Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16225) struszi


struszi
aktív tag

Üdvözletem mindenkinek!

Remélem nem rossz helyre írok, de mindenhonnan szeretnék információkat begyűjteni. A történetem a következő: Kaptam egy kedves ismerősömtől nagyon baráti áron egy r9 290-es vga kártyát. Gyári referencia hűtővel volt ellátva és nem is kellett csalódnom. Hang orkán erejű,és hőmérséklet is elég magas volt. Az apróhirdetést böngészve találtam egy rá való hűtőt. Rajintek Morpheus Core. Nagy lelkesen neki is álltam a gyári hűtő leszerelésének. Mindent eszméletlenül óvatosan csináltam, de a hűtőcserét követően az addig tökéletesen üzemelő kártya érdekes anomáliákat kezdett okozni. Windows 10 alatt a furmarkot indítva 44 celsius foknál fekete képernyő, majd az illesztőprogram leállt és újraindult üzenetet kaptam. Másik gépben ugyanezek a tünetek.
Arra gondoltam, hogy mikor szedtem le a gyári hűtést és a sziklakeményre kövült paszta kapaszkodott a gpuba akkor esetleg elmozdíthattam valamit. Ezen gondolat juttatott el ide. Kérdésem az, hogy javítható-e a kártyám és nagyjából ennek milyen anyagi vonzata van?

A sütőben való okosság nem fordult meg a fejemben inkább szakemberre bíznám a dolgot.

A segítséget előre is köszönöm! :R :R :R

Ja és annyi, hogy az esetleges ajánlatokat privátban is lehet írni, hogy ne legyen reklám. :N

[ Szerkesztve ]

"Hűségem a becsületem"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.