Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7201) Sirandrish válasza Prof01 (#7200) üzenetére


Sirandrish
legenda

én is szeretem a DM-t..a SAB-ot nem..de a DOM tényleg jó csak mndjuk 3 15perces dm party már nagyon sok nekem..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7202) fpeter07 válasza Prof01 (#7200) üzenetére


fpeter07
veterán

mé menjetek oda, ha üres :D

(#7203) fpeter07


fpeter07
veterán

Egy érdekes jelenségre lettem figyelmes: felmennék egy szerverre, lehozom a konzult, pl: beírom hogy reconnect, akkor kb 2másodperc múlva megjelenik a betű...meg az egér is laggol a menüben..

(#7204) Prof01 válasza fpeter07 (#7202) üzenetére


Prof01
veterán

Hát akkor megyek én is, meg többen. :DD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#7205) fpeter07 válasza fpeter07 (#7203) üzenetére


fpeter07
veterán

restart segített neki :)

(#7206) Bencus88


Bencus88
nagyúr

SirAndrish holnap leszek lőhetünk párat meg pénteken is :R

(#7207) Sirandrish válasza Bencus88 (#7206) üzenetére


Sirandrish
legenda

Már alig várom mester..olyan régjátszottunk hogy már el is felejtettem hogy játszol:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7208) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Amugy most kászálódatam le a szerról...megint jó kis game volt de azt mondja már el nekem valaki hogy miért mindig az utolsó körben hozok össze egy AS-t vagy egy Helit?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7209) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Jah amugy volt a Shipmenten SAB...hát odavágott:DD
fpeter is benézett de szerintem megunta mert hamar lelépett:D
AMugy így zártam..szerintem nem is olyan rossz:)

STAT

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7210) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah a mai napi utolsó kis SD party vége:)
[link]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7211) Atomgeszi válasza Sirandrish (#7210) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Jó kis parti volt! :C

(#7212) Sirandrish válasza Atomgeszi (#7211) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jahjah..legalább mindig ilyen lenne..nincs tele a szero...5v5 volt az tök jó szerintem (persze inkább tele mint üresen:) )...mindenki értelmes...senki sem anyáz...
Ez mst tényleg nagyon jó volt:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7213) Prof01 válasza Sirandrish (#7212) üzenetére


Prof01
veterán

Aztán még te akartál 20 slotos szervert. Akkor mi lenne... :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#7214) germanh


germanh
senior tag

A mai adag hent is megvolt... :DDD

Enjoy the pain!

(#7215) feka007


feka007
nagyúr

Na szünet van, let's do this! :C

(#7216) Sirandrish válasza Prof01 (#7213) üzenetére


Sirandrish
legenda

jó csak kevés az igazán nagy map ezért nem jó ha 100an vagyunk.:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7217) Balinov


Balinov
félisten

üdv ,tegnap bár csak egy pártízperces kör erejéig fenlehettem..de nekem ez az SD nem nagyon megy..Crash pályán..viszont kaptam ~900 xp-t..amit még soha enynit egy meccsen..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7218) Sirandrish válasza Balinov (#7217) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mi a gond az SD-vel?
Szerintem nagyon jó kis MÓD:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7219) Balinov válasza Sirandrish (#7218) üzenetére


Balinov
félisten

az,hogy büdös életbe nem játszottam még SD szerveren.még cod1/uo/2-vel se..sőőt,idáig ha megláttam,hogy sd kiléptem,vagy be se...kicsit soká tartott felvenni,megérteni a ritmust,de végülis teljesen jó kis játékmód.. :R
Tegnap nem is tudom ki de vki meglepődött,hogy kézigránáttal ejtettem el...tiszta muris volt..kár,hogy nem tudtam többet játszani,de karácsonyfahajsza miatt szellemi toprongy voltam így is..talán majd ma..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7220) Sirandrish válasza Balinov (#7219) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah ugye hogy jó:)
Igaz ha mindig az első gránáthullámban meghal az ember akkor picit uncsi dehát nem kell meghalni:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7221) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Amugy senki sem akar jönni a szerora? uncsizom:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7222) Balinov válasza Sirandrish (#7221) üzenetére


Balinov
félisten

émmeg melóba...menjél fel a codwars.eu szerverére...ott mindíg vannak.még vasárnap hajnalba is voltak vagy 30-an..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7223) Sirandrish válasza Balinov (#7222) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem nem..én csak a PH-s szerra járok:)
Itt már szinte mindenkit ismerek nincs kedvem uj arcokkal ismerkedni:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7224) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Megjelent az 1.4es Patch!!!
Mit tud?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7225) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Leforditaná valaki?:)

Changes

* "Winter Crash", a holiday version of Multiplayer map "Crash"
* Improvements to the server browser
* Fixed some rare bullet accuracy issues for all weapons.
* For server admins: fixed user ban list not working correctly on servers. Ban.txt will be created in the main or fs_game directory

Mod support:

* In the connect screen, Mods will be identified as"Mod: [mod name]"
* Only official IWD files will be read from the main directory. All custom IWD should be placed in a mod directory.
* Fix for reloading several times after connecting to a modded server
* Improved mod.ff support to allow adding game types.
* Fixed an issue with HTTP redirect downloads.
* "fs_game" will be forced to lower case

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7226) Boci_83 válasza Sirandrish (#7225) üzenetére


Boci_83
őstag

Változások:
* Telelteti Crasht, Multiplayer egy szabadságverzióját, feltérképezi Crasht
* Javulások a szerverböngészőbe
* Megszilárdult egy kevés ritka golyópontosság ered minden fegyverért.
* Szerverért admins: rögzített felhasználói tiltáslista, ami nem működik helyesen szervereken. Ban.txtöt a hálózatban vagy a fs_game jegyzékben fogják létrehozni

* Az képernyőt csatlakoztat, Mods azonosított as"Mod: lesz [mod név]
* Egyetlen hivatalos IWD fájlokat fognak felolvasni a fő jegyzékből. Egyedi IWD egészét helyezni kellene egy mod jegyzék.
* Újra betöltő különféle időkért szilárdul meg miután csatlakozott egy modded*szerverhez
* Improved mod.ff támogatás, hogy megengedjék, hogy játéktípusokat adjanak hozzá.
* HTTP-VEL bámult egy kérdést letöltéseket küld utána.
* fs_game-et kényszeríteni fogják, hogy ügyet csökkentsen

Nekem is csak igy megy.... :DDD mert mióta nem használom az angolt szinte mindent elfelejtettem, szerintem 8. ba többet értettem mint most. :(

**********

(#7227) Sirandrish válasza Boci_83 (#7226) üzenetére


Sirandrish
legenda

ilyen online webfrditóba énis betudtam volna másolni de az az igazság hogy az Anglból többet megértek mint ebből a nemistudom milyen magyarból:DDD

például ez "Újra betöltő különféle időkért szilárdul meg miután csatlakozott egy modded*szerverhez" valami veszett kemény:DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7228) gege71.hu válasza Sirandrish (#7225) üzenetére


gege71.hu
addikt

* "Winter Crash", a holiday version of Multiplayer map "Crash"
A Téli(esített) Crash pálya, a multi map ünnepekre dedikált téli verziója.
* Improvements to the server browser
Javítások a szerverböngészőben
* Fixed some rare bullet accuracy issues for all weapons.
Javítások ritkán eloforduló lövedékpontossági problémákon az összes fegyvernél (LMG-k közül néha tényleg elég ótvar a célzás! kvra nem tudható be a fegyver rántásnak ugy mellétrafál párszor még plusz markolattal is)
* For server admins: fixed user ban list not working correctly on servers. Ban.txt will be created in the main or fs_game directory
Szerver adminisztrátoroknak: javított játékos tiltólista kezelés, amit a szerver pontatlanul kezel(t) Egy un. Ban.txt szövegállományt kreál a progi a főkönyvtárba vagy az fs-game könyvtárba.

* In the connect screen, Mods will be identified as"Mod: [mod name]"
A kapcsolat képernyőn a MOD-ok áttekinthetőbben lesznek feltüntetve, azaz : Mod: Mod neve
* Only official IWD files will be read from the main directory. All custom IWD should be placed in a mod directory.
Csak a hivatalos IWD állományokat fogja a progi a főkönyvtárból használni. Mindenféle egyedi, testreszabott mod a mod könyvtárba kerül.
* Fix for reloading several times after connecting to a modded server
Javítás arra a problémára miszerint számtalanszor újratöltődik a (gondolom-) pálya miután egy vmilyen mod-et alkalmazó szerverhez kapcsolódunk.
* Improved mod.ff support to allow adding game types.
Javított mod.ff támogatás annak érdekében, hogy különféle játéktípusokat adhassun hozzá (a mod-ot alkalmazó szerver kínálatához...gondolom)
* Fixed an issue with HTTP redirect downloads.
Javították a HTTP átirányítású letöltések problematikáját.
* "fs_game" will be forced to lower case
fs_game megjelenítést/bevitelt? csak kisbetűvel engedi a progi eztán.

gy hirtelen nyersfordításban nem kopipészttel bemásolva vmi fordítóba :)))

[ Szerkesztve ]

(#7229) Sirandrish válasza gege71.hu (#7228) üzenetére


Sirandrish
legenda

Köszi szépen :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7230) adibook


adibook
tag

Szerintetek lesz a Call 4-nek bovitese? :F

P5N-E SLI,3.0 Ghz C2D 6850-Zalman CNPS8000,2Gig XMS2 TwinX 800 CL4,8800 GTS 512,OCZ 700w GameXStream,X-Fi Xtreme Gamer,ANTEC 900,Zalman ZM-MFC2,Acer X221W 22"Wide,Thrustmaster RGT FFB Clutch Editon

(#7231) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Azt megtudja valaki mondani, hogy hol van (magyar) leírás az olyanok teljesítéséről, mint pl a 25 fejlövés sniperrel, eg a három ember lekéselése egymás után stb...

(#7232) Sirandrish válasza qpakcovboy (#7231) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egy ilyen nekem is jól jönne:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7233) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah voltunk a szeron..végre a Mester is tiszteletét tette...egy csapatban vltunk...hát nem volt könnyü de nyertünk:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7234) Boci_83


Boci_83
őstag

[Téliesített pálya.] LooOooL
Amúgy is a falnak megyek a karácsonytól...!

[ Szerkesztve ]

**********

(#7235) Sirandrish válasza Boci_83 (#7234) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez nagyon ottvan:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7236) qpakcovboy válasza Sirandrish (#7235) üzenetére


qpakcovboy
őstag

állítólag a gamestar előző havi magazinjában részletezik
bemegyek majd a szerkesztőségre és veszek 1-et

(#7237) Bencus88 válasza Sirandrish (#7233) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Köszönöm uram!
Első mapon arattam aztán utánna csak felejtettem de hoztuk jó game volt :R
Boci_83:Ez a map kellene:D

(#7238) feka007 válasza gege71.hu (#7228) üzenetére


feka007
nagyúr

"A Téli(esített) Crash pálya, a multi map ünnepekre dedikált téli verziója."
Ez tetszik. :C

(#7239) Sirandrish válasza Bencus88 (#7237) üzenetére


Sirandrish
legenda

nálam azthiszem pont forditva volt:DDD :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7240) Sirandrish válasza qpakcovboy (#7236) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én kiakarom próbálni:DD

Amugy mikor lesz már uj MAP? aztmondták hogy az uj Javitással jön de nemjött:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7241) Boci_83 válasza Sirandrish (#7240) üzenetére


Boci_83
őstag

Innen elérhető az 1.4-es patch, de még azt nem tudni hogy az 1.3 as patchelt szervereken lehet-e vele játszani, vagy a szervert is patch-elni kell-e?

[ Szerkesztve ]

**********

(#7242) Bencus88 válasza Boci_83 (#7241) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Szerintem szervert is patchelni kell majd:(Szal én még nem teszem fel.

(#7243) fpeter07 válasza Sirandrish (#7209) üzenetére


fpeter07
veterán

ja, muszály volt mennemm meg tsunami kardja is már idegesített :D

(#7244) fpeter07 válasza Sirandrish (#7227) üzenetére


fpeter07
veterán

én az angolt jobban értettem =D

(#7245) CséZé


CséZé
őstag

PS-s szerón fenn van már az 1.4-es patch?

(#7246) fpeter07 válasza Boci_83 (#7234) üzenetére


fpeter07
veterán

szeretem az IW-t :))
#7245: nincs

[ Szerkesztve ]

(#7247) Boci_83 válasza Bencus88 (#7242) üzenetére


Boci_83
őstag

Nézzük ki meri elősször feltenni!? :DDD Én ha otthon lennék és nem munkában, tuti feldobtam volna már... :DD
CsZ: Mi az a PS szeró? :F Mi csak a PH-son játszunk... :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

**********

(#7248) CséZé válasza Boci_83 (#7247) üzenetére


CséZé
őstag

Sry elírtam :B :W

(#7249) Sirandrish válasza Boci_83 (#7241) üzenetére


Sirandrish
legenda

a Patch mármegvan nekem de nemrakm fel míg nem lesz a szeron is...amugy nem a szolgáltató intézi?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7250) Sirandrish válasza fpeter07 (#7243) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát igen..nagyon rászokott..szerencséremég nem bánik ugy vele mint Boci:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.