
addikt

Te milyen fegyverrel gyilkolsz hogy így néznek ki a hullák utána? :D

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#21413) Winne válasza jegenye77 (#21412) üzenetére


Winne
nagyúr

Protonágyúval... :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21414) jegenye77


jegenye77
addikt

Ez volt már?Én most találkoztam vele először.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#21415) Winne


Winne
nagyúr

Hát ez is elég szar, mint ahogy a többi moddolt fos... Menjenek az ilyenek legozni inkább...

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21416) jegenye77 válasza Winne (#21415) üzenetére


jegenye77
addikt

Kicsit nosztalgiáztam és xfirén nyomtam egy kis COD4-et.Ott volt egy szerver ahol ez fogadott.Nem semmi miket hoznak össze.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#21417) LamaCube válasza jegenye77 (#21414) üzenetére


LamaCube
addikt

Te alteren tolod, mert nem értem miért csodálkozol az ilyen marhaságokon?

Ja , hogy ez cod4 ...bocsi

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#21418) SipiBcs válasza LamaCube (#21417) üzenetére


SipiBcs
őstag

Viszont ha CoD4 mod, akkor szép munka még ha nem is tökéletesen azonos. Az ilyen - olyan "védd meg" és rózsaszín terepjáró meg a nekem idiótának tűnő minimap mellett hatalmas meló. Elismerés a készítőinek! :R

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#21419) jegenye77 válasza SipiBcs (#21418) üzenetére


jegenye77
addikt

Eddig két pályát láttam.Az egyik volt MW2 ből,nem tudom van-e még ezen a szerveren.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#21420) BigStraw


BigStraw
senior tag

Én MW2-be láttam 2 predator mod-ot is !!! ilyen negatívba mutatta az egészet, de ahogy megláttam jöttem is le !! és 2x egymás után futottam bele !!! hogy ezt hogy tudták megcsinálni nem értem.

Ui: mintha most megint elszaporodtak volna a férgek, bár lehet hogy csak azokon a modokon amiken játszom

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#21421) tupacamaru válasza BigStraw (#21420) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ma TDM-ben egyel sem találkoztam! :Y

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#21422) Winne válasza tupacamaru (#21421) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem voltam ott, hogy odavonzzam őket... :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21423) BigStraw válasza Winne (#21422) üzenetére


BigStraw
senior tag

:):) És utánna arra az estére kiírta a pingeket !!

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#21424) Mappa válasza BigStraw (#21420) üzenetére


Mappa
addikt

nem ilyen volt ???? mert szerintem ez nem mod ...ezt valamilyen perk-el lehet sztem elérni ...csak az a kérdés hogyan :K

nem kötelező megadni

(#21425) jozefgucci1 válasza jegenye77 (#21419) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Több mapot is átraktak már az MW2-böl Cod4-re.A mi costum szerónkon is van egy pár belőle .Hangulatosak nagyon , főleg mert nincs csaló a játékban.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#21426) BigStraw válasza Mappa (#21424) üzenetére


BigStraw
senior tag

Jah nem erre a predatorra gondoltam!!! :) Hanem ami az avp-ben is van :D:D Tehát mikor fogtam a fegyót akkor volt minden lila meg minden nagyon durva volt a másikban meg minden zöld volt

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#21427) Mappa válasza BigStraw (#21426) üzenetére


Mappa
addikt

lol :DD ...akkor ez tényleg nem az :DDD

amúgy a kérdés továbbra is adott :U hogy lehet ilyen a predator rakétám :D ?

nem kötelező megadni

(#21428) jozefgucci1 válasza Mappa (#21427) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ha lila ködöt akarsz akkor predátor előtt áthozatod a szomszéddal a Révai összeset és mielőtt megnyomod az 4-es gombot szólsz , hogy csapjon meg vele.

Persze ez csak ötlet nem biztos ,hogy működik :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#21429) Mappa válasza jozefgucci1 (#21428) üzenetére


Mappa
addikt

a szomszédaim kínaiak :D nem tudják mi az a Révai ...csak hogy édesz szávanyú cipősz cijke :DDD :DDD

nem kötelező megadni

(#21430) Samcro(w) válasza Mappa (#21427) üzenetére


Samcro(w)
csendes tag

Elvileg predator közben tudsz váltani white és black heat között, és akkor válik hasonlóvá.
Régen használtam csak, F(use) gomb asszem :F

(#21431) Mappa válasza Samcro(w) (#21430) üzenetére


Mappa
addikt

kipróbáljuk kösz :K

nem kötelező megadni

(#21432) LackoMester


LackoMester
addikt

A IWnet+ Steam a mai nap egy nagy rakás xar, 1-2 kört tudtam 1 óra alatt menni, állandóan kidobál a Steam.... :W

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#21433) Winne


Winne
nagyúr

:C :C :C :C

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21434) Winne


Winne
nagyúr

Ilyet kell még, vicces néha egymás ellen is tolni, persze itt mondtátok, hogy a Montana srác wh-s volt, de hát ki kell fogni csapattársnak az ilyet! :D:D

[link]

:C :C

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21435) tupacamaru válasza Winne (#21434) üzenetére


tupacamaru
veterán

Lehet hogy így :(( :(( állt volna a szád ha fordítva van! :P

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#21436) wwenigma válasza LackoMester (#21432) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

alteriw-nek most dobott ossze a community ~1000€-t szerora meg tuzfalra 3 ora alatt. :) asszem nalunk nem lesznek errorok. ;)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#21437) Mappa válasza Samcro(w) (#21430) üzenetére


Mappa
addikt

F -re nem csinál semmit :( ....én a cold blood perkre gondolok ...de lehet azzal sem :N

nem kötelező megadni

(#21438) jozefgucci1 válasza Mappa (#21437) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Na jó feláldozom magam a kedvedért.Nekem lenni nagy Révai lexikon és szeretni cípős -savanyu szecsuáni... :P

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#21439) Winne válasza tupacamaru (#21435) üzenetére


Winne
nagyúr

Neeem, jól pofánlőttem volna! :D:D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21440) LackoMester válasza wwenigma (#21436) üzenetére


LackoMester
addikt

Ez nemsemmi, szép, jó úton haladunk. :N

Winne csak szerencsétek volt, ennyi. :DDD

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#21441) Winne válasza LackoMester (#21440) üzenetére


Winne
nagyúr

Szó nem volt szerencséről. Futkozós lmg class powa!!! :DD :DD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21442) Winne


Winne
nagyúr

Köszi a mai gamet, jó volt. Azt hiszem b1zarrerral együtt állíthatjuk, hogy ez az "L86 LSW" nem egy leírható fegyver, úgy osztja a fejest, hogy az már nem normális! :D A végén még ezt is sajnálni fogom, hogy le kell tennem. :DDD

Tupa te meg egy német köcsög vagy, és a németeket mindenki utálja. Megkaptad! :DD:D:D:D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21443) Terentius


Terentius
őstag

End Game III: 8/10 NUKE


Az igazsághoz hozzá tartozik,hogy az ellenfél nem volt túl acélos.De így is :DD van.

[ Szerkesztve ]

Poco F5 12/256 Gb

(#21444) mixi80


mixi80
aktív tag

Sziasztok!

Minden jó az ATT-szal, de figyelmes lettem egy hibára, ha elindítom a MW2 multit úgy hogy fut az ATT, akkor játék közben nem jelentkezik be a steam közösségbe (MP indít, kező képernyőnél nem jelenik meg a jobb felső sarokban, hogy kapcsolódott a steam-hez, és közben SHIFT+TAB bill komb. nem hozza elő, játék közben nem tom nézni, de ismerősöket se üzeneteket stb.).
Ha kilépek az ATT-ból, akkor minden műxik tökéletesen!
Valaki erre megoldást?

Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#21445) tupacamaru válasza Winne (#21442) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nem baj, ők meg Norvég köcsögök volta. ;] Ők kezdték tegnap is a Gl-ezést a végén meg nekik állt feljebb. Én legalább nem használok autoaim-ot mint egyesek. :Y

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#21446) LackoMester


LackoMester
addikt

Ahhoz képest, h. tegnap nem volt erőm gémelni, azt mégis csak erőt vettem magamon, 2 órát nyomtam, azok a norvég gl-wh köcsögök tényleg nagyon szánalmasak voltak.

Winne este bevállalom az LS86, bár rendes célzó nélkül elég xar.
( majdcsak meglesz )

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#21447) Winne válasza tupacamaru (#21445) üzenetére


Winne
nagyúr

Na jó, be kell vallanom valamit. Autoaimos vagyok! :Y :Y :DD

@Lackó: este akkor feláll az L86 team! :D:D Elvileg b1zarre is azzal jön, meg talán még más is. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21448) LackoMester válasza Winne (#21447) üzenetére


LackoMester
addikt

Ok, persze, jó móka lesz. :DD :DD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#21449) Terentius


Terentius
őstag

9.NUKE!Na még egy aztán megvan a forgó nukleáris jel. :))

Poco F5 12/256 Gb

(#21450) LamaCube válasza Terentius (#21449) üzenetére


LamaCube
addikt

Gondolom alteren tolod a ping kiírása miatt. Ezzel nem is volna baj, de legalább amikor te vagy a host lődd be a cfgt úgy , hogy ne tudjon felmenni 100 és 200-as pingel az ember, mert így nem nagyon egyenlőek az esélyek. Nem tudom érted-e miről beszélek. Vagy nem lehet ezt beállítani?...gondolom be lehet :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.