Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7226) Boci_83 válasza Sirandrish (#7225) üzenetére


Boci_83
őstag

Változások:
* Telelteti Crasht, Multiplayer egy szabadságverzióját, feltérképezi Crasht
* Javulások a szerverböngészőbe
* Megszilárdult egy kevés ritka golyópontosság ered minden fegyverért.
* Szerverért admins: rögzített felhasználói tiltáslista, ami nem működik helyesen szervereken. Ban.txtöt a hálózatban vagy a fs_game jegyzékben fogják létrehozni

* Az képernyőt csatlakoztat, Mods azonosított as"Mod: lesz [mod név]
* Egyetlen hivatalos IWD fájlokat fognak felolvasni a fő jegyzékből. Egyedi IWD egészét helyezni kellene egy mod jegyzék.
* Újra betöltő különféle időkért szilárdul meg miután csatlakozott egy modded*szerverhez
* Improved mod.ff támogatás, hogy megengedjék, hogy játéktípusokat adjanak hozzá.
* HTTP-VEL bámult egy kérdést letöltéseket küld utána.
* fs_game-et kényszeríteni fogják, hogy ügyet csökkentsen

Nekem is csak igy megy.... :DDD mert mióta nem használom az angolt szinte mindent elfelejtettem, szerintem 8. ba többet értettem mint most. :(

**********

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.