Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21551) Terentius


Terentius
őstag

Köszönöm a biztatást.Nagy igazságokat olvastam itt.Remélem tényleg segítenek átlendülni ezen az időszakon!Játszani meg valamiért nem tudok,mert amióta hazaköltöztem, a gép nem érzékeli a hangeszközt.A játék nem indul.A konzolban kiírja,hogy nem érzékel hangszórót stb.Fizikailag semmi baja a jack-nek.Nem értem.

[ Szerkesztve ]

Poco F5 12/256 Gb

(#21552) Mrdevil válasza Terentius (#21551) üzenetére


Mrdevil
addikt

Mint az aláírásodban,légy erős,az idő a legjobb gyógyszer erre.Mi bízunk benned. ;) :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#21553) LackoMester válasza ooooobi (#21549) üzenetére


LackoMester
addikt

Sajnos semmi esélyt nem látok rá, anno mikor kijött a COD4 ( nagyon sokan váltottak az újra ) emlékszem akkor kezdődtek a cheater problámák a COD2-vel, előtte is voltak, de ami ezután lett, az már kegyetlen volt. :U

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#21554) Winne válasza LackoMester (#21553) üzenetére


Winne
nagyúr

Ami itt m ost van az is kegyetlen már. ;) :(

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21555) Black Dragon válasza LackoMester (#21553) üzenetére


Black Dragon
addikt

De azért bízz benne. ;) Tényleg tűrhetetlen ami itt folyik, nemlehet este játszani, annyi a szutyok fönt...

De én azt tudom javasolni mindenkinek, hogy amint kijön a cod7, vegye meg mindenki, és nyomjátok azzal, és egy darabig biztosan nem találkoztok csalóval.:) Visszatér a jó öreg dedikált szerós téma, ahol talán kevesebb lesz a csaló, vagy talán eloszlanak. Én tuti meg fogom venni, és ha nagyon bejön, a cod6 nak búcsút intek, mivel nem bírom a sok nonamet:(

(#21556) Proky válasza Winne (#21554) üzenetére


Proky
senior tag

1300 óra játék, 110.000 ölés után én töröltem az MW2-őt pld. Szánalmas hogy minden játékban van min egy csaló, kirúgni nem lehet egyiket sem. A sok kis..... 10 éves és szerencsétlen játékosok (bár ezekre a játékos szó is erős) miatt bekerült ugye GL, RPG, commando perk, G18 akimbo és hasonló f@szságok, ezek hiányában ugye nem tudnak ölni egyet sem. Másik oldal pluszban, vagy a Steam, vagy az IWnet sz@rakodik + 6-an játszanánk együtt csapatban, (120/10 Mbites netem van pld, de a csapatban másnak is) erre benyom egy k@cs@g szláv/orosz/ukrán/lengyel lobbiba, és játszhatunk C64-el, 1 Mbites nettel rendelkező Iván hostján.....

(#21557) tupacamaru válasza Black Dragon (#21555) üzenetére


tupacamaru
veterán

és egy darabig biztosan nem találkoztok csalóval Ez az állapot csak az első napra lesz érvényes. :((( Dedikált szerók?? Akkor én csak 1-2-re mehetek mert a többiről biztosan kirugnak az első kör után?? ;] THX, inkább nem. :N

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#21558) busman


busman
addikt

Tudom,hogy nem ide tartozik de segítség kellene,óccsó gémer egeret keresek.
Eddig ezek jöttek képbe:[link]
[link]
Most egy Mx 518 van nálam,de x@rul kattog...

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#21559) LackoMester válasza Black Dragon (#21555) üzenetére


LackoMester
addikt

Csoda számba ment, h. tudtam 1 órát nyomni és nemvolt csaló. :C
Igen, én is ( Black Ops ) a dedikált szerós, adminos szűrésben bizok. Már én is nagyon várom. :K
Tupa pedig jöhetnél Te is majd a BO-ra, emelnéd a szinvonalat. :K ja és persze Winne is és mindenki a brigádból.
Busman a Roccat az jobb. :K

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#21560) Winne válasza Proky (#21556) üzenetére


Winne
nagyúr

Sajnos teljes mértékben igazad van (bár nekem ez az első multis codom, így nem tudom milyen volt előtte)... :(

@(#21558) busman: te csak ne kattogtassál! ;] :))

@(#21559) LackoMester: hátőőőőő izé, nem tudom még, igazából a trailerekből és a gameplayekből egyre jobban elindult a bohóckodós és abszolut nem komoly TF felé...

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21561) Black Dragon válasza busman (#21558) üzenetére


Black Dragon
addikt

Én tudom ajánlani a roccatet. :K Nekem bevált, nagyon könnyű, ezért könnyen lehet mozgatni, ergo könnyű kezelni, nincs driver....:)

A másik egér meg szerintem egy razer copperhead koppintás. Bár nem nagyon tudom az milyen, mindenesetre a roccatet ajánlom.:K
Most jött ki a roccatnek a kone[+] egere. nah az odab@sz.:DDD 6000dpi, kiváló fogás jobb kezeseknek és rengeteg extra fánksön.:)) Itt egy video róla:) [link]

[ Szerkesztve ]

(#21562) @rglaaf válasza Black Dragon (#21561) üzenetére


@rglaaf
veterán

ha tehetségtelen valaki akkor tök mindegy milyen egérrel nyomja akkor is az marad szóval lehet valaki golyos egérrel szét szed se perc alatt:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#21563) Black Dragon válasza @rglaaf (#21562) üzenetére


Black Dragon
addikt

Tehát most lelowoztad busman kollégát.:DDD

(#21564) Winne válasza Black Dragon (#21563) üzenetére


Winne
nagyúr

Szerintem nem ezért mondta, amúgy sok lowacska van, nincs is ezzel baj, mert nem lehet mindenki egyformán ügyes. Nálam is vannak sokkal sokkal jobbak, de gyengébbek is, és ez nem ebben a játékban mutatkozik meg, ez eléggé arcade-os játék, ami nagyban függ a host mivoltától és hollététől, és még sok külső tényezőtől.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21565) Winne


Winne
nagyúr

OFF

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21566) SipiBcs válasza Winne (#21565) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ezek után merek én szólni bármit is??? :)) A kikapcsolt mikrofonom mellé must kikapcsolom a gépet is! :DDD :R

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#21567) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

DLCk -50%-al olcsóbban
[link]

(#21568) Winne válasza ProEvoFan (#21567) üzenetére


Winne
nagyúr

Ettől féltem én egy ideje már... :( :D

@Sipi te meg ha kikapcsolod a mikrofonodat, akkor aláírást kell gyűjtenünk a visszatérésedre, ezt meg egyikünk se szeretné... :D:D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21569) Svájcinéger válasza Winne (#21568) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nektek mindegyik megvan ? Érdemes valamelyiket megvenni ? Ennyi pénzt talán még szánnék rá. Bár már én is várom nagyon a BO-t, szóval lehet, hogy ez csak kidobott pénz lenne. Crash melyikben van benn ? Na annál a mapnál jobban egy COD4-es pályát sem utáltam.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#21570) busman válasza Svájcinéger (#21569) üzenetére


busman
addikt

Az az elsőben van...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#21571) tupacamaru válasza ProEvoFan (#21567) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nekem az első meg van és a másodikat nem is akartam megvenni. :N De lehet hogy ennyit rááldozok a másodikra. :K Mondjuk akkor lenne több értelme a dolognak ha azoknak is meglenne akikkel esténként csapatni szoktuk. ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#21572) Winne válasza tupacamaru (#21571) üzenetére


Winne
nagyúr

Leírtad, amin gondolkodtam én is. Döntsétek el ti is és írjátok be pls.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21573) jegenye77 válasza ProEvoFan (#21567) üzenetére


jegenye77
addikt

50% :Y :Y :Y
Még ha ingyen lenne se tölteném le.Már szánalmas hogy nem tudnak csinálni ill. nem akarnak csinálni semmit a sok csalóval.
Inkább alter mint hogy ezért még pénzt is adjak. :N

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#21574) Svájcinéger válasza Winne (#21572) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

5 map van a DLC2-ben ahogy látom, abból kettő COD4-es. Marhára megerőltették magukat. :W Mondjuk én tolom veletek a legkevesebbet, de ha Ti megveszitek akkor szerintem én is. A BO előtt még megpróbálják kisajtolni a játékból amit lehet, csak tudnám, hogy mennyire fog bejönni a BO. Azért az MW2-vel még el fogunk tölteni szerintem a Fiammal pár órát.
jegenye77: abban is van valami amit mondasz. Én pontosan ezért nem vettem meg egyiket sem. Az első DLC-nél talán még a napi játszhatósággal is gondok voltak.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#21575) tupacamaru válasza Svájcinéger (#21574) üzenetére


tupacamaru
veterán

Mondjuk én tolom veletek a legkevesebbet, de ha Ti megveszitek akkor szerintem én is. Ezzel a rendszerrel csak az a baj hogy ha én meghívlak játszani és neked nincs meg attól még beadja a mapokat és téged induláskor zokszó nélkül kidob. Mint a multkor már volt rá példa. Legalábbis én úgy emlékszem hogy volt ilyen eset.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#21576) Winne válasza tupacamaru (#21575) üzenetére


Winne
nagyúr

Volt ilyen, de csak menet közben. Amikor készül a lobby, akkor ellenőrzi, hogy kinek mi van meg, és csak abból választ/keres. :K

Én is megveszem, ha ti is, ennyit még rászánok, hátha kevesebb csalónak van meg a 2. dlc. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21577) tupacamaru válasza Winne (#21576) üzenetére


tupacamaru
veterán

Megvettem. :B Legfeljebb 4 sörrel kevesebbet iszok a hónapban. ;) T@lpi amúgy is tartozik már sokkal, majd azt iszom. :DDD :Y :R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#21578) SipiBcs válasza tupacamaru (#21577) üzenetére


SipiBcs
őstag

Hátőőőizé... itt vagyok a gombon...

Nyomni Vagy Nem Nyomni.... ez itt a kérdés...

De ha tényleg megveszi a "team", akkor ki ne maradjak belőle!! :DDD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#21579) busman válasza Winne (#21576) üzenetére


busman
addikt

Megveszed dzsuker? :N

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#21580) Trident28 válasza Svájcinéger (#21574) üzenetére


Trident28
tag

Hi! Nekem már 4 hete megvan. Az a 3 új pálya kárpótol mindenért! Mondjuk én a Carnival-ért nem vagyok oda. :) Jó-jó, de sok benne a sötét-szűk luk. Szeretnek oda "becsücsülni"! Sniper-ezni viszont nagyon jól lehet! A Fuel és a Trailer park nagyon jó lett! Én nem bántam meg, h megvettem!!! :N

[ Szerkesztve ]

-"-

(#21581) Winne válasza busman (#21579) üzenetére


Winne
nagyúr

Megvesszük persze. :K :D

Ha kell neked is, akkor csörögj és intézem. ;)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21582) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Az a legjobb hogy nem váltott vissza eddig oroszra nyelvre. Legalább nem kell hallgatnom a sok minyá mágázint. :B :Y

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#21583) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

sziasztok!

Volna kedvetek warozgatni? Utálunk már pubolni és inkább tolnánk magyarokkal... Általában CB szabályok, S&D szoktunk tolni. de minden egyéb szabályok szerint is játszanánk...

Steam: div_becse

(#21584) @rglaaf válasza Winne (#21581) üzenetére


@rglaaf
veterán

lesz az még olcsóbb is drága az a fél ár még igy is :K

PSN:BiZzare_0 ️

(#21585) Winne válasza @rglaaf (#21584) üzenetére


Winne
nagyúr

Nincs egészen 2e forint, ne szarozz, már kb. csak neked kell, ahogy kivettem a többiek hsz-eiből... :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21586) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Megvettem tegnap én is a DLC2-őt. Le is töltöttem, de kipróbálni még nem tudtam. Talán majd ma.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#21587) Winne válasza Svájcinéger (#21586) üzenetére


Winne
nagyúr

dettó

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21588) LackoMester válasza Winne (#21585) üzenetére


LackoMester
addikt

Én is megvettem, de akkor még 15 euró volt... :DDD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#21589) Winne válasza LackoMester (#21588) üzenetére


Winne
nagyúr

Neked az első is megvan?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21590) LackoMester válasza Winne (#21589) üzenetére


LackoMester
addikt

Nekem mind2 DLC megvan. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#21591) tupacamaru válasza Svájcinéger (#21586) üzenetére


tupacamaru
veterán

Megvettem én is és sikerült 2 pályát kipróbálni. Az egyik a vidámparkos volt a másik meg a lakókocsis. A másodikon nagyon jó csapat jött össze mert mindeni csak GL+RPD kombóval ment. :Y

Szeretem az olyan birkákat akik beírják a 15/17-es stat-jukkal hogy easy mert nyertek. Csak az a baj hogy neki a nyréshez köze nem volt. :U

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#21592) Winne válasza tupacamaru (#21591) üzenetére


Winne
nagyúr

RPD-re nem is lehet gl-t tenni... :P :P :U :C

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21593) busman


busman
addikt

Ez a híres IWNet egy sapka sz@r,ma még egy épkézláb menetet nem tudtam tolni.... :W
Az új mapokat szintem nem is adja,ha mégis akkor a utolsó felére... :W

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#21594) tupacamaru válasza Winne (#21592) üzenetére


tupacamaru
veterán

Bakker, elírtam, RPG akart az lenni. :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#21595) Svájcinéger válasza Winne (#21587) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ma mennék veletek, ha hagynak otthon.
tupacamaru: a képek alapján a vidámparkos komoly lehet. :DDD Kipróbálnám már őket, de tegnap véletlenül sem adta be egyiket sem. Anno a Painkiller 2 részében/vagy csak kiegészítőjében volt egy vidámparkos. Mondjuk abban asszem gyerekzombikat kellett karóval lőni. Szerettem azt a játékot, bár már nem tudna lekötni szerintem.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#21596) ЯΞD válasza Svájcinéger (#21595) üzenetére


ЯΞD
senior tag

én is mennék veletek! kit kéne felvennem, hogy ne maradjak le semmiről? vagy van TS & ventrilo amin lebeszélitek mikor, hol, merre, meddig?

(#21597) LackoMester


LackoMester
addikt

A Carnival és Trailer Park tényleg nagyon jók, a Fuel sem rossz, de ha sok a camper akkor idegesítő tud lenni. A COD4-es mapok Vacant egyik kedvencem, a Strike sem rossz.
Winne, Tupa, Busman nemvolna rossz, h. ha este tudnánk valamelyik új pályán gémelni, persze csalók nélkül.
addig is , csaló mentes játékot, este vagyok ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#21598) Winne


Winne
nagyúr

Én szerintem leszek este, mégis jó lenne látni mi az amiért fizettem. :) Meglátjuk mi lesz. Amúgy a pályákat aszerint sorsolja, hogy akik a lobbyból indulnak, azoknak melyik dlc van meg. Ha betesz egy olyanba, amin új pályán játszol és nem lépsz ki, akkor nagy a valószínűsége, hogy csak olyan embereket tesz be a kilépők helyére, akiknek szintén megvan. :)

@(#21596) ΩМΞGΔЯΞD: ts-en szoktunk bohóckodni, igazából mindig kiderül, hogy éppen ki van fennt és ki akar éppen játszani. Értelemszerűen régiek előnyben. ;)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21599) busman


busman
addikt

Nah talán minden mapon tudtam több ill kevesebb(inkább kevesebb)sikerrel játszani.
A Fuel,ill a Trailer park jött be nagyon.Este leszek,jó kis hentelésre számítok. :D

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#21600) ЯΞD válasza Winne (#21598) üzenetére


ЯΞD
senior tag

És akkor nem is tudok veletek játszani? Mert akkor más körökbe is körbe kérdezek...

Jelenleg klán tag vagyok de sajnos az utóbbi időben a 14-es létszám kb 4-re csökkent. Ezért szerettem volna egy új társulatba beleolvadni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.