Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17484) Acheron válasza csƵ (#17463) üzenetére


Acheron
őstag

A megjelenése óta 18 meccset játszottam rajta... Jellemzően az a forgatókönyv, hogy megyek, lopakodok (nem szeretek lopakodni), nincs akció, néhány hányattatott sorsú játékostársat leszedek, majd a játék valamelyik szakaszában egy tetőről engem is leszed egy mesterlövész (a 18 -ból talán úgy 15 -ből ez történt). Én szeretem az akciót és a pörgést, számomra (magánvélemény) a WZ lassú és vontatott, a fegyverek sebzése pedig mókás és élhetetlen, akár a core multiban. Számomra marad az only HC multi, az legalább pörög (bár ha megjön a Barrett, és tényleg one shot one kill lesz a core -ban is, akkor átmegyek statot javítani ;] )
Más: Tegnap (ma) fél egy körül bementem játszani. Az első meccsen az első áldozat lettem. Az elkövető pedig: [PH!]LorenzoHun :DDD Kicsi a világ. :K Lorenzo előtt egyébként le a kalappal, a HQ meccsben keményen a foglalásra ment rá, még ha ez nem is volt hálás feladat :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.