Hirdetés
- MasterDeeJay: RAM gondolatok: Mennyi a minimum? DDR3 is jó?
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- MasterDeeJay: Mi ez a pici videókártya? AMD E9173 teszt
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- aquark: Zsebszámológépek
-
LOGOUT
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
Istenem, megint egy megmondóember. Egy soha nem létező jelenséget és dolgot próbál beleerőltetni az által ismert világba. Persze egy percig sem gondolom, hogy nem zuhanhat a BTC akkorát akár a következő órában mint az ólajtó. Akár azt is el tudom képzelni, hogy jövő ilyenkorra már senki sem fog vele foglalkozni (bár erre nem mernék nagy összegben fogadni). Mindenesetre egyik sem azért fog bekövetkezni, mert ez az ember azt mondja.
Egyébként azt nem értem, hogy miért keveri bele a tulipánhagymákat. A BTC legjobb analógiájához sokkal-sokkal régebbre kell visszamenni, egészen a gyökerekhez, mégpedig az aranyhoz. Azt se lehet megenni, nem lehet lakni benne, de az emberünket mindez nem zavarja, mert hiszen az ARANY. Vélhetően abban az időben is voltak ilyen megmondóemberek, akik nem érettek hogy egy sárga fémből hogy lesz nekik otthon kenyér az asztalon.
Az a szomorú benne amúgy, hogy ha a netán tényleg elbukik az amúgy zseniális kísérlet, akkor ezek az emberek a mellüket fogják verni, "na ugye én megmondtam!!" felkiáltásokkal, holott kábé annyi esélye van releváns jóslást adnia a témában mint az általa is említett rulettasztalnál megjátszani a pénzt a feketére.
Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- Milyen hagyományos (nem okos-) telefont vegyek?
- Pedzegeti az új Xbox irányát a Microsoft
- TCL LCD és LED TV-k
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Milyen TV tunert vegyek?
- Google Pixel topik
- Gyúrósok ide!
- A '90-es évek jutnak az eszünkbe az ATK készülő egeréről
- Motoros topic
- További aktív témák...
- 360 áthajthatós! Dell Latitude 5330 2 in 1 i7-1265U 10magos! 16GB 512GB 13.3" FHD 1 év garancia
- Dell Precision 7550 i7-10850H 64GB 1TB Nvidia RTX3000 6GB 1 év garancia
- Bomba ár! HP ProBook 450 G8 - i5-1135G7 I 8GB I 256SSD I HDMI I 15,6" FHD I Cam I W11 I Gar
- Honor 90 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Pro Max 256GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2927, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

