Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15901) carl18 válasza D1Rect (#15900) üzenetére


carl18
addikt

Ez egy jó ár-érték arányú hangszóró, kompakt is így bárhova könnyedén magaddal viheted.
Szerintem egy jó pár évig ki fog szolgálni, talán visszajösz 5-10 év múlva a következő ár-érték arány bajnok hangszóróért. :R

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#15902) carl18


carl18
addikt

Kicsit retroztam ma Oluv Gadgets csatornán, és szó szerint Oluv 5-6 éve sokkal másabbul nézett ki máshogy is viselkedett. Most megnéztem Oluvot, egyik videójában elég keményen látszik szét van csúszva... Sajnálom nyilván a sok év alatt összejött stressz.

Képet nem rakok ki, mert személyi jogait nem akarom sérteni. :R
De videót linkelhetek.
DOCKIN D Fine ("JBL Xtreme killer") vs JBL Xtreme ;-)
Itt még néha mosolyog is stb, még látszik ilyenkor még élvezte a videózást. :K

Doss Extreme Boom 🔊🔊🔊- not!
7:30 perc 30 után szólal meg és mond véleményt, de ez már nem a régi Oluv.
Én úgy látom kicsit szét van csúszva lelkileg, a feje is vörös a szemén is látszik kialvatlan. :( Minden esetre nekem így rossz látni egy ember ilyen ütembe hanyatlik.
Biztos meg van a maga gondja, azért az amazon is elvette tőle a jutalékot egy pár éve.
Aztán volt pár gondja, megszünt a munkája a Covid alatt stb.
Az Earfunnal kötött szövettség is megbomlott, most meg nagy ritkán feltölt egy videót.
Minden esetre én sajnálom Oluvot, azért hány márka ismeretlen terméke lett híres Oluv által? Aki Bluetooth hangszórót akart oluvon keresztül mindig talált magának a ígényeinek megfelelőt.


Meg hát volt is ez a kis csata nem olyan rég Alan Ross ellen.
Ha úgy nézzem én eddig csak 2 ember szava alapján vettem Bluetooth hangszórót, oluv és alan. Azért ha azt nézzük ami a Motion X600 körül megy enyhén szólva is vicces.

Sok videós aki a saját anyját eladná 5 forintért úgy beszél a Motion X600-ról mint a valaha készült legjobb bluetooth hangszóró. Még az a csoda a magyar megélhetési videósokhoz nem jutott el a X600.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#15903) qwertz0


qwertz0
csendes tag

Sziasztok!

Érdekelne a véleményetek!
Használ-e valaki Muse márkájú hangszórót?
Mi a véleménye róla, mennyire megbízhatóan működik?

Folyamatosan keresek csak INGYEN: használható és hibás mobilokat pl. E65, 3310 Budapesten.

(#15904) Dhampir válasza D1Rect (#15900) üzenetére


Dhampir
félisten

A kupon a weboldalon található, vagy másutt?

Viszont a Tribit MaxSound Plus valamivel olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#15905) soultrapp válasza Dhampir (#15904) üzenetére


soultrapp
senior tag

Hello!

Itt írták ;)

15879

(#15906) Dhampir válasza soultrapp (#15905) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm szépen! :R

(#15907) Z.É.T.


Z.É.T.
őstag

JBL Partybox Ultimate Review (Bryam Medeiros youtube, 50 perce)

(#15908) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Sziasztok, JbL partybox 310- nek ha tönkre megy az aksija képes tápról müködni vagy kell az aksi, vagyis mindenféle képpen cserélni kell benne a hibás aksit?

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#15909) samu2062


samu2062
aktív tag

Két Maxsound plus-om közül az egyik, amikor a telefonra van csatlakoztatva és online rádiót hallgatok róla, folyton kikapcsol egy idő után. De nem úgy, ahogy én kapcsolom ki, mert akkor ad hangeffektet, de ezekben az esetekben nem. Úgy csinál, mintha nem érzékelne jelet egy idő után, ezért kikapcsol. Több rádió alkalmazással is próbáltam és böngészőből is. Állandóan lekapcsol. De ha YouTube music-ot, vagy zenelejátszót hallgatok, akkor nem. A telefonon minden be van állítva, hogy ne lője ki. Akksikímélő ki, háttérben futás be, stb.
És csak az egyik csinálja ezt, a másik nem.
Van valami ötletetek, hogy mitől lehet?

(#15910) pamesz


pamesz
tag

Sziasztok! A napokban vásároltam egy boombox 3 wi-fi hangszórót. Létezhet, hogy a jelenlegi boombox 2, illetve xtreme 3 hangszórókkal nem képes partyboost üzemmódban működni? A másik 2 gyönyörűen megy együtt, ezt az újat sehogy se sikerül egyikkel sem összehozni. Lehet én vagyok a béna. Vagy ha nem, akkor megy vissza 14 napon belül…

(#15911) ph_5.5 válasza pamesz (#15910) üzenetére


ph_5.5
aktív tag

Nekem Charge 5 van itthon. Ezzel a vonallal egy új néven futó összekapcsolási rendszer jött be a JBL -nél. (új Flip és még 1-2 eszköz volt ami már tudta ezt) Azt tudom hogy az újak tudnak egymással kapcsoldni, de esélyes hogy visszafelé nem kompatibilis a rendszer- hisz akkor nem ösztönöznének arra hogy cseréld le a régit.

(#15912) sunone


sunone
aktív tag

Urak, Xiaomi Soundmove, Harman Lossless hangszóró belépő akciós a Banggodon.
Amit ígér (LHDC, Harman hangzás) erős mondás, kíváncsi vagyok, mit mutat élőben?

[ Szerkesztve ]

(#15913) hcol7 válasza sunone (#15912) üzenetére


hcol7
senior tag

ez erdekes szerko, koszi szepen az infot : )

(#15914) hcol7 válasza hcol7 (#15913) üzenetére


hcol7
senior tag

remelem nem fog kelleni venni egyet ...
bizom avifa reykjavikben, ami a meretkategoriajaban a kedvencem.

(#15915) raven12


raven12
senior tag

Sziasztok!

Tanctanarnak keresek occso/bestbuy akkumulátoros hangszórót. Aux is jó, Bluetooth nem feltétel. A hangminoseg nem olyan fontos, a hangerosseg inkább. Utóbbiról annyit tudok, hogy a jbl charge picit halk már a teremben, de azért nem kell boombox hangerosseg (csak jbl-el van tapasztalatom).

Tudtok valamit ajánlani? Használtan, vagy aliexpressrol is jó természetesen!

(#15916) Czimby válasza raven12 (#15915) üzenetére


Czimby
addikt

Terem mérete alapján könnyebb lenne belőni, de én első blikkre a Soundcore Motion BOOM vagy a BOOM+ ajánlanám.
Előbbi JBL Extreme szint és 35e Ft utóbbi JBL Boombox szint és Kb:60e Ft.
Soundcore

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#15917) csƵ


csƵ
őstag

Múlt héten hallottam egy ilyet egy buliban. Brutál mit szól. A hangja is nagyon tiszta.
Bose S1 Pro

(#15918) feloman


feloman
aktív tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani hosszú üzemidejű bluetooth hangszórót, internetes rádió és zene hallgatásra - vállalható hangzása. Eddig egy Divoom Voombox-Outdoor használtam, de az akkumulátor teljesen meghalt.
TribitAudio XSound Go-t néztem, ez jó lehet, vagy van esetleg van hasonló teljesítményű akár olcsóbban is?
Előre is köszönöm az ajánlásokat! :)

felo

(#15919) Czimby válasza feloman (#15918) üzenetére


Czimby
addikt

Ha nagyobbacska is belefér méreileg és súlyilag a Soundcore Motion BOOM nagyon-nagyon jó üzmidővel rendelkezik!
ÉS amennyivel nagyobb annyival a hangja is nagyobb lesz a Voomboxtól.

De ha azzal elégedett voltál és tuti az akku gyenge akkor akkucsere is jó megoldás lehet. :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#15920) feloman válasza Czimby (#15919) üzenetére


feloman
aktív tag

Szia!
Köszi az ajánlást, az már nagy lenne, mert a mostani is polcon volt, oda nem férne ekkora már.
Ez az akkucsere jó ötlet, google-ben nem találtam meg, hogy hol lehetne venni hozzá jót, ebben esetleg van infód? Vagy bárki másnak? :)

felo

(#15921) Czimby válasza feloman (#15920) üzenetére


Czimby
addikt

Szedd szét, ha szerencséd van és valószínűleg az lesz akkor 18650-es akku van benne, ami könnyen beszerezhető.

Egyébként mi a tünet? Gyorsan merül vagy be se kapcsol?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#15922) B1T3 válasza feloman (#15920) üzenetére


B1T3
Topikgazda

Úgy látom, sajnos nem szabvány aksi van benne, szóval tényleg érdemes lehet szétszedni, és a rajta lévő feliratok alapján keresgélni.

(#15923) soultrapp


soultrapp
senior tag

Bejáratás alatt ;)

(#15924) knoxhu válasza soultrapp (#15923) üzenetére


knoxhu
senior tag

Na erről majd írj kérlek! Elődjéhez volt szerencséd? Úgy lenne a legjobb :D

(#15925) hkari válasza soultrapp (#15923) üzenetére


hkari
őstag

Na erről lemaradtam hogy van Go+Play 3. Most akartam Boombox 3-at venni, akkor várok picit :)

(#15926) adp


adp
őstag

Sziasztok!

Ebbben a kategóriában van jobb vétel? [link] Semmi extra igény nincs. Melóban, szabadtéri edzésnél szóljon valami.
Hangzásban ez hol van egy flip 2/3 stb-hez képest. Nagyon máshoz nem tudok viszonyítani

[ Szerkesztve ]

(#15927) <Adamsky> válasza soultrapp (#15923) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Neba! :Y Már meg is van? Hogy-hogy? Előrendelés? Külföldön élsz? Mennyi volt? Go + Play-el van összehasonlítási alapod?

(#15928) B1T3 válasza <Adamsky> (#15927) üzenetére


B1T3
Topikgazda

Itthon is elérhető pl. az Extreme Audionál.

Én is nagyon kíváncsi vagyok, hogyan szólhat (élőben lenne az igazi meghallgatni, de egyelőre a webshop alapján nem látok bemutató darabot az EA üzletekben). Az eredeti is elég impozáns módon 50 Hz-ig képes hangot kiadni magából, az új szériát pedig továbbcsiszolták, és már 43 Hz-nél elkezd zenélni köszönhetően a háromutas kialakításának, amelyet pl. egy lefelé sugárzó, 5"-es(!) hangszóró is alkot (és ezt még kiegészíti passzív membrán is).

[ Szerkesztve ]

(#15929) <Adamsky> válasza B1T3 (#15928) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

... és tényleg. Review meg még sehol. :F
Nem kevés pénz, de pl. a egy Boombox-nál (3-as) olcsóbb. Nyilván más a célközönség, de - így elsőre legalábbis - annyira nem durva az ára (szerintem).
Német amazon-on viszont még nincs. WTF?! :F

[ Szerkesztve ]

(#15930) soultrapp válasza <Adamsky> (#15927) üzenetére


soultrapp
senior tag

Hello!!

Szeptember 15.én jelent meg Magyarországon.
Extremeaudionál vettem,ahogy azt már te is linkelted.(140ért)
Sajnos nem volt szerencsém az elődjéhez.
Pedig majdnem vettem egyet a Media Marktba 80ért.(pár napja annyi volt).
De inkább megvártam ezt.
Nagyon nem bántam meg.
Volt előtte egy boombox 3.
Az hangosabb volt,de ennél jobban tetszenek a mély hangok.
De lesz ez még ettől is jobb :)
Ha bejáratódik :)

Pedig akartam Tribit Stormbox Blastot is,de nem rendeltem inkább külföldről.

És milyen jól tettem :)

[ Szerkesztve ]

(#15931) francz'70 válasza adp (#15926) üzenetére


francz'70
aktív tag

Ebbben a kategóriában van jobb vétel?
Hát ilyen 12-13 ezer körül itthonról nem igazán, a konkurencia is kb. hasonló, olyan nagy kiugrások nincsenek. Személyes tapasztalat alapján, ebben az árfekvésben inkább egy Tronsmart T7 lite-ot választanék, kicsit nagyobb akksi, kicsit hangosabb, Bluetooth 5.3, pofásabb a dizájn és sokkal de sokkal tisztábban szól. A xiaomi is ezért az árért rendben van, csak a t7 lite-hoz képest alapból tompábban szól, viszont a basszus kicsit határozottabb, kb. ennyi!

Mondjuk ilyen kinti nemvigyázós/dobálósnak lehet inkább az igénytelen kinézetű Mi Portable a jobb választás.

Hangzásban ez hol van egy flip 2/3 stb-hez képest
Azokat simán megeszi, az 5/6 -ot már nem ;)

[ Szerkesztve ]

(#15932) <Adamsky> válasza soultrapp (#15930) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Alkalmazás van hozzá? Ha, igen, mit lehet állítani?
Sejtettem, hogy a Boombox 3 hangosabb, de gondolom / remélem, hogy ez viszont természetesebb (zeneibb?).
Line-in van? Esetleg optikai bemenet?

(#15933) voros12


voros12
csendes tag

Sziasztok!

Hangszóró vásárlás előtt állok és szeretnék tanácsot kérni a kiszemeltek közül melyiket ajánlanátok. Legfőképp rock/metal zenéket hallgatok, lenne kint és bent is használva a hangszóró, fontos lenne hogy elférjen egy táskába hogy tudjam hozni vinni de ebből talán tudok engedni. Nem igazán szeretem a bass heavy cuccokat, fejhallgatóból is egy elég flat darabom van. Hallgattam JBL Charge 3-at, nekem ott már kicsit túl volt húzva a basszus Nagyjából 50-100ezer forint körül nézegetnék, ezek az opciók jelenleg, de ha van jobb tanács jöhet más is:

Marshall Emberton II - Kinézetre ez nagyon tetszik, de írták hogy teljesítménybe elmarad jóval az árához képest, néztem a nagyobb tesót a Middletont de arra is azt olvastam hogy nem hangzik valami jól , és az már 100 felett lenne.

EarFun UBOOM L - Erről nagyon jókat olvastam és elég baráti az ára is, nem tudom hangerőben mennyire lenne megfelelő

JBL Charge 5 - Ennek ugye ismerem a kisebbik fajtáját így félek hogy ebben is túl van tolva a basszus.

Ilyen árkategória körül van esetleg más lehetőség?

[ Szerkesztve ]

(#15934) Czimby válasza voros12 (#15933) üzenetére


Czimby
addikt

Soundcore Motion + és Motion Boom-ra is nézz rá.
Mindkettőben beépített EQ van ha sokkalanád a basszust, és elég jó a hangzásuk.

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#15935) samu2062 válasza samu2062 (#15909) üzenetére


samu2062
aktív tag

Akkor gondolom erre senkinek nincs ötlete. :R

(#15936) Czimby válasza samu2062 (#15909) üzenetére


Czimby
addikt

Firmware ugyanaz rajtuk?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#15937) Acélfarkas válasza Czimby (#15936) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Akinek van Dockin Fine 2-je, ahhoz lenne kérdésem. Adnak hozzá töltőt, vagy nekem kell azt külön beszerezni, ha vennék egyet?

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#15938) voros12 válasza Czimby (#15934) üzenetére


voros12
csendes tag

Megnéztem, de nem nagyon lehet kapni magyarországon. A Soundcore Motion Plus 60 ezer forint körül van. Annyit meg nem hiszem hogy megérne.

(#15939) Czimby válasza voros12 (#15938) üzenetére


Czimby
addikt

Innen kell venni Soundcore-t

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#15940) eldoble


eldoble
aktív tag

Sziasztok!

Megjött a Tronsmart T2 Plus, egész jól szól, de van egy nagy hibája, nagy hengerőnél, mászik az asztalon, tudnátok ajánlani valami tapadó korongot a talpára, hogy ne mozduljon el?

(#15941) herdsman12 válasza eldoble (#15940) üzenetére


herdsman12
őstag

Nekem van itthon, ezért először ezt próbálnám meg, ha nem jó, akkor valami komolyabbat.
[link]

(#15942) eldoble válasza herdsman12 (#15941) üzenetére


eldoble
aktív tag

Köszi, ilyen gumisom nekem nincs, textiles (olyanom van) meg gondolom, még rosszabb mint az eredeti talp, akkor próbálok szerezni ilyen gumisat.

(#15943) zseko válasza Czimby (#15939) üzenetére


zseko
veterán

Ez a Motion+ jó BT-s hangszóró? Most hogy ránéztem, adott egy kódot amit el is fogadott a fizetési oldalon, és így elvileg €80-ért megvehetném. Plusz a szállítási díj, ami nem tudom mennyi lenne.
Sok összehasonlítási alapom nincs, ma hallgattam meg egy flip 6-ot, aminek a hangzása eléggé tetszett a zenéimmel, csak 47e-es ár kissé elgondolkodtatott. Szeretem a mélyeket hallani - de persze legyen normális magas is - és amit ennél a flip 6-nál hallottam az eléggé tetszett. Valamint van egy Soundcore Life P2i agybadugósom, annak a hangzása is tetszik.

HR24.hu

(#15944) Czimby válasza zseko (#15943) üzenetére


Czimby
addikt

Igen az egy jó hangszóró, 2éve az volt a sláger azt vették a népek.
Ha megbézed Youtube-on rengeteg videó van róla, találsz összehasonlítósakat is JBL ellen.

Ezt ajánlom nézd végig.
Az agybadugós füleseddel, hogy jól visszakapd a hangzás beli különbséget!

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#15945) zseko válasza Czimby (#15944) üzenetére


zseko
veterán

Köszi, épp azt azt a videót néztem. Mélyek szempontjából egyértelműen a Boom tetszene, viszont az kevésbé hordozható, és az is szempont. Hangzásilag a Motion+ tűnik jobbnak, kicsit több mélyet azért elviselnék benne, de nem kellene annyi mint a Boom-ban.
A youtuber beszédéből annyira sok nem jött át, nekem egy kicsit káosz volt, ennyire még nem megy az angol. Pár dolgot azért értettem.
Mindegy, megrendelem, aztán meglátom milyen lesz. Nem nagy hangerőhöz kell, bár néha jó lenne udvaron is hallgatni.

HR24.hu

(#15946) Azteeek


Azteeek
tag

Sziasztok
Segítsetek bluetooth hangfalat választani. Jbl partybox szerű hangfalban gondolkodunk amit nagyobb térben vagy kültéren használnánk. A keret 200 ezer ft de jobb lenne 150 körül maradni, ebben az árban a jbl partybox 110, a kérdés az lenne, hogy van-e valami más ami esetleg nincs a neve miatt túlárazva?

(#15947) hkari válasza zseko (#15945) üzenetére


hkari
őstag

Ne aggódj jó eq-val meglepően sok mély jön ki a Motion+-ból. Igazábol ekkora méretben több méllyel rendelkezőt még nem is láttam :)

(#15948) adp válasza francz'70 (#15931) üzenetére


adp
őstag

Köszönöm!

(#15949) Czimby válasza zseko (#15945) üzenetére


Czimby
addikt

Ha megjött először járasd be.
Első akksi töltés max hangerő 30%
Második 50%

Utána már lehet jobban terhelni, de 70-80% fölött egyiket sem érdemes mert ott már visszavesznek a mélyből, legyen az Soundcore, JBL vagy akármi.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#15950) zseko válasza hkari (#15947) üzenetére


zseko
veterán

Remélem, ha már eléggé megszenvedtem a megrendelésével (először a netes vásárlási limitről feledkeztem meg, aztán arról hogy ma már vásároltam :D), így minden bizodalmam belé vetettem :DDD
Nem a 'buhogós', hanem inkább a 'puha' mélyeket kedvelem, (olyanokat mint például ami ezekben a zenékben van [link1] [link2] (kínai, csak szólok előre :) - Spotify-on egyébként szebben szól)), van egy szimpla 2.1-es mli-480 hangszórószett a pc-re kötve, ha hozza közel azt amit az, akkor boldog leszek :)

#15949 Czimby, oks, egyébként sem hiszem hogy túlzottan max hangerő környékén használnám.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.