Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14801) zsiz válasza HoaryFox (#14779) üzenetére


zsiz
őstag

Srácok!

Hatalmas pacsi llwynog kollégának :RAz ő DOSS SB XL hangfalálanak a halála, úgy néz ki, hogy az enyém újjáéledését jelenti :) Önzetlenül, ingyen elküldte nekem az alaplapját, amin bár kicsit javítani kellett, de úgy tűnik megoldottam és most újra működik :DD :R [link]

Köszönöm mégegyszer, örök hála :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#14802) ®abstract® válasza zsiz (#14801) üzenetére


®abstract®
őstag

nekem is ilyen van :K több mint 3,5 éve zenél itt :) az akku kapacitás mar nem jó-max 1 órát bír,de nekem jó a hálózati üzemmód.
gondolom a 2,5 A s töltő megölte az akkut!
amikor megbolondul-elkezd szakadozni a hang- lépteti a zenéket-megszakad a kapcsolat akkor kikapcsolom, töltés nuku- ezután megjavul- egy darabig megint faxa :)


de vettem jó 2 hónapja Edifier D12 hangszórót- ezt is kedvelem,mert erőteljesen - mélyen tud zenélni!
profi vagy,hogy sikerült megoldani, jó mulatást vele! :C mi volt a baja,laphiba?

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#14803) zsiz válasza ®abstract® (#14802) üzenetére


zsiz
őstag

Itt írtam róla korábban. Én 2019. 06. hóban vettem, igaz most volt közel egy év kényszer pihenője. Javasolták, hogy mit cseréljek ki az alaplapon. Minden mindegy alapon megpróbáltam, nem sikerült. Onnantól egyáltalán nem működött. Alkatrészt nem lehet kapni hozzá, kérdeztem a gyártót is, ők sem tudtak segíteni. Így maradt az, hogy figyelem az aprót hátha valaki felrak olcsón egy hibás példányt, aminek más baja van, mint az enyémek. De nem nagyon jött össze. Mivel azon kívül a forrasztáson kívül, amit én rontottam el rajta, nem tudtam mi baja lehet, ezért egy komplett alaplap csere lett volna az ésszerű javítás, ha lehetne kapni hozzá. Ezzel most szerencsém lett 😀
Van mellette egy Motion Boom, mert ugye valamit kellett venni, mikor a Doss elromlott. De valahogy az nem jött be annyira. Az tény hogy sokkal erőteljesebb, teltebb mélyeket tud, viszont a Doss nekem sokkal szebben, tisztábban szól.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#14804) <Adamsky> válasza KaiotEch (#14800) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

A Sony (party) hangfalaitól én sose voltam lenyűgözve (de más se nagyon). Mondjuk itt gyorsan hozzátenném, hogy YT-s tesztekre alapozom a véleményem. Erre persze lehet azt mondani, hogy tessék élőben meghallgatni, - és ebben van is valami, - de azért van a YT pár olyan jó minőségű binaural felvétel, ami alapján - egy jobb fülessel - össze lehet kóstolni a hangfalakat. Itt pl. egy SRS XP500-at egy Partybox Encore Essential-el ...
Én utóbbit venném. Az Alzan most ~87e Ft.

[ Szerkesztve ]

(#14805) Ferenczi Áko válasza <Adamsky> (#14804) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

A Partybox Encore és a Partybox Encore essential között mi a különbség?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#14806) KaiotEch válasza <Adamsky> (#14804) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ez nagyon kicsinek tűnik és csak 100W, az nem robbantja le a fejemet :P XB7-re 450 van írva, ha lehet annak hinni.

(#14807) ®abstract® válasza zsiz (#14803) üzenetére


®abstract®
őstag

én is pont akkor vettem :K
kb. ugyanez a véleményem róla.
működjön még jó sokáig enyém is meg a tied is 🍀💯

ahogy olvastam+tesztek alapján a anker s.m+ ami lehetett volna jó választás,de máshogy alakult.
korábban nem ismertem az Edifiert de mióta a megvan a D12 azóta én is az elégedett vásárlók táborát erősítem :K
sok termékük van, választani nem könnyű,de nyilván nem az also polcosak ajánlottak. ha úgy alakul nézd meg a termékeiket.

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#14808) jolti05


jolti05
őstag

Sziasztok!

Tavaly vásároltam egy Creative Stage Air-t. Egy rövidebb ideig egy Delock USB v4.0 adapterhez kapcsolódott, de nemrégiben vásároltam egy Asus USB v5.0 adaptert.
Amióta ez utóbbi használom, a hangfal rendszeresen kiad valamiféle halk "pittyegő" hangot.
Minden ugyanaz, minden ugyanoda van bedugva, mint eredetileg, csak a bluetooth adaptert cseréltem, annak reményében, hogy kevesebb lesz az olykor-olykor előforduló hang akadozás.

Van esetleg ötletetek, hogy a fenti jelentéset mi okozhatja, és hogy mit tudok tenni ellene?

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#14809) kisninja válasza Bici (#14762) üzenetére


kisninja
őstag

Igaz késői válasz de az én wifi/bt kártyám tud egyszerre két eszközhöz csatlakozni.
wifi 6 ax 200 5.2Bt van benne. Én megcsináltam hogy a dockingomat és a Blitzwolf ot összeengedtem (2-2) hangszoró. Sajnos a dockingban még 4.2 Bt van így nagy a késleltetés. Lehet veszek még mét Bliztwolf bwa3prot nagyon szépen szól (nekem jó)
A lényeg, hogy összejöjjön kellet még egy program ami több eszközre is kitud tolni adott forrást ! Nem az egész wint hanem csak x program hangját. ((Audio Router) névre hallgat) :R

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#14810) <Adamsky> válasza Ferenczi Áko (#14805) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

A DLX Willington-os csatornán pont van összehasonlítás. A Partybox Encore-on a tetején / hátul vannak még ilyen plusz potik, amikkel a mikrofonokat (2db jár hozzá) lehet kevergetni meg még ki tudja mit. Hangzásilag nincs különbség. Talán az Essential-nek kisebb az akkumulátora ... mintha még ez hangzana el a videóban.

#14806 KaiotEch
Te tudod. Ez lehet nem robbantja a fejed a hangerővel, de lerugja a veséd a basszussal (ami a Sony-ban hallhatóan kevesebb) ;)

(#14811) Ferenczi Áko válasza <Adamsky> (#14810) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Köszönöm szépen ✌️

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#14812) Aureal


Aureal
senior tag

Ilyen árcimkét még nem láttatok! :C
[link]

“Akár házibulikhoz is tökéletes választás nagyon erős hangja miatt.
Úgy tud dübörögni, hogy rezeg az asztal minden egyes ütemnél.”


(#14813) darkmann


darkmann
őstag

Sziasztok!
Tronsmart Bang Mini van itt valakinek? Mi a véleményetek róla? Most ~25k körül lenne EU raktárból, és Youtube tesztelők egész jó véleménnyel vannak róla.

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#14814) Richard! válasza Aureal (#14812) üzenetére


Richard!
addikt

Már csak 26 ezer :(

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#14815) Aureal válasza Richard! (#14814) üzenetére


Aureal
senior tag

Az is 3x-os ár ám a kifutó utolsóhoz képest. :))

(#14816) Richard! válasza Aureal (#14815) üzenetére


Richard!
addikt

A hozzászólásodat látva mindjárt az is javítva lesz 😂😂

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#14817) Aureal válasza Richard! (#14816) üzenetére


Aureal
senior tag

Kb. 4-5000 lenne reális érte pláne használtan és hogy pont zöld.
Nem azt mondom, kategóriájában kicsiben elég jó tényleg, na de házibulit tartani khhhhmmm…. :D

(#14818) KaiotEch válasza <Adamsky> (#14810) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Azt mondod? Lehet meg kéne próbálni, bár borsosnak érzem az árát ilyen kicsihez képest. A videót most végignéztem, 3x hangzik el: "Ellátja a dolgát." Ez nem volt annyira meggyőző :D

(#14819) hkari


hkari
őstag

Sziasztok!

Tribiteket hamisítják? Találtam egy ilyen hirdetést, és ez baromi jó ár :D

(#14820) pècsimunkás válasza hkari (#14819) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Az új, 50 euró. Használtként mennyi legyen? Megcsíphette valami akcióban, lehet nem is bukik rajta.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#14821) ®abstract® válasza Aureal (#14817) üzenetére


®abstract®
őstag

ebben a színben erdei túrákhoz vagy vadászathoz remek darab,arra jó lehet,hogy elijeszti a vadakat :D

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#14822) <Adamsky> válasza KaiotEch (#14818) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Azt mondod? Lehet meg kéne próbálni ... "
Meghallgattad az összehasonlítást? Az SRS XP500-as hangja eléggé vékonyka (100% hangerőn pláne). Hogy melyik a hangosabb? Ezt "innen" nehéz eldönteni. Egyikről sincs (én legalábbis hirtelen nem találtam) teljesítmény adat a neten.
A lényeg, hogy én - ha b@szó party hangszóró kellene, akkor - vagy Partybox Encore Essential-t vennék, vagy spórolnék kicsit és egy Partybox 110-et.

(#14823) Laslow


Laslow
senior tag

Sziasztok!
Az alsó árkategóriából mit érdemes mostanában vásárolni (max. 20k)? Fontosabb a szép hangzás mint a nagy hangerő. Van valami fontos szempont, amire figyelni kell?

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#14824) Laslow válasza Laslow (#14823) üzenetére


Laslow
senior tag

Gyors keresgéléssel picit fentebb léptem: mi vajon a különbség a JBL Flip 5 és Flip Essential 2 között? Árban ugyanaz, az utóbbinak fejlettebb a Bluetooth-ja és ha jól látom, sztereó is. Mi az érv a Flip 5 mellett?

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#14825) <Adamsky> válasza Laslow (#14823) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Fontosabb a szép hangzás mint a nagy hangerő."
Még mindig Tribit MaxSound Plus (nem tévesszen meg a cím ez az), vagy Tribit Xsound Go (kisebb, olcsóbb).

(#14826) hkari válasza Laslow (#14824) üzenetére


hkari
őstag

Flip-et én nem vennék. Egyik barátomnak van és nekem nagyon vérszegény a hangja.(Főleg annyi pénzért)

[ Szerkesztve ]

(#14827) darkmann válasza darkmann (#14813) üzenetére


darkmann
őstag

Erre valaki?

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#14828) <Adamsky> válasza darkmann (#14827) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

YT-n nem találtam túl sok (hasznos) tesztet róla. Még itt írnak róla a legtöbbet.
Én nem vagyok valami nagy Tronsmart fan :U , de erről alapvetően jókat olvastam. Izgalmas lenne hallani, hogy mit tud egy Soundcore Boom-al szemben. Elvileg (papíron) jobb: 4 hangszóró, 3 passzív membrán, NFC, aux, sd-card, pendrive, "disco lights" ... szóval mindent is tud. Tégy egy próbát, és meséld el nekünk milyen! ;)

(#14829) darkmann válasza <Adamsky> (#14828) üzenetére


darkmann
őstag

Van egy tronsmart T6 Plus upgraded edition-öm, azzal nincs problémám. Nem vagyok vájtfülű, de azért különbséget tudok tenni a tiszta hangminőség és a torzított sz@rok közt. A T6 plus alapvetően nem rossz, csak valahogy szabadtéren már kevés a teljesítménye, és a basszus is hiányzik belőle.

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#14830) Laslow válasza <Adamsky> (#14825) üzenetére


Laslow
senior tag

Megrendeltem a Tribit MaxSound Plust, köszönöm az ajánlást. Kb. 1 hét mire ideér, majd írok róla pár szót, hogy én milyennek látom.

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#14831) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Kérdésem lenne.. A tegnap vásárolt Partybox 110-hez szeretnék 1 db mikrofont vásárolni. Ha lehet akkor a képen látható vezeték nélkülit.. Viszont a neten csak párban árulják.. Jó ehhez a hangszóróhoz másik mikrofon is? Esetleg ajánlana valaki bevált típust? :R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#14832) Sys85 válasza Ferenczi Áko (#14831) üzenetére


Sys85
veterán

Elvileg jó hozzá másik mikrofon is,sima 6,35-ös jack a csatija,ez meg minden hasonló terméknél azonos.
Neten nézz szét,ha esetleg mégsem lenne jó akkor ott a 14 napos elállási jogod.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#14833) Ferenczi Áko válasza Sys85 (#14832) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

:R

Ezt találtam első körben.. [link]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#14834) <Adamsky> válasza darkmann (#14829) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Van egy tronsmart T6 Plus upgraded edition-öm ... "
Annál tuti, hogy 100× jobb. Találtam egy teardown videót a YT-n róla. Elég impresszív az, amit belezsúfoltak.

(#14835) st6969


st6969
őstag

Sziasztok,
kissé megtorpantam. Van egy Sardine SDY-019 kínai csodám, amit közel 7 évvel ezelőtt vettem, nagyon rég volt szó róla ebben a fórumban is. Igen csak a végét járja, és a hangzása is elég tré (nekem anno sem tetszett). Ajándékba vennék egy újat, mert a párom gyakran hallgat otthon zenét a nappali-konyhában (33m2) és van, hogy átviszi a hálóba (17m2). Olvasgattam, hogy a Motion+ és a Motion boom ajánlott mostanában. Illetve, azt írjátok, hogy a Motion+-nak szebb a hangzása (és beltérben inkább ez a javasolt), a Boom pedig hangosabb és több a basszus.
Viszont megnéztem az árakat, most akciósan a Motion+ 99€, a Boom pedig 85€. Így az SDY-019 után, aminek se basszusa, se szép magasa nincs, jó lenne valami normálisabb hangzású cucc. A szívem inkább a Boom felé húz, egyrészt, mert olcsóbb, másrészt mert van benne tartalék, ha esetleg néha kint a teraszon hallgatnánk. De nem akarom feláldozni a szép hangzást emiatt.
De lehet, hogy nem vettem figyelembe minden körülményt...erre az esetre mit tanácsolnátok inkább, maradjak a Motion+-nál, vagy jobban megéri a Boom? A legjobb lenne persze hallani a különbséget :))
Esetleg eggyel kisebb árkategóriában mi az ajánlott (mondjuk 25ezerig)?

(#14836) hcol7 válasza st6969 (#14835) üzenetére


hcol7
senior tag

en amugy is, de a terasz miatt foleg a boom ot javasolnam. inkabb a meret es a felepites..sztem annyival nem szol mashogy a ketto(zeneileg), mintamennyire megosztja az embereket a kinezetuk. basszusban viszont meg ahhoz kepest is nagyobb a kulonbseg.

(#14837) Ricsx


Ricsx
tag

Sziasztok,
Van valakinek esetleg összehasonlítási alapja a blitzwolf bw wa3 pro es soundcore motion boom plus al? Azt látom, hogy utóbbi sok dicséretet kap itt, de mi van a másikkal? Korábban az lett volna a befuto amig nem olvastam az ittenieket.

(#14838) <Adamsky> válasza st6969 (#14835) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Többé-kevésbé osztom hcol7 véleményét. Vagyis neked / nektek - főleg a teraszos használat miatt - talán jobb lenne a Boom. Nekem egyébkét van mindkettő. A Boom-nak jobb a basszusa, viszont vannak olyan zenék (pl.: klasszikus, vokális, ahol nincs vagy nem tűnik fel a "sub" régió hiánya), amik azért a Motion+ -on szólnak jobban. Szóval kicsit a hallgatott zene típusán - EDM vagy az előbbiek valamelyike - is múlhat a választás. "Outdoor" viszont kell a basszus, mert az az, ami zárt tér híján a leghamarabb tűnik el.

(#14839) st6969 válasza hcol7 (#14836) üzenetére


st6969
őstag

+ Adamsky
Köszönöm a választ, megerősítettétek, hogy valószínűleg a Boom lesz megrendelve. Amúgy ez a 85€ jó ár?
Bár gondolkodom egy kicsivel alacsonyabb árkategórián. Olyan 25k körül mit ajánlanátok?

(#14840) <Adamsky> válasza st6969 (#14839) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... ez a 85€ jó ár?"
Volt ez - nem is olyan rég - 64.99€ + 5€ szállítás (én ekkor vettem). Ehhez képest nem annyira, de a ~100€-s "eredeti" árhoz képest, igen. :)

[ Szerkesztve ]

(#14841) Cyborg válasza st6969 (#14835) üzenetére


Cyborg
őstag

Én most cseréltem akksit az SDY-19-ben, azóta megtáltosodott az üzemidő :)
A következő lépcső valamelyik Tribit lesz, ha nem akarsz Boomot.
...de megéri a boom azt a kis többletet, hidd el. Nekem volt tribit maxsound plus is, meg Motion+ is, és most Boom van.

[ Szerkesztve ]

(#14842) samu2062 válasza Laslow (#14830) üzenetére


samu2062
aktív tag

Nem fogsz benne csalódni. A flip 5-öt, oda-vissza veri. :)

(#14843) Aureal


Aureal
senior tag

Hifi wirelessesítéshez erre mit mondanátok? [link]
Vagy erre? [link]
Vagy helyette? :)

(#14844) cidalain


cidalain
veterán

Ajánljatok légyszi egy BT hagszórót általános felhasználásra. Otthon néha menne rajta zene telóról miközben teszek-veszek. Cél, hogy egy pöttyet jobban szóljon mint a teló. Esetleg strandra/ szabadba vinném, de akkor sem a teljes környéket, hanem a közvetlen közelünket kéne kiszolgálnia. Hordozható kis méret kéne.

Van ilyen amit meg lehet venni az 5-10000 Forintos intervallumban?

Pl vadiúj JBL GO3-at tudok 8000 Ft körül. Amit eredeti áron tuti nem vennék meg, mert annyiért a Xiaomi 16W-os sztereóját venném. Szóval van valami értelmes kis Speaker olcsón, vagy nem úszom meg a Xiaomi alatt (ami most 16-17k).

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#14845) francz'70 válasza cidalain (#14844) üzenetére


francz'70
aktív tag

[link] ..itthonról ez még belefér? Maximálisan kielégítené az igényeidet, Go3- at zsebrevágja😉

(#14846) cidalain válasza francz'70 (#14845) üzenetére


cidalain
veterán

Simán beleférhet köszi. A xiaomi is beleférne, csak annak a mérete nem tetszik annyira :)
(Külföldről beszerezhető ez, vagy másik kedvezőbb áron?)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#14847) francz'70 válasza cidalain (#14846) üzenetére


francz'70
aktív tag

Ott sem olcsóbb, már ahol még lehet kapni, mivel a groove2-őt tolják már mindenhol ;)
Volt ennek egy olcsóbb változata féláron, (Evolveo Armor 02) de már nem kapható

(#14848) cidalain válasza francz'70 (#14847) üzenetére


cidalain
veterán

és a groove 2 rosszabb? (ez elérhető geekbuyingon kuponnal 8100-ért cseh raktárból)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#14849) francz'70 válasza cidalain (#14848) üzenetére


francz'70
aktív tag

Ugyanaz! Kicsit letisztultabb forma, ledes fényjátékkal, kb.ennyi a különbség ;)

(#14850) cidalain válasza francz'70 (#14849) üzenetére


cidalain
veterán

Köszi. Akkor asszem megérkeztem. :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.