Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15101) Ant@ válasza eszaki0 (#15099) üzenetére


Ant@
senior tag

Asszem arra az irományra még várnunk kell pár órácskát :) Amúgy engem is érdekelne ,hogy mi a tapasztalatotok.

(#15102) Winne


Winne
nagyúr

Kijött már, már nem számol vissza. Hozzánk lehet +x óra az időzónák miatt...

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15103) Laraxior válasza Winne (#15102) üzenetére


Laraxior
titán

:K most akartam épp írni, csak gondoltam megvárom amíg lekapja... az fasza,mert amerika az uszkve 6h eltolódás :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15104) keIdor válasza Laraxior (#15103) üzenetére


keIdor
titán

Elvileg egy időben jön ki mindenhol.
Los Angeles 10h a lényeg, és ott most pont annyi múlt.
Pacific Time.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#15105) Laraxior


Laraxior
titán

ellenőrizzétek a játékfájlokat...kb 4MB az egész :DDD kész :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15106) keIdor válasza Laraxior (#15105) üzenetére


keIdor
titán

Nekem el sem indul.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#15107) SipiBcs válasza keIdor (#15106) üzenetére


SipiBcs
őstag

Túlterhelt!! :DDD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#15108) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Az ár maradt 13,99 és eltűnt a -10% két hét és 10 alatt lesz :)

(#15109) Laraxior


Laraxior
titán

15euró-ért kaptunk egy fasza kis vírust...most akkor 30eurot kell utalni a steamnek hogy újra gamelhessünk :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15110) jegenye77


jegenye77
addikt

Ti ennek örültök hogy kiadtak egy DLC-t??? :Y Ettől nagyobb lehúzást már tényleg nem tudok elképzelni.Két régi pálya benne!Nevetséges. :N De persze az a hülye aki megveszi /szerintem/.
Tele csalóval az egész.Az új mappokon se lesz ez másképp.Inkább azzal foglalkoztak volna hogy eltüntessék őket.De valaki előttem jól írta nem is akarták őket bannolni mert ők is megveszik a kiegészítőt és hát a bevétel az bevétel.
Pár napja vagy hete még Én is azt mondtam hogy úgy is megveszem de most mára megváltozott a véleményem.Nem is a tegnapi "barátunk" miatt aki még büszke is volt rá hogy csal,hanem mert nem lehet 1 órát úgy játszani hogy ne fuss bele valami majomba aki arra élvez hogy csalással csinál jó eredményt.
Megbántam hogy megvettem ezt is nem hogy még + dodót kiadjak valami szarért.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#15111) Proky válasza Laraxior (#15109) üzenetére


Proky
senior tag

Loooooooooooooooooool, 13.49ért túlterhelhettük a steam hálózatát....

MOD: Megindult a játék frissítés, 30 megás nettel 30 perc kb mire kész. Gyanítom nem azért mert 15 Gb lett a DLC. :D

[ Szerkesztve ]

(#15112) h-yle


h-yle
addikt

Akinek már lejött küldje át a fileokat torrenten, hogy előbb tudjuk tolni :D

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#15113) Laraxior válasza jegenye77 (#15110) üzenetére


Laraxior
titán

Aki mindennap gamel az örül az 5 új mapnak, neked nem tetszik,magánvélemény,felesleges itt köpködni.
Ha te is csapatba gamelnél,nem is lenne ilyen gondod. Mi is játszunk sokszor csalókkal, van amikor hiába a WH, az AIM, rommá verjük őket. Miért? Szarunk mi a game-re jól érezzük magunkat,dumálunk közbe,röhögünk...stb. :C

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15114) h-yle válasza Laraxior (#15113) üzenetére


h-yle
addikt

Ennyi.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#15115) Grifid válasza jegenye77 (#15110) üzenetére


Grifid
aktív tag

Savanyú a szőlő, hogy mások jól eljátszanak vele?

(#15116) keIdor


keIdor
titán

Kambodzsa szerverről nekem jön a cucc.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#15117) h-yle


h-yle
addikt

Bazz... elkezdett upolni a Steam, aztán meg közölte, hogy túlterhelt. De azért már haladunk :)

Keldor Papa: Makker :)

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#15118) jegenye77 válasza Grifid (#15115) üzenetére


jegenye77
addikt

Örülök hogy Te jól érzed magad de nem játszhat mindenki csapatba.Úgy gondolom hogy Én azért vettem meg a játékot mert szórakozni akarok és nem azért hogy más szórakozzon velem.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#15119) keIdor válasza h-yle (#15117) üzenetére


keIdor
titán

Egyébként nem értem miért nem volt Pre-load...
Esküszöm néha direkt csinálják.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#15120) @rglaaf válasza jegenye77 (#15110) üzenetére


@rglaaf
veterán

Neked is linkeljem a troll Spray? az még ,meg sem fordult a fejedben hogy valakinek mind a 5 map új lesz?

PSN:BiZzare_0 ️

(#15121) h-yle válasza keIdor (#15119) üzenetére


h-yle
addikt

Túl egyszerű lett volna. És szerintem is direkt csinálják :D

Server is buzi.

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#15122) Grifid válasza keIdor (#15119) üzenetére


Grifid
aktív tag

Szerintem arra gondoltak, hogy bírni fogja a rendszer. :))

(#15123) keIdor


keIdor
titán

Próbálgassatok ti is valami távol keleti szerót. Vagy közel keletit, az arabok úgyse tolják ezt szerintem.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#15124) jegenye77 válasza @rglaaf (#15120) üzenetére


jegenye77
addikt

Tudod Én arra gondoltam hogy amin nem is kellett sokat dolgozniuk mivel adott volt az előző részből.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#15125) Grifid válasza keIdor (#15123) üzenetére


Grifid
aktív tag

Nekik van külön skin pack, hogy minidg amikat öljenek. :DDD

Nekem kínából fainul jön. :D

[ Szerkesztve ]

(#15126) h-yle válasza keIdor (#15123) üzenetére


h-yle
addikt

Tolok egy filippínót, meglátjuk mi lesz :)

olyan szépen csilingel ez az új Steam...

Tom6: Lehet ez a titka, mert én megvettem, de semmi :D

Höhö! Filippínó szeró csinálja a dolgát! :) Végre :DD

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#15127) Tom6


Tom6
aktív tag

Hali!
Nektek is elkezdte frissíteni a steam az mw2-t? Pedig én nem vettem meg a dlc-t de már fél órája töltöget vmit ;]

(#15128) LamaCube válasza jegenye77 (#15118) üzenetére


LamaCube
addikt

Én 7 éve codozom és el se tudnám képzelni azt, hogy egyedül játsszak csakis csapatban van értelme egy multinak.Minden nap játszunk és találkozunk csalókkal (eddig talán 2x léptünk ki miattuk,de legtöbbször ők se sokat érnek 1 csapat ellen).Egyszerű a dolgod add el azt meg van oldva a problémád.Én általában, nem erőltetem azt a dolgot amit nem szeretek...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15129) Grifid


Grifid
aktív tag

483 mega és a single is kap frissítést (142,8 MB).

[ Szerkesztve ]

(#15130) Laraxior válasza Grifid (#15129) üzenetére


Laraxior
titán

info? honnan? :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15131) h-yle válasza Grifid (#15129) üzenetére


h-yle
addikt

Mondjuk az miért is?

Laraxior: Steam->Library->Downloads és ott kiírja

Grifid: Látom én is, hogy frissül (a single), csak nem értem miért. :)

Mondjuk lehet valamiért így 2 részletben oldották meg a dolgot, de csak a multi lesz upolva.

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#15132) Grifid válasza h-yle (#15131) üzenetére


Grifid
aktív tag

Downloads opció a kliensedben és látod.
Nem, elöbb a single frissül a 483-ban benne van az is.

[ Szerkesztve ]

(#15133) Winne


Winne
nagyúr

Szép lassan az én fosnetemmel is elkezdte szedni :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15134) keIdor


keIdor
titán

77%-nál a Steam úgy döntött nem válaszol. :F

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#15135) danilla válasza Winne (#15133) üzenetére


danilla
őstag

Szép lassan, de biztosan jön :) :DD

https://twitch.tv/ddplayzone

(#15136) jegenye77 válasza LamaCube (#15128) üzenetére


jegenye77
addikt

Hogy hogy nincs értelme egyedül játszani vele?Nem mindenkinek van ideje csapatban küzdeni!
Értelme szerintem csalók ellen nincs de hagyjuk nem akartam megbántani senkit.
Én is ezzel játszok a legtöbbet csak felbaszom magam néha.ENNYI

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#15137) h-yle válasza jegenye77 (#15136) üzenetére


h-yle
addikt

Csapat nem egyenlő klán. Meg a klán is lehet hobbi, nem kell feltétlen vérre tolni.

Filippínók bekeményítettek onnan most 750k-val jön.

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#15138) @rglaaf válasza keIdor (#15134) üzenetére


@rglaaf
veterán

nálam 500 KB/s-el jön lefele

PSN:BiZzare_0 ️

(#15139) sNORh


sNORh
addikt

nem nagyon akar elindulni a game..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#15140) Proky válasza @rglaaf (#15138) üzenetére


Proky
senior tag

Nekem lejött, frissült 1.195-re és nem tud csatlakozni az IW-nethez..... :W

(#15141) danilla válasza @rglaaf (#15138) üzenetére


danilla
őstag

Nekem stabil 600 felett :DD mindjárt lent is van.

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#15142) frame>24 válasza h-yle (#15137) üzenetére


frame>24
addikt

Hát ez jó, átállítottam oda a download régiót, télleg jön szépen... :N :DDD

viszont IWNet tényleg halott, ahogy azt kell, úgyhogy mára lehet otthon szexelni. (azt egyébként is kell)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#15143) Grifid


Grifid
aktív tag

verziószám 1.1.195.
Én kínábol szedtem 1.2 MB/sec

[ Szerkesztve ]

(#15144) SipiBcs válasza frame>24 (#15142) üzenetére


SipiBcs
őstag

Najó, de melyik régióval szeditek??

Vörös a fejem, nekem el sem indul! :(((

Nyah... új zélandal jön, mint állat! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#15145) AssasinMate válasza Proky (#15140) üzenetére


AssasinMate
csendes tag


Titeket is ez fogad?

.n.1.|Assassin ||| www.xfire.com/profile/qpakmate | Steam:asdkhaa, cukkar (ezen nem mindig én vagyok) |

(#15146) Proky


Proky
senior tag

Most meg már a játék sem indul mert a Steam túlterhelt.

(#15147) Polllen válasza sNORh (#15139) üzenetére


Polllen
nagyúr

Igen, kb nálam ez tette fel a pontot az i-re...többet se veszek olyan játékot, amiben központi szerver kell a multihoz...a frissítés miatt "átmenetileg túlterhelt a steam" és emiatt el se indul a multi...hülyék ezek... :(

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#15148) Laraxior


Laraxior
titán

ez ám a szerver:

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15149) boogie84 válasza danilla (#15141) üzenetére


boogie84
veterán

Nem stabil 30k , már csak 5óra 27perc, és akármikor megszakadhat :D
A steam ablakom sem válaszol :DD

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#15150) v!ct0y válasza SipiBcs (#15144) üzenetére


v!ct0y
veterán

Én meg se vettem mégis úgy leszedte, hogy észre se vettem de persze csak a single :)
És még játszani se lehet miattatok...:DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.