Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21701) LamaCube válasza tupacamaru (#21698) üzenetére


LamaCube
addikt

Látom én voltam a host azon a mapon is :)

Sipi tiszta szégyen, hogy meghaltál egyszer ;)

Köszi srácok a játékot. Egyszerűen verhetetlenek voltunk, mint mindig. Amikor pedig csalók ellen nyerünk az dupla öröm. Az esti meccseken voltak szép számmal, de mint sokszor mondtam csapat ellen kevesek a kis csaló patkányok. Az pedig még nagyobb "dicsőség", hogy rühelljük a GW-t és így is hoztuk a meccseket.
Az utolsó meccsen gyönyörűen megfordítottuk az állást. Ilyenkor úgy megnézném a csalók arcát :)

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#21702) Winne válasza LamaCube (#21701) üzenetére


Winne
nagyúr

Hát igen, szégyellheti magát, hogy meghalt egyszer, holott 8an védtük a valagát... :D

b1zarre meg ráment az assistgyűjtő challenge-re! :Y :C

Még sok ilyet! :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21703) LamaCube válasza Winne (#21702) üzenetére


LamaCube
addikt

"assistgyűjtő challenge"

Ezen behaltam :DDD :DD :D

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#21704) LackoMester


LackoMester
addikt

Igen-igen jót gameztünk tegnap. :C Köszönet érte. :R

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#21705) SipiBcs válasza LamaCube (#21701) üzenetére


SipiBcs
őstag

:B

.......... én kérek elnézést!! :C :R

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#21706) busman


busman
addikt

Gondoltam,hogy nagy buli lesz ha kihagyok egy estét... :W

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#21707) Winne válasza busman (#21706) üzenetére


Winne
nagyúr

Hát látod, na de a család mindenek előtt! :K

Majd ma pótolod, én kb 5-6-tól ráérek. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21708) @rglaaf válasza LamaCube (#21701) üzenetére


@rglaaf
veterán

unalmas igy hogy mindig nyerünk ;]

más aki még nem vette meg mind a 2 dlc-t és velünk szokta tolni az tegye meg mihamarabb legyen szives mer azok fognak prioritást élvezni akinek megvan, mert ugye szeretne mindenki az uj mapokon is játszani ha már megvette thx

PSN:BiZzare_0 ️

(#21709) LamaCube


LamaCube
addikt

Köszönöm a mai gamet mindenkinek!!!
A terminálos dom az tanítani való csapatmunka volt uraim :C Minimum 5 csaló volt az ellenben, de nyertünk :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#21710) tupacamaru válasza LamaCube (#21709) üzenetére


tupacamaru
veterán

Csúfos véget értünk az utolsó map-on több csaló ellen. :((( :W

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#21711) Winne válasza LamaCube (#21709) üzenetére


Winne
nagyúr

Köszi én is, a statjaink mindent elárulnak, küzdős volt rendesen. Ennyi aim-wh combós ellen nem egyszerű, de feláldoztuk magunkat az eredményért. :D

[link]

@Tupa: nem baj, azért jók voltunk, 35-ig jutottunk el, csak jobban örültem volna, ha NEM EGY ILYEN KÖCSÖG BÉNA SZARHÁZI CSALÓ CSICSKA TÁRSASÁG ellen bukjuk el az utolsót, hanem vmi rendes hajtós, kemény meccsen... UMP-vel milyen vastag falakat lőtt át az a paraszt össze-vissza forogva, omg... Akasztani mindet!

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21712) NOD válasza Winne (#21711) üzenetére


NOD
senior tag

Vannak még találékonyabb emberkék akik nem fecsérlik ilyenre az idejuket. Simán God mode azt repkedik a pálya felett és osztja az aim neki. Nem is értem hogy egyáltalán ezt hogy tudják megcsinálni/ vagy hogy mért nincs letiltva a motorban ez stb....
Szánalmas játék lett. Vagy 60 millio+-t eladtak belöle konzolra meg pc-re és szemétre való az egész..........

[ Szerkesztve ]

(#21713) Winne válasza NOD (#21712) üzenetére


Winne
nagyúr

Ez benne a szánalmas tényleg, hogy ennyit adnak el, rekordot rekordra halmaz, és ennyire szarnak rá... Alig lehet végignyomni egy olyan meccset, amiben nincs csaló és ez nem kicsit gáz.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21714) F e Z o válasza Winne (#21713) üzenetére


F e Z o
veterán

Tegnap este 5 perty-t nyomtam, abból 4* laggoltunk, vagy csalókkal találkoztunk. Azért durva, hogy ezt a kis örömöt is el tudják venni tőlem.

H2O über alles!

(#21715) jozefgucci1 válasza Winne (#21711) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Az a baj ,hogy a három nyomorék aki csalt már kilépett mikor csináltad a képet.Szívlapáttal kéne őket agyonverni.

Amúgy köszi a játékot Urak az utolsótol eltekintve jó volt nagyon.Megy az oltás TS-en rendesen ez is egy + élvezet :DDD

Sephi .: Te szoktál hozzánk is járni ugye ?

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#21716) Svájcinéger válasza Winne (#21711) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ezt a stat felrakni ! Ezért még számolunk ! :DDD

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#21717) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

4 pálya állandóan laggol.
Nem tudok mit csinálni, hiába veszem le a grafikát lowre, mediumra. Így is 89pfs mellett laggolnak ugyan azok a pályák, de csak ugyan azok, a többi az jó high beállítás mellett is (szintén 89fps)
XP32 bit az op rendszer.
Mióta megvan a játék, azóta ez megy....

(#21718) LackoMester válasza Winne (#21711) üzenetére


LackoMester
addikt

Mekkora vadállat jó gém volt, megmutattuk a csicska csalóknak ( 9-ből legalább 5-en csaltak ), h. simán verhetők. Na jó nem volt olyan sima, de akkor is. :K
Egyébként itt már nemlátható a főkolompos a YOU nevű fő aimcheater, már lelépet a kis gyökér. Report-ot azért megkapta- nem mintha sokra mennék vele

Köszönet a játékért este vagyok. ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#21719) F e Z o válasza jozefgucci1 (#21715) üzenetére


F e Z o
veterán

Persze Jozef. Az elmúlt kb 2 hónapban szinte nap mint nap fent vagyok ts-en is, csak ott nem sephi, hanem LosTirpakosFeZo néven. Általában szokott lenni hely számomra is, ha nem megyek pótkeréknek. Legtöbbet Pluto-val, meg FireG-gel nyomom.

#21717 ProEvoFan : Nekem is hasonló gondom volt az aláirásomban lévő konfiggal 32 bites WinXP alatt. Tegyél fel win7-et, nekem utánna szerencsére megszűntek a laggjaim. Egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#21720) jozefgucci1 válasza F e Z o (#21719) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ja tudom már , jókat szoktunk játszani.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#21721) Laraxior


Laraxior
titán

ez a trailer park mekkora egy hulladék map istenem... beáll a sok marha a házakba,az életbe nem lehet kiszedni őket onnan :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21722) Svájcinéger válasza Svájcinéger (#21716) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Most nézem csak, hogy ezt jól megaszontam.
LackoMester: volt vagy 83:6 a statja a végén. Ahogy megmozdultam már haltam is. Ez 86 falon is átlőtt. Ekkor farokkal talán még sohasem kerültem össze.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#21723) LackoMester válasza Svájcinéger (#21722) üzenetére


LackoMester
addikt

Nekem sikerült egyszer fejbelőnöm UMP45 silencerrel éppen kempelt a pilótafülkébe, a rohadt csicska. Tény, ritka egy csicska volt. :DD
Laraxior pedig a trailerpark egy rohadt jó pálya, nekem legalábbios tetszik. ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#21724) Laraxior válasza LackoMester (#21723) üzenetére


Laraxior
titán

Vacant map tetszik nagyon :) AA-12vel nagyon lehet ott aprítani.
Fuel mapon mondjuk még nem is jártam :( nem valami sűrűn dobál be. Cirkuszos is elég szuper lett :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21725) Winne válasza F e Z o (#21714) üzenetére


Winne
nagyúr

Sajnos ez ilyen egy ideje, lassan nem is hiszek benne, hogy jobb lesz valaha is... :(

@(#21715) jozefgucci1: az oltás kell is, ha már a játék egyre fosabb. :D Gyere máskor is. :K

@(#21716) Svájcinéger: gondolj csak arra, hogy az enyém szarabb! :DDD

@(#21721) Laraxior: nem olyan rossz az, mint pl a carnival, az az igazán kemperes...

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21726) Laraxior


Laraxior
titán

steam is dead....frankó..pont mikor tolnám :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21727) busman


busman
addikt

Steam is shit sztem :W
Egy sapka sz@r... :(((

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#21728) Laraxior válasza busman (#21727) üzenetére


Laraxior
titán

azt a pár percet csak kibírjuk azért a "pár"ezer forintért :DDD ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21729) F e Z o válasza Laraxior (#21726) üzenetére


F e Z o
veterán

Hihetetlen, végre van egy kis szabadidőm, se munka, se tanfolyam, erre leáll a steam.
Remélem a gameservers-es Black Ops-nál nem leszek ilyen gyerekes hibák, mint az iwnet-steam párosnál.

H2O über alles!

(#21730) Laraxior válasza F e Z o (#21729) üzenetére


Laraxior
titán

lakótárssal legurítottunk egy pohár KV-t..energydrink,lecsüccs hogy folytassuk a reggeli csatát...erre pause. :W
agyérgörcsöt kapok :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21731) Cybertrone válasza Laraxior (#21730) üzenetére


Cybertrone
veterán

Steamék+ a sok iw-netes köcsög igencsak lesz*phatnak jó bű nyállal :W , itt állunk felpörögve és semmi :U :((( :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#21732) LackoMester válasza Laraxior (#21724) üzenetére


LackoMester
addikt

A Vacant-ot már a COD4-ben széttoltam, már akkor is nagyon bejött. ( UMP45, P90 + silencer ezekkel tolom ). A Carnival is nagyon baba. :K
A Fuel, nem rossz, de már a múltkor is írtam, h. ha beállnak kempelni akkor nagyon gáz.

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#21733) @rglaaf válasza LackoMester (#21718) üzenetére


@rglaaf
veterán

persze nyertünk de csak miattam mert be álltam elé pajzsal és az L86-ból az összes municiót rám lötte és addig nem ugrott tovább másik emberre az aimbot szóval nagy respect nekem :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#21734) busman


busman
addikt

[link]ennyi...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#21735) Laraxior válasza busman (#21734) üzenetére


Laraxior
titán

4 óra pihi? :Y egy szabadnapom..fasza :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21736) LinogeOW


LinogeOW
aktív tag

Na emberek 2 hónap után vettem a fáradtságot és írtam a Steam Supportnak és láss csodát vissza is kaptam az accot :DD Mehetünk tolni :C

[ Szerkesztve ]

(#21737) Winne válasza LinogeOW (#21736) üzenetére


Winne
nagyúr

és mit mondtak, mi volt?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21738) LackoMester válasza @rglaaf (#21733) üzenetére


LackoMester
addikt

persze, ahogy mondod :D

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#21739) Trident28 válasza @rglaaf (#21733) üzenetére


Trident28
tag

:C :R Ahogy megláttalak Riot-al tolod, gondoltam én is bevállalom! Az "étteremnél" vállvetve mentünk egy darabig. Tényleg remek "kis csata" volt! Mindenkinek: :R

-"-

(#21740) Winne


Winne
nagyúr

Riot noobs! :U :Y :R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21741) LinogeOW válasza Winne (#21737) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

"Hello Linoge,

Thank you for contacting Steam Support.

Your account has been enabled. If you have any further questions, please let us know - we will be happy to assist you"

Ennyit.

(#21742) @rglaaf


@rglaaf
veterán

jobb is hogy nem megy a steam legalább nem kurelom el a winstreak-t délután :D

Trident igy kell ez csinálni :K

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#21743) F e Z o válasza Laraxior (#21735) üzenetére


F e Z o
veterán

Mint mindig, most is az USA-nak kedveznek, ott gondolom jó a hajnali 4 és reggel 8 közti karbantartás. Nekünk kevésbé.
Elméletileg 17h-tól már tolhatjuk...

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#21744) Winne válasza LinogeOW (#21741) üzenetére


Winne
nagyúr

és akkor mit írtál te nekik?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21745) LinogeOW válasza Winne (#21744) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

Leírtam, hogy nem enged be az account, mert "This account has been disabled", stb. Leírtam az account emailjét, jelszavát, MW2 CD-Keyt. Küldtem nekik képet a keyről, magáról a játékról és kb ennyi.

(#21746) Winne válasza LinogeOW (#21745) üzenetére


Winne
nagyúr

Akkor arra nem lett válasz, hogy mi történhetett... Szerintem lusták voltak utánanézni és inkább visszaadták. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21747) ЯΞD válasza LinogeOW (#21736) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Neked mi történt az account-al? Tegnap este mikor toltuk nekem kiírta, hogy cheat detected és zárolva van... Semmilyen csalást nem követtem el. Átnéztem a futó programokat is hátha valami kavart de semmi, csak a rendszerhez szükséges programok futnak. Én is írtam tegnap a support-ra de még nem kaptam választ. Pedig nyaggatni fogom őket, adják vissza az accountom vagy a pénzem. a game tele van csalókkal és engem meg bannoltak. ez egy vicc!

(#21748) LinogeOW válasza ЯΞD (#21747) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

Épp ez az, hogy nem tudom. Igazából 1 héttel ezután lett zárolva az accom, miután próbálta valaki feltörni, de másodlagos e-mailen keresztül visszaszereztem, etc. Miután zárolva lett csináltam egy új accot és láttam, hogy nincs bannolva. Végül megint tudom használni, érdemes írni a supportnak. :K

[ Szerkesztve ]

(#21749) tupacamaru válasza ЯΞD (#21747) üzenetére


tupacamaru
veterán

Érdekes eset volt.... Téged kirakott, a 3 köcsög csalót akik még ott voltak azok vígan elintéztek bennünket. :((( :U :W

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#21750) ЯΞD válasza tupacamaru (#21749) üzenetére


ЯΞD
senior tag

igen hallotam mikor beszéltétek ts-en. Én nagyon ki vagyok akadva. még1x ilyen steam+VAC-os gamet nem veszek nagyot csalódtam...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.