Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15451) Laraxior válasza Mappa (#15450) üzenetére


Laraxior
titán

játéktípusban nincsen változás. 5 új mapot kaptál és jónapot. Meg most pár napig dupla XP,de a challenge-ekre nem jár.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15452) F e Z o válasza Laraxior (#15449) üzenetére


F e Z o
veterán

Remélem mikor jön a 2. pack, meg lehet venni akciósan az elsővel együtt. Addig kihúzom a sima játékmódokkal.

H2O über alles!

(#15453) Mappa válasza Laraxior (#15451) üzenetére


Mappa
addikt

ja jó már azthittem valami korlát van hogy only SD meg DEM DOM meg mittomén mik vannak ...így talán..talán megveszem

sephi - na erre nem is gondoltam...ezt mindenképpen megvárom én is..hátha

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#15454) csdm


csdm
senior tag

Bekerültem egy szeróra, indul a TDM, erre újból indult 3 sec után, a hand bemondja ha Die Hard Team deathmatch, megölök egy csávót, és lvl 50-ről 70-re felvitt annyi xp-t kaptam. Ez most valami csiterféle volt? Ezért mert rosszkor voltam rosz helyen, előfordulhat, hogy acc. tiltás? :(( Utána egyből kiléptem.

(#15455) Polllen válasza Laraxior (#15446) üzenetére


Polllen
nagyúr

Majd nézd meg, hogy ebből mennyi a PC-s verzió... ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#15456) Laraxior


Laraxior
titán

:Y 18.000Ft-os egerem..se kép,se hang, se világitás...se mozgás :W
baszki pedig csak restartoltam a gépet :O :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15457) SipiBcs válasza Laraxior (#15456) üzenetére


SipiBcs
őstag

Mielőtt kidobod azért próbálj egy driver frissítést.... :DDD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#15458) Laraxior válasza SipiBcs (#15457) üzenetére


Laraxior
titán

megy vissza gariba ...nem egészen 3 hetes a cucc :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15459) SipiBcs válasza Laraxior (#15458) üzenetére


SipiBcs
őstag

Emlékszem a cserédre... ezért mondtam... Csak ciki, hogy nem egy olcsó 900 Ft-os noname cucc megadja magát ennyi idő alatt.

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#15460) @rglaaf válasza Laraxior (#15458) üzenetére


@rglaaf
veterán

Kérj helyette mást valami meg bizhatóbbat a márkát az tudod remélem:)

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#15461) Laraxior válasza @rglaaf (#15460) üzenetére


Laraxior
titán

Marad a Razer... csak hát nah... ami vizet,ill. teát kapott egerem az simán elindult,igaz csak 5-10 percig ment :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15462) Grifid válasza Laraxior (#15461) üzenetére


Grifid
aktív tag

Firmware frissítés kell neki, az enyém a múlt héten csinálta a se kép se hang se világítás játékot...
Mouse

[ Szerkesztve ]

(#15463) Laraxior válasza Grifid (#15462) üzenetére


Laraxior
titán

imperatorhoz is van? nem találok :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15464) Gyufaaa válasza Laraxior (#15463) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Itt van választék. Bár azért az cink ha "se kép se hang". Próbáltad másik USB portba?

[ Szerkesztve ]

(#15465) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Valszeg sokan rászabadultak a a steamre, hogy letöltsék az ingyenest. Reggel még 1,5-2 Mega/s-el lejött a 12 giga, csak most toltam egy komplett steam reinstallt, megint nekiálltam letölteni, de már egész délután alig jön 0,1-0,2 Mega/s-el.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#15466) LackoMester


LackoMester
addikt

Vazz ilyen még nem volt, játszom nyugodtan, élvezem az új mapokat, a Bailout pályán nekem esik egy ( MO-gi ) nagyokos, h. csalok, kérdem tőle miből gondolja, h. csalok...erre csak szidalmaz, de ami a legjobban felhúzott le Kurva Szlovákozott- Engem, na ez nagyon bántott. A büdüs életben nem csaltam, már bocs,h. 6 éve nyomom a COD multkat.
Gondolom az IP-m alapján kiszúrta, h. SK-ban lakom.
Mire befejeződött a kör kilépett, annyire elkapott az ideg, h. a nevét sem tudtam megjegyezni. Esetleg, ha itt lenne üdvözlöm. :P

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#15467) dokee78


dokee78
félisten

Tökömbe,nem lehet Pay-Palra pénzt utalni Maestro kártyáról?

(#15468) Laraxior válasza Gyufaaa (#15464) üzenetére


Laraxior
titán

3 gépbe tettük be :O

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15469) Laraxior válasza Laraxior (#15468) üzenetére


Laraxior
titán

Firmware frissités eredményt hozott..működik, köszönöm! :C :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15470) Winne válasza LackoMester (#15466) üzenetére


Winne
nagyúr

IP-t nem tudom hogyan tudna nézni, de ha tényleg szlovákiai magyar vagy, akkor azt azért lehet, hogy le lehet szűrni a hirtelen reakciódból. (bár én az itteni szöveged alapján nem gondoltam volna rá)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15471) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

üdv, ha akarok MW2-be print screenezni, akkor sima fekete képet ps-es le.
először kicsi volt a felbontás, azért nemvolt jó, de most a maxon van, és megint sima fekete kép...nem tudjátok mi a gond :F

(#15472) LackoMester válasza Winne (#15470) üzenetére


LackoMester
addikt

A gyerek azzal kezdte, h. magyar létemre miért csalok, persze mondtam neki, h. nincs csalás, (kezdődött a szidalmazás, persze én sem hagytam magam ) utánna látta az IP-met, nemtudom hogyan, mivel. :F
És ezután kezdődött a szlovákkurvázás.
Szerintem ismerte a nevemet, mindehol ezt a nevet használom. Naná, h. nem csalok, kicsit rossz fényt vetne rám, nem az én stílusom.
akkor azt azért lehet, hogy le lehet szűrni a hirtelen reakciódból francokat :N

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#15473) F e Z o válasza -secret- (#15471) üzenetére


F e Z o
veterán

Rakd fel az x-fire-t, scroll lock + S-el tudsz képet menteni, vagy Fraps-szal az F10-es gombbal.

#15472 LackoMester : Nem szabad felvenni az egészet, hagyni kell őket, nem kell magyarázkodni, hogy nem csalsz. Amikor valaki lecsalózik, én csak ennyit szoktam beirni : "SHHHH"!

#15467 dokee78 : Dombornyomott bankkártya kell hozzá, vagy netes folyószámla.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#15474) LackoMester válasza F e Z o (#15473) üzenetére


LackoMester
addikt

Ja-ja igazad, van csak bánt nagyon amikor valaki így áll a dolgokhoz. :N

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#15475) LamaCube


LamaCube
addikt

Tegnap este "ezzelcsalok" néven volt egy féreg a lobbyban.Volt egy másik magyar is és rákérdezett, "hogy mi ez a név?" A féregnyúlvány erre azt írta: "wh aim, csináltam egy új accot és így csalok, mert 5 hónapnyi tisztán játszás után megérdemlem"-természetesen kakivá vertük így is a kis patkányt. A baj, hogy a 2 nap alatt megkeseríti sok tisztán játszó ember életét.
Na mindegy annyira nem bosszankodtunk, inkább csak nevettünk rajta, hogy így is egy nagy 0.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15476) Grifid válasza Laraxior (#15463) üzenetére


Grifid
aktív tag

Ja most olvasom hogy sikerült. :D Azért mentsd el az oldalt.

[ Szerkesztve ]

(#15477) SipiBcs válasza LackoMester (#15472) üzenetére


SipiBcs
őstag

Sejtem, hogy rosszul esik. NE VEDD FEL! Mi szívesen látunk a többi meg nem érdekes! :)

Ám játék közben is lehetőség van az ismerősök listában a jelenleg futó játék menüpontban lekérni a játékosok névsorát és megtekinteni az adatlapjukat a steam-en. Onnan meg sok dolgot le lehet szűrni.

Lama: ha nem ilyen lenne a vérmérsékletem én is rápróbálnék egy WH + AIM kombóra! :DDD De magamat nem akarom gyűlölni, úgyhogy inkább kihagyom... Azért kár, hogy nem ismeri fel az ál accot a steam... mekkora szívás lenne, ha bannolná a normál reggjét a srácnak, hogy bocsi :B "mert MEGÉRDEMLED" :C

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#15478) LackoMester válasza SipiBcs (#15477) üzenetére


LackoMester
addikt

köszi ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#15479) Laraxior válasza LamaCube (#15475) üzenetére


Laraxior
titán

[link]

képet? :DD mindent mentek... :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15480) Laraxior


Laraxior
titán

Egy kis átalakuláson ment keresztül a csapatunk, hogy egységesek legyünk.
Ugyanaz a title, ugyanazaz az embléma is ;]

[link]
itt nem rossz az ellenfél sem :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15481) eszaki0


eszaki0
aktív tag

Sziasztok!
Hát ez a hétvége egy nagy kalap ....
Össze vissza rohangálós hülyékkel van tele
összhang 0
sőt ma reggel Kb30 új volt aki saját csapat társként engedett belém egy tárat vagy akart le késelni.
Remélem este kicsit már jobb lesz

everlasting AMD

(#15482) eszaki0 válasza Laraxior (#15480) üzenetére


eszaki0
aktív tag

Jól néz ki

everlasting AMD

(#15483) Laraxior válasza SipiBcs (#15477) üzenetére


Laraxior
titán

jól láttam X48 & E8500?
jobb ha hozzám jössz akkor fater =)

ugyanaz a lapunk, csak az én procim E8400,jelenleg 4050MHz-en ketyeg 2x2GB ram társaságában...értekezünk ha gondod van ;)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15484) Grifid válasza eszaki0 (#15481) üzenetére


Grifid
aktív tag

Ha mindenki ész nélkül rohangál akkor kempelj (scavanger + claymore + akimbo) és fordítva tedd le a claymoret, hogy a hátukba robbanjon. :D

(#15485) cashback


cashback
őstag

Sziasztok.

Végre ingyenesen ki tudtam próbálni az MW2 multiplayer részét. :C
És arra a következtetésre jutottam hogy nekem ez nem tetszik.
Pénzt biztosan nem adok érte.

Nem tudom megvásárlást követően lehet-e konkrét szerverekre belépni (pl mint a COD2/COD4 esetében), vagy akkor is csak ez a "find game" opció van, ez a része elég gáz.
A ~10perces körök sem jönnek be igazán. És maga a játékosok játékstílusa is hagy némi kivetni valót. ~4-5óra játék idő eltelte után sem éreztem hogy haladnék valamerre. (legjobb körben is 23ölés volt és 10halál) HQ a kedvenc módom COD4-ben. Itt viszont egyszerűen nem tudtam a csapattal együtt dolgozni, részben azért mert majdnem minden körben változott a csapat felépítés (maximum egymást követő két map-on volt hogy 2-3játákos ugyan az volt)

Pozitívum... sok módon változtatható fegyverarzenál és játékmódok. (28-as szinten is van miből válogatni). De ennyi... a játék élmény számomra 0. :O Többet vártam.

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#15486) menalcas


menalcas
őstag

Hát én még mindig nem mehetek, de ha minden igaz jövőhét elején megboltolom a Cedar Mill-t egy E****-re és akkor újra tolhatom :C

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#15487) @rglaaf válasza cashback (#15485) üzenetére


@rglaaf
veterán

értem ha annyira rossz lenne azt irtad volna hogy ingyen se kéne a játék persze ha lenne hozzá törés azért eljátszogatnál vele gondolom ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#15488) SipiBcs válasza Laraxior (#15483) üzenetére


SipiBcs
őstag

Hééélóóó fater!!! :DDD

Akkor ugyanaz! Mert E8400 van benne! 2x 2 G 1150 OCZ ram társaságában!
Most készülök beletenni +1 videókártyát egy HD4850 formájában. Persze nem az MW2 miatt. Ott most is megvan a fix93 és minden kimaxolva!

Elképzelhető, hogy zargatlak majd egy két buta gondolattal mert sosem volt még giga lapom és butuska vagyok a biosához. Most 3.6 on pörgetem a cpu-t. Eddig nincs gondom vele. Egyébként nagyon tetszetős deszka.

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#15490) Laraxior válasza SipiBcs (#15488) üzenetére


Laraxior
titán

ha tudod hűteni akkor nyomd fel 450x9-re. szinte semminek sem kell feszt adni,csak növeled az FSB-t, PCI-E freki fix 100. ramórajel 1125MHz,feszt te tudod.
esetleg az MCHnak adj valamennyit,és be is fejezted a tuningot :C
P45 jóval bonyolultabb. Jah és valamivel hűtsed az északi hidat,mert amikor én levettem róla a ventit hát lefagytam...tűzforró volt az NB :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15491) menalcas válasza Laraxior (#15490) üzenetére


menalcas
őstag

Vagy ha viszi a ramja az 1200at akkor 8*500 és még nagyobbat megy :R

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#15492) SipiBcs válasza Laraxior (#15490) üzenetére


SipiBcs
őstag

Látom az E8xxx topic nagyjai már idejárnak és nem oda!

THX a segítséget mindenkinek, rápróbálok kaja után. :R

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#15493) LamaCube válasza SipiBcs (#15488) üzenetére


LamaCube
addikt

Minden maxon? Árnyék,AA,specular map ,text és minden??? És fix 93 fps? Nálam , akkor valami gond van, pedig szvsz erősebb a configom :Y
Én, ha 2x aa, árnyék on specular map on, stb. akkor is csak 89 fps-em van és leesik 65-re nagy akcióknál (pl. g18 akimbó)

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15494) dokee78


dokee78
félisten

Én már letojom,hogy fos az IWnet,meg,hogy van Rank hacker majom.
Engem már az idegesít fel amikor Demolitionon TDM-ező gyökerekkel találkozom egyre többet.
És mikor kiírom,hogy no TDM,this is Demolition akkor még kiírja: és?

Mert ugye TDM-ben nem tud Nuke-olni a nyomorék.

Takarodjon az ilyen TDM-ezni.

(#15495) dokee78 válasza Rebirth II. (#15489) üzenetére


dokee78
félisten

Gondolom Bannolt.

(#15496) Laraxior válasza menalcas (#15491) üzenetére


Laraxior
titán

rammal nem érdemes szarakodni,nem éri meg,teljesitmény különbség úgysem lesz,max bench alatt. :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15497) F e Z o válasza menalcas (#15491) üzenetére


F e Z o
veterán

Ha nagy felbontásban játszik (1680*1050+), akkor úgyse lesz CPU limitje, még ha csak 3GHz-en megy az E8400-e. Nekem is alapórajelen megy a procim, s a CODMW2 2048*1152-as felbontáson el sem mozdul az fps mutató 91-ről.

H2O über alles!

(#15498) SipiBcs válasza LamaCube (#15493) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ígérem, hogy ránézek... nehogy ne mondjak igazat. De úgy tudom minden maxon és nem esik le 93 alá. Ne feledd, hogy 1280x1024@75Hz a felbontásom.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#15500) dokee78 válasza SipiBcs (#15498) üzenetére


dokee78
félisten

1024x768@85Hz vagy a 1280x1024@75Hz a játszhatóbb és jobb?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.