Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15751) Mappa


Mappa
addikt

Red Carpet logot azt a Stealth Bomberrel lehet szerezni ha kinyírok vele legalább 6 ellenséget ?...

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#15752) Edem05 válasza Mappa (#15751) üzenetére


Edem05
őstag

Igen...én is erre hajtok! :U Az 1000 heli hívásáért meg ezt kaptam

[ Szerkesztve ]

(#15753) kissd01 válasza Hunter2 (#15749) üzenetére


kissd01
tag

Azzal is lehetne darálni... :)

(#15754) Tom6 válasza Edem05 (#15752) üzenetére


Tom6
aktív tag

Hát én a stealth bomberrel alig tudok ölni, jó ha öl 2-3at, de legtöbbször elbújnak az enemyk :DDD . Az 1000 air drop viszont nemrég lett meg: :N

[ Szerkesztve ]

(#15755) Edem05 válasza Tom6 (#15754) üzenetére


Edem05
őstag

Tényleg nehéz összeszedni a 6 kill-t Stealth-el,nekem is csak 5 volt a max.

(#15756) Tom6 válasza Edem05 (#15755) üzenetére


Tom6
aktív tag

Nekem is 5 volt a max. Azt bírom, mikor elbújok a házba, vagy repcsibe és onnan is kiszed a stealth bomber vagy heli. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15757) believil


believil
tag

Júniusban megint új DLC jön...
Én már bánom, hogy megvettem az alapjátékot...félre ne értsetek nekem nagyon tetszik, és sokat multizok is, pont emiat vagyok kiakadva. 15 EURO (NEM DOLLÁR mint XBOX-on) nekem sok ezért a 3 új mapért a másik kettőt toltam eleget a 4-ben... Nem fogom megvenni a Stimulust sem, és ezt az újat sem... ebből kifolyólag lemaradok, és fél év múlva azon kapom magam, hogy az alapjáték mapjai csak csalókkal lesz tele (mertt ugye a VAC is remekel), és lemaradok, és nem lesz az a feelingje az egésznek, ami miatt megvettem... ergó 7 hónappal a megvétel után az a 10ropi amit kifizettem érte egy kidobott összeg lesz, és nem fogom tudni úgy használni ezt a játékot, ahogy szeretném. REMEK! Az Isten áldja meg az ACTIVISION-t... komolyan mondom ez nagyon frusztráló. Szeretme ezt a játékot, de nem fogom tudni használni értelmesen... röviden ennyi a bajon.

(#15758) Edem05 válasza Tom6 (#15756) üzenetére


Edem05
őstag

Hát biztos nagyot robban a bomba :D

(#15759) believil válasza Black Dragon (#15744) üzenetére


believil
tag

METÁÁÁÁL... :DDD
Én is dettó! :)

(#15760) LackoMester


LackoMester
addikt

Tegnap rettenetesen felqurta ez a szutyok IWnet az agyamat, laggolt mint a rohadalom, amikor meg találtam egy rendes szerót ott meg cheateltek, a SM meg egy rakás xar, a pályák jók csak a rendszer gyenge. :K

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#15761) Tom6


Tom6
aktív tag

Tegnap (is) tényleg nagyon laggos volt, szinte csak 100ms ping feletti lobbykat talált, ráadásul még router mögül is vagyok, portok is hiába vannak beállítva, nagyon nehezen talál lobbyt, rengeteg a unable connect, sokszor hostváltáskor dob ki server connection out meg egyéb sz**ságokkal. :(

[ Szerkesztve ]

(#15762) believil válasza LackoMester (#15760) üzenetére


believil
tag

Az ilyenek miatt megy el a kedvem... :((
Egy hete be sem léptem, mert tudtam, hogy mi vár rám... :W

[ Szerkesztve ]

(#15763) bul07 válasza believil (#15757) üzenetére


bul07
nagyúr

nyugi most már minden PC-s játékhoz fizetős lesz a DLC
sőt MW2-be csak kiadták PC-re is viszont BFBC2 eddig úgy van hogy PC-re nem lesz kihozva de ha ki is lesz akkor is fizetős lesz
ha ez alapján fogsz továbbiakban játékot venni elég kevés játékot fogsz megvenni
én lehet átérek majd PH apróból való játék vásárlásra mert csak olcsóban hozzá lehet jutni és akkor jobb kedvel fizet a DLC-ért az ember

vagy össze kell állni valakivel és megvenni közösen úgyse használja az ember 24órába a játékot

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#15764) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Ha valamit hozni akarna a kiadó a vásárlókkal szemben akkor az lenne a korrekt ha a 2 . DLC-vel meg lehetne venni az elsőt.Olcsóbb lenne egy csomagban a kettő pl.Tudom , aki megvette első nap az lehet hőbörgne ,de hát ez már csak így megy. A megjelenéskor minden drágább.Én erre várok naívan és akkor fizetek is a dlc-ért.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#15765) LackoMester válasza bul07 (#15763) üzenetére


LackoMester
addikt

Az egy dolog, h. fizetős a DLC, nem szép dologez sem, de az basz fel a legjobban amikor a pénzért szart kapsz. Lagg, cheat, sok kis kemp köcsög. :W
Meglátásom szerint csak a dedikált szeró lehet a megoldás, adminokkal, mint a COD4-nél. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#15766) boogie84 válasza LackoMester (#15765) üzenetére


boogie84
veterán

+1 :K

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#15767) bul07 válasza LackoMester (#15765) üzenetére


bul07
nagyúr

MW2 -höz szerintem nem lesz dedikált szerver

amúgy meg minden játékba vannak csalók csak van amelyikbe lehet tenni ellenük
a PB se tökéletes emberi tényezőre szerintem is szükség van
csak egy példa minap játszottam a BFBC2-vel SoS. nevű srác szerintem csal így amikkor egy csapatba kerültünk ő tankozott én beültem géppuskásnak és figyeltem mit csinál ilyen löveg rángást még nem láttam olyan aim volt házon sziklán helyen keresztül célozta az ellenséget és ez PB ON szerveren volt

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#15768) jozefgucci1 válasza bul07 (#15767) üzenetére


jozefgucci1
addikt

PB ahogyan azt írtad is csak emberi háttértámogatással együtt ér valamit.Dedikált szerver nem lesz ez szerintem is biztos. Úgy veszem észre ,hogy a sima alap játékban kevesebb a csló mint a dcl+-os nál. Remélem a fejlesztők tanúlnak a hibából és egy jobban támogatott játékot kapunk legközelebb.

Nagy reményekkel várom a Moha-t is .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#15769) LackoMester válasza bul07 (#15767) üzenetére


LackoMester
addikt

Sajnos nagyon úgy néz ki, h. a dedikált szeróknak annyi, ami a MW2 illeti. Talán a BO-nál.
Dedikált szeró, rendes odafigyelő adminok, ennél több nem kell. Legjobb szűrési mód.
A BC2 is csalnak, csak ott megválaszthatod melyik szeróra mész, azért ez nem mind1.

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#15770) LackoMester válasza bul07 (#15767) üzenetére


LackoMester
addikt

*ez véletlenül ment :P

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#15771) Laraxior válasza LamaCube (#15750) üzenetére


Laraxior
titán

már dolgozom rajta ;) még 17 kell,simán meglesz ma ;) :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15772) Laraxior


Laraxior
titán

Az Activision bejelentette, hogy a második MW2 letölthető tartalom, a Resurgence Pack június 3-án kerül fel az XBLA-ra. Az előzőhöz (Stimulus Package) hasonlóan ebben is 5 új multiplayer pálya lesz, 3 új és 2 remake.

A pályák címei Vacant, Strike, Carnival, Trailer Park és Fuel. Értelemszerűen az utolsó kettő a COD 4-ből átültetett régi pálya, bizonyára nektek is ismerősen cseng a két cím. Persze mindkettőnek kicsit más az atmoszférája, részletesebb a grafikája és talán a gameplayen is változtatnak majd egy picit. Lássuk inkább az újakat:

Carnival
A helyszín egy elhagyott vidámpark, aminek kellékein és pályaelemein már november óta dolgoznak a fiúk. Méretre elég nagynak mondható, "a kiterjedésénél már csak az atmoszférája hatalmasabb" - fogalmazott Robert Bowling. Lesz benne jó pár érdekes zóna, így a hullámvasút, a "holnap világa", a kastély, a funhouse és a dodgem. Ha felkapaszkodtok a funhouse vagy a hullámvasút tetejére helyzeti előnyt tudtok magatoknak kovácsolni belőle.

Trailer Park
Egy régi, zsúfolt amerikai lakókocsi park, szűk utakkal a mobil otthonok között. Egy valóságos kis labirintus, számos útrövidítéssel, és sok üres kocsival, amiket elfoglalhatunk.

Fuel
Ez már egy tágasabb darab, egy olajfinomítónál. "Egy újabb mesterlövész paradicsom" - jelentette ki nagy sóhajjal Bowling, akinek nem erőssége a sniperezés. A térképnek két fő szekciója van, az egyik a szivattyú és környéke, a másik pedig a lezárt raktér, amelyben számos iroda van.

Az új pakkot két dupla-XP hétvégével ünneplik meg, melyek közrefogják a megjelenés dátumát. Az egyik május 28-ával kezdődő, a másik a június 4-ével kezdődő hétvége. Az ár nem okoz meglepetést, mivel a Resurgence hajszálra ugyanazt nyújtja mint a Stimulus, ez is 1200 MS pont avagy 14,4 EUR lesz.

Akiben felmerült a kérdés, hogy mi a helyzet a többi platformmal, azt ismét emlékeztetjük, hogy a Microsoft az első két DLC-hez 30 napos Xbox 360 exkluzivitást vásárolt még a játék megjelenése előtt, így a többi platformon 1 hónapot késik a Resurgence is.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15773) Rusher válasza Laraxior (#15772) üzenetére


Rusher
őstag

Értelemszerűen az utolsó kettő a COD 4-ből átültetett régi pálya Mármint az első kettő :K Jó map mindkettő a Vacant nagy kedvenc volt :) Mondjuk kiadhatták volna egybegyúrva a Stimulus-al 20 euro-ért sokkal boldogabb lettem volna......na de mind1 várjuk ezt is :K

[ Szerkesztve ]

(#15774) @rglaaf válasza Laraxior (#15772) üzenetére


@rglaaf
veterán

most inkább veszek 3 doboz Carte D`OR fagyit az jobban meg éri :K

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#15775) jozefgucci1 válasza Laraxior (#15772) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Hát valahogy jobbra számítottam lásd lentebb, de végülis lehetne roszabb is.Azért az elég dúrva ,hogy a két mappak tartalma megközelítőleg 30 EURó , tehát a játék árának a fele .Ennek a 30 Eurónak a fele tulajdonképpen pedig a 4 régi map.Ennél nagyobb üzletet nem sokan tudnak csinálni , hogy a régit eladni mégegyszer drágábban.

Mivan akkor ha csak ezt veszem meg ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#15776) @rglaaf válasza jozefgucci1 (#15775) üzenetére


@rglaaf
veterán

Lesz egy külön szekció ujra Resurgence
Resurgence HC azt kész

PSN:BiZzare_0 ️

(#15777) tupacamaru válasza @rglaaf (#15776) üzenetére


tupacamaru
veterán

Remélem így lesz mert akkor nem kell megvennem, mint ahogy az előzőt sem kellett volna. :B :(

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#15778) Laraxior válasza @rglaaf (#15774) üzenetére


Laraxior
titán

Mindenesetre megvárom az első screenshotokat hogyha ilyen lesz mint a Stimulus akkor felejtős. úgyse spóroltunk sokat az előrendeléssel...130Ft-ot :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15779) @rglaaf válasza Laraxior (#15778) üzenetére


@rglaaf
veterán

Én már nem veszek meg addig semmilyen dlc-t amig nem lesznek benne uj modok ,mapos dlc-t meg minek ha nincsenek összerakva régiekkel a stimulussal is csak azért játszottunk mert bug miatt nem engedett mást

PSN:BiZzare_0 ️

(#15780) Edem05 válasza tupacamaru (#15777) üzenetére


Edem05
őstag

+1

(#15781) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Hát kiváncsi leszek az új mapokra, úgyis az xbox osok veszik fel előbb, aztán majd mindenki abból dönti el, hogy megfogja e venni...:)

(#15782) LackoMester válasza @rglaaf (#15779) üzenetére


LackoMester
addikt

+1, de én még hozzáteszem, h. b@sszák meg :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#15783) menalcas válasza Laraxior (#15772) üzenetére


menalcas
őstag

Megelőztél :(

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#15784) boogie84 válasza @rglaaf (#15774) üzenetére


boogie84
veterán

Ott a pont.
Valószínűleg azokon a pályákon sem azt játszol amit akarsz, hanem véletlenszerűen fogja dobálni.... Ezt a készítőknek: ,,I,, -.- ,,I,,

Csak h röhögjünk is :D [link]

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#15785) Grifid


Grifid
aktív tag

Xarok a dlc hírekre- :DDD

Lassan meglesz a +2k kill és ez a lényeg. :DD

(#15786) F e Z o válasza Laraxior (#15778) üzenetére


F e Z o
veterán

Negyedévente kidobnak majd pack-okat, hogy még több bőrt nyúzzanak le a játékról. Ha esetleg valami nagy akció folytán lemegy az ára az összes pack-nak 5euro-ra, akkor majd megveszem. Elvagyok én a sima alapjátékkal is. (Az is fel tud mérgelni rendesen. :DDD )

#15785 Grifid : Nekem is ennyi a különbség a kill/death között, csak 50e-rel többet öltem.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#15787) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Az a baj ,hogy majd ezt is megveszik egymillióan és a készítők azt hiszik ezáltal ,hogy a sok bírka mindent megvesz .Mert az előzőt én is megvettem volna ha lenne valós tartalma.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#15788) dokee78


dokee78
félisten

Én meg fogom venni,de csak az egyik DLC-t.
Eddig úgy áll,hogy a Stimulus Pack-et,mivel a Resurgence Pack 2db CoD4 pályáját utálom.
Viszont ha a Resurgence Pack 3 új páyája jobban bejön,mint a Stimulus Pack új pályái akkor a Resurgence Pack-et veszem.

A Stealth Bomberhez annyit fűznék:
Tegnap játszottunk a haverommal Demolitiont az Invasionon.
Már csak egy védenivalónk volt és kaptam egy Care Package-t,aminek örültem,mert Stealth Bomber volt benne.
Be is mondtam a havernak vidáman:-dokee tarolni fog most!
Kijelöltem a célt ahol a pirosak mozgolódtak a radaron.
Senkit nem talált el,talán még a rovarok is túlélték a fűben. :W

[ Szerkesztve ]

(#15789) henesa


henesa
aktív tag

Én ÖKÖR kíváncsiságból csak megvettem a stimulust erre olyan játékmódok vannak 90%-ban amiket utálok " s&d ,ctf ,hc&hq,sabotage ,ezeket sosem játszom tdm-es vagyok jó kis megoldás kidobtam az ablakon háromezernyóccázat , délután leültem kicsit gamelni 40 perc alatt 8 "unable to ..., game lobby.... , és a társai :C

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#15790) dokee78 válasza henesa (#15789) üzenetére


dokee78
félisten

Demolition sincs benne?

(#15791) henesa válasza dokee78 (#15790) üzenetére


henesa
aktív tag

tán egyszer kétszer volt

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#15792) Black Dragon válasza dokee78 (#15790) üzenetére


Black Dragon
addikt

Van benne, de ez csak a szerencsétől függ, hogy mit tesz be.:):(

(#15793) @rglaaf válasza dokee78 (#15788) üzenetére


@rglaaf
veterán

esetleg groundwaron lehet akkora szerencséd hogy össze jön 6 kill a bombázóval ott 9v9 van de dem-ben szinte lehetetlen hogy mert 6v6-t van és nem hinném hogy megvárná mind a 6 player hogy lebombázzák őket

PSN:BiZzare_0 ️

(#15794) Black Dragon válasza @rglaaf (#15793) üzenetére


Black Dragon
addikt

Én Scrapyardon szedtem össze, már magamsem tudom hogyan.:)) nagy mázlim volt.

(#15795) menalcas válasza henesa (#15789) üzenetére


menalcas
őstag

Akkor én mit mondjak ?
Megvettem a kijövetel előtt 1 nappal , azóta 40 percet toltam (nem csak a stimlussal hanem MW2-vel) és azt is Laránál tegnap és még csak nem is a saját accountommal :W :DDD

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#15796) Laraxior válasza Laraxior (#15771) üzenetére


Laraxior
titán

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15797) LamaCube válasza Laraxior (#15796) üzenetére


LamaCube
addikt

G18 noob :DD :D :C

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15798) dokee78 válasza @rglaaf (#15793) üzenetére


dokee78
félisten

Ertem,erre nem is gondoltam!

(#15799) Hunter2 válasza Laraxior (#15772) üzenetére


Hunter2
addikt

most COD1-ig visszamenőleg újra elakarják adni a map-okat vagy mi az isten? :W

(#15800) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

:DD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.